Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
17. aug 2009

oooo, konecne som prehupsla stranky. 🙂

miska - stastnu cestu zajtra. v dobrom zavidim..a kedyze to pridete? si vravela,ze mas dlhsie volno,tak si to uzite a na stretku poreferujes.

michaela2410
17. aug 2009

Danka, na stretko pridem dufam cerstvo opalena 😎 Prideme v stredu rano, to musim dospat, lebo v aute je veru neviem spat aj celu noc.A este mam nejakych doktorov, tak do roboty az vo stvrtok. Aj som sa tak vypytala. Len dufam, ze budem mat kde dat chalanov, lebo vo stvrtok ide svokra k dr. a nasi su na dovolenke. A do skolky ich na tie dva dni davat ...neviem. Ved este uvidim.

Prave som pozehlila. Idem este nachystat maso na snicle 😀 a zajtra pobalit nejake drobnosti. Toto neznasam. Uz aby sme boli aspon na ceste!!!

krajcatko
18. aug 2009

Chrvat v pohode stop spal som dobre stop moc a stolica pravidelna stop samozrejme u maleho stop pekny den stop

karlatko
18. aug 2009

AHOJKY

zdravíme všetkých , určite si užívate teplých slnečných dní ako my tak sa mi moc nedarí zaskočiť aj sem, ale nechcem mať zle body u vás 😀 ......

hlavne som sem prišla napísať , že Radka a Filipko su na TV POHODA (na otváraní ihriska vo Vieske - Bažina) 😀
- ako ste hodovali, chcela som aj zaskočiť ako to prebieha na Bažine ale nevyšiel čas hádam na budúci rok už budeme aj my tam hodovať 😀 😎 uvidíme

u nás všetko po starom mamina poslucha a Karolínka ešte viac 😉 😉 😉

cez víkend sme chatovali a oslavovali môj dedko mal narodeniny tak sme sa rodinkovali bolo suprovo hlavne Karolínka bola spokojná skoro celý den v bazenikuuu s deckami bola s ních uchvátená ani som o nej nevedela

Renatka a teba som chcela poprosiť o recept na ten koláč čo ste nám ponukli ked sme boli na stretku v považane vopred dakujem 😉

dad1
18. aug 2009

caute,
aaaaa, kacena ahoj,super,ze sa mate fajn a aj karolinka poslucha.aj na vas myslime,ale nevolam,lebo viem,ze stale behas hore dole kvoli stavbe...dufam,ze na stretko sa ti podari dojst.

takze oficialny 🙂 o 🙂 z 🙂 n 🙂 a 🙂 m 🙂 : 28.8. o 20,00 (v preklade do 20,30 sme tam 😀) je stretkoooo na znamom mieste!!!!

dnes sme mali super doobedie, boli sme v el pase i v povazane.lucka sa vysantila na trampoline.to zerie,tak som rada,ze to tu v meste dali,aspon mame o zabavu postarane. 🙂

renca - zajtra k vam sa tesiiiiiime. 😵 😵 😵 😵

rencabv
18. aug 2009

Katka poslala som ti IP ten recept.

danka tak zajtra, inak dnes sme sa veľmi nepretrhli, tŕáno sme upratali s mojimi chalanmi ich skrine a potom sme sa boli odviezť na bicykloch, Vratko sa teraz zobudil a Bystrík išiel na prázdniny k babke.

Uvidím ako mi víde to stretko, ale oznam som zaregistrovala 🙂

Pa idem dieťaťu servírovať nejaké jedlo

michaela2410
18. aug 2009

Juuj, o pol hodku vyrazame, tak som sem mrkla. Budem mat tyzdenny abstak, tak pekne piste, nech mam co citat 😀 😀 😀

Radku som kukla na Pohode 😎

Zelam vam pekne dnicky, nech je tu este slniecka habadej!!!

michaela2410
18. aug 2009

Fuha, tak som sa dozvedela, ze v zadare dnes bolo 37stupnov, ale pri mori mi to nevadi 😉 uz sa tesim

radfi1
18. aug 2009

Ahojte, pribehla som, lebo ma už Danka hrešila, že to tu zanedbávam 😀 😀 😀 😀
Miška šťastnú cestu prajeme.....ti verím, že to balenie nemusíš, ale vyvaľovať sa, to môžeš....myslím pri mori....ja by som sa tiež dala nahovoriť ešte 😀
na stretko sa tešíme......teda ja sa teším, že nechám konečne deti doma a ja pôjdem sama. ľúbim ich, no občas dobre padne, ked ich nevidím 😀
Kajo, srandista 🙂

radfi1
18. aug 2009

a hrdá matka chváli pokroky syna:
Adamko sa včera pretočil z chrbáta na bruško.........šikula je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
včera som skoro lietala od hrdosti, a to sa človek bojí, že to druhé dieťa už nebude mať čas sledovať a ja sa teším veru z každého pokroku a FIlipko so mnou, tlieskali sme mu ostošesť a on sa chichúňal....
FIlipko ho strašne ľúbi....a veľmi teraz veľa rozpráva, uši ma bolia, samé otázky a škoda, že väčšinou nepoznám odpoveĎ ☹ že kam ide ujo, kam ide traktor a pod.

radfi1
18. aug 2009

No, keby som vedela, že budem v telke, aspoň sa nejak zrichtujem, ja že veď ideme len na Barinu, tak to tam volajú.....
Kačena, vy len samé osalvy máte....ale to je super, rodina sa postetá.....
no, idem, čaká ma rozčítaná kniha.....

lenka1978
18. aug 2009

Ahojte, konecne po dlhom case som sa sem dostala. Akosi sa mi sem nedari chodit, ked uz mame funkcny internet, tak zase neposlucha PC ☹ ☹ hroza!!

Dnes sme boli v povazane s kamoskou, stretli sme tam stare zname tvare ako Radku, Danku U. a Sasu. Deturence sa vyjasili, takze pohoda. Danka U. nabuduce idem s vami, potrebujem splatit dlh!!!!

Ja tiez musim pochvalit pokroky nasho syna: samozaspavanie funguje na 1! 🙂 Takze trikrat HURA!
Bez plienky tiez celkom sa da, aj ked sa este niekedy stane nehoda. Ale vsak to nejako doucime. 😵

Cez vikend konkretne v nedelu sme boli v ZOO Lesnej. Bolo velmi fajn. Jakub rano spal skoro do pol desiatej, takze sme mohli vyrazit na vylet. Bol uplne nadseny zo zvieratiek, a bolo tam tusim dokonca lepsie ako v Bojniciach. 😎

Skoda, ze sme neboli na detskom stretku, ale akosi Kubko nebol vo svojej kozi. Predtym mal dvakrat teplotu a potom to popoludnie bol akysi nesvoj, tak sme radsej zostali doma. Je to taka smola, vzdy ked nieco take stretkove je, stale mi cosi do toho pride. A horsie je,ze uz toho vela nestihnem, lebo 26. 8. nastupujem do prace. ☹ Takze musim este vyuzit par zostatkovych dni.

Stretko 28.8. plati, potvrdzujem moju ucast.

Miska, krasnu dovolenku, uzi si to aj s tvojimi chlapmi.

Radka, ale mas sikovne deticky. Aspon vies, co mas doma a je vam veselo.

Prajem pekny neskory vecer a este krajsi zajtrajsi den!!!

dad1
19. aug 2009

bre ranicko 🙂
v prvom rade velka gratulacia adamkovi k pretoceniu a jakubkovi k samostatnemu zaspavaniu. 😵 chlapci ste jednotkyyyyyy! 😀 a este musim pochvalit aj riska,vcera som sa dopocula,ze mu brali na poradni krvicku a ani nemrknkol.je to chlapak statocny. 😉

o chvilku idem budit lucku, chudatko musim jej spartansky zmenit rezim.lebo momentalne ma opat fazu,ze rano vstava az okolo 9,00 a potom ma neskoro obedny spanok, skor by som povedala,ze je az podvecerny 😒 a z toho sa odvija aj neskore zaspavanie vecer.kedze o chvilku idem do prace,tak musim jej to uz upravit.ale keby ste ju videli,ako zlato spi.ona teraz odfukuje ako o polnoci. 😀 moje zlatko,hadam sa na mna nebude velmi hnevat. 😅

miska- krasnu dovcu zelame.uzite si to. 🙂 uz ste asi aj tam.dufam,ze ste docestovalo OK.

krajcatko
19. aug 2009

No tak to som uplne zabudol. Ked uz machrujete,tak nas drobec sa nastval a prehupol sa s chrbatika na brusko a asi o pol hodky ho to nebavilo tak sa supol zasa na chrbat. U dr. vsetko v poriadku, krvicka aj moc. Este buduci tyzden nozicky a snad mame s dr. na 2 mesiace pokoj. Pekny den

krajcatko
20. aug 2009

Tak si to posuniem...

krajcatko
20. aug 2009

Tak tu skapal pes

karlatko
20. aug 2009

ahojte

krajcatko zachranuje to tu 😀
tusim vas nebudem ani citat , mam tu ip od Renatky - recept na kolač tak sa idem do toho pustit dokial mi Karolinka spinka 😉

Renatka velmi pekne ešte raz dakujem - dufam , že bude taký dobrý ako od teba ( čo sme papali) a hlavne chutiť 😀

dad1
20. aug 2009

caute 🙂
nestihala som vcera podat report.boli sme cely den u renci.bolo supeeeeeer, ja som bola taka oddychnuta,ze som sa este o 20-tej rozhodla robit palacinky 🙂
deti sa pekne hrali, kupali v bazene, obcas hulakali,az ma usi boleli 😀 ,renca sa predviedla ako super hostitelka,mali sme tolko chodov,ze dnes zas musim susit hubu,ked som mala vcera "obžerparty" 😝 😅

dnes sme boli skakat na trampoline,opat sa lucka vysantila, dokonca tam bola timejka aj hanka s andreaskom,tak parta hic sa tam zisla.no kraasa.potom sme stretli aj filipka a ten sa predviedol,ako vie sam cikat, aj sa predtym sam vyzliekol.no paradne mu to uz ide.

lucka teraz samozrejme,ze este nespi.a to stale sme v stadiu,ze ju rano budim.no a je to na dve veci zatial. 😠 uvidime,co z toho bude.

ja idem citat, radka mi zohnala druhy diel twilihgtu,som vcera citala do druhej v noci a uz sa neviem dockat dalej. 😎

kajo - risko je sikovnicek, aky akrobat z neho. 🙂 milko ho vcera chvalil,ze aky je zlaty, a ze sa krasne skeri.a dnes sme aj danku videli v parku,ako si lebedila na lavicke,risko buval.

dad1
20. aug 2009

oooo, moje dieta sa rozhodlo,ze ma potesi a chrniii 🙂 🙂 jupii,bodaj by jej to takto vydrzalo.

radfi1
20. aug 2009

Kajo, skapal pes, lebo stále kdesi sme, uvidíš v zime, a ked budeme mať deti v škôlke....a Danka bude v škole, cez prestávky môže koňovať 😀 😀 😀
my tak klasika, nechce sa mi budiť F., lebo chrní aj A. a ja som rada, že mám pokoj, ale večer si budem hlavu o desiíatej otlkať, čo už.....

radfi1
20. aug 2009

Akosi sa mi nič nechce, mám nejaký splín, to asi preto, že mám pred sebou účty, čo treba zaplatiť, asi to nechám až na večer....
dnes som Adamkovi kúpila darček na vianoce.....ten Activity box...odporúčam, parádna hračka pre krpcov do 1,5 roka...TImejka to mala a Filipko sa s tým hral a hral.....tak som šťastná, že som to zohnala a dokonca v NM:...aj pre F. už máme darček a sme vybavení, každý dostane jeden a hotovo, lebo to sa nebude dať u nás ani hýbať časom, všade samé hračky....

radfi1
20. aug 2009

A jasné, že aj Riško je šikulka, ja som to trocha prežívala, ten náš pokrok, ved aj Filipko povinne tlieska.... 😀 😀 😀 ale F. sa pretočil 1.x z chrbátika, až ked mal skoro 6 mesiacov, tak som bola teraz prekvapená, už treba dávať bacha, nemôžem ho nechať hockde.
pa, ide sa budiť a potom šup do bazéna, dnes sme boli na obed v Cineme, F. mi skoro všetko zjedol, ale radšej nenapíšem, aké bolo menu.......nič zo zdravej výživy 😀

martinano
20. aug 2009

caute nestiham ozvem sa este sme doma na slovensko ideme buduci tyzden na stretko idem papa 😉

martinano
21. aug 2009

posuvam...............

krajcatko
21. aug 2009

no to ozaj upada dufam ze zajtra aspon kafe bude

radfi1
21. aug 2009

My dnes celý deň na kupku v TN a potom aj Laugo bolo, takže program na celý deň. deti sme uložili až o desiatej, tak čakáme, že sa zajtra vyspíme 😀

radfi1
21. aug 2009

Pekný víkend všetkým, my zase oslavujeme....

dad1
22. aug 2009

no teda, ja sem skocim,ze co a ako a tu to viazne...
ja som mala od stvrtka noci rande s WC-som marood,ale uz mi je OK.len hlava ma boli,lebo som sa na nu 2x strepala,ako som odpadla.takze mam na hlave bouli ako brno a este pomliazdeny laket a rameno. 😠 😠 vraj je vo vzduchu nejaky brusny "sersam" a ja som ho zrovna musela lapnut.dnes je mi uz ale o 100 percent lepsie.hlavne uz ma neslaha o zem,takze som sa zaradovala,dokonca mi uz aj obcas skvrkne v zaludku,tak to je dalsi uspech.nikdy by som si nepomyslela,ze suchare mozu byt take mnaaam. 😀 no srandujem uz teraz, predtym mi do smiechu velmi nebolo.

radka - ty si sikovna,ked uz aj vianocne darceky nakupujes.ja som este ani nie na 100pro rozhodnuta,ze co na narodky lucke dat a nieto este na vianoce.ale ked si mala inspiraciu trebalo to vyuzit. 😉
no idem zas do postele,este sa mi toci hlava a toto sedenie mi velmi nevyhovuje,tak zdravim vsetkych a majte sa krasne.a hlavne vsetky choroby nech vas obchadzaju!

lenka1978
22. aug 2009

Aaaaaaaaaahojte, teda, ja, ze co som zameskala, ale ako citam, tak ani nie vela. Ani vela citat som nemusela.

Danka, chuda, co ta to postihlo?! ☹ ☹ ☹ Taka hroza, esteze ti je lepsie. Az mi zle prislo, ked som si to precitala, ale tebe bolo urcite horsie. Dufam, ze Luci to nechytila. Deti to prezivaju horsie ako dospeli. Tak este raz vela zdravia a vela oddychu, aby si nabrala novych sil do prace. 🙂

Radka, ty si mama roka, uz vianocne darceky mas kupene, klobuk dole pred tebou. To ja este tak daleko nie som. Ale dobra inspiracia vziat si priklad a nenahanat sa potom. A coze ste oslavovali? Aha uz viem v nedelu je Filipka. Tak teda Filipkovi vsetko NAJ k meninkam 😅 😅 😅

My sme dnes trocha brigadovali na stavbe, zase sme o kusok pohli dalej. Jakub dnes normalne zaspal po 21.00, neviem co sa mu stalo. Nech mu to zostane aj nadalej.

Idem este nieco pokukat, tak pekny zvysok vikendu vsetkym!!!!!!!

radfi1
23. aug 2009

Lenka, Danka, zajtra vykročte tou spávnou nohou....budem na vás myslieť, aj ked to naozajsky vypukne až o týždeň 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre