Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
8. jún 2009

Ahojte, ja som sa sľúbila a nedostala som sa sem....ale veľa tu toho nepribudlo.
my sme tatinovi vyčistili pole, aby sa mohol v pokoji učiť, tak sme boli celý víkend od piatka mimo domu, ja som chodila len na noc domov s Adamkom. Filipko spal u jednej babky a teraz v noci u druhej babky, v Považanoch dokonca, tak som zvedavá, ešte nemám hlásenie.....ale v noci nevolali, tak asi v pohode.
je to naozaj pravda, že cez víkend sa stále niečo deje a nei je na koňa čas. a hlavne, náš tata sa tu učí a ja zaspím pri TV lepšie a rýchlejšie ako moje deti a to ani dudku nepotrebujem.
Janka B. - tá story tvoja má teraz naozaj prvé miesto v rebríčku naj---príhoda, si z tronu vysadila Leu a jej majstra smradľavá noha 😀 tak držíme palce, nech to nakoniec u vás všetko dobre dopadne a nech konečne bývate na novom a vašim babám tam bude určite super, také všetličo budú mať na dvore, budeme ticho závidieť..... 🙂
Lea, tvoju situáciu si viem predstaviť, takéto extempore mi robí aj FIlipko - zatiaľ 2x, presne rovnaký priebeh, takých 20 minút v kuse. ale si to zvládla suprovo a máš pochvalu. bitka by vôbec v tomto prípade nepomohla, možno len tebe trocha 🙂 a najviac sa mi páči, ako sa potom tvári, ako padlý anjelik, že čo sa to stalo?????
môže nás tešíť jedine to, že si budú vedieť v budúcnosti trvať na svojom a nedajú so sebou len tak kývať 🙂
Danka, tak z Lucky je už riadna výmyselníčka 🙂 jednoducho už dobehla tú fázu našich starších detí, že len vymýšľať, utekať, trvať na svojom.....všetky deti sú naozaj rovnaké.....a na to kusnutie, mala si jej to hned vrátiť - samozrejme kontrolovane - aby to viac nerobila......ale je to hviezda....na ceste sa aj nám veľmi páčilo....aj doteraz páči....
a my sme mihule tiež stretli Danku s Riškom, no prechádzka sa nekonala, lebo mi sme zakotvili v parku a oni museli kočíkovať. nám už pokojné prechádzky nehrozia, kým Filipko nebude v škôlke....
Aj my sme boli radi, že sme videli Karolínku v BV, zastavili sme sa tam cestou z ihiriska, ktoré ešt prerábajú, my sme tam išli aj napriek zákazu vstupu, našťastie pár minúť po nás prišliel starosta robiť kriky, tak nás minul 🙂
a Karolínka je žihadielko, tak jej váha jej stačí, ved je dievčatko a asi má aj ľahké kostičky, lebo inak nevyzerá, žeby jej niečo chýbalo....
no, idem rýchlo niečo robiť, kým mám len jedno dieťa-.---
pa a pekný dník....

mrbaby
8. jún 2009

Ahojte..
Lea, budem on line tak cakam... 😉

Som rada ze ste sa zasmiali..aj mne to dne pride zabavne ale vtedy som mala penu okolo huby a pohlad vraha.. 😉
U nas vikend tiez totalna lietacka..od piatku sme mali na chalupe 9 chalanov a zalievali podlahove kurenie tak som leitala ako blazon..
Raz kupit naftu so stroja, potom nemali cigarety, vodu ..doniest zranicu..a to boli asi 4hrnce total plne..pooblievala som cele auto...ale nech..uz mame tu najhorsiu robotu za sebov...

Tak ak vsetko pojde OK ako mame naplanovane tak vas pozyval k nam na kinder party... 😎 😎 😎

Katka, tak vam to pekne postupuje...ale este sa nalietate... 😉

Idem si dat kafe..potom docitam..som to len prebehla..

lea3
8. jún 2009

Ahojky

malá práve zaspala, ale bez jedla, nechcela nič, snáď to bude tým teplom, teda dnes je poriadny hic 😝

Jani, kukla som mail, ženská neodpísala na ten náš dotaz, tak keď príde Kamčo domov, tak jej asi napíše, že sa to zaplatí cez poštu, ak s tým súhlasíš, a keď jej prídu prachy na účet, tak to pošle. Tak napíš, kedy budeš schopná to zaplatiť, prepošlem Ti mail, kde má č.účtu, ale najskôr ešte počkáme, či sa predsa len do večera neozve 😉

lea3
8. jún 2009

Idem obedovať, ešte prídem 😉

mrbaby
8. jún 2009

OK posli mi mail a ja to pojdem zaplatit do Strani ako sme sa dohodli..aj tak skor ako zajtra to nebude.Ak by sa ozvala daj vediet..

lea3
8. jún 2009

Tak som si dočítala, veru moc sa tu cez víkend nedebatí, keďže máme mengelov doma... 😀 a robíme program pre celú rodinu 😉

Radka, to je super, že Filipko je bez problémov u babiek, tak máš kľud a čas na Adamka 😉
A Danka, Lucka si už tiež začína presadzovať svoju vôľu, držíme palce, aby si to zvládla hlavne Ty s nervami, lebo ja to veru dobre pri Adelke poznám, čo to je.... 😝 (ale som rada, že nie sme len my takí tvrdohlaví... 😀 😎 )

Karolínka pekné miery, veď mne sa na tú výšku ani nezdá, že málo kg, ona je celá taká drobnejšia, tak čo 😉

Teraz som bola na balkóne a skoro ma piclo, 2 holubacie hovná jak svet na zemi a porozhadzovaný keramzit do kvetináčov, čo tam mám v krabici... 😠 , hnusné holuby, už zase sa im začal páčiť náš balkón 😠

lea3
8. jún 2009

Jani, ok, ešte dočkaj do zajtra, zajtra dám vedieť, či sa herečka neozvala. 😉

lea3
8. jún 2009

Dnes sme cestou domov stretli Vierku s Timi, pri fontáne, tak sme po DM.ku išli s nimi domov, Timejka pekne v kočíku sedkala a papala jablko a tá naša čertica s novým fúrikom lietala ako besná, potom ho nechala tak, a nechcela si sadnúť do kočíka, nakoniec zabrala zmrzlina pri DM-ke, tak sa mi podarilo ju tam dostať.. 😉 no neviem, čo budem robiť na jeseň, keď bude kosa, na zmrzku ju už nenahovorím... 😅

lea3
8. jún 2009

Jani máš ten e-mail? neviem, či prešiel...

mrbaby
8. jún 2009

Lea, dostala som mail. dik a Robo mi vravel ze v CSOB su platby do zahranicia zadara..tak pojdem sa tam opytat a ked tak to zajtra doobeda zacvakam.. nech to mame z krku..

lea3
8. jún 2009

ok, zajtra dohodneme 😉

mrbaby
8. jún 2009

Ok tak nech sa opyta ci jej mam poslat aj nieco naviac ked to bude platene zo slovenska..a nech nam ho rezervuje.lebo som ho pozerala ale nerezervvala ho.dik

lea3
8. jún 2009

nerezervovala, lebo to zostalo stáť na tej dobierke... veď ako sme sa dohodli 😉

mrbaby
8. jún 2009

Lea, az teraz som si vsimla ze ten domcek zdrazel..povodne mal stat 2190kc a teraz nadhodila cenu..Tak to musime rychlo objednat nech nespekuluje..

misulik2
8. jún 2009

Ahojte kocky, v inzeratoch mam riflovu bekovku Next, velkost 3-6 mesiacov, segra sa pomylila, namiesto 3-5 rokov 😀 😀 😀 , ak by ste nahodou mali niektora zaujem, pekny den

martinano
8. jún 2009

ahojte
matko vcera zacal soplikovat, zadok zapaleny uzlinky trosdku zvacsene, boli sme u dr.vsetko ok.matovi vysiel posledny ocak takze vieme co, len tie uzlinky ma trapili,ale ej to v poriadku vraj po ockovani, takto reagujeme, aj odbery mu brali,ale ok.
dnes som sa riadne vytocila, potreboveli sme vacsie papucky,tak sme sli do jednoty, klasicky, maju to tam prerobene velke,ale maju novy koberec a kocik si musite nechat vonku, taka som nastvana, ten nas dabel tam lietal ja som mu vzdy kupovala topanky a papucky,ze sedel v kociku obula prebehol sa bolo dobre do kocika zaplatila,inak by som ho asi uz mala na prizemi, keby som ho nechala.no mala som sto chuti sa otocit a ist prec, len ked som si predstavil, kde budem zas papuce nahanat,tak som kupila,ale uz tam neidem.to iste mi urobili v obuvi vedla cinemy a uz tam nechodim,takze uz ani do jednoty nebudem 😠

michaela2410
8. jún 2009

Martina, mas pravdu, ze v tej jednote je to teraz velke, ale ja mam pocit, ze tovar bohvieaky ziadny, len tie papuce sa tam oplati ist kupit 😒

karlatko
8. jún 2009

ahojky

Danka - veru sme radi, že nám to postupuje, Janka tak tomu verím že sa ešte nabeháme ako vy ale výsledok bude stáť za to nemyslíš aj u vás aj u nás 😉

Danka - tak Lucka má veľa energie a odnesieš si to potom ty 😉 , aj ja veru niekedy ostenem zírať ked niečo takéto podobné sa koná aj u nás 😉

Martinka - obuv - jednota- som aj ja začila ale som sa hned otočila medzi dverami a podakovala za nákup, tiež ma to vie dobre vytočiť ked sa niekto takto chová( že žiadna diskriminácia 😀 ) a hlavne ma to zarazí u ženskej
- ale čo už naštastie máme kam chodiť na nákupy nemyslíš 😀 , máme si z čoho vyberať 😎

a Miška tiež si to dobre vystihla 😉

a ešte som chcela napísať, v nedelu sme boli na výlete pozrieť zoo farmu - new zeland modrová , bolo perfektne odporúčame nenáročná prechádzka, zvieratka a v sobotu a nedelu o 14 A 18 je vystupenie maurov(kmen, z noveho zelandu) a o dva týždne má byť nejaké vačšie vystupenie ,
Karolinka nám dokonca vydržala 45 minút sedeť na jednom mieste a dokonca sme skoro nedýchali , doslova to žrala - skonštatovali sme , že bude asi aj kulturne založená 😀 😀 😀

majte sa krásne

martinano
8. jún 2009

ahojte
tak nas vybavovacky okolo domu este len cakaju,ale uz to zacina v sobotu tam tata trochu pripravoval a dnes zas este ie je doma ☹
katka mas pravdu,ale ja mam za sebou tak narocne dva tyzdne,ze predstava nahanania papuc ma totalne deprimovala,tak som kupila,ale uz tam nepojdem.viem,ze u batu mavaju tieto sandalkove papucky budeme chodit tam.

michaela2410
8. jún 2009

A ozaj, take iste papucky som minule kupila v Deichmann, a este aj lacnejsie 😉

Ja len, ze to tu trocha posuniem. Inak, dobru noc 😔

michaela2410
9. jún 2009

posuvam 😉

ceresnicky
autor
9. jún 2009

ahojte baby

ja sa hlasim po dlhsej dobe. mali sme hroooozny vikend 😠 maly nam dostal vo stvrtok nadchu mal zapchaty nos a bol hrozne nervozny ked zaspaval tak som uz vedela kolka bije. v piatok samozrejme nadcha ako fras ale bez teploty tak som to nejako neriesila. no ale vecer prisiel s babinou z vonku a zdal sa mi akysi teply a mal 39,7 😠 tak som bola na nervy ze zase na vikend ked nemozem ist k dr. a uz som sipila ze skoncime na pohotovosti. aj sme skoncili. v sobotu rano mal maly stale okolo 39 a neklesalo mu to vobec ani po liekoch. oci slzave a nos zapchaty maly nervozny a my tiez ☹
tak sme isli na pohotovost a tam bolo doktor uz urcite mal okolo 70 rokov tak som vedela ze ten nam moc nepomoze. samozrejme nam dal antibiotika ved ako inak. nech je kryty ale vobec mi nepovedal ze co je vlastne malemu. viac som sa dozvedela od tej sestricky co tam bola s nim. 😠
no ale vrchol bol vecer ked sa maly hral s dedkom a zrazu prisiel ku mne a cely horel a mal 40,5!!!!! 😠 😠 teplotu tak to uz som nevladala a to uz on sam ked si lahol a lezal tak to mu muselo byt naozaj hrozne. v noci znova takato horucka. nastastie v nedelu uz mu asi zacali zaberat lieky tak mal cely den len! 38,6 😠
ale aby sme toho nemali malo tak poobede dostal hnacku, stale sme ho sprchovali. dr. mi napisala SMS ze to ma asi z tych anitibiotik ze mame kupit probiotika Biogaya, ktore mu nastastie pomohli.
tak sme vcera isli konecne nasej zlatej dr. Monike 😀 ktora ma upokojila ze tie antibiotika by mu dala aj ona lebo ze mal zapalene nosove dutiny a tym ze ten sopel sa tam zastavil a nesiel von tak mal tieto horucky.
od vcera uz ale teplota nieje vobec nastastie. dneska sme uz mohli ist aj von. lebo uz sme mali ponorku.
ja som sa tiez citila hrozne unavena lebo sme boli stale v noci hore.
konecne dnesna noc bola uz po starom pekne sme spali celu noc.
😉

ceresnicky
autor
9. jún 2009

a este perlicka ked sme prisli na pohotovost tak maly hovori tomu doktorovi."a kde je doktorka Monika?" a ten na neho kukal ako puk.
lebo ked sme tam isli a povedala som mu ze ideme doktorke tak on sa hrozne tesil ze k nasej Monike. on ju skratka zboznuje. aj vcera dostal cukrik ze pekne otvoril usta. on sa jej dokonca vzdy aj slusne spyta ze mu neda pichi, pichi 😀 😀 😀
povedala ze to este nezazila 😀

lea3
9. jún 2009

Ahojky 🙂

Maťa, teda s tými papučkami - otras, to je veru diskriminácia, určite tak prídu o zákazníčky - mamičky s kočíkmi, aj ja som sa tam chystala ísť kúpiť malej papučky, ale asi pôjdem inde 😖

Janka Č - takýto otrasný víkend ste mali, ale už je dobre, tak to je super, a malý musel byť u Vašej doktorky podarený - pichi pichi 😀 😀

Dnes sme boli vonku, bolo pekne ale teraz sa akosi zdvihol vietor, aj sú mraky, dúfam, že nezačne pršať.. 😒
Stretli sme aj Adamka s Filipkom, a Radka bola krásne nahodená, veru je čím ďalej krajšia, evidentne jej dvaja synovia dodávajú energiu a krásu... 😉 😵

lea3
9. jún 2009

Danka, čože abstinuješ na Koňovi? U Teba taký nezvyk... 😕

lea3
9. jún 2009

Konečne som kukla aj Adamkove nové fotky, je to sympaťák omalička, a ako krásne drží hlavičku 😵

lea3
9. jún 2009

... teda odmalička... 😉

lea3
9. jún 2009

Tu zase nikto, tak idem obedovať, ešte kuknem

mrbaby
9. jún 2009

Lea, poslala som ten mail..kuk ci presiel. 😉

ceresnicky
autor
9. jún 2009

som vas pomalicky docitavala a mozem povedat ze v tej obuvi v Jednote aj mna nastvali, ja som tam tiez vtrhla s kocikom lebo som si to ani nevsimla ze to tam maju napisane na dverach a ta predavacka na mna vybehla, ze si ho mam nechat vonku. no tak sa mam nalozeny kocik s vecami tak som zvedava ze keby mi ho niekto ukradol ze ci ona by mi to nahradila. 😠
a este ma nastvali lebo som chcela malemu kupit sandalky ale nemali ani jedny v jeho cisle, ze uz to maju prebrate a ked som sa spytala ze kedy budu mat zase tovar s letnymi topankami tak mi v MAJI povedala ze uz asi nie 😠 😠 😠 😠 no chapete to ved sa este ani leto nezacalo 😠

tak sme potom kupili v Lagariciu v adidase Lea take ako ma Adelka len v modrom a este boli aj lacnejsie ako hore v jednote 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre