Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

natsa
22. júl 2009

Ahojte.Tak Dani prajem príjemne prežitu dovolenku.vráte sa zdravý a opalený a hlavne odpočinutí.Keby ste vedeli čo malý teraz robí.Bucha rožkom o koberac všade su otrusinky.Podaril sa mi puknut melon šťava čo odtial vytiekla tak malý si v tom stačil omočiť rožek tak mu to chutilo.Zobrala som mu to nasilu a povedala kako .strašne sa rozplakal.nedá sa ani obliect a prebaliovanie?reve ako keby som ho bila.Taký je u našich zlý.spánok o bodov a mojho tata sa bojí,ked si ho zobere tak sa rozplače.ked ho mám pri sebe tak sa velice usmieva tato hovorí že to je papierový hrdina

dad1
22. júl 2009

ahojte...
ja som docitala.danielkovi vsetko naj k vcerajsim meninam.
lenka2- kubko aky podareny,ze si zapamatal,kde byvame,ved len raz ste sli s nami.sikulko.
krajcovci- tak supeeeer dovolenku zelam a uz teraz som zvedava na fotos!

dnes sme boli neplanovane sa kupat v bazene.u sasinej mamy v dome.najprv som na to zabudla,bola som v tom,ze sa mame ist kupat vo stvrtok a sasa mi o 10-tej volala,ze kde sme,ze oni sa uz kupu. mne to uplne vyfucalo z hlavy,ze sme mali ist v stredu,ale bolo supeer.lucka s patkom sa vycvachtali,aj ja so sasou, obcerstvenie paradne nachystane,tak nam bolo hej. 😵 na ceste tam sme mali aj doprovod, isla s nami lenka s andreaskom,ten mal hrozne krasne gaťoše.a spokojne buval,aj vyrastol uz. 🙂

idem oddychovat,lucka sa uklada,tak hadam o chvilu prestane vyhravat na to hracom psovi (dnes ho opat objavila a aj von sme s nim isli 😀 ) a zaspi.a ja hned po nej.to slnko unavuje.

michaela2410
22. júl 2009

ahojte, len vas chcem pozdravit a poslat slnecny pozdrav z talianska. Mame siestu, tak si vas idem precitat, ak mi mm nevezme pc, lebo uraduje aj na dovolenke 😠
Je tu horko, som spalena, ale len trocha.

Musim koncit, papa.

lenka1978
22. júl 2009

Zdravim vsetkych dovolenkarov aj nedovolenkarov!!!
Vsetko som si precitala.
Natsa, zabudla som vcera, Danielkovi vsetko NAJ k meninkam 🙂 🙂 🙂 A co sa cudujes, zmena prostredia narobi niekedy aj dospelemu problem a nie to este malemu dietatu. Neboj nic, ved on si postupne zvykne.

Danka, to bola parada, neplanovane kupko, vsak. 😀 😀 To je teda super, urcite ste si to uzili.

Radka, este len prides z dovolenky, a uz fungujes na plne obratky 😅 Ja viem, musis to spravit, lebo to nikto neurobi za teba. Alebo zeby ano?!

Danka K., urcite ste uz na ceste, tak vam zelam dovolenku na 1* a uzite si to!!!

Dnes sme sa stretli s Rencou, bola menit plavky, ze sa jej rozpadli. Ma chuda smolu, ona taka "kupaliskova zena".Ale dobre to dopadlo, vymenili jej ich, tak moze pokracovat dalej v brazdeni kupalisk.

Dani, tusim mas pravdu, ze to slnko unavuje, idem si aj ja natiahnut kosti, zatial pa pa

michaela2410
22. júl 2009

tak este som sa sem vratila a vsetko precitala.
Tak Radka, ty sa nezapries, ved som mala problem tu dlhu story precitat 😀

Tak ja zreferujem teraz aspon trocha. Kazdy vecer grilujeme, pijeme a bavime sa. Vcera sme boli vykupit Lidl, lebo zasoby pitia sa minuli uz v pondelok.
Ale aby som nevyzerala ako ochlasta 😒 musim povedat, ze cez den som vzorna mamina a vyvaram detom same dobroty 😉 ale ja tu veru neschudnem, lebo ta grilovacka robi svoje. 😀
Ale inak, je tu perfektne, zhodli sme sa este aj so znamimi, ze ak buduci rok pojdeme, tak az na dva tyzdne 😀
Fotky pridam az doma, lebo musim ich zmensovat a v tomto pc som nenasla na to program (mm ho ma z roboty)

A este som tu cosi citala o melone, tak musim povedat, ze v nedelu sme kupili vyse jedenastkilovy melon, este tam kusok je, ale dnes asi padne za obet. 😀

krajcatko
22. júl 2009

caute baby budem pisat bez bodiek a ciarok lebo pisem z iphone a nexce sa mi to prepinat uzsme v kromerizi ubytovani a osprchovany objavili sme supis penzion len 50€ na noc s ranajkami tak sme to zatial dali do soboty je tuwifi tak budeme on line dokonca mame minibar na izbe v cene super maly je zAtial ukazkovy a spokojny byvame v centre mesta vsetko do 10 minut peso teraz cakame kedy sa trochu schladi a sup do ulic kromeriz je fakt krasny mozno potiahneme aj do pondelka tak ak sa niekto chcete pripojit na vikend bude fajn mame v penzione aj zahradu tak sa da aj grilovat majitel je pohodak vraj tu je aj kupko aj kryty bazen ale to som sa nejako neinteresoval asi idem dat este jednu sprchu a zdriemnem aha ak by ste zvazovali vikend tak to je len 90 km od mesta strani hluk uherske hradiste a potom uz len 50 koniec hlasenia v slovenskom jazyku stop papa

krajcatko
22. júl 2009

l
opravujem tatina OSprchovaniiiii

mirkaff
22. júl 2009

maminky prepacte ze som Vam sem vbehla..
chcem sa spytat ze ak nahodou niektora chodite k mudr.Durdikovi,,ze ci uz ordinuje alebo ma este dovolenku....?nie som novomestanka,dovolat sa je problem a nechcem sa zbytocne v piatok prehnat.....diky

martinano
22. júl 2009

ahojte krajcatkovci super ja by som isla hned
i

martinano
22. júl 2009

ahojte krajcatkovci super ja by som isla hned

martinano
22. júl 2009

zdravime dovolenkarov 😉
lenka maly uz rozprava 😉
kurnik a tomu nasmu sa tak nechce 😠
napodobni vsetko zvieratka vie ako robia,ale okrem par slov,ktore pouzivna sa nepohne dalej,ale pamata si aj nemozne a uspesne sa pyta

krajcatko
22. júl 2009
michaela2410
22. júl 2009

Mirka, som sice v Taliansku, ale tuto info mam aspon pribliznu, minuly tyzden som bola s kolegynou a vraj tam bola a dovolenku ma este aj tento tyzden. Po dovolenke sa tam chystam, ale neviem kedy, tak sa mozno stretneme 😀

ceresnicky
autor
22. júl 2009

ahojte babulky

ja som tu teda ozaj dlho nebola. zanedbavam to tu, ale akosi nieje ani kedy. vecer som vzdy taka unavena zo slnka, ze som rada ked idem spat 😉 ale docitala som poctivo sice si uz polku nepamatam 😀
my si tiez teraz uzivame tatina ma 2 tyzdne dovcu tak sme stale niekde na vylete. doobeda chodime do parku potom pekne do restiky papat nech ma aj mama dovolenku 😀
dneska sme boli na zelenej vode Matko sa aj kupal s babkou ale ja sa bojim kedze som tehu. inak by som tam isli hned, lebo mi je hrozne horko.
cez obed maly spava u nasich lebo my mame v nasom byte neskutocne horko skoro 3O st. a nasi na prizemi maju prijemne, tak sa mu tam lepsie spinka.
uz aj vecer ma dost velky problem zaspat.
inak sme uz celkom bez plienok, pekne sa Matko pyta a uz sa vobec nepocika. dokonca ani cez obedny spanok mu uz nedavam plienku a uspesne. na noc este davam, ale rano byva suchy takze asi aj to uz skoncime 😉som z toho dost vytesena, lebo mame dalsiu starost z krku a peniazky mozme minat na nieco ine 😀
teraz v sobotu ideme na dovolenku do Hornych Salib, su tam termalne kupaliska, budeme tam do utorka. berieme aj nasich nech sme neni na maleho sami 😝 tesime sa ze zmenime prostredie.
teraz v piatok idem do TN na sono, tak potom podam hlasenie, ci mi potvrdia pohlavie.
inak babo kope o sto sest a Matko sa stale vypytuje nech mu ho ukazem 😀
Anetinka je tiez uz velka a hrozne zlatunka, stale sa smeje uz aj nahlas ma uz 5 kg, tak je z nej uz slecna 😉

ceresnicky
autor
22. júl 2009

😀 idem este pokracovat len som sa bala nech mi to nezmizne, a hlavne aby som netromfla Radku 😀

Radka super, ze ste si uzili dovcu, inak ta obdivujem, lebo ja by som si takto z dvomi netrufla, ale ty si akcna zena 😀 krasne fotecky a Adamko uz velmi vyrastol a meni vzhlad, uz sa mi tak nepodoba na Filipka ale skor na teba 😉

Dani tak ste sa dobre vycvachtali, ved teraz v tomto teple je vo vode najlepsie 😉 a tie komare teda ja si musim zaklopat, ze mi nemame ani jedneho asi mame stastie, ja som myslela ze preto lebo mame sietky, ale ked aj vy mate tak to asi nebude v tom 😒

Kacenka tak mala je chora to je mi ozaj luto, v takychto horkach a este ma aj horucku, podaj hlasenie nech vieme ako ste dopadli, dufam, ze nic vazne to nebude ☹

Krajcovci uzite si dovolenku a poriadne si oddychnite, ved zmena prostredia prospieva 😉 a stretli sme Dani tvojho tatina pozeral na nasu Anetku a chvalil sa svojim vnucikom ukazoval nam ho na mobile 😉 hrdy dedko 😀
a s tymi tortami a dzemikmi, si sikula 😉

ceresnicky
autor
22. júl 2009

Mirkaff dr. Durdik ordinuje az od pondelka 27.7. ja som objednana v stredu tak preto viem ze tento tyzden ma este dovolenku, nech sa neprezenies 😉 inak z tvojho albumu som zistila, ze tvoj manzel je moj spoluziak zo zakladnej skoly. tak ho pozdravuj 😉

ceresnicky
autor
22. júl 2009

natsa tak konecne poznam niekoho kto cosi vyhral ja nikdy nic ale nevadi hlavne ze sme zdravi 😉
a tvoja vyhra Danielko urcite nema ziadnu konkurenciu. inak vsetko naj k meninam Dankovi prajeme 😉

Mati a vy sa kedy chystate na slovensko? mate aj vy taketo horka?

ceresnicky
autor
22. júl 2009

uz ani neviem ci som na nieco nezabudla reagovat, ked pridem raz za cas tak sa realizujem 😀

miska tak ty si takato konikarka aj z Talianska, som pozerala ze ci uz ste sa tak rychlo vratili. 😀 tak si ti uzivajte aj nadalej, kludne pite a grilujte, ved dovolenku si treba uzit. dietu budes drzat az doma 😀

ceresnicky
autor
22. júl 2009

Renca tak ty tak divoko plavas, ked sa ti az plavky rozpadli 😀 esteze ti ich vyreklamovali, a mozete pokracovat dalej 😉

Vieri s tebou byvame casto tak o tebe viem nove info, uz ti je pekne brusku vidiet 😉

Leni1 teba som tiez dlho nevidela, tak mas teraz len jedno dieta, tak si aspon trosku oddychnes, i ked urcite zachvilku ti bude za malou aj smutno 😉

inak neviete co je s Leou a Jankou uz som ich nevidela odkedy zacalo leto, asi su niekde prec

martinano
22. júl 2009

ahojky
krajcatkovci parada ukazem nasmu tatikovi tomu sa bude pacit, mozno upustime od chorvatska pojdeme kuk tam, lebo po pravde kedze v kuse cestujeme asi by sme zobrali aj nieco bez mora,taketo prechdzove spoznavacka super 😵
no janka ahoj
my uz nemame take horucavy,ale mali sme som zvedava ako bude,ked prideme a prideme cca o mesiac 😉

krajcatko
23. júl 2009

a co sa tam u vas deje? nejako ticho...

natsa
23. júl 2009

ahoJTE tak ste tu toho popisa ja som bola doobeda vonku pred chvýlou som maleho osprchovala lebo bol ako svinka domaca a možem zas. Dani no ako je na dovče?už ste sa kupali?

michaela2410
23. júl 2009

no, precitala som si vas, chlopi obeduju, ale ja musim trocha dietovat, lebo vcera aj dnes ma akosi zaludok neposlucha 😖
takze tu mame straaasne horko, doobeda sme boli len v bazene, ale poobede sa chystame aj k moru. Lukas objavil caro kupacieho kolesa a konecne sa aj prestal bat vody. a to ako polrocny chodil na plavanie ale akosi to uz zabudol 😒

lenka1978
23. júl 2009

AAAAAAAAAAAAAhojte, ja len tak na rychlo, pretoze v noci cestujeme na vychod, konkretne do Humenneho, tak musim pobalit nejake veci a vyuzivam situaciu, ked Jakub spi. Babicka ma 80 rokov, tak ideme na oslavu. Velmi sa mi nechce, ked je tak teplo a tiez neviem ako zvladne cestu maly, este sme tak daleko s nim neboli. Tak sa necham prekvapit.

Janka, tak vitaj medzi nami po dlllllllllhom case 🙂 🙂 🙂 matko je teda sikulko, ked tak funguje bez plienky. To je super. Za to nas Kubko dnes zabudol pouzivat slovicko "kako" a trikrat sa pocikal. 😢 😢

Krajcovci, ale je vam fajn, ze?! Super to tam vyzera, dala by som si povedat. Tak si to teda uzivajte!

Matka, za posledne dva tyzdne veru sa rozkecal, az sa divim, kde sa to vsetko v nom berie. Teraz si my musime davat pozor, co povieme, lebo usi ma tenke a hned vsetko opakuje. A takisto si vsetko strasne pamata ako vas Matko. Neboj nic, on sa rozkeca a potom ta budu usi boliet.

Musim koncit, lebo nic nespravim a potom budem chaosit. Takze vsetkych pozdravujem a prajem bliziaci sa pekny vikend. Mozno sa aj ozvem z "dalekeho vychodu". Pa pa

dad1
23. júl 2009

ahojte 🙂
teeda, tu to zije!!!dokonca dovolenkari sa ozvali - supiiiiiis.
zdravim dovolenkarov, mate sa super,to ma tesi.

krajcovci- ubytko vyzera super, ako dobre ste to nasli,rovno kusok od centra.a kocik ste nakoniec aky vzali,uz sportak? som zvedava,ci sa v nom bude riskovi pacit. 😉 dufam,ze hej.

miska - si na dovolenke a ty myslis na dietu?? 😕 co si,ved ked prides domov,potom maj taketo "cierne" myslienky! 😀 😀 😀 po obede vas caka more, jupii.v dobrom zavidim. 😉

lenka2- tak stastnu cestu na vychod.neboj cestu zvladnete,ved ak by sa malemu uz nechcelo sediet v sedacke,tak na chvilku zastavite a bude.my to tiez na dlhsich trasah tak musime robit,lebo lucka uz po polhodke krici,ze doleeee! 😀

janka- teeda,ty si tu uz davno nebola.ale mas vopred odpustene,ked si tehu,verim,ze musis oddychovat, nie pri PC vysedavat.za to dnes si to napravila,takze sa tesim,ze mame o vas info,lebo sme sa veru uz dlho nevideli.a stastnu cestu zelame do Salib,uzite si to tam.

matka- veru a na SK sa nechystate? myslim,ze si o tom uvazovala,ci nie?...

my mame mat od dnes prazdninarku,neter terku,lucka sa jej uz nevie dockat.ani zaspat nechcele,lebo: "telka piiiide, bude hjat"(v preklade terka pride a bude sa hrat) 😀 ,lenze sa im poruchalo auto,tak dojdu az navecer.aspon sa mala stihne prespat dobre a vydrzi vecer dlhsie.

v nedelu ideme do kina.po 100 rokoch.na harryho pottera.kvoli terke,ale aj kvoli mne sa priznam.som ultrfanusik,tak uz teraz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. 😎

michaela2410
23. júl 2009

v nedelu je HP? A je to s prekladom, alebo s titulkami? Ja som zostala tiez fanda, ale skor vdaka tomasovi, ktory dokolecka pozera prvy az piaty diel na dvdcku. a teraz som mu slubila sestku citat, ale velmi sa mi neche 😉

natsa
23. júl 2009

Miška kedy prídete domov?radšej aby som sa nepýtala,určite sa máte suprovo

dad1
23. júl 2009

kajo, pozeral som fotky z toho penzionu a dufam, ze nespite v tejto bielej izbe "po marii terezii". lebo by vas v nej mohla prist v noci strasit 🙂)
http://www.penziondomov.cz/foto01.htm
m

dad1
23. júl 2009

miska: harryho pottera hraju cely tyzden v maxe. my ideme v nedelu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre