Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
19. jan 2009

no Dani dufam, ze sa nehnevas, ze som ju otvorila ja, kedze ty si otvarala tu prvu, ale asi by nas adnim uz zamkol. 😉
ale kedze som ju teraz otvorila ja tak si musim davat zalezat aby som udrziavala teplo tirackeho krbu 😀 😀 😀 musim sa spravat zodpovedne 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
19. jan 2009

Ahoj Kaci, tak som rada ze ste sa zabyvali a internet funguje. Aspon si teraz Karolinky uzije dostaocne aj babina s dedkom 😀 😀
a stretko co si sa pytala by malo byt pokial ja viem tento piatok, len neviem ci sa nieco nezmenilo, lebo baby nic nepisu 😨 😨 😨

radfi1
19. jan 2009

Janka, ešte že tu na to dohliadaš 😀

Som sa zľakla, že som niečo zmeškala, no všetko som stihla dočítať. mne dnes nešiel net, tak som si sem sadla až teraz. Naši chlapi sa uspávajú, teda ešte sú len pri kúpaní, lebo sme neskoro poobede vstávali, mamina zase s Filipkom zaspala.

Zajtra čakáme malé tiráčence aj s maminami, tak dúfam, že ste nezabudli, lebo tu dnes nik nebol z vás a to mi je divné.....

Janka, tak tie papučky asi budeme musieť nahradiť zatiaľ protišmikovými ponožkami, v Jednote majú dostať tovar na konci januára, tak som zvedavá....

super, že ste mali dobrý výlet, mňa to balenie v zime ani v lete nebaví, a ked sa budeme baliť 4, tak to si už ani predstaviť neviem.....

možno pridám nejaké fotos, už mám súbor vytvorený, len zmenšiť a popísať, som ale lemravá......
idem na to....

a to stretko v piatok by malo platiť, zataiľ sme to nezajednali, no to bude asi najmenší problém, v stredu by som tam mohla skočiť. idem s Filipkom na kontrolu k urologovi, tak to budem mať po ceste. mohli by sme si ho dať čo najskôr, aj ked ja sa poznám, že my vieme doraziť tak okolo pol piatej - piatej, ale vieme sa prispôsobiť, zobudiť a prísť skôr....
takže Kačena, prídite v piatok, budeme vás čakať......a vašu herečku si okukneme naživo, ved minule sa Filpkovi páčila....

a bude stretko aj nás veľkáčok, alebo to až o týždeň, ja len, aby som vedela, či sa mám tešiť....

vo štvrtok ide Filipko na prázdniny k babke, tak si budem doma lebediť, je blbé, ked napíšem, že už sa teším????? 🙂

idem na tie fotky...

radfi1
19. jan 2009

Tak ich tam mám, musela som dať aj k Adamkovi zopár....

dad1
19. jan 2009

cauky 🙂
jani 😀 😀 ,ja a hnevat sa? taku este nehrali. 😀 😀 😀 supis,ze si hned zareagovala a ze mame pokracovanie temicky.
vas matejko bol teda tanecna hviezda na oslave? tak to sa moze tesit na tiracatkovske stretko,tam sa tanci tiez.len teda minule sme museli robit audio my same (radke ten rev potom uz aj liezol na nervy 😀),lebo v povazane nemali ziadny CD prehravac 😠 .no lea vravela,ze by daco priniesla.tak dufam,ze uz nejaky ten profi podmaz tam budeme mat.to jedine na mikulasskom stretku chybalo. 🙂 a my s luckou stihame tiez tak na 16,30-17,00 sa dotrepat na miesto cinu.takze my sa dotrepeme asi o takom case.

radka - zajednaj to pre istotu. 😉 aby tam nemali soky,ked nasu tlupu neocakavane uvidia.fotky mas paradne.a pridala si aj posledne aktualne,tak to sme sa potesili.a aj ta pohlad z okna je suprova.tam je vidiet aj teba.vysiel ti zaujimavy efekt. 😵

kacena - karolincek je uz takyto kecalek?no to je sranda,uz sa tesim ako ju uvidim nazivo.viem si predstavit,ze je vo svojom zivle,ked ma tolko pozornosti.a aspon aj tebe je chvilami lahsie,ked je vas na nu viac.prajem skore zlepsenie noci,urcite je to len prechodny stav,to aby ste sa nenudili. 😀 a super,ze ste sa dobre zabyvali. 😉

co sa tyka dospelackeho stretka,ja a radka teda mozeme aj tento aj pripadne buduci tyzden,takze sa prisposobime,povedzte vy,ostatne,ze ako vam to vyhovuje.aj ked treba mysliet hlavne na tehulky,si myslim,ze po stretku malych budu mozno unavene a vecr nam tam zaspia. 😀 😀 tak rozhodnite.

a este jedna super,bomba,špica sprava z nasich kuloarov - tramtararaaaaááááá - lucik cucik chodi!!!!dnes to islo na plne obratky,prechodila sama cely byt,prejst krizom cez izbu,jej nerobi problem.a skusala to stale zdokonalovat.ja som len striehla na pady,lebo teda lucka by najradsej chcela chodit aj cez steny 😅 😅 .takze pady este mame,ale dnes to bol ozaj prvy vyrazny pokrok,od zaciatkov nasho snazenia sa o chodenie.este to musi vypilovat,hlavne,aby nesla tak rychlo,aby tolko nepadala,ale je to pokrok a my s tatinom sme hrdiiiii.

mrbaby
20. jan 2009

Ahojte...
Ja som sa prisla postazovat...vcera Viki zacala vracat...povracala sa vecerked dojedla jogurt...tak som si myslela ze jej nezapasoval a potom ovracala celu postielku po vecernom mlieku... 😖 Robo nieje doma tak som si ju zobrala o polnoci do postele ale to bolo este horsie ...stale sa hadzala plakala...a kazde dve hodiny pytala mlieko...a od 1:15 do 4:15 bola hore...ja som pri nej driemala aby som rano vstala vychysttat Emku do skoly...ale nebola to ziadna slava...Aj sa mi zda ze ma zavaleny nos...no neviem ci to nieje dosledok vracania...tak som zvedava ako bude ked sa zobudi...len dufam ze nebude chora...

A papucky maju u batu...aj otvorene..sice su drhsie ako v jednote ale tam maju vzdy aj zavrete a otvorene...ale ja som tam uz davno nebola tak neviem na 100%..

Gratulacia Lucke...sikulka je to...
Idem pridat fotky...

lea3
20. jan 2009

jéééj, ahojky.... 🙂
Tak ja čumím ako puk, že čo to máme za novú tému, a prečo by nám tú starú vypli???
Dajte info, ja som v tomto naprosto laik.... 😎

V piatok sa teším, dúfam, že prídeme v plnej zostave, ešte musím odskúšať DVD prehrávač, aké sú tam najväčšie decibely, či to bude stačiť, lebo to je vlastne aj s obrazovkou, kde sa pozerajú filmy....
Tak dám vedieť.

Jani, dúfam, že Viki nebude chorá....... 😨

Dnes ideme na tretí pichanec pneumokoka.... tak sa teším.... zase bude mokro v ritnom járku.... 😀 😀 😀

Danka, supéééér, že Lucka už chodí sama, to bude v piatok povyražení...... 😀 😀 😵 😀 😀

No neviem, či budem mať v piatok ešte po tomto stretku náladu na ďalšie, mne by to teda vyhovovalo až na ten ďalší.....

A Karolinka je teda riadna šikulka, chodí, vykecáva.... no parááááda 😵 😵 😵

Ešte idem kuknúť nové fotos Filipka a Adamka...

lea3
20. jan 2009

No téééda, radka, fotky suprišné, a tá posledná fakt nemá chybu, to je záber suprový 😀

lea3
20. jan 2009

... už som si všimla, že niektoré témy sú zamknuté, ale našu starú zamknutú som nenašla, tak už to nedočítam, čo ste všetko popísali, lebo som tu nebola 4 dni.... 😎
No nič... povyprávame v piatok

Idem si nahodiť nejaký ksicht na ten môj, popratať, obliecť a frčíííme.

ceresnicky
autor
20. jan 2009

ahojte baby
maly mi zaspal okolo jedenastej, uz vyzivoval, tak sa pekne napapal a zalomil a ja mam pozehlene aj spratane pradlo tak lebedim 😉

jej uz sa hrozne tesim na stretko a my mozeme hocikedy lebo Mato je uz od 13.00 vzdy hore. takze my pride tak ako vy okolo 16.30 😉

Dani no to je super gratulujeme Lucinke k prvym krokom. neboj ona to zachvilku vystickuje a bude behat ako siron 😀 😀 ani za nou nebudete stihat 😀 ono to na zaciatku tak byva, ze su este tie kroky neiste. Aj maly ked zacal chodit tak doma to bolo uz v pohode ale ako sme prisli von tak ho este hadzalo 😀

Radka fotky su super, uz sa tesim aj ja na Filipka lebo ja som ho uz davno nevidela takto nazivo 😀 som zvedava ako sa budu hrat 😉

Jani no tak dufam, ze Viki to ustoji a nebude chora, drzte sa 😉

Lea tu nasu staru temu mozes kludne docitat je o stranu dalej a nieje zamknuta, ale ked si ju otvoris tak tam nam adnim pise ze si mame zalozit novu, lebo mame vyse 10000 prispevkov, a asi im to pretazuje stranku, si aspon myslim. uz som si to davnejsie vsimla, ze ked ma nejaka tema vela prispevkov tak ju zamkne, ale aj taku zamknutu si mozes citat, len do nej nemozes prispievat 😉

lea3
20. jan 2009

Ahojky 🙂

Janka Č. - díki za vyčerpávajúcu odpoveď na môj dotaz... 😀
Tak dočítam, keď budem mať trocha viac času...

Práve sme prišli od MUDr., mali sme dokonca aj 15-mesačnú kontrolu v predstihu... 😅 , dostali sme okrem posledného pneumokoka aj ďalšie očkovanie - nejaká trojkombinácia, ktorá sa potom preočkováva až v 10-tich rokoch...
Naše aktuálne miery: 12 kg, 86 cm - to je sila, v priebehu 2 týždňov narástla o 1 cm 😕 😕
Zaspala mi po ceste v kočíku, doma som ju vyzliekla a uložila do postieľky, a spí už asi 15 minút, tak som zvedavá, dokedy, lebo je bez obeda... 😖 No hádam si aspoň tú hodinu pospí....
Revala ako tur, ale potom, keď už bola oblečená, tak sa na doktora aj usmiala a zamávala a sestričke dokonca povedala aj ahoj a poslala pusu, tak boli prekvapení, že sa nehnevá.... 😅 😀

Idem sa naobedovať... zatiaľ pááááá

mrbaby
20. jan 2009

Ahojte...
No mne to nedalo a isli sme k Dr...mame zahlienene hrdlo a preto vcera vracala...brusko ma volne...tak to bude len zo soplov...tak hadam v piatok budeme OK...Dnes mame zakazane mliecne aby sa odhlienila a potom len kvapkat do nosa a papat mukosolvan...
Ale nieje OK lebo vstavala o 9:20 a o 12:30 zaspala po ceste domov...tak tiez spime bez obeda...

Lea, Adel riadna baba... 🙂 🙂 taketo miery budeme mat tak v 2 rokoch... 😀 😀

karlatko
20. jan 2009

ahojky

tak ako všetky, tak aj ja som ostala prekvapená z novej témy , ale našla som si vás 😉

prvom rade chválime celá rodinka Lucku šikulku , tak už len to vylepšiť a to sa bude v lete pri fontáne behať 😀

Radka krásne fotečky a ta s oknom krásna dobrý nápad a samozrejme aj ostatné su krásne Filipko aký snežný muž 😎 😎 😎

aj ostatné fotečky su krásne Viki ako krásne sedí za velkou stoličkou a papá - chúda, skoré uzdravenie
Jani nezávidim sama teraz doma jedni ruky by sa ti ešte určite zišli

Adelka teda to sú miery nie modelky ale topmodelky 😀 😀 😀
- však má mať pokom také krásne miery, že mamina 😵

Janka č. - diky za vysvetlenie dobre vysvetluješ , ja som niekedy pribrzdená a musím si to niekedy viacej krát prečítať aby mi niečo došlo , ale toto si pekne vysvetlila lebo som sa čudovala prečo nová tema ....

stretko ma potešilo , ale asi neprídeme ja som bola dnes u lekára a som PN a to mi včera nič nebolo .....
ale má to celá rodina s Maťkovej strany tak asi niekto neičo doniesol a teraz to koluje tak sa bojíme kedy to lapne Karolínka
-ja mám len zvýšenú teplotu dufam, že nebude väčšia lebo ostatní členovia našej rodiny maju nad 38 a viac....
a hlas mám akýsi zmutovaný a Karolínka sa na tom baví ked niečo poviem a ešte viacej sa jej páči ruška na puse , tak sa hráme na mindža korytnačky 😀
je mi to velmi lúto ale to by som určite doniesla do kolektívu a chúda deti a mamičky čakatelky a tak by sme vás radi videli , hádam nabudúce 😀

a ešte jednu novinku máme vieme tlieskať babička ju včera naučila a dnes obvolala celú rodinu čo ona vie - babička nám rastie do oblakov 😵 akú má šikovnú vnučku a najviac sa nám lubi ako to hovorí , nikto neni šikovní len jej Karolínka určite to dobre poznáte 😵 😵 😵

všetkých krásne pozdravujeme

dad1
20. jan 2009

cauky 🙂
som tu na skok,lucka sa rochni vo vani s tatinom,tak mam pred natieranim par minut frei.caka ma dnes zehliaci vecer,sa mi hroozne nechce,ale uz sa mi zas kopi spinave pradlo,co budem musiet hodit do pracky,tak bude zas nove na zehlenie,no never ending story,ved to poznate. 😀 😀

sme dnes mali skvely den,cely u radky.domov sme sa dotrepali az pred siedmou. 😎 a filipko ako gentleman nas odprevadil az domov.lucka dnes okupovala filipkovi postielku a pekne si tam schrupla 1,5 hodky.my sme s radkou zatial posielali fotos do happy phota (ci ako sa to pise 😅 ) a nadavali,lebo zmenili si tam ten posielaci program a hrozne dlho to vsetko trvalo.ale stihli sme akciu,tak uz sme teraz spokojne. 😀
doobeda boli s nami i vierka a timi a lenka a hanka.to bol čurbes,tolko deti pokope.ale musim ich pochvalit,ze sa pekne spolu hrali.🙂 najviac sa im pacila diskoteka,samozrejme,poviem vam,ze o par rokov sa novomestske diskoteky budu otriasat v zakladoch,ked tam tie nase tancuchtive divodietky vlezu. 😀 😀 😀 😀

dikes za gratulacie k luckinmu chodeniu,ale asi ani niet velmi k comu,lebo dnes sa zas bala sama chodit,obcas cosi kdesi bolo,ale nic svataborne.som sa asi tesila predcasne.no ale aspon viem,ze ked chce tak jej to ide.je to proste spekulantka. 😉

lea - miery mate superne,my sa k vasej vyske dopracujeme asi v prvy skolsky den. 😀 😀 😀 😀 lucka je stale totalny krpecek.

katka - skoooda,ze ste chori.ale radsej sa vystrab,bude aj dospelacke stretko buduci tyzden,tak aby si aspon tam mohla skocit.a babicky su asi vsade rovnake. 😀 a gratulujeme ku tlieskaniu. 🙂

janka b. - drzte sa,dokelu,co sa na tu viki stale cosi lepi,chudatko.drzim palce,nech ste rychlo z toho vonku.

dad1
20. jan 2009

tusim robim radke konkurenciu v pisani prispevkov 😀 😀 😀 ,no co uz.

este som chcela cosi napisat,ale uz ma moji volaju,tak papapa

vierkas
21. jan 2009

ahojte,
tak super druha temicka otvorena a mozeme sa zasa vykecavat 😀

vcera bolo u Radky super, deti sa celkom pekne hrali a diskoteka nemala chybu 😀 ,Filipko je teda tanecnik na vybornu, ved vam to predvedie aj v piatok 😀
Timejka sa pekne hrala, aj som si oddychla a vklude vypila kafco 😉
som sa bala, aby mi po ceste domov nezaspala, ale nestalo sa tak a hviezda zaspala az o pol tretej a to som ju o pol piatej budila 😒 , tolko mala zazitkov, ze nie a nie zaspat 😠 aj sa medzitym pokadila tak som musela ist za nou, esteze na mna vykrikovala z postielky 😉

na stretavku sa tesime, dufam ze budeme o.k 🙂
ako pocuvam su same chripky a aj brusne virozy je to hrozne ☹
zelame Vikinke skore uzdravenie, snad sa ma uz lepsie 😉
a aj Katke,v nech sa rychlo uzdravi, dnes som stretla tvojho mangela tak sme chvilu pokecali, ale ponahlal domov, ze si len odskocil, ked Karolinka spinka, aky dobry otecko 🙂

papucky maju aj v smolkosadoch v tej jednej bude, vcera som Radke o tom vravela 😉

dnes sme boli doobeda vonku u nas za barakom, Timejka vozila kocarik a aj spadla do blata, tak mam o robotu postarane, ale dnes od rana je nejaka nesvoja a len robi zle 😠
teraz som ju ulozila spinkat, tak zatial je ticho hadam uz zaspala a potiahne si aspon 2 hodky 😉
stretli sme sa aj s Katkou,g teda tej uz riadne brusko vykuka, ved ju uvidite aj v reale pride aj s Jankou,c a Matejkom na stretko 😉
a vravela, ze zajtra je posledny den v praci, tak bola hrozne natesenaaaaaaaaa 😅

poobede chceme vyrazit do mesta na nakupy, pozeram akurat ze sa rozprsalo, moc sa mi nechce, ale musim lebo ideme v sobotu na opacky a na kolaudaciu tak sa vytesujem, ze si popestujem malinke babenko 😵

pekny dnik pa

dad1
21. jan 2009

cauko 🙂
my dnes mame od rana aupairku,moju segru. 😉 tak mam aspon o zabavu postarane,a hlavne lucka,lebo ona je dnes ako z divyh vajec.zas sa pusta chodit a ide ako keby ju dakto nahanal,tak sa rehoceme na nej,ako sa z toho tesi,len keby tolko potom nepadala,potom su zas nareky. 😝

papucky som dnes kupovala aj ja.s otvorenou spicou,lebo sa lucke potili nozicky,a kupila som v jednote.a mne sa teda zdalo,ze tam mali tych papuciek dost.ale je pravda,ze vy ste sa bavili o nejakych 22-kach,a to ja neviem,ake je cislo,lebo my mame teraz aktualne 110-nky.a stali 5euro a nejake centy,takze pohodova cena.doma sme ich hned vyskusali a su supis.ja koza som davala lucke stale tie 105-tky a furt sa mi nepacilo,ze preco v nich pajdá,no a oni jej uz boli male.zas som matka roka. 😀 😀 😀

tak katka g. - posledny den v praci??? tak gratulujeme k nastupu na MD a pekne sa doma zahniezdi,nech sa ma mala Anetka na co tesit. 🙂

dad1
21. jan 2009

a az teraz som si vsimla janka b.,ze si pridala fotky.viki je bohova za tym stolom. 😀 ako pekne papa,nasa lucka ked sama papa,tak je jedlo vsade naokolo,ale v brusku nist. 😀 😀

dad1
21. jan 2009

este som sem zaskocila,mam frei chvilu,zas sa u nas deje kupanie muzstva.lucka prave vykrikuje na tata,chce sa s nim stale spliechat 😀 ,tak sa "tesim",ako to potom budem zas cele polhodku vytierat 😀 😀 .

dnes do obeda sme boli s malou 2 hodky vonku,ani sa nam domov nechcelo,ked bolo tak fajn.ako na jar.no ale po obede,total depresia,samy dazd.to nemusiiim. 😒 tak sme mali čítacie a hracie poobedie.lucka bola vysostne spokojna,lebo som od nej neodbiehala,ked som nemala nic rozrobene a len som sa jej venovala,tak ma za odmenu krmila kukuricakmi. 😝 akoby si nevsimla,ze mam doma moj novy crossovy trenažér.asi pocula,ze od zajtra zacinam s aktivnym domacim treningom,tak asi chcela,nech si este uzijem. 😀 😀

teraz sa vytesujem,lebo tata dnes uspesne zakoncil skuskove a ideme si spravit romantikoš večer.jupiii.x-) dufam,ze cucik bude spolupracovat a hned zaspi.

lea3
22. jan 2009

Ahojky 🙂

To počasie nič moc - keď bolo mínus, tak som nariekala, že sa mi nechce do toho mrazu, a teraz, keď prší, tak zase nariekam, že sa mi nechce do dažďa... jáj, no čo už.... 😅 😎

Veru, Katka, aj nám je ľúto, že sa v piatok nestretneme, tak sa rýchlo uzdrav, a držíme palce, aby Karolínka nič nenachytala a tiež gratulujeme k ťapuškaniu... 😵 😀 (a áno, máte pravdu, všetky babky sú rovnaké), akurát tá naša už to všetko berie s rezervou, ona je už taká modern babka... 😀 - pri štvrtom vnúčati... 😀

Viki má suprové fotky, naša Adel by na veľkej stoličke neobsedela, musí byť uzavretá, aby sa vôbec najedla, lebo inak by stále len lietala....

Dievčence, na piatok ten DVD prehrávač asi ani nezoberiem, skúšala som tam dať CD-čko pesničkové, ale tie decibely a výšky boli také nepríjemné na posluch, keď som tomu vyťala, aby to bolo riadne počuť... to je robené vyložene na filmy... 😖
Ja nemám od koho požičať klasický CD prehrávač, tak skúste ešte niečo vymyslieť....

Takže Danka, ideš trénovať??? veru, aj ja by som mala, lebo som celá mľandravá, ale keď mne sa doma tak nechcééééé....

Zatiaľ sa majte, pááá

lea3
22. jan 2009

PS: prinajhoršom ten prehrávač zoberiem, ale dajte do zajtra vedieť, či niekto bude brať, ok???

PS1: a ozaj, čo Aďka s Lili????? Už tu neboli, ani nepamätám, zavolajte jej niekto, ak máte jej číslo, či neprídu.

dad1
22. jan 2009

jej bola tu lea,uz som sa bala,ze budem mat opat len ja debat 😀 .
ja nemam doma nic take na prehravanie,teda co by bolo prenosne,sakra,sakra,tak dufam,ze niekto budete mat moznost,nech je aj muzika.

veru lea - idem trenovat,lebo ma tiez uz tie moje speky nebavia.do jari este relativne dost casu,tak dufam,ze daco vyformujem.potom podam hlasenie.alebo mozno aj uvidite zmenu 😀 😝 .kazdopadne sme ho vcera vecer zlozili a uz okupuje kus nasej obyvacky. 😉 lucka ho rano zbadala a hned hikala,ze co je to,sa cudovala. 😅

pocaie aj mna ser...,lebo som dnes bola dohodnuta so segrou,ze by doobeda lucku povozila,ale ked prsi,tak asi z toho nic nebude. 😠 😠 😠

radfi1
22. jan 2009

Ahojte,
no pozerám, že môj minulý dlllllhý príspevok sem nepridalo, neporazí ma?
už ani neviem, čo som popísala.
tak v skratke:
návšteva u nás bola super, deti výborné, maminy spokojné 😀 . Timejka je bohovsky dobré dieťa. Hanka s Filipkom už sú do partie a skúšajú spolu vymýšľať a ich spoločné tančeky nemajú chybu. Náš výmyselník naučil Hanku skákať po posteli - to je jeho disciplína s bratrancami, tak bol aj malinký úraz. a on nám predviedol, ako vie vyliesť na prebalovací pult.....Lucka ich len pozorovala, ale myslím, že ked začne lepšie chodiť, tak môže byť konkurenciou, alebo bude mať konečne Timi pokojného člena k sebe. 😀
a dakujem za všetky sladkosti, priznám sa, že som tie trubičky, neviem, od koho boli, hned aj zošrotila, veeeeľmi mi chutili......

Kakta V. treba vydržať tie noci, ale asi by som sa ja tak tvárila, že spím, nech sa s nej nestane malý generál, čo s vami cvičí s obidvomi. práve mi písala kamarátka mail, že ich malá sa začala často v noci budiť, tak ju šupli samú do izby a čuduj sa svete, malá teraz prespí celú noc - od pol siedmej do siedmej!!!!!!!! ale vám sa to teraz asi ani nedá ju niekam presťahovať.....najlepšie je, ked sú úplne sami.....mne sa hovorí a tiež sa k tomu nemôžem odhodlať 😀 😀 😀 😀 hlane, že o tom vyprávam 🙂 už pol roka.....ale nám sa noci veľmi polepšili ťuk, ťuk.....

Janka č. - ani šmolkobúdy nemajú naše číslo, všade majú posledné kusy a Danka, to sa ti len zdalo, že v jednote mali veľa papučiek, ale len tých krpatých, čo sa im nepredajú....a tovar v nedohľadne.
segra mi včera priniesla super protišmikové ponožky, sú také hrubšie, vraj ich mali kedysi v Lidloši, tak bude nosiť tie......aj tak ma to zaráža v 21.st. aby nemali otvorené papučky pre deti...nezdá sa vám to choré??????

Lea, škoda toho prehrávača, no skúsim sa popýtať, či by mi niekto nepožičal....jaj, moja sestra má, tak ju skúsim ukecať na požičanie. a možno na stretávku príde aj moja sestra s Vratkom - Filipkov rovesník, oni nemajú taký rozruch často, tak som ju zavolala....a už sa tešíme...
včera som to bola zajednať, povedala som, že sa začneme schádzať okolo štvrtej piatej a že pohoda. pýtala som sa, či s tým nemajú žiaden problém, a že radšej nech robíme krik tam, akoby sme rušili iných zákazníkov.... 😀 😀 😀 😀

a ozaj, teraz to je paráda, ked deti spadnú, hned samá mokrota......
pipajza máme v poriadku, včera sme boli na kontrole. boli sme objednaní na dvanástu a vybavila som sa o pol druhej, ešteže mám také dobré dieťa....

a musím sa pochváliť, že teraz je naozaj ako med, krásne sa prehrá, normálne pozerám na jeho hry, ako sa vie pekne hrať s umelými zvieratkami a postavičkami, dáva ich do áut, zvieratá akože krmi, no je podarený....ked sme doma sami, tak mám úplnu pohodu....ale nechcem prechváliť.

a teraz ho už nemám doma pol hodinu, tak naňho v dobrom spomínam 🙂 bude u svokrovcov aj spať, tak ja mám deň len pre seba. idem sa vrhnúť na upratovanie, včera som zložila stromček, tak sa nám všade podlaha ligoce. poobede som si dala stretko so švagrinou na káve a možno zavolám aj Danke, že by sme si trocha skecli.
Uvidím, ako budem stíhať....

tak idem niečo porobiť...
a vonku neprší, tak peknú prechádzku prajem
🙂

radfi1
22. jan 2009

A tešíme sa na Kačenu G. - nech sa pekne pozrie, čo ju čaká......

radfi1
22. jan 2009

Jej, a ja som nevidela tiež Janikine fotky, tie vianočné sú parádne.....a ako sústredene maľuje Viki.....

ceresnicky
autor
22. jan 2009

ahojte baby

no vy ste tu toho pisali, ja mam vzdy problem ked to docitam reagovat, lebo uz polku zabudnem 😀

Radka ty mas teda dneska pokoj bez maleho, ja som si to uzivala vcera, uspala som maleho poobede u nasich a isla som kadernicke, lebo uz boli moje vlasy hrozne. farba mi vyrastala, bola som naposledy pred segrinou svadbou v auguste. normalne uz nemam na seba cas. tak dufam, ze neodpadnete od uzasu ked ma uvidite 😀 😀 😀 😀

Lea no vase miery su uzasne, ona bude este vacsia ako Matej, ale ved ma byt po kom, vy ste vsetci v rodine vysoky 😉

a este som sa chcela spytat na zajtrajsie stretko beriete detom aj hracky a co este?nech viem co mam malemu zobrat. my prideme asi na aute nech nemusim trepat kocik. segra sa uz bude zajtra vytesovat ked uz dneska je posledny den v praci. uz sa moc tesim, ze budem kocarovat spolu. 😉

ceresnicky
autor
22. jan 2009

Radka a diky za info o papuckach ja som tiez z toho zufala, lebo uz mu ich ledva obuvam, a bosi chodit nemoze lebo sa mu smyka a stale pada. ja ked som bola v jednote tak mali jeho cislo ale len uzavrete. neviem ci si myslia ze ked je zima, tak musia predavat len cele papuce, no hrozu 😠

radfi1
22. jan 2009

Janka, čavko,
veru, te papuče, to je katastrofa, jasne, že uzavreté majú, ved je zima 🙂 keby som bývala v rod. dome, tak to by neprekážalo, to v tých našich panelákoch je teplo a hned majú mokré nohy....ale možno by si mohli zvykať, ved v škôlke sa tuším musia nosiť celé.....
a jani, prosím, nedala by si mi vedieť, ked bude zápis v škôlke, bojím sa, aby som ho nepremeškala....

berieme hračky, ale netreba veľa, ved si povymieňajú, trocha sa pobijú, poplačú 🙂 a niečo na jedenie, nejaké ovocie beriem a samozrejme piškotky a kukuričáky. ja ešte nemám auto, tak sa dotrepem napešo, no zoberiem golfáče, aby som mohla na rukovete navešať haraburdy.......

ceresnicky
autor
22. jan 2009

ahoj Radka ja som tu

radfi1
22. jan 2009

A moje voľno vyzerá zatiaľ tak, že som sedela dlho za PC, teraz som vyzliekla periny a pustila sa do vysávania a utierania prachu.
a do toho periem, musela som malému dať oprať ten náš kočíkový fusak, už sa naň nedalo pozerať....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre