Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
2. jún 2009

fotky pridané, este musim pofotit detsku izbicku 😉 a vlozim foto

doobeda sme sa predsa stretli s Matejkom pod kostolom, ked ho vidim medzi skolkarmi ako keby tam patril 😵
potom sme sa este chvilu hrali za barakom a prisla za nami aj Katka s Anetkou 🙂

Lea, s tou zmrzkou to poznam, presne tak isto ako u vas, najskor jej staci len kornitok s trochou zmrzky a potom vypytuje velkuuuuuuu 😝

idem oddychovat a cerpat silu na poobedie 😉
dufam, ze nebude prsat

lea3
2. jún 2009

takže ja som mala dnes plodné popoludnie.. 😎 , nasekala som fúúúru vňaťky petržlenovej do mrazáku, ešte aspoň ďalšie 4 fúry ma čakajú, aby som mala čerstvú celú zimu, lebo u nás sa to teda používa fakt veľa... 😀
Potom som zašila jedny Adel-rifle, jedny Kamčo-gate a 2 Kajčine tričká, ja teda neviem, ale mám rodinu trhanov-ničiteľov... 😝 😝

Malá ešte spí, tak som tu... je tu niekto????

lea3
2. jún 2009

Nikto? jáj, všetky sa regenerujete na to CM podujatie v parku... tak asi to zatiaľ vyzerá, že nám to výjde, ale kukla som predpoveď počasia a na dnes hlásili dažde, tak neviem... asi sa to NM vyhne.. bodaj by... 😉

michaela2410
2. jún 2009

Ahojte, teraz som docitala, ale asi tu uz nikto nie je? 😉

michaela2410
2. jún 2009

Dobry napad s tym parkom, asi pojdeme zo skolky mrknut aj my, ale ked tam bude vela ludi, neviem, ci niekho stretneme 😵
Ochvilu idem pre chalanov, idem im ale nieco nachystat jest, lebo oni su stale hladni, ako keby ani olovrant nemali!

lea3
2. jún 2009

bože, už som zožrala plný tanier polievky, vysmážané stehno z nedele, čo nikto nechcel dojesť, jednoho Brumíka a jahody a stále by som niečo lupla... 😎
Včera som bola opäť vo fitku, tak som sa tam narobila, ako by som zemáky sadila... 😀 a vo štvrtok idem zase, už sa teším, normálne mi to dodáva energy... 😉

lea3
2. jún 2009

jéééjj, aho Miška, už sme dlho nekecali, ak prídeš do parku, sa teším, konečne sa zoznámime. 😉

michaela2410
2. jún 2009

Este som sem mrkal, aj ja sa tesim, len aby neprsalo!!! ☹

lea3
2. jún 2009

aha, tak nič... 😔 chystáš jedlo pre chalanov... no to je jasné, chalani sú stále hladní, nie ako tie naše baby... 😝

lea3
2. jún 2009

vyzerá, že pršať nebude, tak to hádam vyjde... 😉

michaela2410
2. jún 2009

este som tu, nechce sa mi, asi im vezmem len nejaky keksik a behneme na namesti na kolaciky. 😝 Len som chcela tomasovi kuknut nejake tenisky, ale od "radosti' neviem kde behnem. Len dnes mi zahlasil, ze ho tlacia, jedny co ma nove, ale boli reklamovane a mesiac ich nenosil. Je to s tymi reklamaciami naskaltrafenie! 😖

lea3
2. jún 2009

no, tie deti tak rýchlo rastú, naša obzvlášť, tak to poznám, my kupujeme papučky 4x do roka... 😕

martinano
2. jún 2009

ahojte
ono je dnes nieco v parku?

lea3
2. jún 2009

reklamácie.... 😝 😝 😝 mám také zlé skúsenosti, že už som rezignovala a nereklamujem... 😝

lea3
2. jún 2009

ahóóój Maťa, ano, v parku od 16:00 Materské centrum organizuje Deň detí, tak ideme... prídite.

michaela2410
2. jún 2009

konecne vas aj spoznam 🙂

martinano
2. jún 2009

ok, ideme na 15:30k zubarke a potom by sme mohli ja som to akosi nepostrehla 😒

michaela2410
2. jún 2009

mata, ani ja neviem o nicom 😀

lea3
2. jún 2009

ok, malá sa asi budí, tak ja letím, pááá vonku 😉

dad1
2. jún 2009

tu aka debata bola. 🙂 lea som sa sa pobavila na sadeni tych zemakov. 😀 ale je fakt,ze v tom fitku sa clovek namaka,ze potom sa ledva plazi domov.mam to este v cerstvej pamati.tie cesty domov ma najviac unavovali. 😝

miska,matka,musim vam dat hresenie...to ako citate kona,ja som o tom MC podujati pisala asi o stranu dalej.no,no,no,no.poriadne citajte. 😀

dad1
2. jún 2009

lucka spi,ale neviem od kedy,lebo ja som klasika zalomila skor ako ona.ale pojdem ju budit,aby sme stihali ten park.pocasie sa zatial drzi,tak klop,klop,nech sa nerozprsi.

michaela2410
2. jún 2009

Danka, ja som to citala, preto som o tom vedela, ale myslela som to tak, ze nikde v Meste som o tom nevidela nejaky naznak. 😉
A ozaj, bola som tam a jedine Danku som videla. Lea, kedze sa nepozname, mozno sme sa tam stretli, ale nevedeli sme o tom 😀 Proste, ak si si vsimla utahanu maminu s dvoma loptosmi v modrych siltovkach, tak to sme boli my. 😀 😎

michaela2410
2. jún 2009

no,. idem okupat Lukasa a idem asi opravit konecne jedny pisomky 😖 Tomas je s Patrikom na kaskaderoch na zelenej vode, tak som zvedava, co budu hovorit.

dad1
2. jún 2009

dnes v parku sa mi pacilo.a bola som prekvapena z malej,ze ju vsetko zaujimalo a veselo "sutazila".okrem vlacika,vsetko sa jej pacilo.pri tom vlaciku jej vadilo,ze sa ma chodit pod tou farebnou plachtou.to hned hovorila,ze boji,boji a krivila pusinku. 😀 tak sme ju aspon drzali.a najvacsi hit bol skakaci hrad.skakala samozrejeme len v tej prednej casti,lebo tam bolo dost deti vo vnutri, tych sa asi bala.ale mala zazitok,lebo este na namesti hovorila,ze lucka hop,hop.
tak celkom pekne sme sa prebavili.za to teraz sa jej nechcelo vobec spat 😕 😕 ,som musela pri nej hodinu saskovat,aby sa jej uracilo ulozit.ordinaciu som zmeskala,idem si ju kuk na webe,ak ju uz tam dali.
bru noc.

miska - a zajtra dojdete s chalošmi na kacak?dnes ani nebolo kedy prehodit viac slov v tom humbuku.

radfi1
3. jún 2009

Ahojte, ja len na moment, aby som toľko neabstinovala, ale veľa som vás stretla aj naživo a dnes sa stretneme znova, tak sa teším...
o chvíľu príde sestra s mamou a volala som aj Renate a ukecala ju, nech navštívi mesto 🙂 tak budeme mať rodinnú party.
musím vybehnúť na nákupy, F. chce na raňajky len jogurtík a najradšej dva 🙂 minuli sa zásoby...Miška, budeme na tom rovnako, hladní chaloši, už sa vidím o pár rokov - stojím pri hrncoch, hlava mierne šedivá...... 🙂 🙂
včera sme boli aj my, len sme nestíhali pokecať. Filpko tiež súťažil, páčilo sa mu dostávať pečiatky, a samozrejme si vysúťažil keksík, ktorý celý spapal od radosti- bol kakaový, ten má zakázaný.....ale čo už....tešíl sa aj z mitýľa, čo sme spolu s tatom vyrobili - on asistoval, stále mu trhal hlavu. no pripla som mu ho na trigovicu a hrdo si s ním vykračoval...skákací hrad sme ani nestihli....
Danka, ja som vás ani nevidela, chceli sme vám vrátiť vrtuľku, F. bol nešťastný, že kde je Danak a Lucak 😀
dnes to napravíme.....
Dakujeme ku gratuláciám k aAdamkovmu výmesiačku - akurát som Lenke hovorila, že F. sa mi zdal šikovnejší a včera Adamko po prechádzke - hral sa ukážkovo s hrazdičkou, aj v kresielku bol a potom nádherne pásol koníkov a ešte sa aj chichúňal na tom, lebo sa mi stále prevracal naschvál na chrbát.....potom po obede hodím aj fotky....je veľmi chutný.....jaj, sa vytešujem...
a včera sme boli na prechádzke s Hankou a Andreaskom. on je ešte ukážkovejšie bábo ako náš Adam - spinkal spokojne......
Lea 😀 😀 😀 ty ma vždy pobavíš, máš dobrý humor.....škoda, že pri detičkách nestíhame naživo sa vyprávať, tak treba dalšie stretko spraviť naše dospelácke, hodte termíny, ved už je jún 😀
a všetko najlepšie Karolínke k meninám, dnes oslávime 😀 😀 😀 😀
pa, tešíme sa!!!!!!

dad1
3. jún 2009

ahojte 🙂
radka,ty si akcna,aka organizatorka.budes mat doobeda doma rusno 😎
vcera som vas v parku videla,celu rodinku,ale nasa hviezda lietala po atrakciach aj s dedkom a chvilku nepostali,tak sa nedalo kontaktovat. 😀 videli sme aj timejku s rodicmi,lukaska a tomaska s maminou a hanku a andreaska tiez s celou rodinou.bola nas tam kopa,ale fakt sa v tom zhone nedalo nic riesit.uvidime dnes ako sa podari pokecat pri detoch na kacaku. 😀 len ako pozeram z okna,tak sa dost zatahuje,dufam,ze nebude po obede liat. 😒

aj my zelame karolinke vsetko naaaaj k meninkam,vela radosti s rodicmi a splnenych detskych snickov,lucka posiela pusky.

vierkas
3. jún 2009

ahojte,
vcera bolo v parku super, aj ked Timejku este sutazit nebavilo, ale myslim, keby s nami bol tatino tak by sme to aj absolvovali, no jej stacili preliezky a pieskok veru sme prisli domov o pol osmej 😉

dufam, ze dnes sa nam podari absolvovat Kacak uvidime podla pocasia, to uz s nami ide aj tatino tak ja si aspon pokavickujem v klude 🙂

Adamkovi vsetko naj k 2 mesiackom, nech krasne rastie a robi vsetkym samu radost 😵 😵 😵

Karolinke vsetko naj k meninkam, vela zdravicka, nech sa stale tak pekne usmieva a zelame peknu oslavu 😵 😵 😵

chystame sa prave von, ale ked sa mame obliekat tak sa zacne najviac hrat 😠
pa

lea3
3. jún 2009

Ahojky 🙂

Včera v tom parku - teda mne osobne to tam išlo riadne na nervy, aj ma tam strašne rozbolela hlava, My sme boli s Jankou a Viki len chvíľu na ihrisku, a to ma tam šľak triafal, lebo malá chcela bysť stále na kolotoči a boli tam s ňou veľké deti a točili strašne rýchlo, nedali si povedať, že pomalšie, tak som sa o ňu dosť bála, aby nezletela, potom som ju musela nasilu odtiaľ vybrať, to bolo kriku.... 😝 😝 😝 😠 , potom sa skoro prerazila na šmýkalke, lebo chcela ísť dolu po tých lanách... 😠 , nakoniec sme zakotvili v piesku, ale to ma už fakt totál bolela hlava, tak sme o chvíľu išli preč.
Dúfam, že dnes na Kačáku bude lepšie. 😉 vonku je supiš teplo, stretli sme dnes aj Radku s celou family, chalani boli podarení, a Filipko ako už rozpráva, som bola prekvapená, lebo minule na Kačáku som s ním nedebatila, a ani u Vás na ihrisku, Radka, mi nič nepovedal... takže tak... 😉 😀 😎

Inak, ani dnes asi moc nepokecám, lebo stále určite budem musieť lietať po tej našej malej opici, tá neobsedí na sekundu... 😝

lea3
3. jún 2009

Karolínke želáme všetko náááj k meninkám 😵, dúfam, že prídete na Kačák, dlho sme sa nevideli. 😉

michaela2410
3. jún 2009

ahojte, chcela som sa s vami stretnut, ale streda je najhorsi den v tyzdni. ☹ Ucim do tristvrte na styri, potom letim pre chalanov k svokre, potom letim s nimi domov, lebo chcu nieco jest a musime sa prezliect a potom letime na pohybove hry a aj to vzdy prideme o par minut neskor.
Hrozne mi bolo luto, ze som nestihala. Myslela som, ze stihnem prist, ale bohuzial... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre