Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

mrbaby
24. feb 2009

Ahojte...
Vcera sme sedeli cely den doma...az som bola na prasky z malej..je to cert...stale nieco majstruje , skace zo stoličky v kuchyni no katastrofa...uz aby bolo teplo nech moze vonku riadne behat lebo taka naobliekana stale pada.. 😒

Dnes sme sa vytrepali do DM a do eurocentra- rozpadlo sa nam dialkove od auta...a samozrejme nefunguje.. 😠 tak sa tam musim trepat znova...
A este ma aj nasrala postarka lebo cakam ciapku z MMB a vobec mi nezazvonila, hned hodila listocek do schranky...to su sluzby.. 😠 tak aj tam sa musim trepat...

Vika spi..idem si dat nieco pod zub a kafe...
Este nakuknem keby ste niektora prisla...

dad1
24. feb 2009

tak obchod sme vladli,dokonca cipísek isla aj chvilu pesi,asi 10 metrov tam a potom aj 10 metrov spat.uspech!!! po ceste sme stavali pidisnehuliakov a lucka mala z toho radost,tak aj nabuduce pojdeme.x-)
renca tie africke zeny ma pobavili.vtipalek. 😀 😀 😀ale chby je asi v tom,ze ja som oproti nejakej takej babe z afriky uz pohodlna,pomala a nesikovna 😝 a ked si predstavim tych 5 deti okolo uz dopredu odpadavam. 😀 😀 😀
no a ty si matka roka,ked si dobrovolne nechs doma aj dalsie dieta a este aj sneh stihas odkydat. 😉

radka - fiiii,ale si toho popisala. 😵my zajtra na stretko mozeme.aj vo stvrtok,takze sa prisposobime vacsine.a detske a dospelacke stretko moze byt tiez hocikedy.hodte termin a my dojechajeme. 🙂

jani-tak ty si dnes mala vybavovaci den.aspon si motorizovana,lebo eurocentrum je dost daleko od vas.a co tvoja choroba uz lepsie?

dad1
24. feb 2009

lucka mi chvilku dovolila pisat,uuuuzas.este nakuknem,ideme tancovat,prave mame fazu kolo,kolo mlynske

dad1
24. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k

a tu je ten link na luckin tancek a pesnicku - na tom frci uz niekolko dni,ze sama si spieva - mnam,mna bobík. 😀

karlatko
24. feb 2009

Ahojky

tak dnešním dnom Karolínka už nieje najmladšia tiráčka medzi tiráčatkami a hádajte kto je ..... 😀 😀 😀

karlatko
24. feb 2009

Všetko najlepšie k dnešním Matejkovím meninkám aby robil samú radosť rodičom aj starím rodičom , Karolínka posiela pusinky 😉 😉 😉

karlatko
24. feb 2009

Martinka - nech dobre dopadnú vyšetrenia , silno na teba myslím 😉
tak predca budeme randiť 😉 , len to pačasie nech sa už umúdry
to ti verím že ti je smutno samej , aj nám tak býva ked tata niekam chodí ale teraz si ho nepúšťame ked tak tak najviac na týžden 😉 , ale robota je robota , čo narobíme neboj uletí to a zase budete spolu

karlatko
24. feb 2009

vítame lyžiarov - a v dobrom závidim tu papu a tie svahy 😉

karlatko
24. feb 2009

Karolinka sa už zobudila tak tu mám asistentku

Danka - tak vy už takto spolu chodíte na nákupy 😉 milené, my sme nejako spohodlneli a vobec nechceme behať len štvornoškovať, podla toho akú ma náladu

karlatko
24. feb 2009

tak už budem končiť ,dočítam neskor

Katka g. ako už ste dúfam domka 😉 y&fdvgdf

vierkas
24. feb 2009

ahojte 🙂
Katka,v ty tajnostkarka 😠 zeby sa uz narodil maly Risko, tak nejak mi to vychadza 😵
tak snad sa ozvu, samozrejme sme v ocakavani 😵

my sme dnes doobeda vybehli von za barak sa hrat, deti tam vcera postavili snehuliakov a aj psika, tak sa mala tesila, ze ide pozriet hava 😅
tak strasne sa unavila, ze uz som ju dala spinkat, teda fakt ju ta robota vonku unavuje 😀

aj s jankou,c som chvilu pokecala, bola u rodicov, ma cosi s internetom, ale som sa pytala na Katku, tak vyzera to tak, ze v najblizsich dnoch porodi, uz jej dali aj vyvolavacku ☹
tak sa drz a budte obe statocne a hlavne zdrave, nech to vsetko dobre dopadne 😉

neviem co je s Lenkou, ani za neozve, tak ked sme dnes nakuknes tak vydaj nejake zapisky 😢 , ako sa mate?

mne to vyhovuje k Radke aj zajtra, takze aj sa ozve aj Lenka tak sme dohodnute, este ale dajte vediet, ci to plati zajtra 😉
s kocikom taka streka bude sranda, tak neviem ci nezoberiem sanky, ale zasa mozno do zajtra bude aj clapkanica, ved je 5 stupnov

vierkas
24. feb 2009

Matejkovi zelame krasne meninky, nech je zdravucky a robi rodicom len samu radost 😵

vierkas
24. feb 2009

tak Danka, super ste prechadzku a nakupy zvladli, aj ja som sa narehotala, co Renca napisla 😀
ale sranda musi byt 😀

Lea, super ste si uzili lyzovacku, tak ako sa patri 😉
dnes sme videli vonku aj Adelku s babinkou, aj sa pri nas zastavili, Adelka sa pekne drzala babinky aj dost teda uz prejde napeso 😵

vierkas
24. feb 2009

idem sa naobedovat, este nakuknem 😉

rencabv
24. feb 2009

Ide ma poraziť práve som vyprodukovala dlhý diskusný príspevok a PC mi spadol, takže ešte raz.
Radka a Danka dieťa som si nechala doma, aby som to zase raz dlho neurobila, ale už je to fajn lebo obidvaja už chrnia 🙂
Neviem si to myslela Katka s tým novým malým tiráčaťom vôbec ma nenapadá kto by to mohol byť 😲
Žeby už Anetka???????,Vierka spomínala nejakého Riška, ale to neviem kto je.
Malému Maťkovi všetko najnajnajnaj k meninám.

lea3
24. feb 2009

Ahojky 🙂

veru, veru, lyžovačka super, ešte teraz som mysľou tam.... 😵 😵 😵

No teda, Renči, som sa narehotala na tých ženách s 5-timi deťmi, a nákupom na hlave, hneď som si aj Danku predstavila s Luckou na rukách a kákupoch zavesených... 😀 😀 😀 😀 , ale ako Danka písala, tak to zvládli na jednotku, dokonca Danka stavala aj snehuliaka, no tak to by sa domorodkyniam nepodarilo.... 😅 😅 😀 😀

Katka, tak to je na svete teda Riško???? Daj vedieť, sme zvedavíííííí 😕

Vierka, aj babička spomínala, že niekoho stretli a podľa opisu som hneď vedela, že ste to boli Vy 😉 , Adelka poslušne kráčala s babičkou za ruku, so mnou nechce, lebo si viac dovoľuje, tak to berie ako ohromnú srandu, keď mi stále uteká, a babička si ju naučila tak, že babičku bolí kolienko a nemôže rýchlo chodiť, tak to malá akceptuje a hneď jej ukazuje na koleno a že "bolíííí". No tak si budem musieť aj ja niečo vymyslieť, že ma bolí, aby išla pekne za ruku. Boli aj s deťmi v škôlke pozrieť, Adelka dala dvom dievčatkám ručičky a pekne s nimi kráčala a babička vykecávavala s pani učiteľkou...no sranda. 😀
Aj ja som chcela ísť von, ale akurát prišiel ten opravár, tak to hneď aj spravil, celý bubon vymenil, bol tu skoro hoďku, stálo to 4.600,-Sk, 😝 , ale hlavne, že už môžem prať... 😅 😀

lea3
24. feb 2009

Matejkovi želáme aj my všetko nááááj k meninám.... 😵 😵 😵

rencabv
24. feb 2009

Tak idem využiť ticho v dome a niečo zajesť a mala by som umyť aj chodbu, lebo keď 2 deti prádu z vonku, kde predtým robili všetko možné viete si predstaviť ako vyzerá 😠 😠 😠

lea3
24. feb 2009

Ahoj Renka, si tu ešte?

lea3
24. feb 2009

ahááá, tak už nič, minuli sme sa ako včera s Dankou.-

rencabv
24. feb 2009

ano len neviem ako to funguje aby som mohla rýchlo odpovedať

lea3
24. feb 2009

no to teda nefunguje rýchlo, musíš sa hneď po odpovedi juknúť znovu, neboj, aj ja som na začiatku maturovala.... 😀

lea3
24. feb 2009

Dokelu, niekto zvoní, idem rýchlo kuk, kto to otravuje

rencabv
24. feb 2009

Tak už si aklimatizovala na domov? 😀
Na lyžovačke bolo určite lepšie, 😝

rencabv
24. feb 2009

Dávaj pozor, lebo poštár zvoni 2 krát 😎 🙂

rencabv
24. feb 2009

Tak pokiaľ to s tým poštárom vybavíš idem niečo zhamnúť a potom ešte mrknem, papa

jahodka11
24. feb 2009

ahojte, ja len na skok....
Matejkovi zelame vsetko naj naj 🙂
a katka nech sa drzi..a nech su obe zdrave a v poriadku! 🙂

lea3
24. feb 2009

poštár to nebol, zase nejaký pako sa dobíjal do baráku, a zase zvonil, tak som vybehla na balkón a tak som naňho zhúkla, že prečo k nám toľko vyzváňa, keď ide k niekomu inému, a to sused zospodu, chudák, sa ospravedlňoval, že si zabudol kľúč od vchodu, a že vie, že my sme doma, no tak dostal hubovku odo mňa, tak som sa mu nakoniec omlúvala aj ja, viete si predstaviť, zo sedmičky bliakať až dole, dúfam, že som si Adelku nezobudila, ale vyzerá, že spí. 😀

lea3
24. feb 2009

Ahoj Jahodka 😉

No Reni, Ty si iná herečka, odmetať sneh s dvoma chalanmi malými, máš môj obdiv, ja veru neviem, či by som sa k tej lopate vedela postaviť... 😅

lea3
24. feb 2009

ááá, Renka, dobrú chuť, ja mám dnes diétny šalát, len ľadový šalát, rajčina, paprika a cibuľka. Bez mäsa aj bez syru.... 😝 . Pred obedom som stála na váhe, ešte furt mám tie kilá na sebe. Dokelu, musím ísť dnes von po vzore Danky s Radkou. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre