Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
3. aug 2009

Tak ahojte, My sme dnes mali hroznu noc. Lukas sa budil od polnoci hadam kazdu hodinu a reval akobyu ho z koze drali. Stazoval sa, ze ho boli nozicka. Ale ja som mu tam nic nevidela. Zato som bola stale hore. Myslela som, ze rano aj pojdem k dr. ale nasa ma dovolenku a tak som si povedala, ze este jednu noc uvidime. Nema ju ani opuchnutu, ani cervenu...a dokonca dnes na nej aj poskakoval...tak som ich zaviezla do cachtic a ja ze si pojdem pospat, ale neda sa mi. Pride to na mna urcite az poobede, ked budem mat zase deti doma. Skusim lahnut pred telku, mozno ma uspi 😀

Renca, diky za vymenovanie 😀 . Aj my sme boli v sobotu v TN, ale nakoniec sme na hrad nesli, lebo chalani sa namocili u vodnika (nieskor hodim fotky), boli do nitky mokri, esteze som mala nahradne oblecenie. Ale sandale mali mokre, tak som ich obula naboso a chodili tak. O siestej sme aj sli hore na hrad, ale sokoliari mali byt az o siednmej, tak sme to vzdali, aby s takymi mokrymi nozkami nesedeli niekde na mieste.

Vcera sme boli cely den v Cachticiach, robili sme gulas a Tomas bol s nasimi na hrade, kym Lukas spal. Samozrejme opat prisiel s odratou nohou. 😉 ako vzdy...
Dnes sme si chceli spravit vylet do Trenc. Teplic, ze sa povozime na lodkach , ale po tej noci...ee.

No idem spat, alebo zehlit, mozem si vybrat 😀

martinano
3. aug 2009

ahojte
od nas len hlasenie mam tu segru s manzelom tak nestiham a pri pc v kuse niekto je takze sa sem ani nedostanem.nam dnes leje zima je, vcera bolo fajn

mrbaby
3. aug 2009

Ahojte vo spolok...tak po sto rokoch som sa sem dostala..
Uz byvame na chalupe..tak sme to s prehladom 😅 zvladli ..aj ked som mala dva mesiase nonstop hlavu v smutku ze to nestihneme a ze budem musiet ist byvat k svokre.. 😒 😒
Nemame este net len Robo na note buku tak hoteraz okupujem..lebo na moment odbehol.. 😎 tak vam pisem..Ani som necitala..ak sa bude dat tak docitam..
Inac je vseko OK..Emka je v tabore..Viki uplna pohoda..Babulky ak budete chciet..mozete dobehnit..spravme u nas stretko...Dajte vediet termin..napiste mi SMS lebo neviem kedy sa 😎 opat dostanem k PC..

Idem sa natiahnut..cely den som mala metlovy bal..

papa

michaela2410
3. aug 2009

No tu som si isla precitat co nove a veru vela nepribudlo.
mrbaby (prepac, ale meno som od stretavky zabudla, tusim Janka? 😅 - sa hanbim) to je super, ze uz byvate! Verim, ze upratovania mas teraz dost, tak nech sa velmi neunavis!!! 😵

rencabv
4. aug 2009

Janka super, že tá svokra nevyšla, lebo to by bolo horšie ako letná búrka.... 😀 Tak vám držím palce, aby ste sa pekne zabývali pa

michaela2410
4. aug 2009

aspon posuniem 😀

dad1
4. aug 2009

ahojte tiracky,
pozeram, ze ked ja oddychujem, tak ste sa pekne spustili - kacena stratila heslo a ostatne nic moc nepisete..no ale aspon nemusim vela docitavat 🙂
na nasej dovolenke je supeeer, kazdy den sme boli doteraz doobeda na termalnych kupaliskach a poobede zase v hotelovom krytom termalnom bazene. lucia chce stale plavat, neviem, co s nou budeme robit doma 😀
jedlo je tu take, ze sme uplne prezrati a po navrate opat odtucnujem 😎
hotel je inak v pohode, klasicke slovenske 3*, vhodny pre deti, s detskym kutikom (neviem odtial luciu dostat - gulickyyy!!), smyklavkami, hrackami a detskou animatorkou (!). odporucam.
dnes sme boli doobeda v mikulasi, hladali sme rybu do bazena, prosim pekne..poobede nam tu sprchlo, ale az pocas poobedneho spanku, takze veget.
uz sa tesime na novomestsku kavicku, tu ju maju taku akusi "tatransku" 😉

krajcatko
4. aug 2009

no tak posuniem aj ja. Danka super, ze sa mate fajnovo, ale uz sa tesim na tu kavu. v nedelu somsa tulal sam a v pondelok sa mi nexcelo ist do skoly tak som zasa bludil sam. maly tusim rezignoval na boje v kociku.
Nakoniec nevynecham Taliansko mozno ani tento rok, uz len cakam na info z kempu o obsadenosti. dufam, ze od 5.9. bude nieco volne. Kedze bol a je maly posledne dni pohodickovy tak Danka suhlasila s cestou. len pojdeme na dve etapy aby mali nebol viac ako 6 hodin v sedacke za den. v podstate to aj tak vychadza ze jeden den600km a druhy zasa 600 a potom vytuzene dva tyzdne pokoja a kludu od skoly...
Danka mi kaze Vas pozdravit, vraj nema kedy pisat, lebo tatino jena konovi a ona je pri malom. ale myslim, ze ju dostatocne fundovane zvladnem zastupit na tak vyznamne sofistikovanom fore 🙂 pekny vecer a zajtrajsi den. aaahojte

p.s. sorry za kapitalky a preklepy, ale zasa iphone

radfi1
4. aug 2009

Ahojte, vítame Janku po sto rokoch a už teraz sa teším na párty 😀 škoda, že sa pokazilo pačasie, už aj zajtra by som išla juk...sa teším......tak počkám aj na Danku a potom zavoláme a dohodneme podrobnosti....sme radi, že ste sa už zabývali. ty si jednoducho šikovníčka, a to bývanie so svokrou by asi nakoplo viacerých 😀 😀 😀

Kajo, teda, tak bude nakoniec aj more. super, že Riško poslúcha, on je teda obetavec, nechcel, aby si smútil, škoda, že vynechá prvé lekcie plávania, ked idete na tak dlho. a to teda na týždeň by som nešla ani ja tak daleko, to sa nečudujem, že chcete zakotviť na dlhšie....normálne by som sa zbalila asi aj znova....ale 1200 km, to by ma nik nenahovoril.
no, a mňa na kávu nezavoláš.....sa bojíš dvoch chalanov, čo??????

krajcatko
4. aug 2009

nebojim, ale v nedelu si bola mimo nm a v pondelok som neplanovane vyrazil uz o pol 7 von. to by ta asi moj telefon nepotesil. tak som zbehol na kafe na gympel, Ivka sa o maleho rada postara a ja som v klude dal kafe.

michaela2410
4. aug 2009

Ahojte,
Danka, nejako som nezaregistrovala, kde ste na dovce 🙂 Napis hotel, ja by som isla hned, ale mm nechce o hoteli ani pocut, ze by som tam len po chalanoch vrieskala. ☹ mozno sa zbalim a pojdem sama 😵

Kajo, a kde v Taliansku idete?

My pojdeme znova na dovcu,ale asi len na pat dni ☹ ☹ ☹ , uvidime ako nam to vyjde. Do chorvatska. Mali sme ist uz v nedelu 16.8., ale mm ma v utorok nejake jednanie, tak pojdeme az v utorok vecer a vratime sa asi v utorok rano, ale to uz by som mala nastupit do prace. Tak asi si to skratime. Uvidim. Ale aspon na chvilu musim vyuzit to morske prostredie a vzduch. Tie nase dutiny!!!!

radfi1
4. aug 2009

Fiha, Miška, to bude teda rýchlovka. vám teda nevadí zbaliť sa na pár dní......
Kajo, o pol siedmej????????????to bola u nás ešte polnoc 😀 ale teraz chodím do Považanu, je tam trampolína, domček, o malom ani neviem....Jojo tam bol s chalanmi a jedna mamička ku mne pobúrene prišla, že to je sila, aké dobré deti máme, že ona len poletuje a rozčuľuje ju pohľad na tatina, ktorý si v pokoji pije kávičku, jedno dieťa sa hrá v kočíku, druhé v domčeku.....

radfi1
4. aug 2009

Ale, Kajo, ty si to ešte lepšie premakal 😀 s tou kávou a Ivkou myslím 🙂

radfi1
4. aug 2009

Danka, paráda, dovolenka ako vyšitá, hlavne, že si to užívate a Lucka je spokojná. aký vodný živel je z nej...ja tam musím F. tlačiť. zato Adamko, ten by sa kúpal. už je vo veľkej vani, a pláva odušu....

radfi1
4. aug 2009

Miška, Danka je v Liptovskom Jáne, tuším je to hotel Máj....

radfi1
4. aug 2009

My sa tiež chystáme do Tatier, koncom augusta, budeme ubytovaní v súkromí, kým nás nebudú mať plné zuby, nie je to daleko od L.Jána, tak možno aj v tom hoteli skončíme.....termálnu vodu môžeme všetci....

radfi1
4. aug 2009

Dnes sme mali návštevu z Považian, celkom divočina bola u nás, všetci v zdraví prežili.....
tak pa a pekný deň

michaela2410
4. aug 2009

este som sem skocila, hoci dnes mam z pc nervy 😠 internet mi ide na hov...kazda strana sa nacitava asi dve minuty, s mojej schranky sa mi neda nic poslat (a to som dnes potrebovala poposielat nejake fotky veci, ktorych sa chcem zbavit) a mm prisiel poobede domov, a cele poobedie a vecer spi, lebo ho boli hlava. On mal byt asi baba, tie jeho migreny... Ja si ale myslim aj tak svoje. Dnes bo u zubarky a tej sa on strasne boji, robila mu nejake korenove vyplne, ci co, vrtala...no a ja predpokladam, ze cely den nic nejedol a z toho ta jeho hlava...no ale to ste mali vydiet ten jeho vybuch, ked som mu take nieco naznacila 😠 ☹ tak uz radsej nic nehovorim, ale myslim si svoje!!!

Radka, viem si tu divocinu predstavit. Vcera som bola s chalanmi na Zelenej, kupali sa v bazene a prisli tam netere a synovec. To ste mali vidiet, aki boli zlati!!!Aj som ich nafotila, ale musi sa mi Internet umudrit, lebo pri pridavani fotiek by som tu asi osedivela do rana 😒

No koncim, idem sa osprsit a spat, hoci akosi tu neviem poriadne vyvtrat, v noci sa nam splha teplota v spalni na 29stupnov pri otvorenom okne a na prievan nechat nemozem.

krajcatko
5. aug 2009

Dobre ranko.

Miska Cupra Maritima, je to pri San Benedete del Tronto asi 20 km. Zacina tam palmova rieviera. Uz tam pojdem 9 raz, tak ideme istotu.

angelos
5. aug 2009

ahojte

my sme dnes s hankou hore od piaej...uz neviem co by som robila.my dve sme chore,este od minuleho tyzdna.maly to nastastie zatial nechytil.soplime a kasleme o dusu.no uz to pomaly ustupuje.ani von nechodime...no otras. 😖
andreas je poslusne babinko,pekne sa sam hra a cuci. 😵 zato hanka...ufffffff!ta mi dava zabrat.divozienka.

jani super,ze uz byvate.to je paraaada,ako ste to zvladli. 🙂 ak budeme zdrave radi sa samozrejme na stretko dostavime.

danka som rada,ze sa mate super,uz sa tesim na obsirnejsie rozpravanie a fotky.kutik s animatorkou-parada,hanku by sme odtial nedostali.

karol len veru chodte k moru,ked mas dovolenku a risko je v poho.
aj ja by som isla,ibaze sa neda,lebo dusan nastupil do novej prace.mozno aspon predlzeny vikend sa podari.

krajcatko
5. aug 2009

Tak som prihodil aj nejake nove fotky.

angelos
5. aug 2009

risko ma vela novych foto...idem ich kuk

angelos
5. aug 2009

krasne fotky,romantika ako vysita. 🙂 a risko je ohromny smejko podareny.krasny chlapcek.hanka ho tu obdivuje a rehoce sa na nom. 😅

radfi1
5. aug 2009

Krajcatko, fotky krásne, a Riško, to je už taký veľkáč z neho? je veľmi podarený a koľko má vlasov. pekné momentky ste mu porobili, ako vyplazuje jazýček, tam je zlatučký.....a podobnú knižku čítava aj Adamko, len má iné zvieratká 😀
verím, že vás vydarený výlet nakopol do ďalších......
Lenka, liečte sa a dúfam, že už sa konečne stretneme. a dúfam, že pridáš aj ty nejaké fotos....
Miška, chlapi sa nezaprú, ty ani netušíš, čo za bolesti to môžu byť 😀 a vám je tiež dobre, stále kamsi chodíte, veru sa nenudíš....
dnes sme vybehli len tak do mesta sa prejsť, ľudoprázdno, len Janku som stretla, tá ale pádila s Vikinou domov...
FIlipko zase pohrdol mojim kulinárskym umením - jedol len samotnú rybu, zemiaky v posledenej dobe nechce, zeleninu, to ani nehovorím....
tak som ho poslala spať samého, chvíľu vykrikoval, ale zaspal. teraz sa aj Adamko uložil, tak ich pôjdem nasledovať. ešte hodím do seba kafe a ide sa na to.
pa

krajcatko
5. aug 2009

aaaahojte, tak konecne mam trosicku casu aj ja cosi napisat. Som zaregistrovala, ze Hanicka s Lenkou su chore, tak sa skoro uzdravte. Uz sa tesim na Kacenu, dufam, ze nas pride pozriet, lebo pisala ze 11 pride, ale este nevie ako jej to casovo vide.

no a miska vy sa teda mate, ze druha dovolenka... 😀 ... parada

richie mi tu teraz vrieska ako saleny a prevracia sa z boka na bok (vrieska, ale myslim nie ze sa jeduje ale rozprava- no pekne nahlas 😉 vykrikuje ) asi si nacvicuje ako sa bude v taliansku rozpravat s kamosmi (bude tam mat jedneho o 2 mesiace starsieho.

a inak mrku uz nedavame, iba jeden krat sme to skusali, malemu celkom smakovala. Ja som si myslela, ze uz mam malo mliecka, lebo za 2 min to mal vypite a to som mu davala kazde 2 hodiny, ale uz sa to upravilo, asi to bolo zasa spruntove obdobie

martinano
5. aug 2009

ahojte
risko ma nadherne fotky 😵
lenka hanka skore uzdravenie 😉
danka ja som ani nepostrehla,ze idete na dovolenku,tak prajeme krasne dovolenkovanie 😉
miska to je chlap to je diagnoza 😀
radka a co,ze filipko nechce papat?to je asi len obdobie 😉
u nas vsetko ok, mame tu stale dovolenkarov, tak sa venujeme, tri dni hrozne lialo, dnes konecne svieti slniecko,tak ked sa mato vyspi vyrazame niekam 😉

radfi1
5. aug 2009

Jej, tu aký debat 🙂 sme sa po čase stretli.
Filipko teraz štrajkuje, okrem cukríkov, keksíkov a pod. by nemusel asi ani nič jesť.....
Danka K. - aj Adamko veru tak vyvreskuje a niekedy aj od jedu, lebo sa prevalí na bok, chce sa pretočiť na brucho a ešte mu to nejde, tak sú potom plače, prvé neúspechy ho veru netešia....
a super, že sa stále kojíte, dobre, že si vydržala, ved to je naozaj najpohodlnejšie, dať cidík a basta, ved sa ešte mrkvičky naje....ale čoskoro už začnete.....
a to je super, že idete na dovču s jeho rovesníkom, bude mať kamoša

lenka1978
5. aug 2009

AAAAAAAAAhojte, tu to funguje na plny plyn. Ja sa akosi nemozem k tomu konovi dokopat, vzdy si vas len precitam a nestihnem zareagovat, lebo mi do toho vzdy cosi pride. Je so mnou hrozne ☹

Konecne sa pocasie umudrilo trochu a dnes sme sa doobeda dostali aj von, lebo vcera katastrofa, ked prsalo tak sa nedalo a doma to bola tiez hroza, vymysliet program. Ale prezili sme nejako 😉

Streli sme Lenku1, chuda prechladnuta je este od minuleho tyzdna a nemoze sa toho zbavit. Hanke sa vraj trochu polepsilo,tak je to super. Esteze maleho Andreaska to nechytilo, velke stastie. Tak im zelame rychle uzdravenie, nech sa spolu coskoro stretneme.

Danka U., tak si teda uzivate, to je fajn. Lucka, aky vodny zivel, doma budete asi naplnat vanu, ked jej to plavanie bude chybat 😀 😀 Nech sa vam dari a uzivajte si to!!!

Miska, to chlapi tolko nevydrzia ako my zeny, hned ich vsetko boli a potom to prezivaju ako hotovu katastofu.
Ospravedlnujem sa panom, ktori su tu pritomni, mozno sa ich to netyka.
Dalsia dovca, to je dobre, ze, urcite sa tesite,aj ked bude kratsia, ale to neva, aspon cosi.

Janka, mam to k tebe najblizsie, tak niekedy tam zabludim na prechadzku. Nech sa vam dobre byva.

Danka, Karol, krasne fotos mate. Vidite ako ste sa obavali a prezili ste to a Risko bol jednotka. Tusim mu prospela zmena prostredia. Inac Danka, mas IP.

Idem este nieco pokukat, tak pekny dnik vsetkym papa 🙂

vierkas
5. aug 2009

ahojte 😉
dieta mi spinka, ja som cosi porobila, lebo som zanedbavala domacnost, ked sme behali 2 tyzdne kade tade, ale bolo super skoda, ze ta tatinkova dovolena tak rychlo ubehla, Timejka sa vytesovala z tatinka kazdy den len nanom nalepena a teda ani som o nej nevedela, tak dobre sa spolu zahrali a zabavili 🙂
pridam nejake foto z kupania, asi ako vsetky deti vodicku zboznuje a kupala by sa aj cely den 🙂
chceli sme sa ist kupat este vo minuly stvrtok do TN, ale mala sa trocha vyhadzala, nevedela som z coho to je, tak pre istotu sme isli k dr., ale nic vazne, bud to mala z vody, alebo z ovocia.....neviem, uz je to o.k dala jej len Fenistil kvapky, inak by sme sa tam Radka stretli, ale leto zevraj este nekonci tak sa este na kupku uvidime 😉

v sobotu sme boli na svadbe v Hradku-Majer bolo super, Timejka ako zacali hrat uz aj tancovala, vydrzala do pol desiatej, ale to uz bola total unavena, behala tam stale, hupala sa, stale s nou niekto bol, ani som nevedela, ze mam dieta a aj jedlo bolo super a je tam velmi krasne prostredie, pacilo sa nam, urcite tam niekedy este vybehneme 😉

vierkas
5. aug 2009

Danka, peknu dovolenku, uzite si to 😉

Lenka, Hanka skore uzdravenie, uz nam chybate, Timejka vas stale spomina, ved si zavolame a dame stretko 😉
a samozrejme sa tesime aj na vas vsetky 😉

janka, c tak super, uz byvate, ty si sikulka, aj ked urcite to boli nervy, ale zmakli ste to parada, tak nech sa vam v novom dobre byva a taktiez sa radi pridame k vam na party, dajte vediet 😉

Kajko, Danka dalsia dovolenka, super, nejak sa vam to zapacilo, ale hlavne, ze Risko bol dobrucky a to je najdolezitejsie, tak nech pekne zvladne aj dalsiu dovolenku 😉
fotky popozeram

a to aj Miska a Radka sa este chystaju, super leto, nech sa vam to vydari 😉 a hlavne aj pocasie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre