Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
15. máj 2009

Radka, bud rada, ze chce dudku. Lukas ju nikdy nechcel, len ho napinalo, ale palec si vzdy vovalil cely a robi to doteraz. Mame problem ho to oducit, lebo keby bola dudka, zahodime a povieme, ze neni....ale palec mu asi tazko schovam. A skusala som uz vselico ☹

radfi1
15. máj 2009

A inšpirovala si ma, teiž si idem uvariť kávu - síce bezkofeínovú a kúpila som si Fidorku....ja budem o chvíľu vyzerať, strašne mi teraz chutí sladké, sa neviem dožrať.....

radfi1
15. máj 2009

Miška, no to veru máš pravdu, a vraj sa potom prsty aj zuby viac deformujú....ale zase ste nemali problém, žeby ste zabudli upokojovák doma....

radfi1
15. máj 2009

A to bol len pokus, že ked teda nevie sám zaspávať, na nočník ani WC ho itež neviem nalákať, že by sme sa aspoň dudky zbavili....to len neviem, čo od radosti robiť..... 🙂

michaela2410
15. máj 2009

mnam, sladke, ja nemozem nacat cokoladu, lebo ju potom jem, kym je nezjem celu. No a potom ma len zaludok boli ☹ 😒

michaela2410
15. máj 2009

Radka, ved ma este cas. Kazde dieta je ine. Ja to vidim sama. Tomas bol uplne bez plienky uz ako dvojrocny, Lukas este nedavno mal sem-tam na noc plienku a pytat sa zacal tiez ovela neskor, nez Tomas, uz som zacinala byt nestastna. 😒

martinano
15. máj 2009

radka no ja som tu prave tlacila nutelu,ale by som mala prestat ved bude vyzerat 😠

martinano
15. máj 2009

a tatina mame sikovneho, netreba mu nic hovorit vsetko ovlada perfektne 😉

martinano
15. máj 2009

a dudku schvalujem nas sa vyborna osvedcila a nebol na mne drobec zaveseny permanentne, pekne sa vedel ukludnit, teraz mame uz len na spanie,ale aj to niekedy nepotrebuje

radfi1
15. máj 2009

Nutelu, tú nemusím 🙂 ale fidorku som už zhltla a stále mám na niečo chuť....
pridala som nejaké fotky z dňa otvorených dverí v tescu

radfi1
15. máj 2009

Ale už aj náš tatino vie toho viac, odkedy je Adamko, tak sa musel priučiť, dovtedy som robila full servis

radfi1
15. máj 2009

Včera som si pozerala, že cviky po pôrode, bolo by mi treba teochhu vyformovať brucho, ked sa chcem ísť na pláž vytrčať. môžem robiť brušáky, som sa zabudla Dr. opýtať....

martinano
15. máj 2009

uz mozes 😉

martinano
15. máj 2009

a fotky nadherne, danke to pristane 😉
aj ja by som si take male rada popestovala 🙂

martinano
16. máj 2009

ahojte
idem udrziavat temu na prvej strane 😀
mato spi, tatik v praci ja som upiekla kolac, najedla som sa a upratujem.mali sme dnes grilovat,ale klasicky uz tretiu sobotu prirutili sa prehanky,tak pod chvilou prsi,zas z toho nic nebude 😠
boli ma hlava neskutocne, bude pekne nizky tlak, idem si dat kavu
pekny vikendik zelame

dad1
16. máj 2009

ahojky 🙂 mata super,ze udrziavas temicku. 😉 😉
ja ani neviem,ako nam dnes usiel den.cele poobedie bola lucka s nasimi,tak mi sme total vegetili.normalne sme uz nevedeli co od radosti,tak som sa pustila do zehlenia a veru som to aj cele ozehlila a to boli 3 pracky,co som si odkladala,ze sak to niekedy urobim a stale sa mi nechcelo. 😀 tak ale dnes som to napravila.celkovo som bola akcna,este som aj pocas tv sprav slapala na stroji.
potom som sa s luckou kupala,1x sme sa kupali naraz.mala obrovsky zazitok,ani nechcela vyjst z vane,ze kupat,kupat.ale sme ju nakoniec prehovorili,ze zajtra sa zas okupeme. 😎
velmi sa jej rozviazal za posledne dni jazycek,niektore slova a kratke vety,len cumime,kde na ne chodi.dnes nam napr.ukazovala ze: "aha, bocian" a my sme len gulali ocami,lebo sme si ani nepamatali,ze by sme jej to dakedy hovorili,vzdy to bol doposial len vtacik.som hrozne hrda na nu,tak som sa sem isla hned pochvalit,aj ked sa to nepatri,ale mam z toho ozaj radost,tak prepacte 😀 😀
dufam,ze pekne vikendujete,aj ked pocasie si robi, co chce. 😒
matka, ta grilovacka,skoda,ze nevysla,ale to je s tym pocasim ako naschval, vzdy naopak ako chceme.

michaela2410
17. máj 2009

Danka, super, ze ste sa rozhovorili! 🙂

Ja letim, mala by som ist upratovat, vcera sme nic nerobili, dnes su deti u nasich.

Ozaj, v piatok som videla maleho Mariankinho Lacka. Je zlatucky. Poslala mi aj MMSku, tak skusim pridat do albumu.

vierkas
17. máj 2009

ahojte,
vikendujeme super, ale to robi samozrejme aj to pocasie, vonku je nadherne, doobeda sme boli na Zelenej vode, brasko chytal ryby a Timejka mu ich odhanala 😀 , hadzala do vody kamene a rieskala s palicou do vody to bola nova zabavka, veru domov sme prisli neskoro a zaspala o pol druhej 😎
ked sa zobudi chceme ist do PN, no este uvidime kedy herecka vstane, ale ked je tak krasne chce to nejaky vylet, nieco vymyslime 😉
sestra s mangelom prave odisli domov, Timejka bude sklamana, ked sa zobudi a ich tu nenajde, zasa som cely vikend mala veget, lebo stale bola len Lucka a Lucka........ona ju jednoducho zboznuje 🙂

zajtra na pichanec nepojdeme, dohodli sme sa na utorok, takze ak bude doobeda pekne, urcite vyrazame na Kacak.......tesime sa na Vas 😵
Janka,c idete aj vy? ak ano, keby vyrazete? mozeme ist spolu 😉

super, ze Lucinka tak vykecava, ale ved ona vzdy bola kecalek, fakt sa nestacime cudavat co nam tie nase deticky nove povedia, teda maju dobru pamat a uz aj velku slovnu zasobu 🙂vsetky su sikovne 😵

idem sa este trocha vyvalit na gaucing a vypit kafco
peknu nedelu

martinano
17. máj 2009

ahojte
vierka,tak ste mali krasny vikend a este teda aj mate
aj tu je nadherne vcera sme mali poobede navstevu kamoska prisla,sme vykecavali ani neviem ako cas presiel grilovat sme negrilovali, lebo zacalo prsat,tak som napacovane masko upiekla v rure bolo mnam 😵
aj kolac som piekla uz nie je asi sa vyparil 😕
dnes je tu obrovsky narodny sviatok, boli sme doobeda pozriet sprievod zamavat kralovskej rodine, bolo super.tatina volali do prace,tak isiel matko spi,ja som si uvarila kavu, vypila a idem si tiez lahnut, lebo sme rano skoro vstavali,tak som ako mechom buchnuta
danka lucka vykecava parada,aj nas mato by mohol 😠

dad1
17. máj 2009

ahojky 🙂
ako citam,vsetky mate krasny vikend.je to super,taketo letne pocasie.
my sme dnes u svokrovcov,zas sme sa paradne nažerkali 😀 a na obed sme stihli aj kavu s adamkom a filipkom 😎
my sme dnes opat vychrapavali do 9,30 tak lucku nedavame na obedny spanok,aby vecer isla spat v normalnom case.tak mame aj prijemny program, lucka babku zboznuje,tak ani na spanok nemysli. 😅

miska - maly lacko je krasnucky,ako spokojne si na svete buva. 🙂 a marianka ako? ja som bola prekvapena,ked som sa dozvedela,ze je opat tehotna,lebo sama vravela,ze chce ist uz do prace. 😉 ale clovek mieni a babo meni 😀 ale aspon bude mat uz odrodene,tak ako ty,no nie?

michaela2410
17. máj 2009

Danka, Marianka OK, len ze to bolo tazsie. Navyse prenasala asi tyzden. Ale vsetko OK, mozno ich dnes aj pustili. Neviem. 😎 😉

michaela2410
18. máj 2009

Nejako sa ta temicka stratila, tak ju posuniem 🙂

lea3
18. máj 2009

Ahojky 🙂

No teda, my sme sa s Kajkou z posledných síl dotrepali domov, Adelke chvíľami už aj padala hlava v kočíku, ale nezaspala, a doma totál odpadla hneď v postieľke, ani som sa jej nesnažila nacpať polievku, bolo by to zbytočné... Inak som totálne vyšťavená, aj ma hlava bolí z toho slnka... 😖

Inak stretko to bolo suprové, také hektické, ani sme pokecať nestihli poriadne, pre tie naše neposedné detičky...
😅 😀
Decká sú bohovské, také malé šidlá... 🙂
Škoda, že v piatok nepôjdem na stretko... ale veď nabudúce mi to hádam vyjde. 😉
Idem oddychovať. Pááá

lea3
18. máj 2009

Ešte mi to nedá, chcela som pochváliť Lenku, aká je perfektná, ako ešte vládze behať za Hankou a fotiť deti, no Lenka, poklona veliká odo mňa, máš titul Matka dňa... 😵

A Radka, Ty si tiež Matka dňa, stíhaš svoje deti s prehľadom, a ešte sa postaráš aj o cudzie... (dík) 😅 😀 😀

martinano
18. máj 2009

ahojte
tak vam bolo perfisne,na stretku 😉
nam cely den leje o sto sest 😠
poobede potrebujem ist do obchodu, nalozim mata do kocika a pojdeme,zas sa budeme celu cestu vadit, lebo nechce sediet pod plastenkou 😠
teraz spi, tatino ide za chvilu do prace, ideme sa naobedovat a ja budem upratovat

mrbaby
18. máj 2009

Ahojte..
Lea, aj ja som total KO nam dali zabrat tie nase deti...
Este raz sa ospravedlnujem za Viku...neviem co ju to dnes zase pochytilo..
Lenka, Lea ma pravdu..titul schvalujem... 😉 ja by som nebola schopna sa ani dotrepat na kacak..tyzden pred porodom som bola ako slon... 😉
Radka, Adamko je uzasne dieta..ani sme nevedeli ze tam je...ja som len cumela ako krasne stale buval..a ty si mala cas na filipka.. 🙂

Ale som rada ze sme sa takto stretli..deturence vyrastli od posledneho stretka..to len nasa Vika je taky krpo.. 😨
Idem dopit kafe a vyvesat pradlo prave sa dopralo..

dad1
18. máj 2009

ja tiez musim lenku pochvalit,ma kondicku suprovu,ja som sama mala co robit,aby som sa dovliekla domov a ona este aj s bruskom to zvladla v pohode,takze titul podporujeme aj my. 😎 😉

stretko bolo supeeeeeeeeeeer,ani som nevedela,ako rychlo preslo niekolko hodin.paradny den,musim opakovat castejsie,aj ked je to tam riadna štreka musim priznat. 🙄 no bolo ozaj vyborne.inak zda sa mi,ze naposledy sme boli takto vsetci spolu s detmi na mikulasskom stretku,nie?? 😕 tak to odvtedy sa naozaj vsetky deti pomenili.som zvedava na fotecky.

jani a viki nie je sama,co je krpcek,aj my sa hlasime do klubu. 😀 😉a okrem toho vies,ako sa vravi,dobreho vela nebyva a zleho je aj tak dost. 😝

dad1
18. máj 2009

inak nam ta cesta trvala, bola jedna hodina,kym sme sa dotrepali domov.lucku som supla celu do umyvadla,vyumyvala a teraz sa snazi zaspat.ale je taka ustata,ze myslim,dokial toto dopisem,bude uz aj buvat.
ja ju idem asi nasledovat.aj mna boli hlava asi z tepla,tak si dam rada slofika tiez.

radfi1
18. máj 2009

Ahojte, deti mi spia, no nedalo mi nekuknúť a nenapísať...žeby absťák?????
Ďakujem za pochvalu Adamka, naozaj bol dnes výborný, teda, on je celkovo dobrunký, jeho mám asi za odmenu 😀 spal až do pol druhej, napapal sa a teraz som ho bola pozrieť a zase to zalomil, super dite....
pridala som nejaké fotos, boli sme včera v PN na výlete a niečo aj z krstu.
dnes bolo suprovo, ja som si to veru užila, a všetky deti boli suprové. Danka, myslím, že sme boli spolu nejako v januári, no naozaj to veľmi na deťoch vidno, ako rastú....
a pokecať sa veľmi nedalo, no mne sa páčilo, nebola som sama, deti poslúchali. FIlipko sa veru s Hankou pekne zabavil, aj po ceste sme mali veselo, ako behali, držali sa za ruky, no budúci škôlkári, vykecávali si niečo, sú podarení, tí naši kamoši. a F. sa doma vypytoval, kde je Danka, si mu nejak chýbala 😀
bol aj on veru ustatý a na to, že sa zobudil o pol deviatej, tak zaspal pred druhou.
jaj, aj som sa tam napapala, no paráda, môžeme zopakovať, akurát som sa vrátila spotená ako zdoch a voda nám netiekla
tak som nás vlhčenými musela vyutierať, jednoducho Amerika na Karpatskej v lete.....
A Lenke udeľujem tiež titul, perfektne to zvláda, vidno, že veľa nepribrala, ked ešte vládze...teším sa na fotky, fotila ako dračica a nezabudnite na piatok je stretko, tam hádam pokecáme trocha, ja mám od ôsmej tak 3 hodinky, už sa teším.
poobede ideme k babke, tak pomaly balím deti, FIlipko tam zostáva, zajtra mám vybavovačky a ideme s Adamkom na sono nožičiek....ak pôjdete zajtra na kávu do Arkošky - Lea, Janka, tak by som tam skočila, budem len s Adamkom.....pa

martinano
18. máj 2009

ahojte
tak niektora sikovna maminka pridala foto, s matkom sme pozerali,ze jeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 tu stale hovoril, krasne nadherne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre