Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
28. máj 2009

padol mi net, tak som sa odmlcala

michaela2410
28. máj 2009

Bolo to fakt perfektne, uz sa tesim, v polovicke juna maju rozlucku so skolkou a tam mavaju vystupenia vsetky triedy a potom tombolu a diskoteku 😀

karlatko
28. máj 2009

a kam chodia drobci do školky

michaela2410
28. máj 2009

chodia pri nemocnici, resp. pri labaku, co je ta nova lekaren.

karlatko
28. máj 2009

aha, aj môj braško tam chodil, a ja som chodila tiež pri nemocnicu ale tu druhu myslím a učila ma Anetkina aMatejkova babička 😀 bola a je doteraz perfektna pani učitelka mám na nu velmi dobré spomienky a dokopy na celu škôlku bolo suprovo

michaela2410
28. máj 2009

bola som chvilu prec, vyhodil ma mm, lebo cosi hladal na I-nete, ja som isla s tominom hrat domino, ale nemala som na jeho jasenie sa naladu, tak ma mm vymenil.

michaela2410
29. máj 2009

to tu vcera nikto nebol? kde ste sa stratili? tak to aspon posuniem. 😀

michaela2410
29. máj 2009

Tiracky to tu uplne zabalili? ved tu to nikto ani neposuva!

angelos
29. máj 2009

ahojte
precitala som si len velmi zbezne co sa tu dialo...len vas chcem konecne pozdravit a podakovat za vsetky gratulacie 😵 😵 😵
domov sme prisli v stredu, o den neskor,ako bolo v plane,kedze maly dost grckal,tak ho mali na novorodeneckom na pozorovani.Robili mu RTG bruska,vsetky krvne testy a zaver je taky,ze mal v brusku vela vzduchu...davam mu kvapky a uvidime.zatial je to o.k.
inak je hrozne zlaty,dobrucky,uplne ine dieta,ako bola Hanka.Dufam,ze mu to vydrzi.
Hanka dnes prisla od svokry.zatial videla Andreasa len spat v postielke a uz vymyslala,ze aj ona bude spat v spalni. 😝 ale nastastie potom odcupitala do izbicky a zaspala.som zvedava co bude vecer.som rada,ze je doma,uz mi hrozne chybala.uzijeme si spolu vikend a v pondelok -sup na prazdniny k druhej babke. 😅

idem sa pustit do upratovania,kym deti spia,lebo potom zrejme nic nespravim.

dufam,ze sa skoro postretame,tesim sa. 😉

martinano
29. máj 2009

ahojte ja len rychlo boli sme dnes na nefrologii, matkovi stiahli predkozku lebo jedna strana mu vobec nesla, cakali sme ci to povoli a neslo,tak teraz trpi a hrozne ☹ a do toho dostal este aj ockovanie,tak sa trapime nespal vela, lebo sa mu nedalo no nic moc teda my, nic som necitala az vecer, ked zaspi dufam

radfi1
29. máj 2009

Maťka, neboj, to prejde. FIlipkovi to robili tiež, ale on tam mal aj zápal.....tak sme natierali framikoinom a po týždni bol pokoj a bolelo ho to len ten jeden deň - to som mu dala aj liek proti bolesti. síce pri kúpaní vždy plakal, no teraz máme aspoň pokoj, predkožka ide krásne dolu a my ju umávame každý deň poctivo, abiy zase nedostal nejaký zápal.
Jej, Lenka sa nám ozvala. priznám, že som ti chcela aj volať, len som myslela, že oddychuješ, spíš, alebo tak. tak som sa premohla a dočkala som sa info o vás. prajeme, aby bol Andreasko stále dobručký a aby sa Hanka rýchlo adaptovala. super ste to vymysleli, ked ste doma obaja, tak ste si ju zobrali naspäť. aj my sme to tak mali.
aj teraz je Filipko na prázdninách, išiel dnes ráno a už mi tuším aj chýba 😒 už som si zvykla, že som stále v pohybe a teraz sa motám po byte ako bez duše....
obaja chalani majú nádchu, tak odušu odsávame, sa teda neteším, že to hned aj Adamko lapol. dnes som ho veľmi nahnevala odsávačkou, bol statočný, no ked som stále chcela odsávať dokola, tak ho to naštvalo....za odmenu teraz nechce zaspať, čo som ho rozrušila....

radfi1
29. máj 2009

Teraz som dočítala.
Už som sa Danka bála, že čo je s tebou, ked si tu abstinovala. a ty si vyspávaš 😀
Miška,ved som ti písala, že dobre, že si sa pridala....akosi teraz, ked sa oteplieva, nestíhame sem písať....
to je super, že Lukáško sa dal učiteľkami ukecať a pekne vystupoval. a to je asi dobrá škôlka, tá vaša, stále robia pre deti nejaké akcie, výlety....dobre ste vybrali. som zvedavá, čo tá naša.....
my striháme Filipka zatiaľ mašinkou, teda tie jeho vlásky sme len raz mohli 🙂 akosi mu nerastú. ale mne sa páči, ked sú deti ostrihané tak normálne....takže určite sú chalani zlatí.
dnes sme nakoniec na výlet do POvažian nešli - svokrovci si zobrali malého a ja som bola na prechádzke v daždi, som si zapomínala na časy F. bábätka, ked som bola vonku v akomkoľvek počasí. som si dala aj obočie pretrhať, už nevyzerám ako z pralesa.
Kačena, ved som sa nemohla dočkať, kedy mi ho ty spravíš 🙂

radfi1
29. máj 2009

Lenka, škda, čakala som aspoň jednu fotečku. no ešte máš odpustené....ale prečo si išla upratovať????vieš, že sa máš šetriť.....

radfi1
29. máj 2009

OK, tak idem asi aj ja upratovať.....teda ked náhodou Adamko nezaspal, nebudem tu predsa rachotiť s vysávačom, ked mi dieťa spí....

dad1
29. máj 2009

cauky 🙂
my mame doma momentalne spave udolie,ale mne sa vobec nechce spat,tak som sem nakukla.
rano mi nesiel PC,tak skor som nemohla.

lenka 😵 -super,ze sa ma maly dobre.a dufam,ze aj brusko sa mu skoro stabilizuje a bude mat pokoj.hanka je podarena,ako to hned vymyslela,ze aj ona pojde spät do splane k vam. 😀 malá vymyselnicka.tak drzte sa a pekne sa zabyvajte.

radka - zelam,aby nadcha rychlo presla.tie bacily si zrejme budu teraz malí medzi sebou vymienat,ked uz su dvaja.tak dufam,ze sa toho coskoro zbavite.a je to urcite aj tymi hroznymi zmenami pocasia,jeden den hic a druhy zas velmi chladno. 😠 pevne nervy pri odsavani!

matka-aj martinkovi zelame skore zahojenie,to je sila s tymi pipikmi.ale skoro kazdy chlapcek,ktoreho poznam s tym mal akysi problem.tak nech rychlo bobo preboli. 😉

dad1
29. máj 2009

a este som chcela pochvalit riska!! 😵 v stredu sme sa s luckou k danke k. namoninovali na kavu,a maly richie bol uplne ukazkove babo,hral sa v novom kresielku,usmieval sa naokolo, lucke aj hracky pozical.zlate deculko. 😉 😉

radfi1
29. máj 2009

Danka, no tak ty si tiež tu? som ti aj volala, chcela som vedieť, ako žijete...ja som si pospala po obede. malý bol na balkone a ked sa zobudil, tak som nevedela v tej rýchlosti, kam som ho dala 😀

radfi1
29. máj 2009

A super, že je Riško spokojný s novým kresielkom. aj som si myslela, že by som sa zastavila po to vaše - že vyskúšame, kým nie je Filipko doma....no nechcela som rušiť, máte teraz rodinnú idylku 😀

radfi1
29. máj 2009

NO, ty si už asi aj zdrhla, že?
Adamko stihol zaspať...podarený je, prehodila som ho na bruško, možno sa mu lepšie dýcha, hlavne mu nestekajú soplíky do hrdielka asi.
ja som si robila plány, že čo cez víkend a počasie je teda úplne fatálne......tak budeme asi len tak u svokrovcov....

dad1
29. máj 2009

som t,ale sa napchavam,tak nestiham sledovat 🙂

dad1
29. máj 2009

radkaaaaaaaa, to co citam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty NIKDY NERUŠÍŠ!!!!!!!!!!!!!!!!

dad1
29. máj 2009

adamko je supis, ten zaspi sam a este si aj dllho potiahne,idealne dieta. 😎

dad1
29. máj 2009

a teraz pre zmenu tu samodebatim ja. 😀

radfi1
29. máj 2009

Som tu, len som si odbehla prečítať sms

radfi1
29. máj 2009

A myslela som to tak, že ked máte doma aj tatina....

dad1
29. máj 2009

😀 😀 😀 ,esteze existuje tie telefony

dad1
29. máj 2009

sak ja som to tak aj pochopila,ale ja som to zas myslela tak,ze aj keby mam doma prezidenta,tak ty nerusis. 😉

dad1
29. máj 2009

a budete dnes po obede doma? myby sme mali ist k nasim na posedenie,tak by sme ti ho mohli doniest??

radfi1
29. máj 2009

Adamko je naozaj za odmenu....včera sme mali návštevu, no ja som ho musela o tej pol ôsmej okupkať a uložiť do postieľky, lebo už mal dosť spoločnosti.....on sa vyslovene na to kúpanie teší....tak som sa dala na plávanie zapísať---dúfam, že sa ku mne ešte pridá aj Andreasko a Richie

dad1
29. máj 2009

to pocasie ma serinka tiez,uz som mala labzovacie plany,ze akoze vyklidíme tatovi byt,aby sa mohol ucit na statnice a asi z toho prd bude 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre