Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
11. mar 2009

no praveze ho tam mala vystaveny, keby chceli inu farbu musela by ho objednat

ceresnicky
autor
11. mar 2009

no maly je uz hore tak sa mu idem venovat 😉

papa

vierkas
11. mar 2009

tak ste to super poriesili 😉

Timejka este nespi, zvandre si a vykrikuje mama.........idem kuknut 😠

mrbaby
11. mar 2009

Ahojte..
Dnes sme boli u Radky pre next...ozj krasne vecicky sme poobiednavali..A Lucka bude mat riadnu paradu...sa mi to sacko strasne pacilo...
Deturence sa krasne hrali..ale bola aj Iva tak sa im venovala ako pani ucitelka v skolke...a to nase trio ked zacalo trojhlasne na nu vyhukovat ze IVA, IVA ...to bolo zlate...Kavicka ako vzdy suprova... 🙂
Vika dokonca aj u Radky vyskusala vsetky nocniky aj krasne cikala cely cas bola bez plienky...
Janka, aj ja davam kazdu hodinu Viku cikat ked sa nevypyta...ale dam jej gatky ako nosia velke baby tak sa snazi ich neocikat...ale bobek dnes bol do pancuch...zase som nestihla dobehnut k nej...a uz to bolo... 😒
Anetka krasne pribera... 🙂 a Katka nech to uz nejako vydrzi...
Dnes budeme cely den doma..nemam ziadny voz...kocar v aute a auto u Roba v robote... 😖 tak aspon upracem..
Som doteraz cenila vecicky po Vike..bude bazar v materskom centre tak to tam odveziem aspon sa nieco preda..a bude na nove.. 😎
Vika uz je hore...idem sa venovat..

papa

angelos
11. mar 2009

ahojte

hlasim sa po dlhsej odmlke,ale akosi sa mi nechce vysedavat,radsej lezim,ked mam volno,aj nas maly ma najradsej gaucing.chlapa v sebe nezaprie,este len v bruchu plava... 😀

Lucka a Karolinka behaju uz aj po vonku,no paraaada. 🙂 Teda Karolinku si neviem predstavit,taku drobenku. 😉
Jani Viktorka je unikat,ked sa takto vonku vypyta.super. 😵
Lea akcia-budoar,nemala chybu. 😀 😀 😀
Vcera sme aj s Radkou videli Riska s rodicmi. 😎 maju krasny kocik. 😵
ten pre Anetku je taky podobny,tiez sa mi velmi paci.Aj farba je super,ja slepana ich budem vidiet uz z dialky 😵

my sme s Hankou boli aj dnes vonku,Vierka ani som ti nevolala,lebo ved prsalo,my sme isli na chvilku,len preto,ze Dusan robi doma...no obetava som ja zena. 😝 Ale povedal,ze dnes robi doma poslednykrat...neda sa pri Hanke.
Zajtra idem rano na gyndu,tak stretko sa moze kludne konat.tesime sa na tiracata. 😉

dad1
11. mar 2009

ahojte 🙂
my sme este hore.lucka sa prave uklada.boli sme u filipka,konecne mame doma next,co sme objednavali 😎 ,tak sme mali modnu prehliadku.ale musim povedat,ze oproti viki a filipkovi sme my tentokrat ovela menej pokupovali.a aj do toho,co mame kupene,este musime dorast. 😀

bola tu moja sestra,aj ta si pochvalovala,ze ako su len tie navstevy dobré,ze v takomto hnusnom pocasi,rychlejsie ujde cas.bola opat opatrovatelka,tak my sme si aj pokecat stihli.
viki naozaj chodi pekne na nocnik,ani raz sa nepocikala,vsetko pekne do nocnika.a filipko ma zas krasny prsiplastik s kacickou,lucke sa hned pacil. 😀 musim jej taky kupit,ak bude aj dievcensky s takym motivom.lebo celu cestu domov mrncala,ze raz,dva (v jej podani da,da) to akoze chce chodit.no smola,bez prsiplasta,musela sediet v kociku.a hned to na nej vidim,ze este sa uplne neznicila a ktovie,kedy mi zaspi. 🙄 🙄
momentalne vyspevuje tudla a puuudlaaaaa, to je pesnicka z jednej rozpravky na minimax. 😀 😀

vola ma,tak idem ju kuknut,ze co je vo veci. 🙂

vierkas
11. mar 2009

ahojte,
tak Janka,b mali ste super doobedie, ty to mas na skok k Radke, tak ako Lenka k Danke alebo opacne, tak mozete sa hocikedy ked sa nudite navstivit 😉
tak to budu tiracatka krasnucke v novych veciach, uz sa tesim a hlavne nech je jar a toho obliekania bude menej 😉

Lenka, tak sa na zajtra tesime, aj kedy prsalo dobehneme na aute 🙂
to verim, ze sa Duskovi doma nerobi najlepsie, Hanka kecalek by pracovala urcite s nim 😀
a maly ma rad gaucing 😀 parada, len aby na nom aj potom pekne hajkal 😵 ale to urcite bude 😅

mala uz konecne spinka, to ked ju vzdy vychvalim tak strajkuje 😠

dad1
11. mar 2009

jeeej,zajtra stretko u lenky plati,sa tesim 🙂
leni,hanka nedovolila ocinovi pracovat,co? no ved,urcite bola cela stastna,ze je doma.jej je šum a fuk,ze ma pracu.viem si predstavit. 🙂
a ten gaucing ma pobavil.aspon si mozes byt ista,ze maly bude pohodak a mozno bude oproti hanke aj vacsi spavec. 😉 😀

jani - tak auto nebude? no,aspon mas dovod byt doma zavreta.ja mam niekedy az vycitky,co sa mi nechce ani nos vystrcit z domu,ze pre moju lenivost,je lucka niekedy cely den bez cerstveho luftu. 😔 no ale v tomto pocasi sa jednoducho neviem prinutit. 😝

a inak my sme dnes mali uraz.najprv vyzeral dost divoko.lucka ako vzdy vymyslala,ked som jej chcela obliect gate,utekala mi na gauci a tak sa z neho zrubala,ze si prekusla peru, krv jej valila z ust a ja som bola uplne hotova,celu som ju prezerala a az potom som si vsimla,ze to je len (chvalabohu) pera.tak som jej to zachladila,umyla tecucou vodou a bolo po probleme.dokonca tam ani nic nema,ale chvilu som sa ozaj bála. ☹

dad1
11. mar 2009

az teraz som si vsimla,ze tu bola aj gabika,caukooo.co mate nove,ani sa tu neukazes.malu sme uz davno nevideli.a vraj uz byvate v novom... 😉

radfi1
11. mar 2009

Ahojte, no ja tu mám teda pekné resty, kým som sa sem dostala a dočítala, aj sa mi Flipko zobudí a nebol ani poriadny gaučing 😀 som už veru akási pomalá a všetko mi tak trvá....a to mi baby upratali všetky hračky, ked od nás odchádzali 😀
Filipko spí od pol jednej.....tak čochvíľa bude vstávať. teraz ako spí vo svojej posteli, tak sa poobede už väčšinou nebudí a ja ho nemusím nanovo uspávať, ale zase si ja nepospím, lebo som vždy pri ňom zalomila.
aj v noci spí celkom dobre, dnes až do šiestej a po mojom zákroku - teda poskytnutí ušných lalokov, sa umojkal a spal do siedmej....zmena mu prospela....
včera som bola na prietokoch a všetko je v poriadku. hlavička je už dolu, placenta je vzadu a dosť vysoko, no paráda....už sa aj Adamko znova pekne v brušku uložil a nerobí mi zle, lebo predvčerom som skoro umrela, ako mi kamsi tlačil a mňa napínalo vracať - aj som nakoniec neodolala 😖 a mala som príšernú kyselinu - a nič nezaberalo. tak teraz podľa babských rečí by sme mali mať vlasáča.....som včera hovorila Jojovi, že Adamko možno bude celý ja 😀 nech to máme spravodlivo rozdelené.....

radfi1
11. mar 2009

My sme boli napešo vykopnúť návštevu, síce pršalo, no náš pršipláštik to zachránil, teraz sa už na počasie nemôžem vyhovárať, FIlipkovi sa to páči, trajdať v daždi, hlavne, že je na chodníkoch dosť mlák.....

radfi1
11. mar 2009

Janka Č - vybrali ste parádny kočík, ty si sestra ako lusk, ved si už zaslúžilá mamina......som sa stále smiala na tom, ako Maťko hovorí, že maličkýýýýý.....vieš čo.....
aj my máme teraz všetko bud malé alebo veľké.......
a z nových vecí sa prenáramne tešil, mali sme prehliadku, aj sme sa fotili, tak potom niečo pridám. a Kým neprišla Danka, tak musel mať nové tričko s kraťasami.....herec....

radfi1
11. mar 2009

Tie poznámky si robiť, to som mala dobrý nápad.....
Kačena, naozaj som to bola ja a mrzelo ma, že som nezastavila na prechode, ale dávala som pozor na také deťúrence, aby mi nevbehli na cestu a potom som to už nestihla......tak ma neponzni, ked už máš u polišov známosti.... 😀 😀 😀 😀

radfi1
11. mar 2009

Riško superman je krásne a poslušné dieťa..... 😀 sa máte

radfi1
11. mar 2009

Filipko mal radosť, ked sme stretli Hanku, ešte doma tatinovi o nej rozprával. sú to veru sparingpartneri, obaja nepodarení, neposední...utekajúci svojim bruchatým mamám.....
na zajtra sa tešíme, ako zase budú vyvádzať......

radfi1
11. mar 2009

Viki je fakt šikulka, nočníkuje odušu....
Vlastne, skoro všetky tiráčence sú v tom popredu od nás - majú mamy na jednotlku....
ja - lenivá mať - to neriešim, sa mi nechce......mňa by to možno aj rušilo, keby sa už pýtal, ved kto by ho furt obliekal a vyzliekal 😀

radfi1
11. mar 2009

Náš tatino tiež pracoval doma, preto som nebola internetná, no mne to dosť prekáža, ked je doma, lebo musím stále hamovať FIlipka, aby mu dal pokoj, poprípade ako Lenka vyklidiť prostor....som z toho potom nervozna.....nečudujem sa, že to aj Dušan zabalil....

radfi1
11. mar 2009

Tak sa idem vyvaliť, asi som na všeličo zabudla, ale ved sa zajtra stretneme s niektorými, tak hádam sa osobne podebatíme....

martinano
11. mar 2009

dobry vecer
tu opat nokto, kym sa sem ja dostanem
samestretka ako to tak citam to je super aspon sa deti zahraju.my sme boli poobede u kamaratky nanavsetvu asi po roku a chalani sa krasne zahrali mato ako vymeneny, nemozem si vynahvalit
dnes sme mali pratovaci den.triedilisme vecicky upratali dlazku popraliasi sto praciek, umyli dlazky.idem este zehlit a matko so vsetkym pomahal 😠
matevynovene deturence
nasababka bolav bataknamz H&Mpriniesla nejake veciky ja som sa hnevala, ze si kupim a babka vraj nemohla odolat 😵, takze mame nakupene uz nech je jar a vlastne este dorastame do nejakych veci,ktore su nam velke.
pozdravujeme katku a anetku,babydrzte sa
dnes sme videli hankustatinom na prechadzke
filipko ma prsiplastsuper vecicka musime aj my poriadit
janka viky je sikovnaaaaaaaa 😉, velmi

dad1
12. mar 2009

bre ranko - prvaaa. 🙂

dad1
12. mar 2009

radka - dobry samodebat,si dobiehala,co si zanedbala,co? 😀
ale nie,ja vam tehulkam verim,ze sa vam neda dlho vysedavat pri pocitacoch,v takej polohe sa to babatkam v domceku velmi nepaci.no ved my to chapeme.ale obcas sem juknite,lebo nam je bez vas smutno. 😉

dufam,ze sa mate vsetky OK.pekny den.

karlatko
12. mar 2009

ahojky

tak my už druhé ráno stávame pred deviatou , a cez noc sme len raz hore a potom nad ránom a dnes dokonca ani to len sa vypítala k nám do posteke ked išiel tata do práce 😉 a dokonca včera a dnes sme krásne ranajkovali, včera celý chlebík bez kvôrky a dnes celý rožček to čumím čo sa nám robí , ale je to super som spokojná už len aby nám to takto krásne išlo ako za starých časov.

včera sme boli vonku bez kočíka napeši,na nášteve tu len na hajovkach, cíce nam cesta trvala pol hodinu ale dorazili sme , aj sme pekne sami stáli a celkom dosť dlhu dobu ale ako sme prišli domov nechcela chodiť ani stáť , len štvornoškovať ,

včera sme trošku aj pooslavovali Karolínkin krsný mal narodeniny tak sme sa dobre natlačili 😀

dnes , že by bolo slnečno??? uvidíme čo nam dnes počasie nachystá

ceresnicky
autor
12. mar 2009

Ahojte 😉

Matko uz spi a ja som obedovala a kukam telku 😉 maly ma najnovsie najoblubenejsiu cinnost kreslenie na magnetickej tabulke, tak kresli od rana do vecera, vsetko mozne. ho to hrozne bavi. aj si vie to pero pekne chytit. normalne nakresli dva kruhy vedla seba to su akoze kolesa a ja mam dokreslit auto. no ohromna zabava 😉 😀 😵

Jani ja som tiez nad tym rozmyslala, ze mu tu plienku vobec nedam, mozno sa vypyta, ze mu to bude vadit, ale ked nie tak mi vsetko poocikava doma. to by som nerada ☹ tak zatial sa budem snazit len ja ho tam davat kazdu hodinu a hadam mu to tukne, ze sa ma pytat. napr. vecer ked ma ist spat sa vypyta ukazkovo 😀 aj rano ked ma chce dostat z postele. ale sa vzdy aj pekne vycika, tak sa musim prekonat a vstat 😀

Lenka veru len pekne oddychuj ved ty uz za chvilku pojdes tiez do finale, Radka tam uz je 😀 ved moja segra v 36tt. rodila ☹ ale ty sa Radka az tak ponahlat nemusis.

Radka som rada ze prietoky dopadli dobre tak sa ja ty pekne drz nech vsetko dobre dopadne. ved mas uz len mesiac. tak uz mas vsetko pochystane?
Aj Matko ma prsiplast a dokonca aj gumaky, ale este sme vonku v dazdi neboli, musime to vyskusat. ale radsej nech je slniecko 🙂

Dani takych urazov sme uz aj my vela mali ze si pretal peru a odtial tak velmi tecie krv, tiez sa vzdy nalakam, ze odkial mu to tecie. on si to vtedy ani pozriet neda. ☹ ale ono to zachvilku prejde a je po placi 😉

Matka to mate super babku ked tak nakupuje, aj nasa nikdy neodola.

a ja teraz tiez ked vidim nieco malicke ruzovucke tak nemozem odolat uz nech je Anetik doma nech sa mozem kochat 😉 😵

Kaci no to je super ze mas take ukazkove dieta, vidis si sa dockala, tak nech to Karolinke dlho vydrzi 😉

karlatko
12. mar 2009

tak som dočítala , čo ste ešte popísali, Dani aj ja mám strach a hruzu z urazov , ale nejako to musíme zvládnuť aj my už začíname s pádmi sú ešte také mini , ale určite ked to Karolínka trošku viacej vylepší budú aj väčšie 😝

Radka - ale to uteká , zachvílu budeš bez krásneho bruška , ktoré ti pristane 😉 , a Adamko v kočíku 😉

Janka č. - neboj cikanie vylepšíte aj tak vám to všetkým krásne ukážkovo ide môj brat sa začal pýtať okolo troch rokoch čo bol pohodlný a ostalo mu to doteraz , myslím ta pohodlnosť všetko má svoj čas - pianko

doobeda sme vybehli pred barák ked tak krásne svietilo slniečko ma to naštartovalo, zobrali sme myšiaka (trojkolku) a spravili sme okručnu jazdu po hájovkach a trošku aj po vlastných a Karolínka sa dnes vypítala ha-ha-ha, dala som ju na prebalovací , že ju prebalím a ona už zatvárala oči , ja čumím čo sa deje , len nech nám to takto vydrží - už som ožehlila, varím Karolinke obed a ešte aj kona stíham , takto sa mi to ozaj pači 😉

dad1
12. mar 2009

ahojky 🙂
doobeda sme boli u lenky.bolo supis,taku dobru babovku som uz davno nejedla. 🙂 ani neviem,ako nam usiel cas.ked sme prisli domov,lucka bola uz taka utahana,ze mi odmietla jest polievku,pytam sa jej idem papat polievocku,a ona ze neeeee,lucka buvaaa.tak som ju supla do postielky,vypila mlieko a spi. 🙂

katka - ja som ti vravela,ze to prejde,urcite to bolo len zo zubkov,a ako aj janka b. hovorila na stretku,okolo roka sa to vsetko vacsinou vylespi.a vidis,o tyzdne mate velky den a karolinka uz aj seka dobrotu a dokonca v predstihu. 😎 😎 nech to dlho vydrzi.

janka c. - magneticka tabulka je aj u nas hit.ale my zas dookola kreslime vtacika a zirafu.aj to chvalabohu,lebo ine asi ani nedokazem nakreslit. som sa pokusala aj o auto,ale vyzeralo skor ako nejaky veteran,uz take auto - invalid. 😀 😀 😀 my sme tabulku videli prvykrat u filipka a lucke sa pacila,ja som jej ju chcela kupit,ale nasi ma predbehli.ked mala lucka tie vracacky,tak to od nich dostala ako bolestne. 🙂
a tie ruzove vecicky malinkate - tie su bohovske,a anetka bude ako cukricek,ved jej staci tie 56-ky kupovat a to su ozaj hrozne zlate vecicky.som si minule pozerala nejake fotky,co ma lucka,kde bola taka cerstvo narodena a aj mi bolo luto,ze uz tie veci neoblecie.

a radke sa to veru krati,a dnes sa mi aj zdalo,ze brusko ma uz klesnute dolu.adamko sa tiez uz pripravuje na velke finale. 🙂

radfi1
12. mar 2009

Už tu nie ste????
som sa chcela pochváliť. dnes Filipko zaspal sám vo svojej posteli......bol už asi veľmi unavený. je hore od pol siedmej a to by mi zaspal aj o pol jednej. ale to sme ešte doma neboli. najedol sa polievky, dala som ho do postele, že sa idem obliecť, nech leží ako škôlkar a zaspal....
ešte večer a máme to hotovo....ale cez deň vždy lepšie zaspáva, v noci sa prehadzuje aj pol hodinu.....

dad1
12. mar 2009

som tu! a velka pochvala filipkovi. 🙂

dad1
12. mar 2009

a ty kde si???

dad1
12. mar 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooo.

radfi1
12. mar 2009

Tu som, som čítala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre