Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
19. jún 2009

aj my zelame vratkovi vsetko naj naj naj 😵
ja sa tu tulam po nete hladala som nieco a pozeram,ze danka pise
tak bolo super ako zvdy 😉

dad1
20. jún 2009

caute 🙂
my sme u nasich, lucka spi na balkone a ja kavickujem. 😵 tata sa doma uci,tak sme mu spravili studijny priestor.
to pocasie ma vytaca,lebo sa mi hrozne toci hlava z tlaku,ale hadam s kavami to dnes prezijem. 😅

este dnes som sa rehotala na vcerajsich hlaskach lei a radky - baby mate 100 bodov. 😀 😀 😀 😉

martinano
20. jún 2009

ahojky
danka skoda,ze nie som doma, mohli by sme kavickovat spolu,aj ja nic ine nerobim,zas je burka pekne tlak kolise, hlava ma boji uz treti den 😒

rencabv
20. jún 2009

Čaute, aj ja hodnotím stretko ako supišné a zároveň opoučné. Bolo to také 2v1 aj zábava aj učenie sa.
Ja som si zobrala dnes knihu a zobudila som sa o 1,5 hodiny, tak som už dávno nespala. Upiekla som bublaninu a &bystrík hľadá nejakú sladkosť, lebo koláč nie je 😠

Inak Matka nezávidím to počasie, musíš sa aj nudiť a ešte aj tá hlava 😒

Danka dik za blahoželanie. Ráno sme v obchode stretli aj Milka, hovorím mu "čo si bola na nákupe?" 😀 😝
Hovoril a čudoval sa kedy včera Lucka zaspala, ale pokiaľ neplakala tak je to ok.

Radka dnes asi grúntuje alebo sa venuje mangelovi, alebo žeby spala, keď ešte nebola na koňovi? 😀 😀 😀

Lenka2 dúfam, že ťa včera nebolela hlava z hlučnej debaty, myslím, že to bolo dobré rozptýlenie, nie????

Idem baliť, len sa mi nechce, pa

radfi1
20. jún 2009

Ahojte, ja som sa sem akosi nedostala celý deň a to sme trčali doma 😖 akosi sa nám nič nechcelo. chystala som sa upratovať, ale aj z toho vzišlo. lebo som sa rozvarila, robila som hovadzie závitky a dalo mi to roboty na celé doobedkie, plus som žehlila - to tak pre radosť. Jojo zhodnotil, že stretká mi robia dobre (myslel si, že ste ma navnadili na ten obed 😀 ), tak som ho potešila, že o dva týždne idem zas 😀
to vysávanie ma neminie zajtra 😠
mne sa stretko páčillo ako vždy, normálne som pookriala, trochu zmeny nezaškodí, ked sa dostanem od detí a naozaj bola aj super debata 🙂
počasie otras, zajtra bude možno šoping.
Maťka, Danka, to asi každého hlava bolí z toho počasia. ja som poobede spala dve hodiny, Renata, tak sme na tom skoro rovnako. F. vyspával tiež, tak teraz sa ešte len kúpe, ale bol celý natešený, lebo sa s ním tati hral celý deň, vôbec sa nepýtal ani von. Adamko bol v pohodičke, tomu to je jedno, kde je, hlavne že sa naje a vyspí.
Lenka 1a 2 sa dostali veru málo včera k slovu, no nabudúce to hádam napravíme, mne a Ley zalepíte pusy - najlepšie nejakým tým šejkom, to bola veru dobrota - mňam.
pekný vikend a Renata, vám šťastnú cestu....

lenka1978
20. jún 2009

Ahojte, ja stretko hodnotim na 1! Vobec mi nevadi,ked som sa dostala malo k slovu. Ja velmi rada pocuvam druhych a predsa potrebovala som vas spoznat. Len si stale vycitam, ze kde som bola doteraz. Tak super baby a tolko srandy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Keby sa tak dal vratit cas 😉
My sme dnes tiez boli doma. Doobeda boli "chlapi" na prechadzke, ja som zatial cosi upratala. Potom poobede Kubko spal, ja tiez som zalomila a nas tatinko si upratoval auto. Potom navecer, ked konecne prestalo prsat, sme sa boli vsetci prejst. Kosa bola teda riadna, ale prospelo nam to.
Mna boli hlava z toho, ako sa to pocasie neuveritelne meni zo dna na den. Ktorysi den v tyzdni sme sa skoro uvarili a dnes hotova katastrofa. 😢
Pekny zvysok vikendu 🙂 🙂 🙂 a Rence vela dobreho na dovolenke!

krajcatko
21. jún 2009

Baby vy ste nejako moc meteosenzitivne. Take super pocasicko ako bolo vcera, som uz dlho potreboval. Maly si tiez vonku pekne schrupol. Aj rano a aj poobede. Kiez by to pocasie este tyzden vydrzalo. Teploty tak do 20 by boli prijatelne.

Danka U. ak sa tu objavis este do 10.20 tak o pol vyrazam, inak ti o 10.00 posielam sms.

Z ostatnymi v meste, urcite nie je v kostole, aby mi nezacali sycat topanky. Teda slapky, lebo jedny tenisky som nechal na univerzite, druhe na chate a tretie su vyprate. Tak sa na mna divne nepozerajte, preco chodit po meste v slapkach.

Danku som aj chcel vyhnat na stretko, len maly bol proti. O pol 6 zaspal, tak sme cakali,kym sa zabudi, a on ani o 8 nestaval. Tak sme si lahli aj my a zobudil nas o pol 11. Potom uz nemalo zmysel ju nikam posielat. Nehovoriac o tom, ze by ani nesla. Proste pol 9 a pre Danku je koniec dna. Ja som na tom lepsie uz som dva dni po sebe vydrzal aj do 9. A vcera dokonca do pol 10. Tak snad priste.

Ahojte...

krajcatko
21. jún 2009

Tak len posuniem, nech nie sme na 2 strane. Prechadzka v pohode...

martinano
21. jún 2009

caute
u nas nic nove, tatik v praci a my doma mato spi,ked sa zobudi pojdeme von.
uz mame miesto v skolke,tak uvidime ci vyuzijeme 😉
stretko ste mali super ako vzdy ja uvazujem ci neist na slovensko s malym aspon na dva tyzdne

dad1
21. jún 2009

tak az teraz som sa sem dostala.my oslavujeme u nasich maminine narodky. 😵
ale vychadzku s riskom,sme si nenechali ujst.malinky sa na mna krasne skeril,perfektne uz vsetko vnima,je vidno,ze o chvilku uz bude mat 4 mesiace. 😵

matka- a kde chces dat matka do skolky? tu alebo v norsku?ma to prekvapilo,lebo si nepamatam,ze by si spominala,ze pojdes aj ty zarezavat. 😉

lenka2- nevadi,ze si nas objavila az teraz.hlavna vec,ze si nas vobec objavila, no nie?vies,ako sa vravi,ze radsej neskor ako nikdy. 😀 aj ja sa vytesujem,ze sme ta spoznali.a nabuduce budes mat ozaj viac priestoru na kecanie,lebo tym najviac ukecanym prinajhorsom zalepime pusu - trebars aj tym čoko-bananovym koktailom. 😀 😀

michaela2410
21. jún 2009

Ahojte 😀 tak ja sem prispievam az teraz. Mala som perny vikend, k tomu som stale ukaslana, ale inak sa mame fajn. Len keby sa to pocasie ustalilo, potom by prislo aj to zdravicko. ☹
Vcera sme teda boli v tych Bojniciach. Lialo nam jak z krhly, tri hodky sme si pockali na vstup, lebo uz tam bolo vela ludi, prisli sme tam neskor (lebo nas ocko sa nebol schopny do osmej zobudit a vyrazit, vraj aby som netrtosila 😖 ) Je pravda, ze aj ja som v kutiku duse dufala,, ze ked je tak hnusno, nebude tolko ludi. 😒 Ale stalo to zato! Bolo to perfektne, mali to velmi pekne pripravene, aj sme sa riadne zabavili. Len bolo v niektorych miestnostiach dost dusno, tak mi ku koncu bolo aj nevolno. Ale prezili sme 😎 Nebyt toho skaredeho pocasia, bolo by to bez chyby. Fotiek sme vela nespravili, neviem ako vysli, ked budem mat cas potom sem hodim, len ich musim pozmensovat.
Dnes som robila poriadky doma a davala do poriadku znamky ku klasifikacke. 😒

Inak stretko bolo fakt fajn, supisne.
😎

krajcatko
22. jún 2009

Dobre ranko vsetkym...

vierkas
22. jún 2009

ahojte,
hlasim sa konecne, velmi ste my vsetky chybali, ale konecne sme doma od piatku a Timejka uz je znova to nase "zive" stvorenie 😵
v skratke: zrejme vam Lenka na stretku vravela, ako sme sa mali a ako sa mame, tak uz je to fajn, ale sme si teda riadne uzili, neprajem to nikomu, tie stresy a place boli starsne ☹
4 dni vysoka teplota dala zabrat malemu telicku, nastastie sa to nakoniec vyrutilo na anginu, ale uz mala dost vyskoke zapalove hodnoty v krvicke, takze sme museli ist do nemocnice okamzite na infuzie, inak by to doma zle dopadlo......radsej si to ani nebudem predstavovat, aj ked nam bolo strasne pri pomysleni co Timejke budu vsetko robit a aky ma ona velky stres z lekarov........bojovali sme, plakali sme obe, ale ked ma samozrejme nevidela a spinkala tak ja som si pri nej ulavila 😢
ale bojovala statocne, teploty utupovali, ale stale ju nekonnecne trapili vysetreniami, ako to uz v nemocnici chodi, ale som rada, ze sa to vsetko dalo do poriadku a nam sa nekonecne ulavilo 😉
mala spinkavala velmi dobre, o mne sa to povedat neda, deti tam vo dne v noci plakali, tak to teraz dospavam doma, Timejka pekne rano spinka do 8hod., dnes dokonca do 8:15hod. 😉
sice kazdych 6hod.podavame antib., ale v noci ani niekedy nevie pekne spapa zapije cajikom a spinka 😉

vierkas
22. jún 2009

stretko bolo fajn, ako som sa docitala, a aj ja vitam Lenku2, taktiez ta z videnia poznam 😉

nabuduce sa tesim, pride aj sestra tak pokecame 😉

vierkas
22. jún 2009

Anderaskovi vsetko naj k 1 mesiacku, nech je zdravucky a rastie do krasy 😵 😵 😵
uz sa tesim, ako ho vystiskam a samozrejme aj Hanulku 😉
tak dohodneme navstevu 😉

zajtra ideme k nasej dr. na kontrolu, bude jej brat krv, to bude zasa placu......no musime prezit, dufam ze uz to bude v poriadku a antib. uz vysadime 😉
tak myslite na nas
ja som strasne rada, ze sme doma..........ved som sa kazdy den od Timejky napocuvala....."mama domov".....a ked sa to takej malinkej neda vysvetit, ale robila som vsetko preto, aby bolo spokojna a neplakala a teda poviem vam som teda riadne z tych 4 dni unavena 😝

vierkas
22. jún 2009

Timejka zaspala a ja sa idem pustit do zehlenia, uz sa neda na tu kopu pozerat 😝

tak sa tesim, ked sa uvidime vonku a dakujeme, ze ste na nas mysleli 😉

vierkas
22. jún 2009

Vratkovi, taktiez zelame vsetko naj k 2 rockom, vela zdravicka a nech sa stale tak krasne usmieva a robi vsetkym okolo len samu radost 😵 😵 😵

lenka1978
22. jún 2009

Ahojte, zdravim Vierku, mas pravdu, pozname sa z videnia. Timejke prajem vela zdravicka, nech uz nikdy nezazije to, co prezila. A mamine takisto vela dobrej nalady a stastnejsich dni ako boli tie 4 v nemocke. 🙂 🙂 🙂

Aby som nezabudla, lebo minule som zabudla, Vratkovi vsetko NAJ, NAJ, NAJ k narodeninkam! 🙂 😀 😅

Dani, veru, veru, radsej neskor ako nikdy. Pocasie zase dnes hroza ☹ Vdaka za tu informaciu o tom, ze musim ist na ten urad.

Vierka idem ti konkurovat, takisto sa pustam do zehlenia. Ked ja to zehlenie nejako nemusim a potom to vyzera ako vyzera -" kopa nad kopami " 😢

dad1
22. jún 2009

ahojte 🙂
timejka a vierka,vitajte doma!!!!super,ze to uz mate za sebou,vela sme na vas mysleli a dufam,ze uz mate trable za sebou a uz bude len dobre.tesime sa s vami. 😵 😵

lenka2 - ani ja nemusim zehlenie,tak to len kopim na seba a niekedy ked sa mi zrovna chce,tak to ozehlim vsetko naraz.dnes sa mi bude chciet asi az vecer.ale uvidime,ci ozaj. 😀 😀 😀
inak na tom urade je to rychlo vybavene, len sa vypise to prehlasenie a hotovo. 😉

lucka dnes rano vychrapkavala zas do 9-tej.ja som to aj tusila,lebo je tlakova niz a ona to ma po mne,ze je vtedy otrtúlena z pocasia. 😝 aj ja vtedy spim ako dudok,no dnes som to vyuzila a pokial rano spala,aj s tatinom samozrejme,tak ja som si kopec veci vybavila a stihla som spachtosom aj ranajky nachystat.tak som dnes dostala od mangelika pochvalu,aka som sikovna. 😀 😀 juuuuj,tak dobre sa to pocuva,asi by som mala byt akcnejsia castejsie. 😅

radfi1
22. jún 2009

Ahojte,
tak už sa nám začal ten krásny týždeň - Kajo, zatiaľ je počasie pre teba, ale je pravda, že deti lepšie spia 😀 škoda, že sme ospatí ale aj my dospelí 😒
Miška, tak v Bojniciach sa páčilo, už sa teším, že sa tam aj my pôjdeme o rok pozrieť, s takými väčšími deťmi je to už sranda...mne Jojo hovoril, že ved tuším aj mali nejaké lístky na fa, len ich pre istotu nechal tam, aby som netrtosila 🙂 🙂 🙂 lebo on sa tiež chce vyspať v nedeľu, to ho potom čakáme, že kedy už vstane. jasne, že som potom nemohla nič poriadne robiť, tak sa vysávalo až dnes, teraz som poumývala dlážky a kým vyschnú, som uväznená v pracovni pri PC. ešte balkon a vonkajšia chodba, ale sa mi nesceeeeee 🙂
Maťka, to aj ja chcem vedieť, že kde máte škôlku, tak k F. a Hanke pribudne další škôlkár, to je sila....
Kajo, my sme veru boli včera v kostole, Filipko pobral všetky hračky naokolo a vydržal tam celkom pekne 🙂 vás sme už potom samozrejme nevideli....a vidno, že Danka je ešte málo doma, lebo inak by sa pratala všetkými dvermi na stretko, ale toho 3. ju normálne vyhod z domu 😀 uvidíš, ako sa jej zlepší nálada 😀 a už potom žiadne stretko nevynechá. a vy ste teda iní spachtoši, to by ste teda mali Bohu dakovať, teda sorry, mali by ste byť happy, že RIško je tiež po vás spachtoš 😀 ale ja to robím tak, že aj ked spí, tak ho zobudím na kúpanie, tak o pol ôsmej najneskôr, okupká sa, napapá a šup spať....tak na ôsmu stretká stíham....
Danka, vy už tiež stále čosi oslavujete....sa vám žije...
Včera sme boli aj v Laugu, teda ja v Tescáči a tato s FIlipkom v detskom kútiku, vraj sa mu tam veľmi páčilo, ani odísť nechcel a boli aj vreskoty a buchoty o zem. ale mal zážitok....aj ja 😀 lebo sa mi priplietli do cesty jedny šaty a sukňa 🙂
dnes sme boli vonku len chvíľu, kým sme sa vymotali, už bol obed. dnes ide F. k babke aj na noc, tato ide na Depeche Mode, dúfam, že bude mať lepšie počasie, nech mi nezmokne....tak zajtra budem mať pol dňa len Adamka, budeme si užívať a možno sa na prechádzke stretneme.
Jaj a teiž všetko naj Andereaskovi, on už má mesiac????paráda....
A Vierka, mysleli sme na vás, to je sila, čo sa môže z angíny vyvrbiť, ale zvládli ste to výborne a už sa tešíme, že sa s vami stretneme. a na stretku si veru aj chýbala, taká stála členka.... 😀
Lenka2, sme rady, že sme ťa neodradili - tak ťa čakáme aj nabudúce a dúfam, že sa strertneme aj niekde inde ako v kostole, nech môžeme rozprávať, chalani sa už spoznávali síce, tak sa môžu spolu aj viac pohrať 🙂
OK, tak môj samodebat končí, idem natiahnuť hnáty, ved aj tak sa mi zobudí čochvíľa Adamko - spí ešte z prechádzky 🙂

radfi1
22. jún 2009

Ahoj, Danka, ani som si nestihla všimnúť, že ty tu 🙂

dad1
22. jún 2009

aj ja zelam andreaskovi vsetko naaaj k mesiaciku,ale to leti,o chvilu bude baby nahanat. 😀

dad1
22. jún 2009

ahoj radka,este si tu?

radfi1
22. jún 2009

Ja si práve dnes robím zásoby na žehlenie, periem od rána, len už nemám kde vešať, tiež potom žehlím naraz, lebo to síce robím rada, no nerada si rozkladám dosku a tak, tie veci okolo 🙂
a na akom úrade si to bola?

radfi1
22. jún 2009

Vy ste tiež spachtoši, teda ty dnes nie 🙂 my sme výníimočne vstávali o siedmej, lebo inak teraz A. vstáva tak okolo tej šiestej....a ked si náhodou pospí dlhšie, zase vstane skôr F. - to aby som sa nenudila. no zajtra si uričte pospím, nič nebudem robiť - preto dnes taká aktivita - len sa hrať s A. a čítať a spať, ked bude spať on, tak som si to vymyslela

dad1
22. jún 2009

na socialke

dad1
22. jún 2009

zajtra doobeda by sme vas mohli von vytiahnut,ked budes mat len jedno baby?
ale myslim,ze bude prsat.tak ze by som dosla na kafe? 😝 😀

radfi1
22. jún 2009

Tak to si sa prešla....
a Milkovi sa to už blíži, budeme držať palce...

dad1
22. jún 2009

u nas sa totiz finisuje s ucenim

dad1
22. jún 2009

no ale v zelenej budove som bola,pri vahu.kvoli rodiaku po nastupe do roboty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre