Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
10. feb 2009

A hlavne sa ulievate z koňa, práve, keď ja sa nudím,
ešte tu mám chlapov a okrem čítania sa nedá nič robiť.......

dad1
10. feb 2009

ja od rana, nood neskorsieho rana,lebo nas lucifučko vychrapkoval zas do 8,40 😎 😎 ,makam.som sa rozhodla odstranit aj posledne zvysky po chorobe,prezleciem periny,navliecky uz som oprala a periny sa mi od rana vetraju.povysavala som,robim francuzske zemiaky na obed a idem este vytepovat koberceky. no myslim,ze po dnesnom akcnom dni prie zas na mna obdobie spiaceho medveda v zime,atk to dnes musim vyuzit,dokial sa mi chce. 😀 😝 😀

dad1
10. feb 2009

cau radka 😉

radfi1
10. feb 2009

A už aj budem hladná, dnes som si dala, ja blbá na raňajky len cereálie, a k obedu sa nedostanem....

radfi1
10. feb 2009

Cauko, no si to vôbec ty teraz pri PC? 😀 😀 😀 😀

radfi1
10. feb 2009

Toľko aktivít, veď je to nebezpečné......
A tie francúzske zemiaky, pozor, aby som neprišla ochutnať......
som ťa chcela dnes prepadnúť, ale asi budeš po takom akčnom poobedí oddychovať, že??????

dad1
10. feb 2009

ja som tu,ale o chvilu paaadim.
chcem sa len podakovat za podporu,hned je cloveku lepsie,ked sa moze vykecat.ta choroba bola otraaas.ale to su vsetky,hlavne,ze je to za nami.

timejke zelame skore zbavenie problemov,musi byt podarena v tom sedacom kupeli. 😵 😵 a teraz vierka neviem,ze kam vlastne ideme,ci k vam,ci k lenke. 😀
tak napiste,nech som v obraze, 🙂
mne to vyhovuje kedykolvek,a kedze radke to je lepsie vo stvrtok,tak ja nenamietam. 😵 uz teraz sa tesiiiiiiiiim.taaaaaaaaaaaaakto

katka v. - my davame len obycajne maslo,lebo mi tie ostatne ani nekupujeme,takze lucka ma to,co my. 😉

radfi1
10. feb 2009

Ja to doma chcem dať tiež trocha do poriadku, ked sa mi uvoľní byt a potom vyrazím do mesta.....

dad1
10. feb 2009

pokojne dojdi,aj na francuzaky 🙂 som sa vyspala dosyta do obeda,tak este energiu mam. 😀

radfi1
10. feb 2009

Danka, ja som pochopila, že ideme k Lenke.....ak to vy, spachtošky vôbec stihnete, ale vy to máte len cez ulicu 🙂

dad1
10. feb 2009

tak pokojne doraz,ale zvon len na mobil,lebo cucik bude urcite chrapkat,predpokladam,ze okolo 14-tej by sa jej uz mohlo chciet.

dad1
10. feb 2009

my stihneme aj keby sa slo k vierke,predsa len sme blizsie k mestu ako vy z lazov. 😀 😀

dad1
10. feb 2009

ale OK,tak k lenke,to je supis,nemusim ani kocik trepat.

radfi1
10. feb 2009

OK, tak ti potom zavolám......keď pôjdem z mesta. nechcem tam byť dlho, len pôjdem do obchodu a nejaké blahožko kúpiť. ak by sa mi podarilo cez Luckin spánok, tak by sme mohli dať aj partičku....

dad1
10. feb 2009

to by bolo supis. 😉

radfi1
10. feb 2009

Ha-ha, ale máš pravdu, k Vierke je to od nás taaaaak daleko. ja už dúfam, že keď pôjdeme k nej na návštevu, tak sa odveziem...... 😀

dad1
10. feb 2009

a ved ked stihnes aj kor,ako mala zaspi,tak neva,sak ju uz len dako prehovorime,aby chcela ist spat. 😀 😀

dad1
10. feb 2009

no dokelu,tak to by ste aj nas mohli vziat.na premierovu jazdu. 😀 by sme sa prizivili,co povies???

dad1
10. feb 2009

no tak koncim,idem este dokoncit,co mi chyba,nech mam opat pokoj.

dad1
10. feb 2009

papa

radfi1
10. feb 2009

Hm, a už si zdrhla. Pa

lea3
10. feb 2009

Ahojky 🙂
Tak som Vás nestihla.. no čo už... 😖

Adelka spinká, včera mala srajdu 4x, dnes 2x, tak som jej kúpila hneď dnes v lekárni kvapky BioGaya, už som jej aj dnešnú dávku pri obede šupla, tka dúfam, že sa jej črevá ukľudnia, inak je v pohode, ani teplota, ani nič iné, len kakačka, a neviem, či to aj nie je z očákov... 😖

Radka, Danka, len pekne poupratujte, u nás je to dnes tak, ako keby som 2 týždne neupratovala.. ja už fakt neviem, kde sa tu toľko prachu berie.... 😠 A to prádlo, z balkóna a sušáku už mám suché, tak ma čakajú 3 stráááášne veľké kopy žehlenia, a táááák sa mi nechce.... 😒 Asi to nechám na zajtra!!! 😎

Dnes sme boli s Janko a Viki vonku hodinu v Arkoši, baby sa hrali, my sme kecali, na skok sa stavila aj Lenka s Hankou, ale išli ešte po úradoch, tak nemali čas.... škoda.

lea3
10. feb 2009

... a Timejka má to, čo Adelka pred 3-mi týždňami, aj Vika to už mala dávno, tak Janka mi poradila Pytiol, a za 4 dni mala po tom, ale to mala fakt vtedy strašné...

jééééj, čumím z okna a ono snežíííííí ... jemne, ale predsa... tak nech to vydrží, lebo sa budeme lyžovať na tráve... 😒

Zatiaľ sa majte krásne, pááááááááááá

lea3
10. feb 2009

... a ešte, dnes sme spali len do 05:15!!!!! - zobudila ju kakačka.... 😖 Takže dnes držíme rekord... 😅 😀 😎

radfi1
10. feb 2009

Lea, zrovna prišla segra, tak som mala obed - doniesla zabíjačkovú polievku a jaternice. už som si doplnila zásoby a môžem ísť makať.
riadne začalo snežiť.....ten výlet do mesta sa u mňa asi konať nebude, ale aspoň potraviny by som mohla zvládnuť.....
volala som babke, no tak zase som im poslala nejaké iné dieťa - úplne najlepší chlapec to je, ani nám ho nechcú vrátiť..... 😀 😀 😀 😀

radfi1
10. feb 2009

A Lea, rekordy v stávaní teraz drží Hanka.....ale vy ju teda dobiehate.....tak nech sú to kakačky len zo zúbkov, to aspoň rýchlo prejde.....

radfi1
10. feb 2009

A Lea, keby si k nám prišla povysávať, tak ja by som vám zase na oplátku ožehlila.....to by bol bárter ako hrom, to by som brala, škoda, že nebývaš bližšie.....

vierkas
10. feb 2009

ahojte 🙂
super real debat, tak si to dnes u vas Danka uzite a vo stvrtok ideme k Lenke, teda este sa musi ona vyjadrit tak cakame 😉

dnes super doobede, ale rychlo to uslo, bola u nas Janka s Matejkom a buduca maminka cakatelka Katka 😵, deti sa hrali, tancovali a my sme si aj pokecali 😉
Timejka sa vytesovala uz od rana a cakala na Matejka 😀
a prezradim, ze Matejko ide na karneval k velkacom so skolky, tak to bude pre neho velky zazitok, tak Janka tesime sa na fotky 😅

Lea, aj ja som skusala davat pityol, ale jej nejak nezaberal, ked ma cervenu ritku tak jej zaberie hned, ale mala to fakt skarede, tak teraz sa este liecime a robime sedave kupele, ale uz vidim, ze jej to ustupuje 😉
neviem teda vobec z coho to moze mat 😒

a novinka v sobotu a prvykrat vykakala do nocnika a dnes sa aj vycikala 🙂
samozrejme som ju tam posadila sama sa zatial nepyta, ale som sa z toho vytesovala a aj Tiemjka hikala a tesila sa somnou 😀
musim ju tam davat castejsie, ale moc tam nevydrzi sediet, tak jej musim dat hracky a knizky a vtedy chvilu sedi 😀

teda vonku je des, to je sila taka fujavica 😠

mala uz zaspala, akurat ked som ju ulozila zacali vrtat, ale uz je klud..........dufam 😠

pa

angelos
10. feb 2009

ahojte

ja len na skok,Hanka pozera Lolek a Bolek,Dusan si zdokonaluje postavu na spinningu a ja sa zasivam tu.kultura ako vysita. 😀
ozehlila som tri pracky pradla,som grogy. 😝

vlastne som iba chcela,aby ste vedeli,ze stretko sa kona u nas.samozrejme aj Filipko ma dvere otvorene,napriek vycerpanej ucasti minuly tyzden. 😀 😀 😀 tak sa tesim,dufam,ze vam zase nic do toho nevlezie...

Katka ja som zacinala s Ramou a teraz davam kravske,to Hanke chuti tusim najviac(ked uz sa rozhodne nieco jest)Co sa syrov tyka,jedavala aj kiri,ale asi sa ho prejedla alebo co...uz ho nechce.najradsej ma klasicku karicku,alebo bambino.bohuzial zdravsie syry(lucina,cottage)jej vobec nechutia. 😒 a zacinala som nimi...ine nepoznala.ale ked som chcela,aby aspon nejaky syr zjedla dala som jej taveny.i ked to nie je prave najstastnejsie riesenie,snad ju to nepoznaci. 😀 ja som rada,ze aspon nieco zje...

L+B uz Hanku nudia,chce sa hrat s plastelinou. 😝 tak ficim.

paa

karlatko
10. feb 2009

ahojky

tak , ale nám sneží a to som si myslela, že nebude už snežiť, my sme dnes boli poctivo 2x vonku , vedúca sa rozhodla už tretí den nespať a dokonca ani vonku moc toho nenaspí už neviem čo a ako či niečo zle robím už som rozmýšlala .... aj by spala , pretiera si oči , bez problemov si lahne a za desať minút je plná života .... tak za celý den okrem Karolínky nič nestiham
už tu je pri mne a vytahuje mi kábel z PC 😎

Dakujem za radu , aj my používame len obyč. maslo ja tie ostatné nelubim a Maťko sa prispôsobil , tak vyskúšame a syr to ma nenapadlo diky za inšpiráciu uvidíme ako bude chutiť potom napíšem
Leni aj ja sa snaží čo najzdravšie pre Karolínku , určite všetky mami , ale tiež ked chcem aby niečo zjedla tak povolím , sem tam to hádam nezaškodí 😉

tak zase nestíham na všetko reagovať ideme sa kojiť a dúfam , že hned zaspíme

pa všetkých pekne zdravým a Lei určite vám víde lyžovačka 😵 ked takto krásne sneží

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre