Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

mrbaby
4. feb 2009

Aj ja som Vike objednala 1,5-2 ale obavam sa ze jej to bude velke...no uvidime...mozno este dorstie do leta...
Uz sme hore ideme obedovat..som on-line..

radfi1
4. feb 2009

Brú chuť.....

radfi1
4. feb 2009

Ja idem čítať....ale mrknem sem potom...

dad1
4. feb 2009

cauko 🙂
este som sem nakukla.segra ma na chvilku este pustila.lucka chrni na balkone a my si ideme dat kafe.o chvilu dojde mamina z roboty, tak trochu pokecame.oco upiekol pangasia,tak sme ostali na obed.

s mierami som spokojna,ano vahu si drzime. 🙂 a aj ja som next objednavala 1,5-2 roky,lebo vahovo uz patrime tam. 😉

radfi1
4. feb 2009

Danka, ty si zase dnes výletila, ale ti bolo dobre....

Dnes som zistila, že sa nám pokazil foťák, čo ja úbohá budem robiť.....

FIlipko išiel o pol siedmej na prázdniny, zatiaľ som nestihla za ním smútiť, lebo som si robotu nachystala, doteraz som tiredila vecičky....sa mi zdá, že tých krpatých mám veru najviac, ved som skoro celý ten vákuový vak ušetrila, teraz vecičky budú čakať na opratie a ožehlenie v sikrini. aj tak mi treba nakoniec čo to pokúpiť. som zistila, že mi aj kamoška niečo vtedy požičala a na niektorých veciach sa objavili žlté fľaky, ktoré tam nastopro neboli, ked som ich odkladala.......je to záhada....

teraz už ale pôjdem oddychovať, dám si kúpeľ - ako sa poznám tak taký 5-minutový.....a asi aj zaspím, ved som sa normálne namakala. to je sila, ako už sa ledva zohýbam a fučím....

tak pa

martinano
4. feb 2009

caute
dnes sme absolvovali ba, chlapi uz spia, ja mam toho vyse hlavy
idete zajtra niektora doobeda na prrechadzku?alebo chodite az poobede?

radfi1
5. feb 2009

Maťka, dnes máme stretko u Lenky, teda ak sa nič nezmenilo.....inak chodím doobeda von, aspoň sa snažím, ked prehovorím svoje dieťa, potom navečer sa mi už väčšinou nechce. ked bude dlhšie svetlo, zase to bude iné....
ale donedávna som chodila poctivo 2x, teraz nemám nervy to absolvovať....
a mne teraz aj stačí taká prechádzka, malý sa prejde kúsok pešo a potom sa hrá s deťmi a obaja sme spokojní. včera som si užila prechádzku po meste, jeho to už nebaví a ked prší, tak duplom.....
idem si ho okolo pol desiatej vyzdvihnúť k mame, tak sa možno stretneme.

Ozaj a dobré ránko, výnimočne prvá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vyspinkala som sa doružova, až na to, že som zaspala v divokej polohe pri telke, tak som bola do druhej 🙂 nemal ma kto preniesť.
idem si pozrieť teleráno po dlhej dobe a navariť rýchlo obed, dnes máme žemľovku. som zvedavá, ako spali naši, nechcem im volať, ešte možno spia.
pa

martinano
5. feb 2009

dobre ranko, tak pekne sttretko, manzel dnes skoro vstaval tak aj matko je vynimocne hore, pojde zas spat,ael neviem ci ho dam doma,alebo pojdeme von, uvidime ci zaspi 😉
poobede ideme k dr na ockovanie, uvidime ci nas zaockujke, isli nam ocaky tak matko soplil, uz mu to prechadza, no uvidime

radfi1
5. feb 2009

Ahojky, Maťka, a na aké očkovanie idete? Ked máte soplík, tak to asi nebude....ale ved uvidíte....

martinano
5. feb 2009

ahoj.este stale nie je mato zaockovany v roku, takze na to.uz mu to prechadza, tak uvidime, ked nas nezaockuje tak zostaneme na Slovensku

dad1
5. feb 2009

cauky,
tak mi mame liecebne doobedie,mame slabsiu brusnu virozu.chytilo to zatial len lucku.zatial to nesie statocne,ale je hrozne mrzuta.necudujem,asi ju boli brusko.hore sme od 7,30 a poviem vam,ze som uz vyflusnuta.ale bojujeme.drzte palce. 🙂 ale zas chvalabohu,ze to nema zatail nejake brutal.vcera 3x vracala vecer,v noci uz nie,ani rano,ale zas ma kakacku. 😒 no uvidime.nejeme nic,len pijeme slaby cierny caj a zuzle suchy rozok,ale ani ten jej nechuti.popala asi len 1 cm od rana.

dad1
5. feb 2009

nemam teraz cas pisat,na ostatne budem reagovat,ked pojde mala spat.pa

martinano
5. feb 2009

vsade nieco, dufam,ze lucka bude skoro fit
nam sa okrem pokazeneho auta zkomplikovala situacia aj inak a to moj zdavotny stav, takze zostavam s matkom na Slovensku 😢 , ja neviem ako to zvladneme bez tatika a vobec neviem kolko budu moje vysetrenia trvat.ja mi z toho na prasky

mrbaby
5. feb 2009

Ahojky...
Danka teraz je taka brsna hnusona vo vzduchu ale trva lem 24 hodin...tak dufam ze dnes uz budete mat pokoj...drzime palce..aby ste to dobre zmakli...

Radka IP.. 😉
Inac to pocasie je otrasne...neda sa ist poriadne ani von...fuj...uz nech je leto...

lea3
5. feb 2009

Ahojky Jani, si tu ešte???

lea3
5. feb 2009

Bože, Danka, to je mi ľúto, že je Lucka chorá, držíme palce, aby to rýchlo prešlo, veru, teraz je také hnusné počasie, že sa tie chrípky rýchlo šíria... 😖

Ahoj Martinano, aj Tebe držíme palce na vyšetreniach, snáď to nebude nič vážne., aspoň si ešte užijete starých rodičov... 😉 (a oni Vás.)

Malá už chrní, doobeda som stihla utrieť prach, povysávať celý byt a aj poumývať dlážky, prvý krát som vysávala s Adelkou, že nikto nebol doma a nezobral ju do inej izby, chúďa, aj mi jej bolo ľúto, lebo sa stále hrozne bojí vysávača, ale sa vynašla, zobrala si svoju podušku, maca a dudel do pusy, sadla si do obyvky na gauč, pustila som jej nahlas minimax a vydržala pri tom, pokiaľ som všetko nepovysávala... ale netvárila sa nadšene, občas aj mrnčala a kričala na mňa, ale som sa zaťala a všetko som povysávala... 😎 potom bola na mne nalepená 15 minút, a potom už bolo všetko ok.

martinano
5. feb 2009

ahoj lea dakujem pekne praveze neviem ci to nie je nic vazne ja mam problemy s pecenou, preto sa aj matko narodil o tri tyzdne skor.po porode som nebrala lieky a ustalilo sa to.neviem ci je to stres alebo sa nieco zacina diat, uvidime, keby to bolo len stresom.totizto moje ochorenie nevedia preco vzniklo.hrozne hlavou sa mi prehana kopec myslienok, lepsie som toto zvladala,ked som nemala matka, teraz mam jeho potrebujem byt fit.
to vysavanie pozname matko sa tiez bojia vzdy uteka do inej izby,ale uz si zacina zvykat aspon uz nenarieka 😉

vierkas
5. feb 2009

ahojte 🙂
tak my sme tiez dnes k Hanke neisli, mna uz do vcera pobolieva hrdlo tak radsej sa dnes a zajtra preliecim, lebo ma k nam prist na vikend moja sestra tak chcem byt fit, a vravela ze si vikend predlzi, tak sa vytesujem, mozno uz pride zajtra, alebo zostane este v pondelok.......chce si co najviac uzit Timejky 🙂

Danka, Lucinku takto trapi zaludok, no chuda.....tak nech jej to co najskor prejde 😉
a miery mate super a to je dobre, ze si mala u dr. taku pomoc nech sa sestra priuca, ved to nie je na skodu 😀

Lea, aj my sme mali upratovacie doobedie, este vecer som si myslela, ze doobeda budeme u Hanky a zajtra poupratujem, ale kedze bola zmena tak som sa do toho pustila a Timejka mi asistovala 🙂
to som rada, ze sa uz neboji vysavaca prednedavnom sa tiez bala a plakala, tak s nou musel byt niekto v zavretej izbe, ale uz je to fajn a mne to vyhovuje aspon si poupratujem doobeda a potom mam pokoj 😉
potom prisla moja babicka, tak sa spolu hrali a ja som si uvarila obed a este dala prat, uz sme aj spolu povsali dokym som ju ulozila spat, ona sa total tesi, ked mi pomaha podavat pradlo........je to moja mala pomocnicka 🙂
doobedie nam teda riadne rychlo ubehlo, teraz som ju ulozila spat a ja si pojdem citat 😉

Martinano, taktiez prajem nech vysetrenia dopadnu co najlepsie a bez tatika to dobre zvladnite, ved tu mas rodicov a to je velka opora 😉 tak sa drz 😉

Radka, tak si si to vcera uzivala sama, ty sa mas a si riadna sikulka, ked od rana si takto makala a vytriedila vecicky, tak dufam ze ste si to u Lenky doobeda uzili, deticky posluchali a ddychli ste si 🙂

pekny den pa

vierkas
5. feb 2009

Radka, este raz som si to precitala uz lepsie, lebo som citala len tak zbezne, tak vecer si triedila vecicky, ale aj tak si sikulka a vobec sa nedivim, ze si zalomila potom pri telke 😀

radfi1
5. feb 2009

Danka, tak to pekne zvládate, a mne sa kakačky zdajú lepšie ako vracanie, tak to už nejako vydržte. a ked je to perspektíva jednodňovky, hneď je veselšie 🙂
ale pospala si Lucka dobre, tak aj spánok pomáha pri liečbe....vie, čo je pre ňu dobré 🙂

Maťka, tak držíme palčeky, nech to všetko dobre dopadne. a vy ked ste na SLovensku, tak bývate u rodičov, nie? tak to potom určite zvládneš, ked ti pomôžu.....hlavne sa nestresuj popredu....jasné!!!!!!!! 😀 naozaj neboj...... ty to kvôli Maťkovi všetko zvládneš hravo.

Lea, nechce sa ti prísť aj k nám na taký pucung.....ja teraz musím čakať na nášho tatina a to sa veru načakám....ale naozaj som si sľúbila, že už sa šetrím, veď keď sa sama neušanujem, tak kto ma bude potom so seknutými krížami ratovať....
a Adelka je aká rozumná, vie, ako sa upokojiť. ale aj tak je divné, že pri takej poriadkumilovnej mamine 🙂 sa bojí vysávača, no možno aj kvôli tomu, ked ho musí často počúvať. 🙂 Filipko to raz za týždeň zvláda, ale tiež sa netvári nadšene, lebo namiesto hrania s ním, ja behám po byte a robím hluk...teraz mi asistováva s tým svojim vysavačom....
Janka, inak teraz je vonku celkom fajn, no ked som išla s Filipkom k Lenke, tak trocha poprchalo. nakoniec sme tam boli len my. aj Vierka nejako prechladla. a to Lenka aj koláč vypekala - ale bol dobrý...... deťúrence sa hrali, aj trocha nezbedili, ich najviac baví naháňať sa. ale Filipko aj pekne varil a žehlil....naučený z domu 😀

radfi1
5. feb 2009

Ahoj, Vierka, ja kým som dopísala svoj debat, tak si hádam aj fuč....

radfi1
5. feb 2009

Vierka, a ty namiesto oddychovania si zase pracovala ostošesť, tak sa veru nevyliečiš, dostaneš asi na zadok! 🙂
a stále si neprezradila, čo dobré čítaš.....

radfi1
5. feb 2009

Ok, tak idem aj ja pracovať na svojom duševnom raste... 🙂

radfi1
5. feb 2009

No, ale ešte som zabudla.
FIlipko u babky zaspal v pohode, síce sa kvôli búchajúcej susede zobudil už o pol siedmej, ale inak bol vychválený do neba, že aký je dobrý a bla-bla.....
ja som len rada, aspoň si ho zoberie babička na noc častejšie....to, že vstával skoro mi nevadí, kedže ja som si pospala 😀

vierkas
5. feb 2009

cau Radka,
Lenka mi pozicala knizku Muzske interiery - Maxim E.Matkin, a este som ani nezacala, ale dnes uz zacnem 😀

ja ked zalahnem do postele tak to uz som total nemozna, ale zatial ma pobolieva len hrdlo a je mi lepsie, ked na to nemyslim a nieco vtedy robim 😉
ked nemam teplotu tak si ani veru nelahnem 😕

radfi1
5. feb 2009

Vierka, OK, tak sa teda kuríruj....ale kým to je len trocha hrdlo, tak sa to dá....

ceresnicky
autor
5. feb 2009

Ahojte babulky,

tak ja sa zase no nerada pridavam k lazaretom ☹ 😢
dneska som myslela ze odpadnem tak mi prislo zle az na zvracanie a mala som zavraty, tak som sa nejako doplazila k dr. este mal dneska moj tatino dovolenku, lebo bol tiez u lekara, a mohla som mu nechat maleho.
uplne mi strielalo do chrbata ☹ tak ma dr. poslala ku Kukucovi a ten ma napravil, mala som seknute aj v hrudnej aj v krcnej chrbtici ☹

no ale to mam uz dlhodobejsie, len sa mi to az teraz prejavilo, lebo asi pred tromi tyzdnami ked som zdvihala maleho mi vyskocilo rameno, neskutocna bolest ale zachvilku som pocvicila a skocilo mi to naspat. no asi nie celkom. ale doteraz som to vobec necitila 😠

tak hadam, uz bude dobre, teraz to mam este ubolene a nemozem nic zdvihat, tak neviem ako to zajtra s Matkom zvladneme, ale tata slubil ze na obed pride moct a mama je poobede tiez doma. takze to hadam zvladneme 😉

inak zelame vsetkym marodom skore uzdravenie. 😉 😵

michaela2410
5. feb 2009

ahojte, ja sa ozyvam hlavne Radke a Danke, (ostatne prepacte, ale nepoznam 😉 )Mam za sebou skoro tyzden v praci a som dost unavena 🙂 , inak, vobec nic sa nezmenilo a vsetko je po starom 😅 len som chcela zreferovat, ze aby ste si to doma este uzivali, ja zatial tak pol na pol, lebo doma som uz bola veeeeelmi dlho, ale urcite dlho nepotrva, ked zacnem lamentovat, ako bolo doma dobre 😖

jahodka11
5. feb 2009

ahojte,
no vidim ze nam to tu so zdravim nejako pokrivkava ☹
prajem vam vsetkym skore uzdravenie....janka-boze, nezavidim, este, ze ti dnes mal kto pomoct....ja sa uz od porodu bojim,ze ak by mi nieco naozaj bolo, kto sa postara o maleho....ked manzel musi pracovat....a dedko je daleko a tiez pracuje:(

tak mi je aj blbe napisat, co som chcela......ze odchadzame do Zuberca v sobotu na lyzovacku...teda ako kto bude lyzovat, ja nie....🙂 ale budeme tam 4 rodiny s detmi,tak sa velmi tesim, nuda nebude 🙂

no tak sa liecte maminy, lebo deticky vam aj tak pokoj nedaju.....🙂 a pojdem si vymazat albumy, su plne a pridam nejake nove foto🙂

martinano
5. feb 2009

caute,tak to vyzera, ze nas tatik si predlzi dovolenku a ostane este s nami velmi sa tesim.tak uvidime.nasi su obrovska opora a veola pomozu a ano sme u nich ked sme tu lebo v nasom domceku sa zatial neda byvat.idem spat som grogy.caute matka pozdravujem janku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre