Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
3. apr 2009

ostala ticjo,tak idem kuk

dad1
3. apr 2009

no je to tak,chrni,som rada,aspon zaspala v normalnom case.

som zvedava,ako to bude v tom jazze vyzerat.ale urciote pekne,ked je to nove. 😎

michaela2410
3. apr 2009

prave som si vas pustila, kuk a aka to sprava!!!!! 😉 🙂

Radka, gratulujem 😎

dad1
3. apr 2009

cau miska, 🙂 veru vcera pribudol radke dalsi syncek. 😵

michaela2410
3. apr 2009

je to super, tak teda Radka sa poponahlala. Asi je spln, nie, vtedy sa deti ponahlaju 😀

dad1
3. apr 2009

no neviem,ci je spln,ale sak maly uz bol velky,tak mu tam asi bolo tesno.a radka aspon stihne uz sibacku doma. 😵

lea3
3. apr 2009

Ahojky, už som tu...

Tak sme boli u MUDr, ako som predpokladala, máme Adelku len sledovať, či ju nebolia uši alebo soplíky netrápia a inak nemáme dávať nič, od teploty len... že to sú teraz také virózy... 😝

A to bola včera večer super správa SMS, hneď som aj Radke odpísala, teda malý Adamko je riadny chlapisko,
má skoro miery Adelky, chýba mu ešte 150g... 😉 😀 😀

lea3
3. apr 2009

A od doktora sme išli celú cestu pešo domov, lebo nechcela byť za ten svet v kočíku, tak sme sa pekne prešli, ešteže je takto dnes krásne, ale malá bola potom riadne spotená, lebo som ju trošku viac obliekla, takže tak...
A inak niektorí ľudia v bundách, niektorí v mikinách a niektorí v tričkách s kr.rukávom... 😕

dad1
3. apr 2009

cau lei,tak aspon ze nic vam nenasiel,snad to bude len ta viroza.

a dnes ma maly risko meniny,jeej,skoro som zabudla zblahozelat.takze vsetko naaaaaj,lucka posiela cmuk. 😵

dad1
3. apr 2009

ja som prave dnes mala z toho soky,ze ako ju mam obliect.

lea3
3. apr 2009

a čože ste všetky zdrhli????

Ja robím dnes na želanie Kajky pečené zemiaky a kuracie medailónky, tak to skúsim ponúknuť aj Adelke, keď sa vyspí, a keď to odmietne, ešte stále tam mám suchú ryžu od včera... 😎 😀

dad1
3. apr 2009

ale spotena nebola,ked dosli z vonku,ale tepla bola dost.tak ju po obede obleciem menej.

dad1
3. apr 2009

ja tu obsmrrdam lea,ako vzdy. 😉 ale tiez som cumela,ze kde mi vsetci zdrhli. 😀

lea3
3. apr 2009

čauko Dani, ja sa stále vytešujem z Radky a Adamka, tak už to má za sebou, dúfam, že všetko prebehlo hladko a tatino bol pri tom???

dad1
3. apr 2009

vsetko bolo super,maly je od zaciatku asi poslusny a narodil sa za 10 minut.este pred osmou boli u nas staveni pre fotak a adamko sa hodinu na to narodil.takze rychlovka.

lea3
3. apr 2009

jej, tak to bolo super. Je to fakt, že telo si do 3 až 4 rokov od prvého pôrodu pamätá a ide to ľahšie....

dad1
3. apr 2009

a aj ja sa vytesujem,uz som s nou aj volala dnes.ma sa fajn,ma nadstandardku izbu,parada.uz som aj malinkeho videla v mmske,aky je chutnucky.a tmavy.uplny opak od filipka.

lea3
3. apr 2009

A Radka mala bolesti cez deň? takže už asi vedela, že sa ide na to, že?

dad1
3. apr 2009

asi hej,nieco na tom pravdy musi byt,lebo takto isto rychlo rodila aj moja segranka a ta rozdiel vo veku deti asi ako bude mat lenka. 😎 tak aj ta sa moze tesit,ze to pojde bleskovo. 🙂 🙂

dad1
3. apr 2009

oni boli cez den u doktora uz v TN a ten jej povedal,ze bude rodit,aj to potom citila.ale este v aute vecer mi hovorila,ze je mi fajn,nic mi nie je. 😎

dad1
3. apr 2009

len jej brusko tvrdlo.

lea3
3. apr 2009

Veď Radka to aj predpovedala, že bude na ňu...
A naša malá bola celá čierna, čierne dlhé vlasy a tmavá pleť a teraz aká je z nej blondínečka kučeravá a biele tváričky.. sranda...
Radka je teda už hrdá dvojnásobná matka. a ako si povedala, na Veľkú noc bude mať doma už 3 kúpačov... 😀

dad1
3. apr 2009

sak hned som jej pisala,ze toto uz bude mamin syn 😀 😀 ,ale sak to je koniec koncov jedno,hlavne ze su zdravi a maju to za sebou. 🙂

lea3
3. apr 2009

veru tak... 😉 😀

No a Janka zdrhla kde??? Idem si nakvapkať do nosa a prídem.

dad1
3. apr 2009

ja neviem,asi zas vyvara.alebo viki uz vstala.

mrbaby
3. apr 2009

Vika je uz hore..pojdem jej dat jest a pojdem do DM a vom..
Papa

dad1
3. apr 2009

jani,a kedy teda ideme?

dad1
3. apr 2009

a sak ti zavola potom,aj ja sa chystam von,dnes mi budu robit spolocnost aj nasi,tak to sa bude lucinka vytesovat. 😎 😎

mrbaby
3. apr 2009

Predpokladam ze o tej 20tej...ak by sa nieco zmenilo zavolam...Vika sprasila obed rychlo a teraz cumi na serbli na krta..

dad1
3. apr 2009

OK,dohodnute.tak vecer sa vidime,jupiii,bude zur. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre