Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
23. feb 2009

Ahojky 🙂

Zdravíme všetky Tiráčky a Tiráčence. A ďakujeme dodatočne za prianie peknej lyžovačky, veru bola suprišná, sme si oddýchli, aj sme sa poriadne vyližovali dosýta, aj svalovicu mám ešte teraz. 😀
Bolo tam nááádherne, boli sme na Orave v Habovke, tam sme aj lyžovali, jeden deň sme boli lyžovať aj na Zuberci, parááádnu sedačku tam majú, poniektorí boli lyžovať aj na Oraviciach, tam je jediná vyhrievaná sedačková lanovka, tak sme si to všetci užili. Cesta bola kupodivu dobrá aj tam aj späť, aj sme sa stavili v Žiline cestou tam na nákupy, tak mám novú bundu lyžiarsku aj termoprádlo, tak som celá ladila do modra aj s lyžami, no proste kočka na svahu.... 😎 😀 😀
Na raňajky sme chodili do jednej suprovej chaty, vždy sme sa tam tak prežrali, že sme mali potom problém dofučať na svah... 😎 Obed sme vždy absolvovali niekde v reštike na svahu a večere sme si varili, jeden deň sa varil divinový gulášik, mňam, domáci nám k nemu dali aj čučoriedky a brusnice. Po večeroch sme mastili karty, alebo sme chľastali... 😀 😀 😀

Adelka u babičky úplne v pohodičke, chválili si ju, aká bola zlatá a dobrá a usmiata, len to jedenie (ako zvyčajne) pomalééééééé. Babička vravela, že aj budúci rok si ju v pohode zoberie, aby sme sa mohli lyžovať. 😉

lea3
23. feb 2009

Niečo som aj dočitala, takže:

1. Katka, to je super, že sa Anetka umúdrila (veď je to správna baba), tak sa tešíme a dúfame, že Vás pustia domov.

2. Stretko ste si užili, aj som na Vás myslela v stredu, tak sa tešíme na ďalšie. 😉 🙂

3. Lucka -akáže to šikulka, vypýta sa sama búvať, paráááda. 😵

4. Viki - už má po chorobe, super, Jani, Ty to ešte dotiahni a pôjdeme na kafčo.... len ten sneh ma tu akosi zaskočil, baby v kočároch neudržíme... 😖 😉

lea3
23. feb 2009

Vítame staro-novú Tiráčku Renku... 😵

lea3
23. feb 2009

Inak, keď sme prišli, tak som dala prať jednu práčku a sa mi pokazila... 😠 dokelu, bubon sa nejako vzpriečil, možno aj ložiská odišli, tak sme museli vytiahnuť prádlo a vyžmýkať ručne...no otras, a ďalšie dve práčky som odniesla k svokre na opranie, už sa mi aj suší a začala som žehliť. 😝 Opravár si príde práčku zobrať až zajtra doobeda, tak som zvedavá, koľko mu tá oprava bude trvať. 😖

Adelka má tiež nejaké novinky, som čumela po tých 5-tich dňoch, koľko nových slov zase vie, a od včera si v pohode sadá na nočník a konečne tam aj chvíľu vydrží, vyškerená hovorí, že cíííík, a kako, ale nespraví nič... no nevadí, aj tak je to pokrok, že už pri nočníku neplače.... 😅

No a Viki, to je iná šikulka, tá sa už aj pýta 😕 😕 , gratulácia velikáááá 😵

dad1
23. feb 2009

ahojky,tak doobeda sa kocik nekonal,smaozrejme,ze by sme zapadli hned pred domom,tak ho nahradili sanky.poviem vam,ze cesta k saske na hajovky nam s radkou trvala vyse hodinu a domomv som to zmakla za 45 minut.prisla som komplet spotena,takze odporucam aj ako odtucnovaciu techniku.
ukladam lucku a idem si hodit sprchu,najma podcecie to po takom vykone potrebuje. 😀 😀

lea3
23. feb 2009

a ešte som zabudla, Filipko bol na zápise, to je sila, ako to letí, tak držíme palce, Radka, aby ho bez problémov zobrali, a to asi od septembra, že?

lea3
23. feb 2009

jéééj, ahoj Dani

lea3
23. feb 2009

Inak, ja som tam ku podivu pribrala 2,5 kg, - tak strašne sme sa tam prežierali a chutilo nám ohromne, iný vzduch, to je hneď vidieť. Takže Danka, dík za tip na odtučňovačku... 😀 😀 😀

dad1
23. feb 2009

po obede vsak uz nejdem nikam,nam sa na peso este neda,lucka by stale padala,a dalsiu sankovu turu uz nezvladnem. 😅 😅
pockame na tatina a uvidime potom.

timi mala dnes robotu s odhadzovanim snehu?to je pomocnicka pre domovnika,taku by kazdy chcel. 😀 sa necudujem,ze zalomila hned.ja som celu cestu lucku zabavala,lebo ju to totalne lamalo na spanie a enchcela som,aby mi zaspala v saniach.ale podarena bola,ako jej kyckala hlavicka. 😎

lea!!!!caaaaaau,tak lyzovacka bola vyborna,to je supiiis.presne tam sme chodili aj my s radkou,je tam nadherne,verim,ze ste si uzili. 🙂 a co sa cudujes snehu,sak to ste ho urcite vy doniesli so sebou. 😀 😀 😀
ale dnes sme aj s radkou vraveli,ze takyto naval snehu uz nebol dllllho.

lea3
23. feb 2009

Idem sa najesť, akosi mi to chýba, ale dám si iba polovičnú porciu. 😉 😅 Zatiaľ páááá

dad1
23. feb 2009

ahojky lea,si este tu?som si ani nevsimla,ze sme tu naraz.

dad1
23. feb 2009

ahaaa,tak sme sa nestihli.dobru chut.aj ja idem po sprche cosi povyjedat.

lea3
23. feb 2009

No tak mi to nedalo, ešte som sem mrkla, a Danka niečo prihodila... veru, Dani, je tam suprovo, nádherná príroda a tie domčeky ako maľované, aj ľudia ochotní, úplne iné, než tu dole.

lea3
23. feb 2009

No tak Dani, si zdrhla, neva, idem konečne jesť, lebo už sa mi krížia oči od hladu, čo som taká rozožraná.

mrbaby
23. feb 2009

Ahojte...

Vika uz spi od 11:30 som zvedava kedy pojdeme vecer spat...ked sa dnes neda poriadne ist von...fuj..toto pocasie je total na nic...
Mala by som ist do mesta ale sa mi vobec nechce...tak asi upecem chlieb doma a pojdem az zajtra ked budem mat odhrabane auto...uz ho nieje ani vidiet. 😕
Lea, nazdar vitaj doma...tak ste sa mali dobre... 🙂
A adelke k pokroku gratulacia... 😉 a Vika sa vypyta tiez len niekedy...terz cez vikend vobec...ani sadnut na zachod...to je u nej podla nalady...ale ked ju davam cikat aj bez vypytania tak vydrzi...
Ja uz som na tom lepsie len trochu nadcha ale uz je to super oproti tomu ako mi bolo...
Danka fakt dobra rada na odtucnovanie... 😀 len skoda ze nemam doma sane... 😉
papa

martinano
23. feb 2009

caute
vital lyziarov, lea super,ze sa lyzovacka vydarila myslela som na vas.som myslela na tu cestu lebo je to hrozne.
my sme dnes boi na sankach skoro tri hodiny vonku, striedali sme to s chodenim, potom sa mato vyvalal v kazdej vacsej kope snehu bol perfektny nemal chybu, konecne zabava.ked smeprisli domov zalomil nadve hodiny.idem precitat co ste popisali som to len preletela.zelam krasnyvecer

dad1
24. feb 2009

ahojte,
tak sniezik nam zas valiii. 🙂 akurat sa odhodlavam na to ist s luckou do obchodiku sem k nam na peso.ale stale sa len rozhodujem,lebo viem,ako to dopadne,malu budem mat furt na rukach,a nakup si asi vylozim na hlavu. 😀 😀 a o tom ako sa bude cele nakupovanie realizovat radsej ani nerozmyslam.lebo by som fakt nesla nikam.
tak ak sa odhodlam,tak potom napisem,ze ako sme dopadli. 😝

pekny den. 😵

dad1
24. feb 2009

radka teba ta vcerajsia prechadzka asi zmohla,ked si ani kona nenastartovala vcera,ze? 😉

radfi1
24. feb 2009

Ahojky, Danka, už si zdrhla, ja som dočítavala.....

radfi1
24. feb 2009

Ale čoby, len mi nešiel net a nemala som na to veru energiu pátrať po tom, ako ho opraviť. aj sa Jojo večer čudoval, že jemu vždy ide a len pri mne to robí problémy. nechcel mi veriť, že ja som len počítač zapla.....tak to večer opravoval dlho a potom sme spolu ani neboli, lebo som zachrapkala pri telke....a to doslova...už začína mať na mňa nervy, no čo mám robiť, ja si to vôbec neuvedomujem, že chrápem....ale sa mi vidí, že ked som unavená, je to horšie 😀

radfi1
24. feb 2009

Včera bolo super, sme sa riadne prešli. a Danka, šli sme hodinu preto, lebo Filipko išiel pešo, to on trocha zdržiaval, predsa len má ešte malé nožičky a na každom rohu sa stojí. ale ja som si to stopla, že od Sašky nám to trvalo s Filipkom 30 minút a to sme išli cez štadion, tam fúra snehu, mal z toho radosť, stále robil gule, no zábava bola. potom mi natieral semišové čižmy snehom, ale nejako to prežili 😀
zaspal až 13,45 ale potom nás musela Renča zobudiť o štvrtej, lebo sme zalomili ako drevá....
a som sa ako pravá matka obetovala aj poobede, teda večer a boli sme vonku ešte hodku a pol pred barákom - hrali sme sa s lopatou a chodili hore dole....tak sme sa vyšťavili až navečer...po návrate som ešte stihla ožehliť a malý sa hral....
ale ked prišiel tata, tak bol ako odtrhnutý z reťaze...chcel sa jašiť....
ideme raňajkovať, ešte juknem....

rencabv
24. feb 2009

Ahojte,
ako čítam aj vás v meste trápi snehová nádielka, za vás ale niekto ten sneh odprace, ale čo ja na dedine? 😝 🙂

rencabv
24. feb 2009

Danka neviem ako to robia tie africké ženy, na sebe zavesených 5 detí a všetko čo potrebujú odniesť majú naložené na hlave, tak sa inšpiruj 😝
Radka dobré ránko, dnes nabaľ Filipkovi lopatku a šup sa von. Aj ja som nechala doma Bystríka, pôjde sa lopatovať na kopec, neupravený dvor má aj nejakú výhodu, má sa B ke´de šmýkať 🙂
Viete aká je to radosť mať doma 2 chalanov? 😀 😀 😀
Lea teším sa že ti bolo super na lýžovačke.
Vierka dik za vybavenie pozdravu v Lieskovom.
A teraz by sme mali ísť odhadzovať sneh 😒 😒 😒

radfi1
24. feb 2009

A ozaj, to stretko u nás by mohlo byť aj zajtra, my nič nemáme......
ak nie, tak vo štvrtok, zase nič nemáme....čakám, či babka s dedkom neprejavia záujem o moje dieťa, zatiaľ nič ☹ po sobote sa im ani nečudujem, urobili tam s Kikom riadny čurbes.....

radfi1
24. feb 2009

Cauko, segra, tak ty si teda iná odvážnica, necháš si doma dieťa, čo môže byť v škôlke..... 😀 😀 😀

radfi1
24. feb 2009

Tak sa pekne odhrňajte, má prísť Marika, som ju musela ukecať....potom hádam pôjdem aj k dr. na kontrolu s tým ekzémikom a čaká ma nákup, ništ zase nemám.....

radfi1
24. feb 2009

A včera sme si u Saši dovolili zabudnúť slamkovú fľašu, tak aj tú by som potrebovala naspäť...to je ale plánov, až ma hlava bolí z toho....
začala som si od včera dávať to magne B6, tak som zvedavá na účinky.....

radfi1
24. feb 2009

Lea, super, že ste si zalyžovali, Habovka je naozaj úžasná, a Roháče krásne v lete i v zime. my sme si to tam tiež užili 😀 a s radosťou spomíname, už sa teším, kedy sa tam zase dostaneme.....
tak to je teda katastrofa, pokazená práčka, ešteže si sa vynašla a oprala inde.....si ušetrila 😀 😀 😀
a my sme Adelku videli, ked sme išli k VIerke....spala v kočíku už o desiatej....babka ju evidentne vedela unaviť.... 😀
a to tirácke stretko môžeme zorganizovať čo najskôr, viete, kým som ešte ready......lebo naposledy tam Filipko riadne vyvádzal......tak potom dajte návrhy...
a malo by sa čo najskôr konať aj dospelácke párty, čo vy na to?????
ja si chcem ešte do poslednej chvíle užiť, nech stihnem ešte aspoň dve....tak sa vyjadrite...popýtajte manželov.....

radfi1
24. feb 2009

Janka B: náhodou večer bolo celkom dobre vonku, vidíš, mohla som vám zazvoniť, som vám aj nakúkala do okien, my sme sa tam potulovali sami....ale ked si chorá, tak ti verím, že sa ti nič nechce........

radfi1
24. feb 2009

Maťka, tak tatino váš dorazil v pohode, to je super. tak si tu užívajte sniežik aspoň 😀 ved v Norsku je ho asi pomenej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre