Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
5. jún 2009

Jani kde si? už si to zabalila? inak je nádherný, oveľa krajší ako tie v tom AllToys, aj tie recenzie som čítala naboku, asi bude fakt kvalitný.

lea3
5. jún 2009

ok, tak mi tie miery napíš, aby sme vedeli, či sa im to k ďalšej dodávke tovaru vojde do auta. 😉

lea3
5. jún 2009

už sa tešíme, až sa prídeme k Vám zahrať do domčeka... 😀 😎

mrbaby
5. jún 2009

Som tu..len odbieham do inych okien..hladam zariadenie do detskej pre Viku..ale nic som zatial nenasla.. 😢

lea3
5. jún 2009

Jani a Ty máš doma tú šmýkalu XL 230cm, čo je teraz napravo v reklame, alebo tú menšiu 102 na výšku a 150 šmýkacia plocha? - lebo my máme tú 102...

mrbaby
5. jún 2009

Nie nemam tu XL..mali aj tu ale ta bola strasne velka..oni su 3 ta malinka co maju v pase potom ta nasa a nakoniec tato XL..

mrbaby
5. jún 2009
lea3
5. jún 2009

ano, tak to máme tú rovnakú, ale tá dlhá je suprišná, to by sa baby vyšmýkali do zblbnutia, ale aj tá naša im stačí. 😉

lea3
5. jún 2009

no, tú čo majú pase je iná, ale som si všimla, že aj v Cineme majú jednu,takú istú, a tá sa mi zdala menšia, než máme my, tak neviem...

mrbaby
5. jún 2009

Jasne ze staci..kde by sme taku opachu skladovali.. 😉

lea3
5. jún 2009

no, to veru neviem, kde by sme ju skladovali my, lebo keď sme oznámili, že sme Adelke na chatu kúpili šmýkalu, dedko pretočil očámi, že kde to budeme skladovať, a je fakt, že už ani nie je kde, lebo keď vytiahneme hojdačku veľkú, kreslá, lehátka, hračky, fúriku, bazén, pieskovisko a lavicu k posedu, tak to je sila.... no a domček už by sme ozaj nemali kam dať... 😖

lea3
5. jún 2009

teraz je v reklame napravo postavička plyšová Elmo - je chutný, škoda, že ho Adel neznesie... 😅 😀

lea3
5. jún 2009

panebože, mala by som upratovať, a tak sa mi strašne nechce... 😝 😝 som sa riadne zopsula... 😲

mrbaby
5. jún 2009

Poslala som ti mail..to sme si pisali s tou zenskou..ak by Kamco nic ine nenasiel nech sa na nu nakontaktuje..
A do domceka sa budete chodit hravat k nam.. 😉

lea3
5. jún 2009

ok, dík, to by malo byť v pohode, veď Kamil to dohodne a dám Ti vedieť. 😉

mrbaby
5. jún 2009

OK dik..Aj ja mam bordel..od rana nemam ani postlane...no v detskej..asi povysavam ked sa Vika zobudi..a riady ma cakaju.. 😝

lea3
5. jún 2009

Idem aj ja niečo robiť, lebo malá sa o chvíľu zobudí, tak pááá a pekný víííkend - všetkým!!! 😉

michaela2410
5. jún 2009

fiha, aka debatka tu!!!
Aspon posuniem. papa! 😎

rencabv
5. jún 2009

Janka paráááááááádne dopoludnie a najlepšie sú asi tie hrable spojené s vybavovaním na úrade, ale jedno pozitívum, už ste sa zbavili bytu 🙂 🙂 🙂

Lea tak zvieratká neboli také domáce, ale tí artisti a komediantky už boli riadne zašlí časom 😀

Ja som dnes mrkla na stav nášho bytu a zajtra sa asi niekam stratím, lebo všade prach a treba aj povysávať, ale ako sa k tomu dokopaťťťť 😠 😠

Mne sa zdá, že teraz nejako rýchlo ten čas letí, stále si uvedomujem, že je buď piatok večer alebo pondelok ráno, najviac je to vidno na deťoch hlavne na tých cudzích ako rastú keď ich dlhšie nevidíme....

Deti sa mi tu idú zabiť, tak pekný víkend všetkým papa

michaela2410
5. jún 2009

ahoj Renca, tak u nas uz konecne deti zaspali, ale dalo to zabrat...aspon myslim, ze zaspali, lebo z detskej uz riadnu chvilu nieje nic pocut 🙂

radfi1
6. jún 2009

Ahojte, pridala som nové fotky, idem k svokrovcom, ak ma švagor pustí aj napíšem a hodím komentáre, som sa smiala ako blázon.....

martinano
6. jún 2009

ahojte
my sme boli cely den vcera v ba, tatik isiel pomahat bratovi a ja som bola s malym u mojej babky, matko mal zazitok, bol taky utahany,ze zaspal pri mne bez svojej milovenej deky a dudky behom 5minut 😀 .som sa divila, lebo ine prostredie, no musel byt vycerpany 😉
tatino isiel robit na dom, ja idem odniest obed matko spi
hrablova story super 😀
musis frcat este dnes kuk 😉
radka fotecky krasne 😵

dad1
6. jún 2009

tak som vsetko poprecitovala 🙂
janka- story s hrablami 😀 😀 😀 😀 ,som sa nasmiala,ale je pravda,ze to iste bolo o hubu,taky den blbec.ale perfektne si to zmakla, koniec-koncov ako vzdy,baba do koca aj do voza. 😉 robo moze byt stastny,ze ta ma,este teraz by iste zhanal naftu,alebo plachtu 😀
som pochopila z debaty,ze asi robite v zahrade Vike domcek,tak to sa bude urcite vytesovat hrozne,ju bavi vsade vyliezat,aj smykat,to bude radosti. 😵

renca-aj ja mam niekedy zajacie umysly,ked kuknem na prach v nasom byte 😀 😀ale nakoniec ma aj tak pocka,takze radujem sa len chvilku.dnes som sa prave doobeda realizovala a mala som aj pomocnicku,lucka mi asistovala,takze som potom mala este viac roboty ako predtym,ale co neurobim pre radost dietata. 😀

miska- ty mas nove fotos v pase??pekne,a ja som zas kukala,ze kto to tu novy pise. 😉

radka - fotecky krasne,adamko riadne vyrastol,v tom kociku to ani tak nevidno. 😉a paci sa mi ten svetrik,co mal na dni deti,taky frajersky.a fotka spolu s filipkom je tiez super. 🙂 🙂

u nas najnovsia novinka - dozadovanie si veci revom,vzpieranie pri pokusoch dat do kocika a neustale vybehovanie na cestu,ked ide pesi. 😝 😝 naozaj sa teraz nenudim. 😀 😀 😀

pekny vikendik zelam.zatial neprsalo,ako hovorili predpovede,tak aj von sa da ist.ale fuci teda riadne,az ma hlava rozbolela.

michaela2410
6. jún 2009

Tu to nejako zaspalo, tak aspon posuniem z druhej strany 😀

michaela2410
7. jún 2009

To tu cely vikend nokto nekonuje? 😒

karlatko
7. jún 2009

ahojte

zanedbávam vás , ale s niektorymi sme sa aj stretli vonku tak aspon nejaký kontakt s Vami 😉

tento týžden bol teda poriadne plný stále bolo čo robiť, nabehala kilometrov ale stálo to zato máme zaliatu prvú deku tak prvý krok stavebný za nami 😉 😉 😉 už ke konečne vidieť kusoček risujuceho domčeka 😵 😵 😵

v piatok sme absolvovali Dr. očkovanie , pribrali sme len 700 g za 3 mesiace, tak to som zostala prekvapená len tak málo aj Dr. sa to moc nepozdávalo ale Karolínka sa predviedla teda svoje kreacie tak sa potom Dr. nečudovala že len tolko sme pribrali a dobre sme sa nasmiali , herečke sa to jasné páčilo lebo vycítila ,že je stredom pozornosti 😎 , tak máme 8,895 g a 79 cm ( to nie je moc presné lebo sa nedala moc dobre odmerať sestričke)

včera sme boli na večer vo VB a prišiel nás pozrieť Filipko s Adamkom , a filipko prišiel na paradnom aute - frajer veliký 😉
(sme boli velmi radi , že ste nás prišli pozrieť Radka, super ste to vystihli)

tak takéto su naše novinky a idem si pričítať tie vaše dufam že si ich stihnem prečítať všetky 😉

pekný víkend všetkým 😉

karlatko
7. jún 2009

velmi pekne dakujem za gratulácie k meninám, oslavolali sme v stredu v den menín, tak preto sme sa nedostavili na stretko čo nás samozrejme moc mrzí lebo sme prišli o super stretko s vami ☹ ☹ hádam už nabudúce ozaj víde aj s nami 😉
oslavu sme dali na stredu na rychlo lebo v sobotu sme išli na oslavu , nastavajucej švagrinke

a taktiež sa pridávame trošku oneskorene ku gratulácii Lenke k meninám - všetko len to naj a vela rodinnej pohodičky a radosť s nej
a taktiež Adamkovi k 2 mesiačkom, je velmi zlatunký - včera sa mi zase podobal viacej na Radku 😉

Janka - tak konečne ste predali byt a viem čim ste všetkym prešli mysmeto absolvovali 4 dni pred Vianocami a to bol už každý vo Vianočnej nálade tak aj taká ochota bola 😉 ale tie hrable nemali chybu 😉 dobre som sa zasmiala - zatial podla mna vedieš z najveselšou historkou - si akčná ženská 😉 😉 😉

dad1
7. jún 2009

caute 🙂
miska - cez vikend je to tu vzdy mrtvejsie,lebo sa snazime si co najviac komplet rodinku.okrem toho takmer kazdu nedelu doobeda randime s riskom (krajcatko) 😉 ,potom rychlo treba dovarit obed,potom odpocinok,a po obede zas nejaky program,ved to poznas. 🙂 som rada,ze si aspon na chvilku mozem sadnut.
dnes sme si kupili po dlllllhom case domov zakusky - veterniky,ze k poobednej kave.tak sa tesiiim,ako s tatikom zrelaxujeme 😎

inac na prechajde sme mali "supis" prihodu,lucka mi utekala na cestu,tak som ju samozrejme vzala na ruky a niesla na bezpecne miesto,no herecke sa to nepacilo a tak ma v zurivosti - dokopala do rebier a kusla so pleca. 😠 ale tak,ze este teraz ma t brutal boli.tak som ju ucapala po riti,ale bola som normal v soku z toho,to este nikdy nespravila,ze by útočila.otrasneee,dufam,ze si to nebude zvykat.

katka - miery mate modelkovske,karolinka je sidlo,stale sa vrti a neobsedi,takze ta vaha je tomu aj odrazom.a super,ze zaklady na dome uz mate,verim,ze sa tesite. 🙂

dad1
7. jún 2009

si co najviac komplet rodinku uzit 😀 😀 tam malo byt..

michaela2410
7. jún 2009

danka, mne je to jasne, ale u nas ide pc skoro stale, lebo Patrik tu stale cosi robi alebo hlada, tak sem kuknem castejsie 😉
Inak my sme tiez mali plny vikend 😎 dnes sme boli pozriet aj sibirske tigre pri Senci, lebo sme boli kusok odtial Ked stiahnem fotky, tak pridam, ak tam budu nejake schopne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre