Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
31. mar 2009

Ja to musím tiež zabaliť, malá už kričí maminaáááá...

Tak ahojky.

angelos
31. mar 2009

ahojte,ale ste si pekne poklabosili...

mam tu toho vela zameskaneho,predovsetkym som este negratulovala Karolinke,tak Karolinka vsetko najlepsie ti zelame a Hanka posiela pusku. 😵 😵 😵 Oslavenkyna bola rozkosna,aj torta bola paraaaadna a tych darcekov... 🙂

ja som doteraz spala,ako Radka pisala nasi mali zbojnici na namesti vystrajali,Hanka dokonca skocila do fontany,je tam,zrejme od nedelneho vydatneho dazda trochu vody,ale to ju predsa nemohlo zastavit.
😠

na piatok sa veeeeeeelmi tesiiim,som zvedava,co je to zac,ten novy lokal. 😀 aj tam varia...no ako dobre! 😀 uz teraz viem,ze sa mi tam bude pacit...len dufam,ze sedenie bude pohodlne,lebo ja uz nemozem obsediet na nicom... 😝

Lea boze,takyto ste marodi,to ma mrzi...Adelka nech nadalej odolava. 🙂 a dakujem za kontakt na opravara,ale on zrovna neopravuje nasu znacku pracky.Ale pracka uz perie.

Danka dakujem za avizko o elmovi,ty myslis na vsetko. 😵

u nas sa zatial(klop-klop)posunom casu spanok posunul a Hanka vstava o 7! 🙂 🙂 🙂 len ci jej to vydrzi...

sme sa dnes s Radkou bavili,ze ked je uz pekne,tak sa nemusime stretavat po navstevach,ale vonku.Radka zabudla som ti pripomenut,ze si prosim receptik na tie vlny.Boli mnam,mnam. 🙂
Vierka aj my sa urcite doterigame k vam na dvor...len neviem kedy,zajtra idem k dr.

teraz idem navarit na zajtra,za Hankou pride mamina,nech maju co jest.

este ma napadlo,Janka C.,keby niekedy Katka chcela(ked uz budu chodit von)tak mozete kludne prist k nam a pofotim jej Anetku. 😉

paaa

ceresnicky
autor
31. mar 2009

ahojte tak sme boli dneska poobede u nasich aj s Anetkou, ktora bola na nozickach. dopadlo jej to dobre. Matko bol z nej uplne uneseny. stale ju chytal za rucicku a chcel jej ukazovat hracky. hned ked otvorila ocka tak bol pri nej a vsetko jej vysvetloval. no skratka zlate to bolo. 😉 😵
a boli sme s Matkom aj u holicky, dali sme ho masinkou ostrihat lebo to mal uz hrozne, ofinu az k ociach. ved je chlapec a aspon mu zhustnu vlasy, velmi mu to sveci 😵 hodim foto.

Leni velmi diky za ponuku, uz som volala so segrou a ze bude velmi rada ked ju pofotis. 😵

Vieri zajtra doobeda by sme pribehli na ten vas(trosku aj nas, mam k nemu taky vztah, k tomu sidlisku)dvor 😵

ceresnicky
autor
1. apr 2009

Caute
vcera posledna a dneska prváááá 😉 co si tu budem sama debatit 😀

maly spi, dneska sa mi doobeda nechcelo vytrepat von, aj som varila, ale akosi je vonku zamracena tak ma to nelakalo. na stupne ale vyzera ze je teplo. uz som sa rano zlakla ze bude prsat 😠
tak hadam zajtra vybehneme na ten dvor 😉

ceresnicky
autor
1. apr 2009

zajtra poobede idem k zubarovi tak bude maly spat u babky nech ho nemusi prist k nam varovat.idem na rocnu prehliadku a uz teraz sa bojim uz mi asi tri roky po sebe nic nenasiel ziadny kaz tak hadam ani teraz ☹

mrbaby
1. apr 2009

Ahojte...
Dnes sme boli peskom vonku...Vika a Lucka si dobre pobehali...a ja ze bude Vika dnes rychlo zaspavat..no, a ho..o skace teraz v postielke...a to co mi vyviedla.. 😠 vyliezla z postielky na komodu a tam zasvietila svetlo...keby nezasvietila tak ani neviem ze sa nieco v spalni deje...potvora naskrcala si paplon pod nohy a vyliezla hore...tak som odsunula komodu tak dufam ze uz nezdrhne...az mi ostalo zle ked som ju videla... 😠
Idem ju kuk niako tam ostalo ticho..

michaela2410
1. apr 2009

Danka, nie, neboli sme na tej fotke na dovolenke, ale teraz som nejake z vlanajsej dovolenky pridala, to ja len preto, aby som uz konecne privolala pekne pocasieeeeee. 😉

rencabv
1. apr 2009

Janka a ja som si myslela, že to len chalani vymýšľajú,....... 😎 Ale je pravda, že aj my ženy sme už emancipované, tak prečo nie od malička..........

Miška ani ti nezávidím tú pohodu na fotečkách, už aby to bolo aj u nás....
😲 😉

Danka a čo varíš keď si nenasadla na koňa? Alebo ťa zmordovala vychádzka? Ako som čítala aj Lucka sa už mení na "luciferku" 😝 😝 😝 😝

Dnes čakám na slnko, ale nejako márne 😠 Vratko práve zaspal, ja som sa najedla a o chvíľu mi aj práčka doperie, tak som mrkla a tu nikto 😒

rencabv
1. apr 2009

Pekne sa majte, mňa samodebaty veľmi nebyvia,........papapa

michaela2410
1. apr 2009

ja som tu, ale cakala som jedneho pana, prisiel si kupit golface po Lukinovi. konecne som sa ich "zbavila". lebo mi uz zavadzali 🙂

martinano
1. apr 2009

ahojte
ja balim zajta letime,este potrebujem vybavit nakupy
jej jani mne sa stalo to iste,ale vedla positelky ma matko solik, na ten vyliezol, tak teraz stres pri zaspavanii chodim vzd pozerat ci nevylieza 😠 , su to spekulanti

michaela2410
1. apr 2009

mata a ak sa smiem spytat, kam letite?

radfi1
1. apr 2009

Ahojte, ja len na skok, musím sa šetriť, nemám v noci tatina doma 😀 ale Dr. povedal, že by to ešte mohlo vydržať, aj ked nikto nevie....ja sa budem snažiť....už sa pomaličky otváram, aj tlak sa mi už zvýšil, ale inak je všetko v poriadku.
dnes máme na noc sestru, ponúkla sa aj okná poumývať, tak sa hádam nerozprší. po včerajšom peknom slnečnom dni je to zase bieda....
včera sme boli s Viki vonku. malý sa naháňal za deťmi, požičiaval si kolobežky kde sa dalo a najväčší hit bola tatrovka....teda všetko, čo nemá....
a VIki, aká výmyselníčka, už ako ten náš lapaj. dnes som bola v zdravom obchode - Jednota - potom tam pricupkal F. s babkou a ujo predavač hovorí: no, nevadí, ved ja si to všetko poupratujem......mal zážitok ešte zo včera, Filip mu tam robil poriadky 😀
Maťka, prajeme príjemný let a užite si teda po dlhej dobe tatina....a ozvi sa 😀

radfi1
1. apr 2009

Mňa síce samodebaty bavia, no Adamka vôbec, tak musím jechať....
Danka, aj dnes vás trápili zúbky, ked tu nie si???????????
A je tu cirkus, chcem sa tam ísť pozrieť zajtra. myslíte, že treba kúpiť lístky popredu?

lea3
1. apr 2009

Ahojky 🙂

Tak u nás to pokračuje otrasne, včera som ešte písala, že Adelka sa drží, no a dnes to už pravda nie je. ☹
Včera večer o 20:00 - teplota 39,1, čípok pomohol, a od 03:00 do 05:00 ráno sme boli hore, v obývačke sme sa hrali a čumeli na Krtka a teplota bola 38,6 takže zase čípok pomohol... no od rána má stále 37,6, takže jej nič nedávam, aj sa naraňajkovala v pohode (s babičkou), lebo ja som utekala k svojej doktorke, že nech mi dá nejaké ATB, a ona že nech idem na ORL, tak som tam sedela, ale MUDr. ma dnes nezobrala, že robí len ušné strojčeky a do konca týždňa má dovolenku. 😠 Tak som to išla skúsiť o poschodie vyššie na ORL, tam samozrejme 20 ľudí, tak som sa otočila a išla som domov. Doma som od 10:30 a nič vybavené... 😠 Šľak ma ide trafiť, zajtra ráno od 07:00 si tam idem zase sadnúť, nech som rýchlo vybavená, samozrejme, babička musí k nám ráno našprintovať... no čo už, ešteže ju máme.
Kajka je na tom trochu lepšie, uško už ju tak moc nebolí, takže dnes musí už opisovať poznámky do školy, čo jej včera spolužiačka doniesla, tak si viete predstaviť, ako sa tvári, chúďa, hotová odutá papuča... a to nehovorím, že musí ešte hrať na keyboard, lebo v pondelok majú na hudobnej koncert....
😎 😀

no a Adelka - neviem, čo to bude, zatiaľ som k MUDr. nešla, lebo nemá ani sopel, ani kašel, ani hrdlo nemá červené, aj normálne je (čiže zle ako vždy), tak počkám, čo sa z toho vyvinie....možno zuby, alebo to bude tá 6.choroba, každopádne radšej nejdem zatiaľ nikam, nech jej nedajú ATB, lebo ak je to tá 6., tak by jej to len pohoršilo.... 😖 Tak som už z toho všetkého na nervy.... a hlava ma furt bolíííí ☹

radfi1
1. apr 2009

Miška, teba som raz stretla, ako si išla s chalanmi do cirkusu....

michaela2410
1. apr 2009

radka drzte sa, ale naozaj pri tych doktoroch clovek nikdy nevie... mne pri lukinovi tiez povedal v TN, ze este to tak skoro nebude, a o dva dni som mala rano vsetko za sebou. 😀

radfi1
1. apr 2009

Ahoj, Lea,
ja som sa čudovala, že toľko som ja nenapísala predsa... 😀

michaela2410
1. apr 2009

my chodime do cirkusu vzdy, ked sa da...len tento tyzden neviem... lukas ma ATB, ja som doma, sice na dovolenke, ale vies si predstavit, keby ma tam niekto videl, ake halo by bolo v robote? 😅

lea3
1. apr 2009

čaute Michaela (my sa nepoznáme), a Radka...

Nó, veď som mala toho veľa na srdci...
Inak, ma mrzí, ale v takomto stave na stretko určite neprídem, za jedno s Adelkou neviem ako bude, a ja sa stále necítim fit, tak radšej aby som Vás nenakazila, to by ma naozaj mrzelo.

radfi1
1. apr 2009

Miška, nestraš, ešte v piatok chcem ísť na babskú jazdu 😀

Lea, čo je to ORL??????????
a čo ti povedala na tie bolesti hlavy?????
S Adelkou ani nemusíš ísť hneď k Dr., ak by jej to za tri dni ale neprešlo, tak ťa to neminie.....
Chúďa Kajka, ale ju choručkú trápiš....sa jej nečudujem, že na to nemá náladu...

radfi1
1. apr 2009

Lea, škoda, no nemôžeme to odvolať, ja by som už dalšie nestihla, tak potom pôjdeľ zase za mňa....
Miška, museli ste si lístky kupovať popredu????,
a ty už máš aj dovolenku, sa ti žije.... 😀 😀 😀

lea3
1. apr 2009

Otorinolaringológia - ušné, krčné, nosné, neboj, Radka, s Filipkom si užiješ, náš doktor malú Kajku vždy posielal na ORL, keď mala zapálené hrdlo a sople... 😖

radfi1
1. apr 2009

To váš doktor posielal aj moje krsňa a ešte tam neboli 🙂
ale my sme sa hodili na diétu a homeopatiká, tak možno.....

michaela2410
1. apr 2009

cau lea, ved sa mozeme spoznat, ja som kolegyna radky a danky...
A ORL tu v Meste...nula bodov, bud si tam odsedis neskutocne dlhy cas, alebo nie si spokojna. ☹ Ale drzim palce, nech ste OK.

lea3
1. apr 2009

Mne ide dnes Koník strááášne spomalene, teda takto pomaly mi veru ešte nešiel... 😖

Dobre, Radka, potom budem chodiť za Teba.... 😀
No a práve kvôli tým bolestiam ma poslal na ORL... možno mi budú zajtra robiť aj RTG dutín... 😝

michaela2410
1. apr 2009

radka, stacilo kupit aj pred predstavenim, ale odporucam ist skor, lebo potom je dlha rada.

lea3
1. apr 2009

Miška, díki, ale už teraz viem, že si to tam zajtra poctivo odsedím a vysledok... uvidíme... 😉

michaela2410
1. apr 2009

lea, to si mozeme podat ruky, ja mam chytene dutiny, od minuleho tystna beriem augmentin a vcera mi predpisal este jednu davku ☹

lea3
1. apr 2009

Miška a nevideli sme sa náhodou v lete v parku a raz na Kačáku? Ty si odchádzala a ja prichádzala???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre