Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
18. mar 2009

Ja som včera dala Filipka upokojiť sa k rozprávke a sľúbila som mu Nodyho, ale bol tam ten trapny dino....a on stále, že Nody?Nody?
vraj to mali aj v stánkoch, tak to mrknem.....a mohli by sme ísť aj spolu do mesta, doveziem sa pri vás a môžeme vyraziť....

dad1
18. mar 2009

nie,radka nie som šiši. 😀 😀 😀 ale ma to mrzi,mozno si mi ju aj žičla a co ked som ju stratila,musime to napravit.

radfi1
18. mar 2009

Tá pani robí také iné vzory krtka....sa mi páči, že tam má, ako vychádza z krtinca a je tam aj pekné slniečko, tak by sa to dalo pekne rozložiť na stenu, teda aspoň si to myslím...

dad1
18. mar 2009

OK,prid a ked budes chciet vyklidiť pole studnetovi,tak dobehni aj skor.uvarim ti dolce gusto. 😎

dad1
18. mar 2009

to moze byt pekny motiv,potom uz filipka z izbicky nedostanete. 😀 😀

radfi1
18. mar 2009

Teraz čakám, kým sa študent zobudí, nechcem pobehovať po byte, ale chcem čosi urobiť už pred obedom, tak uvidím, ako budem stíhať, ja mám teraz takú slimačiu rýchlosť.....

radfi1
18. mar 2009

POčkaj, skúsim ti hodiť link.....

dad1
18. mar 2009

ved OK,to bol len taky napad.ved pri fontane mame zraz az o 10-tej,tak dovtedy nas najdes doma.

dad1
18. mar 2009

kuknem este ten link a musim padit.lucka nam uz niekolko dni odmieta po zobudeni pit mliek,tak musim ist chystat ranajky. 🙂

dad1
18. mar 2009

vcera zas zaspala aj obedny spanok sama,bez mlieka.len som ju supla do postielky,asi polminuty sa bavila zhadzovanim hraciek z komody,medzitym zvalila aj vysielacku 😝,potom si lahla a zaspala.mohlo by jej to zostat.teda az na zhadzovanie vysielacky 😀

radfi1
18. mar 2009

NO, bože, ved to nemôžem nájsť, ale je to táto ženská....
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1837

radfi1
18. mar 2009

Ja som dala na obedný spániok Filipka do postele a odišla som, ked som pršila, už sa vozil na aute.....

dad1
18. mar 2009

jej,to je krasne a zaujimave,ze to vyraba sama.akurat ten krtko a slniecko je okenna dekoracia

radfi1
18. mar 2009

Včera tu bola od obeda Renča s Vratkom, preto som tu nebola v obvyklom čase, spolu sme brázdilli po nete......

dad1
18. mar 2009

no filipko moze zliezt z postele,tak to je o tom.

radfi1
18. mar 2009

Danka, mala tam aj iné, hovorím, že sa nevyznám.....

dad1
18. mar 2009

ja som si myslela,ze spis. 🙂
a ta kniha,co si mi poslala,sila!

dad1
18. mar 2009

ved viem,ala spon si to nasla.si dobra. 😵

dad1
18. mar 2009

ja som nasla ten minimax program a hned som lucku potesila,ze ide elmo.tak mi dala pokoj chvilu,ale uz vypytuje mnaam.no predsa je uz od 7-mej hore a este nic nejedla,idem to napravit.

radfi1
18. mar 2009

Ja Kinga môžem, prečítala som skoro všetko, čo majú v knižnici....
ešte som nepozrela ten link od Janky, ja by som si aj sebe čosi nové......

radfi1
18. mar 2009

OK, tak chodte papať, ved to už je veľa hodín....a robota stojí.....

dad1
18. mar 2009

no to je parada a ma ozaj vyborne ceny.ale neviem,ci su prelepovatelne.ale vyzera to superne.

dad1
18. mar 2009

no kniha je fakt dobra.uz som na 200-tej strane. 😉
idem sa venovat dietatu.
a som zvedava,ci nieco dnes na tej burze objavime. 😉

dad1
18. mar 2009

a ty sa zas neprepinaj,este si uzi,ze mozes trosku oddychovat,ked mas jedno dieta na prazdninach a druhe este v domceku.inak ta 37-micka v pase,uz vyzera dobre. 🙂 🙂

radfi1
18. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=38712
aha, už tomu začínam rozumieť.....to je hokejová stránka ten mimibazar....idem merať stenu a objednávať....

dad1
18. mar 2009

OK,tak pekne pomeraj,pekny den zatial.

radfi1
18. mar 2009

Určite nie sú prelepovacie, ale tie si už ty všetky vymákla 😠 😀 😝

mrbaby
18. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3676913
Radka, ved tebe staci ked na tomto linku do policka vzkaz napises tej zenskej ze by si chcela tieto nalepky. Pridaj jej mailovku ak nemas registraciu.ak si registrovana tak ti bude odpovedat na ten mail ktory si uviedla vo formulare pri registracii a ked ti odpise cislo uctu a sumu zaplatis a posles jej adresu a za par dni to mas doma..ak nebudes vediet nieco tak cink..
Ideme sa obliekat frcime von..

inac dobra debata.. 😉
papa

dad1
18. mar 2009

jani b. - tak teba sme v meste nestretli,len leu,vravela,ze ste boli v Arkose. 🙂 inak v tom MC si mala nejake veci,ktore sme ani nevideli,ze ich Viki nosila,ake pekne.ten pulover early days,ten je uplne suprovy,skoda,ze maly.

my sme dorazili domov okolo 11,45 a lucka mi od polovice namestia revala.tak som ju musela aj niest chvilu 😠 ,to neznasam,lebo uz mi je tazka a mam este po tej jej slavnej siestej chorobe uplne odrovnany bedrovy klb.total pretazeny.vzdy vecer ani nemozem vstat zo stolicky,ja mam s nim problem od narodenia a ked si ho pretazim,tak uplne vynechava. 😒 😒 tak teraz ani nerotopedujem,a to ma najviac ser.. 😠 😠 no ale sak hadam to prejde.
doma bola zas ako anjelik,opica jedna,jej sa uz nechcelo byt na tom vetre.no co uz.sak ani mne.ale revat nemusela. 🙄

a znova zaspala bez mlieka,pekne spapala obed,zapila cajikom a sup do postielky, opat do polminuty chrnela.jupiii,som si ani nemyslela,ze sa toho niekedy dozijem.zlate moje dieta. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre