Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
29. jan 2009

no uz som tu zas 🙂 lucik mal obed a potom sme isli hajat.tak teraz mam frei.dokila mylady nevstane. 😀
je tu este niekto?

vitaj mata 🙂 ,martinko je zlaty,ako narastol,naposledy sme ho s radkou videli,ked mali asi 3 tyzdne. 😅

dad1
29. jan 2009

idem mrknut na karolinkine fotky 🙂

a janka,katka este ste tu?

dad1
29. jan 2009

no katka v. - skoro som odpadla,fotky uzasne,karolinka aka nadherna pri stromceku.mala krasne satose a stromcek sa mi tiez hrozne paci.mali ste ho krasne nazdobeny.tvoja profeisa sa nezaprie,mas talent na krasu. 🙂
a stojaca karolinka v bundicke - paraaaada.a musela posluchat veru,ked tooooklo darcekov dostala. 😵

martinano
29. jan 2009

po pravde uz dlho to tu sledujem a citam teraz som s matko tu inak sme s tatinom v zahranici, tiez som si myslela, ze to tu mate uzavrete, tak som pisla na druhu temu, strasne mi chyba kontakt s domovom, kedze som v zahranici sama, mato ma 13mesiacov aj kusok a dad, ked sme sa naposledy stretli to mal 2300g a teraz asi 13kg, beha suprovo od 10mesiacov,tak sa nenudim 😉

dad1
29. jan 2009

jani b. - je mi luto Viki,dufam,ze to nebudu tie spominane kiahne.bola by to sila,kde by ste to tak mohli lapnut?? 😕 😕

martinano
29. jan 2009

dakujem za privitanie 🙂

dad1
29. jan 2009

mata 😀 😀 😀 ,13 kg??tak to je chlapisko ako hora.vcera som myslim videla tvoju maminu na namesti okolo ako 18-tej vozila maleho.ma prekvapilo,ze tusim buval o takom case,kedy ti potom ide vecer spat?

mrbaby
29. jan 2009

Danka sama netusim kde...ale inkubacna doba je az 21 dni tak kdekolvek...uz sme sa najedli ideme sa obliekat a hajde k Dr. Dam info,,,

dad1
29. jan 2009

a nemas za co dakovat, 😉 pokojne sem pis,aj ked budes opat v zahranici.my ti vzdy podame cerstve info z mesta. 😀 😀 a ste tam nastalo?myslim v zahranici,alebo sa chystate potom byvat opat tu?

dad1
29. jan 2009

janka - tak potom poreferuj...som zvedava,lebo my mame ist na poradnu 4.2.a to som chcela dat lucku zaockovat tou vakcinou,co je aj s kiahnami spojena,tak teraz neviem,co robit,ak bude viki pozitivna. 😅

ceresnicky
autor
29. jan 2009

no cauko baby my sa lucime, lebo maly sa zobudil a vyzaduje si pozornost. tak naduduce v real debate 😀

a Mata kludne napis hocikedy aspon budeme o tebe vediet. ja som ta tiez hrozne davno nevidela. 😉

PAPA

dad1
29. jan 2009

ahojcek janka a katka,pozdravujte matejka od lucky 🙂

radfi1
29. jan 2009

Ahojte, musela som ísť obedovať a uspávat malého, teraz idem doučovať, tak nabudúce.

Vitaj, Maťka, sa tešíme na novú tiráčku 😀
a jasná vec, že som plachá, opýtaj sa Danky, to len hrám formu 😀

radfi1
29. jan 2009

A tie kiahne, ešteže som ich už mala,-----ale Filipko nie.....tak som zvedavá.....

dad1
29. jan 2009

no radka je veeeelmi placha. 😀

dad1
29. jan 2009

tak idem nieco zjest,ked sa lucik prebudi,chceme skocit kuknut babku a dedka. 😵

vierkas
29. jan 2009

ahojte 🙂
tak ste sa rozpisali super real debat a vitam aj dalsiu clenku 😉

Janka, b no som zvedava aj ja z coho sa Viki vyhadzala, tak podaj info 😉

vcera bolo u Danky super, Lucinka sa predviedla, ako vie krasne sama chodit a doma jej to teda ide perfektne, ani sa necudujem, ked teren pozna dokonale a doma sa citi proste najistejsie 😅 ale je velka sikulka, ako pekne zlezie z gauca 🙂
deti sa pekne hrali a zlata Ivanka, aspon sme si vsetky trocha odpocinuli 😉

na piatkove stretko sa tesim, ved to uz je zajtra strasne ten tyzden zasa ubehol 😉

Katka, v krasne fotecky, Karolinka ako princeznicka v tych sateckach a hrdy tatinko pri nej 😅

Janka,Katka super sa delite o PC tak to ma byt a Janka tebe nie je aspon smutno, to by sa aj mne pacilo, keby takto doobeda chodila ku mne sestra na pokec 😉
mi musime kominukovat castejsie cez telefon a to su teda riadne dlhe debaty 😀
ale ved asponze chodi kazdy druhy tyzden a vtedy sa od Timejky ani nepohne a uzije si ju co najviac 😉
Jani, ved vybehnite sa k nam aj zahrat, ked budete mat naladicku a zober aj Katku, hocikedy cez tyzden poobede 😉 my aspon pokecame a deti sa mozu hrat 😉
je inak super, ked sa tak stretavame a hlavne pre deti, potom ked sa dostanu do kolektivu budu to mat lahsie, a keby vsetky chodili do jednej skolky tak to by vobec nebol ziadny problem 😀

pekny den

andreao
29. jan 2009

Ahojte babule,
rozhodla som sa prispiet do Vašej temičky, ak sa nenahnevate. Občas som si Vas precitala z dlhej chvile, este ked som chodila do robky, ono nemyslite to zle, ale vy sa tu všetky poznáte a človek sa nechce ku Vam miešať. To čo bolo včera pisane v NMnV a okolie asi nebolo ani myslene tak ako to bolo napisane. Tam sa baby skutočne nepoznaju, ja tam teda prispievam iba par dni, ale poznam tam asi len 2 baby.
Super, že prijimate aj nove, ale my plachejsí mame problem sa prihovorit, aby sme nerusili sukromie . Niektoré Vas poznam osobne, niektoré z videnia a niektoré vôbec.

Tak sa zatial majte, tehulkam prajem prijemne cakanie a ostatným, nech detičky rastú do krásy, robia radosť a poslúchajú.

ceresnicky
autor
29. jan 2009

Ahojte 😉

zdravim novu pisatelku Andrejku. No ved my sme sa dneska aj stretli 😀 tak kludne aj ty mozes k nam prispievat aspon pribudnu nove kamosky a kamosi nasim detickam. na jar ked sa vseci stretneme vonku to bude tlupa 😀

no a ta Janka sa este neozvala a ja som netrpezliva, ze co teda maju aku chorobu. Ale ved este nakuknem. Sme teraz u nasich tak mam klud ani neviem ze mam syna 😀 😀

mrbaby
29. jan 2009

Ahojte...tak u dr. som sa citila ako blb...ma to z jedla a ja som jej nevedela povedat z coho lebo nic nove nejedla...Vyhlasujem ze KIAHNE NEMAME!!!! 🙂 🙂

A az doma ma napadlo ze som davala novy bujon do polievky a Viki ju dva dni jedla...A to som kupila BIO aby to aj Viki mohla....aaaaaa nemoze!!! Tak budte vsetky kludne...inac aj mne odlahlo.. 😵

papa

alexa21
29. jan 2009

ahojte maminky...ja som si len odskocila z popradskej rubriky a chcem sa vas opytat ci niektora nebyvate-(teraz neviem ci to je sidlisko ci ulica) klčové...prosim, ak niektora ano, alebo aspon poznate ludi podtial-vchod 35 napiste mi..je to pre mna dost dolezite...

ceresnicky
autor
29. jan 2009

ahoj Jani, tak dik za info, no vidis to by ma ani nenapadlo, ze to moze byt z jedla. Tak sa majte. 😉

dad1
29. jan 2009

no jani - supeeeer,ze to nie su kiahne.odlahlo nam viacerym. 😀 😀 😀 no a vsetky bio veci tiez nemusia byt uplne vhodne,vidis,co to urobi,mozno tam bola nejaka blba prisada a hned je z toho vysyp. 😒 ale chvalabohu,ze to nie je nic vazne.

a aj ja vitam novu pisatelku - andrejka cauko a neboj,my nehryzieme a tiez sme niektore plache,aj ked tak mozno nevyzerame. 😀 😀 ale vies,tu je to tak,ze jedna za vsetky a vsetky za jednu,takze v jednote je sila a potom sme aj odvazne. 😀 😀

dad1
29. jan 2009

alexa,klcove je hned vedla nasho sidliska,ale nemyslim,ze konkretne viem,kde je č.d.35.ak chces nieco, napis IP.

angelos
29. jan 2009

ahojky
som sem zbehla v neobvyklom case,tatik sa isiel potit na spinning(aspon dufam 😀 😝 )a Hanka mi tu sice asistuje,ale zvladnem to...
popisali ste toho az-az...uz si to ani nepamatam...
Janka b.super,ze to nie su kiahne 🙂 aj ja pouzivam bio bujon,zatial je hanka o.k.
vitam nove pisatelky,tusim az 3,super prirastok 😵
Katka fotky su kraaasne a Karolinka v satoskach no herecka. 🙂 🙂 🙂
Danka stretko vyyyborne 🙂 vacsinu casu som presedela,takze paraaada 🙂 vlastne ked nad tym premyslam,ja sa na vsetkych stretkach snazim co najviac sediet 😀 ved pokial sa deticky nezabijaju,naco zasahovat. 😀
Hanka dnes vstavala rano o 5 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dnes poobede som ju musela o 4 budit,spala ako drevo...a o piatej bude urcite zase hore.musim jej zrejme poobedny spanok zredukovat na maximalne 2 hodky.ale ked ja som taaaak rada,ze spi aj 3 😀 ...aj 4 hodiny. 😝
dnes som konecne stihla aj kadernicku,uz nie som sandokan. 😅

na stretko sa tesiiim,velmi.
paaa.

angelos
29. jan 2009

alexa my sme byvali na klcovom10(vedla cirkevnej skoly),ale mam pocit,ze 35 je uz sidlisko Rajkova a odtial ja vela ludi nepoznam.

ceresnicky
autor
29. jan 2009

baby este som sa chcela spytat davat este deckam Vigantol, lebo ja mu ho stale davam a dr. som sa nepytala 😨

mimochodom Matej uz spi 15 minut tak oddychujeme pri telke.

PA

dad1
29. jan 2009

leni,ty a sandokan??? 😀 😀 😀 krasne prirovnanie. 😀 😀 😀 takze zajtra budes na stretku za hviezdu. 😉
myslim,ze ano,trena aby si hanke zredukovala poobedny spanok,predsa je uz velka,a vie dobre,ze cez den sa dospi,treba jej skrtnut cez rozpocet. 🙂 o 5-tej vstavat,este to mam v zivej pamati z minulej zimy 😒 😒 😒 😒 juuj,nezavidim.

janka č. - teraz v zime,ked je pomenej slnka, tak im este vigantol mame davat,ja som sa pytala.tak davaj este pokojne. 😉

karlatko
29. jan 2009

ahojky

bola som zvedavá ako Janka pochodila s Viki u Dr. , tak teda ešte , že to tak dopadlo a Jani stoho si nič nerob radčej 2x za debila ako raz debil ozaj - to ja tak hovorím
- ešte , že si nato prišla , Bio to by som nepovedala

Leni - s Vami som nebola ani nepametám, tak určite si za herečku s novým účesom aj ja som dnes rozmýšľala , že by my podlo ostrihanie aspon ofiny Svokra bola dnes tak ma to napadlo

Jani ten Vigantol doktorka hovorila do jedneho roka ked si dobre pamätám preistotu sa spýtaj

zdravýme aj my nové členky teda nás bude - mesto by malo rozšíriť chodníky 😀 😀 😀

my ešte nespíme - vymýšlame o 106 a tatovi objedame tepláky

ceresnicky
autor
29. jan 2009

Caute baby

Dani tak dik za radu ja som si to myslela, ze v zime ked je malo slniecka tak sa ma davat, ale ved to mu neuskodi.

a Kaci mne ked mal maly rok som sa pytala mi povedala, ze minimalne do roku a pol, lebo este nemal zrastenu celkom tu lebku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre