Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
3. jún 2009

a stym stretkom je to dobry napad 😀 , hoci skoro kazdy vikend mame nieco naplanovane. 😎

michaela2410
3. jún 2009

Skoncila som si veci do roboty, tak ze kuknem na kona a tu nic! 😵

To dnes tiracky su tak utahane zo stretka, ze nekonuju?????? 😀
A ja ze sa nieco podozvedam!

Tak nic, sama tu debatit nebudem. Dobru noc! 😔

rencabv
4. jún 2009

Ahojte, tak zase po dlhej dobe sa ozývam aj sa z vidieka. Semtam sa stretneme, ale len tak námatkovo a ja a stretnutia sa nie vždy dajú zrealizovať 😒
Ale aj tak vás pozdravujem a musím povedať, že všetky tiráčence neuveriteľne rýchlo rastú, najviac ma prekvapila Adelka, to je už babisko 🙂

Karolínke všetko naj k meninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tak naša Radka ma včera pozvala do mesta, lebo som sa nevedela naštartovať a hlavne sa mi nechcelo variť 😀 😝 🙂

Dnes ešte neviem čo budeme robiť, ale zase treba oprať, troška upratať a uvidíme........

Prajem pekný deň 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

radfi1
4. jún 2009

Ahojte, Filipko ešte spí, Adamko sa snaží zaspať, tak mám chvíľku....
Včera bolo stretko super, len keby ten vietor nebol....už sa zlepšujeme a celkom si sem-tam aj pokecáme.....Maťka sa mi starala o Adamka, Filipko sa staral skoro celý čas o seba a ja som mala veget. ešte aj pzzu sme mali, tak som spokojná.....
Veru, Lea, Filipko je kecálek, no najviac mi rozpráva doma, vonku sa hanbí alebo čo....teraz som ho učila, ako sa volá, hovorí tak srandovne že Memček....ale na Maťka nemáme, ten ako parádne celú básničku vie povedať.
ja som si všimla, že Filipko by to aj vedel, no jemu sa nechce, on si tak sám pre seba vyspevuje, vymýšľa si slová, vždy nájjde nejaký akože mikrofon, on spievat a ja tlieskat 😀 😀 😀
aj ma to včera znavilo, večer pri uspávaní som zaspala ako drevo 😀
dnes teda nevyzerá bohvieaké počasie, tiež som sa dala na pranie (to je nenáročná práca) a aj vysávať bi sa zišlo....dnes poobede mi má prísť kamoška, tak sa asi premôžem, nech to u nás vyzerá 😀 aj tak to mám v obývačke ako detské ihrisko - košík s Adamkom, hrazdička, kresielko a Filipkov hrací kútik......no, nech sa deti zabavia....
už sme hore, tak sa idem venovať....
pa a pekný dník

dad1
4. jún 2009

ahojte 🙂
ja mam dnes akcny den,doobeda cakam majstrom,idu mi vymienat vodomer,a po obede mam doucko.tak sa dnes nezastavim,esteze mam pre lucku aupairky - babky,tak sa aspon dieta nebude nudit.boli sme na balkone poliat nau minizahradku - jahody a cherry paradajky a je tam zima jak slak.musim lucku naobliekat,nech mi neprechladne. 😒 som zvedava,kedy uz zacne leto.cez vikend ma vraj zas prsat. 🙄 🙄 🙄

dnes som si vsimla v kalendari,ze je lenky,tak zelame vsetko naaaaaaaaaaj,vela zdravicka,lasky s manzelikom a radosti z deticiek. 🙂

rencabv
4. jún 2009

Ja som ráno zabudla LENKA všetko naj k meninám a nech sa ti spní všetko čo si praješ 🙂

Danka s tou zimou to nie je také hrozné, už sa oteplilo asi o pol stupňa 😝

lea3
4. jún 2009

Ahojky 🙂

LENKA - všetko náááj k meninám 😵 , nech Ťa deťúrence poslúchajú a mangel tiež... 😀
Už sa teším, až uvidím malinkého naživo.. 😉

Dnes sme boli vonku, od desiatej do 11:00 bolo celkom teplo, malú som naobliekala a nakoniec som jej bundu vyzliekla, lebo mala totálne horúce ruky... 😕 V Arkoši to bolo dnes ako na Deň detí v parku, bolo ich tam teda dosť pri 4 stoloch... no hrúúúza, naša stále kradla iné hračky, no a tie naše boli zase pri iných stoloch... 😀 😀
A do mesta sme šli celú cestu pešo, lebo si nijako nechcela sadnúť do kočíka, ale bola v pohode, krásne išla, aj keď sa pri všetkom pristavovala a zbierala kamienky... cesta nám trvala 35 minút. No ale naspäť, hrúúúúza a strach čo i len o tom rozprávať, nie to ešte to vidieť a zažiť na vlastnej koži, Teda nikomu to neprajem...
Takže v Arkoši som ju nasilu strčila do kočíka, to už vrieskala, ledva som ju zapla, no ale bolo dosť hodín, tak som sa chcela ponáhľať, lebo vstávala už o 05:30 😖 Na námestí to už boli riadne vreskoty, malá celá spotená, pretáčala sa v kočári ako besná, nohy otočené dopredu a ona s celým telom ku mne stále kričala že Doléééé, doléééé, dolééé a strašné revy. Tak som ju pri kostole dala dole, s tým, že bude pekne kráčať, ona že ano, prešla 3 metre, rozrevala sa potom, strašné hysáky, pleštila sa o zem, ja ešte stále v relatívnom kľude som sa jej snažila vysvetliť, že pekne ideme pá pá, potom som ju zabávala - klasika - havino, vtáčiky, kvetinky - nič nezaberalo, na zemi už ležala, a revala ako tur, tak som ju zobrala na ruky, prešli sme 2 metre, hádzala sa hlavou dolu na zem, skoro mi vypadla, tak som rezignovala, dala som ju na zem a ona sa zase pleštila, všetci ľudia okolo len krútili hlavami, ja som sa hambila jak sviňa, celá červená už som bola a spotená... 😝 , potom jej vravím, tak ja idem pá a ty tu lež... ona že ano a ďalej ležala a plakala, ja už som bola pri konci parku a ona stále ešte na tom briežku pri kostole. Čakala som na ňu asi 5 minút, už riadne nervy do mňa vošli, keď sa nedvíhala, zase som ju nasilu s vypätím všetkých síl strčila do kočára a celú cestu domov strašné revy, všetci sa otáčali, no proste hrúúúza a des... 😝 😝 😝 . Doma som ju vybrala z kočíka, nič som nevravela, radšej som si kúsla do jazyka a snažila som sa byť v kľude, ona na dlážke revala potom asi ďalších 10 min., potom prišla za mnou, že "plače Adelka", tak som ju prezliekla, umyla ruky, dala do postieľky a v tú ranu spala... opica jedna, takto ma dnes ona vytočila... 😠 Dúfam, že si to vybrala dopredu aspoň na mesiac...

rencabv
4. jún 2009

Lea teraz som už pochopila prečo si začala chodiť do toho fitka 😝 Ale naozaj to musela byť hrôza, ja by som ju asi zdrala, už sa vidím, že by som sa neudržala. Ešteže sa ti nikto nevnucoval do situácie, myslím z tých okoloidúcich, asi by si už vybuchla nie?
Ja si skôr myslím, že to ona robila už z veľkej únavy, vyhrala sa v Arkoške, išla tam pešo a to skoré ranné vstávanie k tomu..... Aj my niekedy nevieme čo so sebou, ale vieme sa krotiť ale deti sú úprimné a tak reagovala ako sa v ten moment cítila. Ale aj tak mala výdrž, že tak dlho vydržala plakať.
Tak dúfam s tebou, že si to Adelka vybrala minimálne na pol roka dopredu 😉
Ja som našťastie tieto jedy nezažila, ale videla som už také deti, proste osobnosti.

Predstavte si u nás bv POVAŽANOCH bude cirkus zajtra o 18,00 hod, aký to kultúrny zážitok na vidieku 😉 Uvidíme aké polomrtve zveri nám predvedú 😉

Danka a čo montér? 😀 😀

Idem gaučovať a knihovať, teda akože čítať, pa

dad1
4. jún 2009

renca si ma pobavila,ze polomrtve zvery 😀 😀 ty si cislo! a monterov som tu mala dokonca viac - dosli az dvaja.ale obidvaja nepouzitelni 😀,taki starsi trcinovia. 😀 😀 celu stenu mi ocapkali,ale uz som to rozdychala,a aj som to trosku upratala do take mierneho neviditelna.nechapem, ako sa im to zadarilo,ale od dvierok,za ktorymi je vodomer,na kazdej strane do kruhu asi 15 cm som mala ich odtlacky prstov,samozrejme,ze cierne na bielej stene. 😠

lea - to si mala "nadherny" zazitok,ale reagovala si super.ja by som sa nezdrzala a uz by som jej nacapila na rit. 😔ale tvoja reakcia bola super,lebo sak cápance by aj tak nepomohli v tejto situacii.a ako hovori renca,tiez si myslim,ze to bolo uz z unavy.proste uz nevedela,co od radosti zo sebou. aspon,ze doma ti hned zaspala.

inak,my samozrejme zas nespime.a to som ju dnes aj zobudila 😝 o chvilu ale dojde mamina,tak si ju vezme a bude mat aspon program,ked uz nedrichme. 😀

rencabv
4. jún 2009

Danka ahoj

rencabv
4. jún 2009

Tak otlačky na bilej stene a to ťa nenaháňali po byte? 😀 😀 😀

dad1
4. jún 2009

no dokial tu ja ohovaram moje dieta,tak ono uz aj spi. 😀 opica,vydrzi fakt vela.asi sa budem musiet zmierit s tym,ze si budeme rano nastavovat budik.asi uz na 7-mu,aby nam to potom pekne vychadzalo. no co,aspon zacnem trenovat na vstavanie do prace. 😝

rencabv
4. jún 2009

Myslíš Dani, že ti bude stačiť vstávať o 7,00? 😀

rencabv
4. jún 2009

Už sa ti asi začalo doučko, tak si ho pekne uži a pozdravujeme aj Lucku spiacu.
Trocha som brázdila po internete, ale vždy keď ho zavriem ma napadne čo som chcela ešte pozrieť.....
Tak pa

angelos
4. jún 2009

ahojte

dakujem za gratulacie. 🙂

ja dodatocne zelam vsetko naj Karolinke.Nech je zdravucka a nech sa cim skor nastahuje do svojej novej izbicky. 😵

Timejka ma krasne fotky.A kolko velaaaa.Super, Vierka si sa cinila. 😵 😵 😵

Radka,Danka mate u mna usb kluce...uz ako dlho.Fotky som vam postahovala este ked som bola tehu a kluce su stale u nas doma. 😝 Musim si ich hodit do kocika.
Danka ani som nevedela,ze ty takto zahradnicis.paradajky,jahody...to akoze zive,alebo umele? 😀

Lea viem si predstavit to vase dnesne theatro. 🙄 Nervy by mi tiekli .... 😝 😝 😝 Adelka bola asi dost unavena.

Reni akaaaa kultura na vidieku.To treba vyuzit aj keby boli zvieratka polomrtve.ale to snad nebudu... 😀

Vcera na kacaku vam bolo urcite fajn.vahala som do poslednej chvile ci mam ist,alebo nie...ale maly bol cely den nekludny a este aj vietor ma odradzal.Keby bola doma Hanka,tak by som to koli nej riskla.
Hanka je u nasich.Dnes s nou mama prisla,ze jej preskakuje jeden clanok na palci,na ruke.Ani neviem ako to opisat,ja som to nevidela...Ze skratka niekedy(vzdy sa to stalo vonku)nemoze narovnat palec...az po urcitom case... 😝 tak pojdeme na ortopediu a uvidime...
inak sa poriadne okosilo,som sa drglovala celu cestu z polikliniky. 😠

michaela2410
4. jún 2009

Ahojte, dnes tu vecer nikto nekonuje? Skoda. ☹ Tak to aspon posuniem. Inak, dnes bolo aprilove pocasie, a navyse riadne nevyspytatelne. Ked svietilo slnko, bolo horko, ked sa skrylo, bola dost zima, o tych prehankach ani nehovorim. Vobec neviem, ako mam chalanov rano obliect a seba tiez. 😖

dad1
5. jún 2009

posuvam...
a pekny dnik zelame. 🙂

mrbaby
5. jún 2009

Ahojte..Ja ze konecne budem dnes kecat..a tu od rana nist...

Prave som sa dotrepala home..otras den..nic nefunguje ako ma... 😝 😝 Najskor meskal manik v Banke...konecne sme predali byt..potom sa posralo auto co nam malo doniest masinu na stavbu..a aby toho nebolo malo, na matrike overenie podpisov trvalo 45min..a to sa robo po 20min zobral a zdrhol..a ja som tam cakala ako taka trubka.. Konecne sme mali vsetko vybavene a zrazu telefonat od Roba ze mam ist kupit HRABLE...lebo moj manzel -inac jazdil na aute a ja som bola pesi..tak hrable som kupila a cakam na neho ze konecne idem na kavu s Leou..a on nikde...po pol hodke mi vola..ze sme zabudli podpisat papier na kataster.. 😅 tak to som uz stratila nervy.. 😠 tak si ma predstavte ako saskujem na urade ..a hrable v ruke..no total sedlana.. 😖
Tak vsetko bolo podpisane ja spokojna ze konecne uz nic netreba..rozbehnuta za Viki a na kafe..a samozrejme som Roba vylozila na chalupe..a nepresla ani minutka co som od tial zdrhla rychlo rychlo..aby som baby este stihla v meste..opat telefonat -nemali v masine naftu a zabudli v obchode kupit plachtu...
😠 😠 😠 😠 a😠 tak uz som to vzdala lebo som vedela ze dnes uz kavu nestiham..
Lea, prepac ze som neprisla ale naozaj sa to nedalo..

Idem si uvarit kafe..

lea3
5. jún 2009

Ahojky 🙂

Danka, ja som tiež zažila takých úúúžasných montérov - špindírov, a to mám ešte v čerstvej pamäti toho smraďocha nožného, čo nám bol merať sieťky na okno (pred rokom) 😝 , (ešte doteraz ich nemáme 😎 ), lebo minulý rok akosi nebolo komárov, a toho smraďocha už doma nechcéééém!!!! - /určite si poniektoré spomínate na ten môj príspevok.... 😉 😀 /

Renka, fíííha, cirkus v Považanoch- veľká to udalosť 😀 , neboj, zvieratá budú ok, len aby to neboli sliepky, mačky, psy, kačky a tak... 😀 😀 😀 😎

Dnes doobeda som normálne dostávala krče žaludočné, keď som si spomenula, že pôjdeme von, ale nič hrozné sa nedialo, bola som až prekvapená, doma sa Adelka dala ukecať, že si sadne do kočára, ale musela som jej dať do ruky môj lesk na pery (samozrejme otvorený 😉 ), takže cesta do mesta bola ok, aj pekne papala zmrzku, celú dobu na kočári, potom som stretla Peťu s Tomáškom, tak sme šli na kávu, v Arkoši nikoho, paráááda, deti sa krásne hrali a boli aj výnimočno dobrí, tak sme aj pokecali, naspäť si malá bez problémov sadla do kočíka, keď videla Tomáška, že tam už sedí, ešte som spravila aj nákup v Bale a na trhu, malá kľudná, proste vymenené dieťa.... 😵 No ale doma nechcela polievku, vypýtala si banán, tak zjedla skoro celý (bože, zase nebude kakať 2 dni, strašne ju zapeká... 😒 ) a potom hneď zaspala, takže supiš doobedie. 🙂
Asi to fakt mala včera z toho, že bola tak unavená (bodaj by... 😉 )

Jani, a Ty si sa čo nakoniec neukázala? čakali sme a Ty ništ... ☹

lea3
5. jún 2009

jéj, čau Jani, práve som dočítala Tvoj príspevok, no tak to si mala teda blbec dopoludnie, tuším ešte horšie ako ja včera... a inak prepáč, ale strašne som sa nasmiala na tom Tvojom úrade s hrablami... 😀 😀 😀 veru, musela si vyzerať ako riadna gazdziná z dzedziny... 😀 😀 😀

lea3
5. jún 2009

a poviem Ti, tí chlapi... 😖 všetci rovnakí, ešteže si zobrali za manželky také schopné ženušky... 😉 😀 😎

lea3
5. jún 2009

Jani IP - domček!!!!!!!

mrbaby
5. jún 2009

Nic som nedostala.. 😉

lea3
5. jún 2009

už je to tam 😉

mrbaby
5. jún 2009

Lea, IP..

lea3
5. jún 2009

ok, ale mohla si mi ho poslať do mailu 😉

mrbaby
5. jún 2009

Tak ti to poslem..

mrbaby
5. jún 2009

Mas ho poslany...

lea3
5. jún 2009

dík, máš novú IP

mrbaby
5. jún 2009

Ked mi odpise dam vediet..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre