Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
27. máj 2009

ahoj Vieri, idem aj ja preč od PC, idem sa najesť a pustiť TV...

A ešte som sa chcela pochváliť, keď sme prišli z vonku, tak Adelka že cikať, cikať, a ja jej na to, že veď máš už plnú plienku, poď na záchod, ona si v pohode sadla a za chvíľku sa vycikala, tak sme tlieskali o 100 šesť 😀
Tak predsa len od Tomáška a od Viky odkukala cikanie na záchode, dúfam, že sa to bude opakovať častejšie. 😉

Želám pekný zvyšok dňa... pááá 🙂

radfi1
27. máj 2009

Ahojte, ja len na skok, že čo nové a Lea s Vierkou si tu kecali 🙂
Tá pizza, to je dobré 🙂 aj Filipko minule dôrazne Hanke hovoril, že mal pizzu 🙂 🙂 🙂
Lea, tie úrazy, no hlavne, že to Adel zvládla. mne dnes F. spadol 2x zo schodov, ale našťastie vie už vymakano padať, tak sa nám nič nestalo. ale potom mi už aj ruku dával, bol opatrnejší.
a vaše cikanie, no teda, chválim Adelku, my stále nič, ani za živý svet.
boli sme doobeda vonku, tiež som myslela, že zmokneme, nasadila som pláštenku, F. pršiplášť a ono to ništ...tak sme sa aspoň prešli.
hádam sa nám už nakoniec niekedy aj do tej Arkošiky podarí prísť v rozumnom čase....
Vierka, tak vy máte stále program, ale treba si užiť rodinku, ved sú tu len chvíľu.
ja sa už teraz teším na dalšie stretko, dohodneme sa, že termín hodíš ty, Vierka, po dohode so sestrou.
a tie tiráčatá dohodneme podľa počasia bud. týždeň....zase bude veselo....
Filipko pozerá Pata a Mata, to je teraz naša novinka a náramne sa zabáva. my teraz pri tom obedujeme, lebo sa mu inak nechce. a najradšej by jedol len ryžu a buzeruje ma, že chce len čistú rýžu.....ked nehovoril, aspoň sa toľko so mnou nedohadoval.... 😒
Danka, to ti verím, že si večer hotová, to si potom na tom tak, ako my všetky, ja teraz tiež už väčšinou cez obed nespávam, nestihnem zaspať, bud je hore jeden, alebo druhý. dnes spali naraz, no kým som zalomila, F. už bol hore, nejako si skrátil obedný spánok na 1,5 hodiny. ale aspoň niečo.
Lucka prespí veľa v noci, preto už cez deň nepotrebuje a predsa sa zatiaľ toľko neunaví chodením, lebo už sa to celkom naučila, tak si už zvykla....ale som prekvapená, že ani to teplo ju nezmorí. podľa mňa to má len prechodné štádium.
chcela som ísť dnes poobede so sesternicou na Kačák, len neviem, či nebude pršať...sa mi doma byť veru nechce.
no tak pa, idem sa venovať deťom...

michaela2410
27. máj 2009

Dievcata, aj ja som rada, zze sme sa spoznali, ale nehnevajte sa, ak vas nezaregistrujem, len ma treba nakopnut 😎

ceresnicky
autor
27. máj 2009

ahojte

pridali sme nove foto z Povazian boli sme dneska na ceresne 😀 😀 😀

dneska bolo to pocasie ozaj akesi divne.

tak dufame ze Lenka je uz s malym stastne doma a problemy nech ich obchadzaju

Anetka dopadla na kontrole dobre takze sme radi ze pekne rastie. v sobotu mame to uvitanie tak budeme trosku oslavovat 😉

michaela2410
27. máj 2009

Ozaj, Renca, a ako sa Vratko napapal u nas v jedalni? Bol strasne zlaty 🙂 😉

ceresnicky
autor
27. máj 2009

Vieri to som rada, ze to segre dobre dopadlo dufam, ze to takto pojde dalej. ja idem na tu genetiku za tri tyzdne tak hadam aj my to budeme mat ok 😉

ceresnicky
autor
27. máj 2009

ahoj Miska som si ta ani nevsimla

michaela2410
27. máj 2009

Ja viem, ja som taka nenapadna 😀

radfi1
28. máj 2009

Ahojte, to je milé, že čerešničky boli na čerešne 😀 😀 😀 neboj, Janka, všetko dobre dopadne...a super, že sa Anetke darí, mne to tak pripadá, ako by Adamko rástol zo dňa na deň.
je už podariený, pekne sa usmieva, dvíha hlavičku, v noci normálne putoval po postieľke. ja som ho stále dávala na bok a podopierala z boku, aby sa v noci neudusil a on beťár sa mi vždy odkope z perinky a pekne ležká na chrbátiku. lebo ja ho v noci nedávam odgrgnúť, aby sa neprebral. dokonca aj cez deň si málokedy grgne....
teraz buvá. Filipka som poslala sa hrať do izby, aby ho nebudil a on si zase vypratal všetky hračky. no ale hrá sa, tak sa nemôžem sťažovať.....potom upraceme.
dnes sme piekli koláč spolu, len sme si museli ísť požičať vajíčka k susede a on mal z toho zážitok.
začal parádne žiarliť, to asi preto, že sa ma na to každý stále pýtal. ráno, ked dávam Adamkovi papať tak má záchvat, že chce aj on, a Adamka mám dať preč...
no už vykrikuje......
samohranie sa skončilo

radfi1
28. máj 2009

Miška, ešteže si sem začala chodiť, aspoň nemáme tému na 100.strane.....

mrenka
28. máj 2009

ja opat tradicne oneskorene, ale leni GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂 malinkemu cukrickovi prajeme len to naj naj naj a posielame cmucky 😵

a janka č. gratulujeme, sa to tu rozrasta, nechala si sa inspirovat petou?🙂

rencabv
28. máj 2009

Čaute, vidím, že dnes zase nikto nie je na koňovi, keď sa sem vyberiem ja.
My sme boli dnes na návšteve u bratranca a najvačšia hračka bolo púšťanie vody, a samozrejme mokré všetky veci, čo mali na sebe. Včera mi prišlo dieťa domov zo školky v prírode, tak som zase dnes prala asi 3 práčky, mala by som ísť aj žehliť, ale nemôžem sa k tomu dokopať 😠

Miška Vratkovi chutilo,. ale viac to lozenie po tom pódiu čo tam majú.......
Aké bolo Lukinovo predstavenie? si spomínala nie??

Idem sa pripraviť na to žehlenie, dám si gaučing.

radfi1
28. máj 2009

A Ada nás prišla pozrieť!
tu dnes nikto....
Trocha to teda posuniem..
Som sa dnes neplánovane stretla s Jankou a Leou na našom ihrisku - som sa tešíla, že mám spoločnosť. dokonca Filipko s nimi zostal a ja som si išla vyniesť nákup hore. takže celkom fajn doobedie. hlavne som mala blízko domov a nemusela som rýchlo frčať z mesta. boli sme vykopnúť Viki a F. mi hovorí, že chce ocikať stromček. tak sme ocikávali asi 15 minút stromčeky, no nič sme nevykonali. pokračoval doma na nočníku, ale zase sme nemali šťastie. tak som mu sľúbila, že ked sa zobudí, bude zase skúšať (pozerá pri tom rozrpávku, to preto taká ochota).
ja idem chystať pohostenie pre návštevu, deti buvajú - žeby som ich nasledovala..
pa a pekný dník

rencabv
28. máj 2009

Čau Radka aký dobrý koláčik ste to piekli??

radfi1
28. máj 2009

Cauko segra...
a nepíšeš, že aké mal zážitky Bystrík....

rencabv
28. máj 2009

Tak dobrú noc po obede 🙂

radfi1
28. máj 2009

Robili sme ten trasený. hádam bude dobrý, som ho robila s cereálnej múky. ked nepečiem tak často, tak skúšam na návštevách....keby F. veľmi chcel jesť koláč. on aj tak tú šťahačku nebude chcieť a cesto schňápe...

radfi1
28. máj 2009

Čo si už zdrhla, ale asi si dám šlofa, nejako ma láme. ale varím ešte ryžu, tak nech mi to neprihorí a tuším idem okoštovať aj koláč, že či je jedlý.
inak, tečíe nám len teplá voda, tak máme zábavu...

radfi1
28. máj 2009

No, asi si preč, tak aj ja balím.
neviem, čo budem robiť zajta, žeby sme navštívili považany?

rencabv
28. máj 2009

Bystrík toho veľa nenahovoril, bol nejaký mimo, ale v škôlke hovorili, že je to najlepšie dieťa na svete, robil všetko čo mu povedali hotový zázrak. Asi bol unavený z toľkých zážitkov, lebo len pomaly sa rozrozprávava, čo bolo. Chodili po lese, opekali, bláznili sa,......Skrátka paráda a že či aj dnes ide sa pýtal ráno. A bolo aj vidieť, že je doma, lebo sa zase ráno hádali s Vratkom o jednu hračku, kllasika........

rencabv
28. máj 2009

Keď chceš tak prídite, ale daj návrh čo by som mala variť 😝

radfi1
28. máj 2009

Nevar, dáme si púpavové listy.....

rencabv
28. máj 2009

Tak keď sa zobudíte brnkni a dohodneme sa

rencabv
28. máj 2009

Si vtipná, ale dones púpavu, nám zostala už len žihlava............ 😀

radfi1
28. máj 2009

Ja ti potom zavolám, či naozaj prídem. sa musím rozhodnúť, sa mi akosi ani nechce do ničoho, ale zase u vás nám je dobre.
cez víkend chcem ísť k svokrovcom, tam vymyslím aj program na deň detí.

radfi1
28. máj 2009

Mohli by sme len nejaké cestoviny, aj s tvarohom, dajme tomu....

rencabv
28. máj 2009

Ok zatiaľ papapa

radfi1
28. máj 2009

Alebo ja spravím palacinky doma a ty urobíš len nejakú polievku. tak asi sa dotrepem.....

dad1
28. máj 2009

caute 🙂
sestry dnes mali debat, ako vidim 😉 😉 a aj adka sem zavitala opat,to ma tesi. 😵

ja teraz, ked nemame obedny spanok, ani kona nestiham.zaviedla som sice povinny odpocinok,tak ako v skolke,aj ked nespi,tak aj tak je v postielke.vydrzi v nej ale len vtedy,ked som niekde na blizku,vacsinou to riesim gaucom,co ma v detskej,cize ja oddychujem a lucka sa hra v postielke,dokonca vtedy pri hre aj sepka,ze akoze aby ma nebudila. 😀 😀 😀 mam veru uvedomele dieta 😀 .takze teraz som jej zdrhla,ale boli hned place,ze mamina poooooď.tak jej odtial vykrikujem,ze ideeeeem.no mame to tu vesele. 😅

dnes som stretla aj lenku,je spokojna,stastna,tesi sa,ze ma andreaska uz doma,vyborne vyzera,len žiarila. 🙂 🙂 🙂 sa uz tesim aj na fotecky,povedala,ze ked sa trochu zabyvaju,tak popridáva. 😎

dad1
28. máj 2009

juuuj,neuveritelne,ale hviezdicka sa predsa len rozhodla,ze si schrupne.jupiiiii. 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre