Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
22. máj 2009

Aj som mala absťáka tu dlho, v stredu som bola v Považanoch celý deň - bola paráda, deti sa hrali, mali sme dlhú prechádzku, Adamko poslúchal, Renata navarila dobrý obed a kávu, bolo mi sveta žiť, večer sme oslavovali narodky tatinove a Filipko papal pizu a bol šťastný, že s nami oslavuje, spať išiel až o desiatej.
včera som tu mala svokru na návšteve celý deň a nič som nestíhala, Filip sa predvádzal, mal zase záchvat vzdoru, brutálen dlhý a veľmi ma rozhodil, ja som bola normálne grogy, unavená ako kôň....
dnes bolo zase dobre, ukážkové dieťa, včera bol aj zaočkovaný, to bolo OK, pekne držal a iba trocha zaplakal. potom dostal za odmenu knihu a malý kopček zmrzliny.
Adamkove miery v 7 t.: 5260 g, 60 cm. dostali sme pochvali, ako pekne priberáme a malý sa tam vyškieral...
dobré deti som mala u Dr.....
dnes sme sa stretli v El pase s Luckou, aj Vierku sme videli. Adamko spí ešte z prechádhky, tak čakám každú chvíľku krik....od hladu, ved jedol o desiatej.....
rotavírusy - ja nebudem dávať očkovať, vraj to nie je isté, že to dieťa aj tak nedostane......hovorila to nejaká Dr. v dámskom magazíne....mal to aj náš bratranec, tiež boli v nemocnici.....ale neviem....záleží na vás....

radfi1
22. máj 2009

OK, idem sa najesť, kým sa mi dá....

martinano
22. máj 2009

radka ty pochubujes? 😉

radfi1
22. máj 2009

Tak dodatočne ďakujem. 😀 😀 😀 😀

martinano
22. máj 2009

mam tam preklep osspravedlnujem sa ved ani nemam kedy chodit na kona 😠 , uz mam zbalene, uz len upratujem , mato spi, este pojdeme na nakup, tata v praci, ja zaludocna neuroza 😒

michaela2410
22. máj 2009

Pripajam sa ku gratulacii malemu Andreaskovi. A tesim sa, ze sa dnes s vami konecne zoznamim. 😎 Ja sice zapijem na zdravie len dzusom, ale niekedy inokedy to dobehnem 😀

radfi1
22. máj 2009

A stretli sme aj Hanku s tatinom, ten rýchlo navaril - boli na pizzu, videla som už aj malého Andreasa v mobilie - samozrejme krásny chlapček...Lenka má samozrejme foťák pri sebe, tak sa už teším, ked po návrate pridá fotky....

ceresnicky
autor
22. máj 2009

Ahojte

gratulujeme Lenke aj malinkemu nech su len a len zdravucky, ved dneska ju pospominame urcite aj niektore co mozu zapiju 😀
my sme pridali do albumu fotky naseho malinkeho 😉

martinano
22. máj 2009

ahojte
janka videla som krasna fotecka z uzv
stretko je v plnom prude, len sa bavte kocky 😉
ja este robim posledne dobalovacky a upratovacky a padam do postele 🙂

michaela2410
23. máj 2009

Vidim, ze tiracky si to dnes uzivali a ja som skoro temu ani nenasla, tak aspon posuvam. papa! 😉

dad1
23. máj 2009

miska diky za posunutie 🙂
matka dufam,ze cesta dopadla OK. 😵

vcera stretko uuuplne super.velmi dobre som sa bavila,ale velmi rychlo to opat preslo.esteze buduci mesiac bude zas.uz teraz sa tesim. 😉

michaela2410
23. máj 2009

ahoj danka, neviem, ci si este tu. Ako bolo v ZOO?

dad1
24. máj 2009

ahojte 🙂
vcera som chcela napisat,ze ako bolo v ZOO,ale lucka nemohla zaspat,tak sme sa pri nej striedali,lebo to dlho trvalo,tak uz sa mi potom nechcelo.

v ZOO bolo super.velmi sa mi pacilo,deti boli dobrucke,najlepsi bol adamko,ten skoro cely den spal 😅 a potom ma nakoniec aj ocikal na ruku 😀 ,a milko zahlasil,ze budem mat urcite stastie,tak si asi zajtra kupim los. 😀
lucka sa nadchynala skoro pri kazdej klietke a stale chcela behat ( a to som ju nastretku "ohovarala",ze sa jej chodit nechce 😀 ),nemohli sme ju udrzat v kociku,samozrejme ze ani uspat sa nedala,to som mala z toho chvilu nervy v kybli 😝 😔 ,ale potom som to vzdala, a tak bola cely cas hore.akurat sa potom stalo to,co som nechcela,ze zaspala v aute,hned po vystartovani a potiahla si celu cestu,t.j. 1,5 hodky a potom doma nechcela spat este o 22,00 🙄 ,no ale raz za cas sa nezblaznime z toho.pre zmenu dnes nespala vobec,lebo rano spala do 9-tej,tak sme ju nedavali,ze aby aspon dnes zalahla vecer v normalnom case.teraz sa kupe a potom dufam,ze zaspi bez problemov.
pridam aj fotos. 🙂 nevysli velmi pekne,lebo bolo dost slnka a ja amatér som fotila vacsinou proti nemu 😅 😠 ,ale aspon na pamiatku,cosi mame.
no a este na zaciatku ma tam jedna zmrzlinarka otiahla o peniaze.zle mi vydala,ja som to neskontrolovala 😔, a tak som za dve zmrzky zaplatila nechtiac 5 eur. 😠 😠 takze aj taku prihodu sme mali.

a aby som nezabudla,dnes ma risko 3 mesiaciky,tak gratulujeme a lucka posiela pusku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dad1
24. máj 2009

a este mame prihodicku,lucku tam nadchlo najviac terarium a plavajuce rybky.tie si museli ist pozriet s milkom 2x,lebo taky rev spustila,ze nechce ist odtial,ze sme nechapali, tak sa vratili a presli si to este raz. 😀 a aj celu cestu opakovala,ze: pati biba, opita a mato.a boji tava. v preklade: pacila sa mi ryba,opica a maco.bojim sa tavy. no sranda. 😀 😀 a to,ze boji tava,to vykrikuje este aj dnes.

dad1
24. máj 2009

fotecky pridane 🙂

michaela2410
24. máj 2009

Danka, skontrolovala som fotecky, kraaaasne! 😀
Ja pridam az zajtra, idem spat, o siestej mam budicek ☹
Dobru noc!

michaela2410
25. máj 2009

Tiracky akosi neprispievaju 🙂 , ale aspon posuniem temu. Pridala som fotecky. No uz sa musim ist chystat do prace. Papa a zelam krasny den 😎

lea3
25. máj 2009

Ahojky 🙂

Samozrejme, aj my sa pripájame ku gratulantom, želáme Andreasovi všetko naj, veľa veľa zdravia a určite to bude taký malý šikulko ako jeho staršia sestrička Hanka... 😵 😵 😵

Dani, kukla som fotos... klasika Bojnice... 😀 ste si to užili a Radka jasná pohodáčka, šak má super dobrunké detičky (hlavne Adamka... 😀 )

My sme teda v pitatok vyrazili na tú chatu k známym na 50-tku, bolo suprovo, zase sme sa obžierali, gulášik a grilované mäsko... mňááám, v super medovej omáčke 😵
Dnes sme boli v Arkoši, toľko detí sa tam stretlo, že sme zase mali viac starosti o deti, než kecanie... neva...
A dnes je teda úpek..

Takže ste si piatkové stretko užili, ja už sa tešíííím na ďalšie, dúfam, že mi do toho nič nevleze... 😉

lea3
25. máj 2009

Dnes cestou z mesta sme stretli na dvore Timejku s maminou, Adelka hneď mala aj úraz... ale len taký malý...
spadla z byciklíka a oškrela si bradu a trochu aj v puse si zakúsla, ale už je to ok... 😉
Zjedla polievku a už 20 minút chrní.... hurá, mám chvíľu veget.
O 16:00 idem do fitka, už sa teším, bo minulý štvrtok som vynechala... 😎

lea3
25. máj 2009

No takže som nakoniec nevegetila, sadla som si k šij.stroju a zašívala som mangelovi dvoje rifle... 😝 ale kupodivu to išlo dobre, takže už som aj hotová..

a tu stále nikto... 😖

karlatko
25. máj 2009

ahojky

aj od nás tu velká gratulácia Andreasovi všetko len to naj a nech sa mu páči tu medzi nami....

mrkala som fotečky krásne , Miška teda vyste velký turisti - malí su zlatý spardrmenovia 😀 😀 😀 , vidím že su tim uplne nadčení a veľmi rada som ta spoznala
Danka - aj vy máte krásne fotečky tak vám bolo super , a teda ta zmrzka vás dobre vyšla aspon ste si ju vychutnali? 😉 😉 😉

Aj my želáme Riškovi všetko dobré k vymesačuj a že 3 mesiace , to letí bože však len teraz ste mi povali z pôrodnice 😉

z nás boli cez víkend Viesčania užvívali sme si dedinský vzduch a poviem vám teda napíšem že nám prospel lebo sme prespali v sobotu celú noc od deviatej do pol šiestej a ťahali do desiatej skoro - uplne sme žasli 😎 že sme sa konečne vyspali s tatom
v nedelu sme zase vybehli do Viesky a robili sme si piknik a grilovali bolo super no a o Karolínke nemusím ani hovoriť ta bola vo svojom havkovia malé kačatka......

zapla som kona a už sme hore , a to som chcela ešte pradlo vyvešať tak pa

lea3
25. máj 2009

Kačenka, takže aj Vy ste si užívali cez víkend, my keď sme u známych, tak malú tiež zaujímajú domáce zvieratá, sa od nich nevie odlepiť celú dobu... 😀
A tiež sa pridávame, Riškovi k 3 mesiačikom všetko náj... 😵 bože, ale to uteká... 😕

Inak, Danka, k tej zmrzke - mňa takto ošmekli v stánku na tej lyžovačke, som si nevšimla a namiesto 2eur mi vydali nejaké prapodivné platidlo, sme sa smiali, že nevieme, čo to je... 😀 😎

lea3
25. máj 2009

mala by som ísť žehliť prádlo z víkendu, ale sa mi nescééé, tak to nechám na zajtra doobeda, dúfam, že budem mať plodnejší deň 😅 a mám tam až 4 práčky, tak to preto ma tá kopa tak odpudzuje...
😝

lea3
25. máj 2009

dnes som odsúdená na samodebat... ☹
no nič, idem ponahrávať z foťáku do PC všetky tie fotky, potom sa možno dohrabem aj k rozšíreniu albumu.. 😅

michaela2410
25. máj 2009

Ahojte, len som sem mrkla, prisla som z roboty, ale uz aj padim pre chalanov do skolky. 😒 Ale sa mi nechce do toho upeku. Asi ich vezmem k nasim do Cachtic, nech sa vyblaznia. Hoci Tomas vcera prisiel zo zelenej vody z obviazanou nohou ☹ Rozdriapol si ju na nejakom zeleze. Esteze nie na hrdzavom. Jeho tie urazy pritahuju...Alebo on pritahuje urazy? 😀

dad1
25. máj 2009

cauky 🙂
ja s hlasim az teraz,som si lahla k lucke do izbicky,ze si tam polezim dokial zaspi a ja ani neviem,kedy malá zaspala.som sa zobudila na vlastne chrapanie. 😀 😀
tak som sem rychlo zaskocila,nech nemam koňový abstak.

vsetko som poprečitovala, vidim,ze vikend ste si vsetky uzivali. 😵
lea - o prani mi ani nehovor,ja len co sa zbavim jednej kopy,uz mam nahromadenu druhu a len gulam ocami,ze kde sa mi to zas nakopilo. 😝 a prijemne cvicenie ti dnes prajem.
inak moja snaha o vylepsenie figury uz zacina mat prve ovocie,mam uz o 1 cm vo vsetkych partiach menej,tak sa tesiiim,ze som sa musela hned aj pochvalit. 😔 😵

miska - ty si sikulka,este pred robotou stihas na kona zajst.a fotecky mate paradne,dobre vam bolo.a chlapci mali super tricka. 😵 normalne sa mi taky napad paci,ze akcia zo skolky,kde idu aj rodicia.uplne super.a tie tomaskove urazy 😒 😒 , no dufam,ze zatial vsetky skoncili "len" nejakou malou ranou.

katka - karolinka je maly spachtosko,ked sa unavi,ze? tak ale aspon vidite,ze ked uz budete vo vieskach,ze tam bude spat ako dudok. 😀 vynaháňa sa a bude spokojna aj ona, aj ty. 😉
dnes saša videla karolinku s tatinom vonku,tak sme ti nevolali,ked sme sli na kacak doobeda,ked si mala super aupaira.
a este som ta chcela pochvalit,ako super ti ide to soferovanie. 😎 😎

krajcatko
25. máj 2009

Ahojte baby, mam chvilku cas, tak som sem zbehla napisat. Tatino uz prisiel z prace a malemu doniesol take hupacie kreslo, tak sa vytesuju 🙂 Som zvedava, ako dlho tam vydrzi. Prispevky akosi nemam cas, ale viem od tatina, ze sa narodil Andreasko, tak mu zelame vela zdravicka a Lenke aby bol taky dobry ako Adamko a aby spaval v noci tak dobre ako nas Richie. 😀

Dnes sme mali "paradny" den, zasa nas bolelo brusko. Zaskakali sme si na fitlopte... tam je ticho. Tak ma boleli ruky a chrbat... Doobeda som s nim bola vonku a tam detto. Dufam, ze zajtra bude lepsie.

Na stretko sa mi moc nechcelo ist, lebo som sa chcela vyspat, bola som nejaka nevyspata, nabuduce urcite pojdem. Ale urcite bolo dobre, co? Tatino ma zbuzeroval, ze som mala ist, ze by som prisla na ine myslienky, ale bola som fakt unavena.

ZELAME ESTE PEKNY DEN

michaela2410
25. máj 2009

Tak, mala som tu nejaku robotu, tak som mrkla, ale ked spominate to pranie zehlenie, neda sa nic robit, idem zehlit 😖 🙄 brrrrr, nechce sa mi!!!

radfi1
25. máj 2009

Ahojte,
my ešte nemáme doma tatina z práce, tak som aspoň dočítala, čo nové.
V Bojniciach bolo dobre, no Lešná je Lešná....tieto zvieratá sa mi videli také chúďatká.....ale výlet pekný. ja mám najväčší zážitok z orangutanice - tá má teraz malé, F. hovorí každému, že videl bábo....bolo to podarené, ako si ho chránila a nakoniec sa pred nami schovala za slamu, či čo to tam mala.....
ja na tej fotke v skákacom hrade vyzerám tak, že ma to z nás troch baví najviac - a popravde, ja by som si tam veru zaskákala, ale teta povedala, že len tak v rohu môžem sedieť 😒 😠 no čo už, nemám 2 roky 😀
ale naozaj výlet bol dobrý, ja som šoférovala tam i späť, tatino si vydýchol až doma 🙂 preto nám cesta trvala 1,5 hodiny, tak ako autobusu 😀 deti boli výborné - len nemali v Bojniciach bezkofeínovú kávu, to ma naštvali 🙂
včera sme boli len v NM, taká som bola hotová, že sme dovýletili - vrhla som sa radšej na upratovanie.
a o tom žehlení a praní, teraz v lete je to hrozné, to sa potíme, aj deti - denne máme po dvojo oblečení - tak sa to hromadí. ja som dnes bola 2 hodiny pri žehličke - potom som si dopriala veľkú zmrzku. bola tu Renata s Vratkom, tak sme mali program na celý deň.
Lea, a ked sme išli vyprovadiť návštevníkov na autobus, videli sme Adelku s babičkou 🙂
jej a stretko bolo dobré, Jojo ma vítal s tým, že čo som tak skoro doma......už teraz sa teším na ďalšie.....dúfam, že sa stretneme viaceré....bolo fajn vypadnúť z domu a aj sme sa smiali, že som nariekala, že kedy sa mi znova podarí a vynechala som len to, čo som bola v nemocnici 🙂
až teraz som si prečítala o Anetke, to ma mrzí, že ju tak bolieva bruško, snáď to rýchlo prejde a naozaj by ste mohli to mlieko skúsiť vymeniť, ked to pomohlo Lucke.....
aj Adamka dnes bolelo bruško, nevedel sa uložiť, ale prdká našťastie sám, ved ja by som to ani nevedela, že rúrkovať....je pravda, že teraz si tak nedávam pozor na stravu, ako pri Filipkovi....možno preto.....
apripájame sa ku gratulácii k 3 mesiačikom Riškovým....veru, Danka sme ťa spomínali, že prečo si neprišla....tak nabudúce.....

radfi1
25. máj 2009

Dnes v parku sme stretli aj Maťu, už sú na Slovensku, najskôr som pozerala ako puk, čo som ju nespoznala....
mohli by sme dať nejaké poobedné stretko tiráčat, ked sú doma...na kačáku je lepšie v tomto úpeku poobede, tak by sme mohli čosi vymyslieť, čo vy na to?
Stretli sme aj Vierku, tá má info o Lenke, vraj zajtra by mohli ísť aj domov a Andreasko je dobrunký.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre