Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

jahodka11
2. mar 2009

ahojte,

danka-kraaasna izbicka 🙂 som bola zvedava, lebo si pisala, ze nevies, co z toho bude...ale je krasna.... 🙂 aj my mame taky stolik so stolickou...tiez cervene....modry sa mi nepacil a iny nebol 🙂
my mame dnes cudny den, lebo mi maly doobeda v obchode zaspal..takze uz je hore a ja som nemala moju obycajnu siestu=klud 🙂 no co, mozno zajtra 😉
idem aj ja pocitat, co ste popisali 🙂

dad1
2. mar 2009

no reni,to je fakt nuda potom,ale sak mozno niekedy sa to zlepsi. 🙂

mrbaby
2. mar 2009

som to mrkla..skoda, nemaju tam to co chcem ja...tak budem musiet malovat...ale mozno o pol roka budu mat aj ine...
Danka, ok Pridem po teba...zaparkujem u svokry na dvore..ked pojdem z domu cinknem...

dad1
2. mar 2009

jahodka - diik.ja som ani nerozmyslala nad inym ako cervenym stolom,sa mi v ikei pacil uz davno pred tym ako sme mali malu.tak bolo vopred rozhodnute. 😵

dad1
2. mar 2009

dobre jani,tak si dame aj dnes neplanovane stretko. 😎 😎 jupii.

vierkas
2. mar 2009

ahojte,
Danka, to sa dalo ocakavat, krasne si to premyslela, velmi pekna izbicka a ta dekoracia na stene super, akurat som pozrela link co si hodila aj mne to padlo do oka, takze dobry vkus 😉
a su tam aj ine dobre napady, musim nieco okukat, chcem vymysliet nieco na stenu do obyvacky 😉
mozno budem zasa malovat 😉

tak budem rada, ked aj Radke a Lenke to bude vyhovovat vo stvrtok, potom by sme izbicku videli aj nazivo 😉

dad1
2. mar 2009

vierka,sak hadam im to bude vyhovovat,ved sa vyjadria a uvidime. 🙂

rencabv
2. mar 2009

Danka, ak by nám to vo štvrtok vyšlo mohli by sme prísť aj my s Vratkom?

ceresnicky
autor
2. mar 2009

a pridala som dalsie foto male Anetinky, nech vidite ako pekne rastie 😉

ale ste sa tu nakoniec rozkecali. ja som uz potom isla s malym von, lebo sa o jednej zobudil.

Vieri ano Mato isiel poobede s maminou za Katkou.
zajtra chcem ist zase ja ze mi mamina postrazi maleho. 😵

ceresnicky
autor
2. mar 2009

Dani mate pochvalu Lucinka ma krasnu izbicku.

no ved to je jasne ze Lucinke to nerobi problem spat sama, ona bola vzdycky dobry spachtosko. to ten nas maly jaso, sa obcas v noci budi a kontroluje, ci sme tam 😀 😉

martinano
2. mar 2009

caute
tak dankasuper izbycka
mala si pravdu hrozne mi to uteka, kde jee dnesnyden 😲
boli sme na lubinskych kopaniciach tambolo snehuuuuuu
dnes s kamoskou na prechadzke potom pre babinu nastanici,tak sme obzreli vlaciky
zajtra chceme ist doobeda na prechadzku uvidime a takkazdy den nieco.,nemame sa ani kedy nudit
pozdravujeme anetku a katku nemala somedy ani im volat jasa polepsim
matka dnes ste to mali tiez vesele,
idem este docitat

dad1
2. mar 2009

az teraz som sem nakukla.
renca jasne,ze vas rady uvidime. 🙂 ved som ti aj na stretku hovorila.a potom budete spat obedny spanok u radky?

dad1
2. mar 2009

a janka č. - mala je nadherna,a ta fotka s maminou je krasna.tam je vidno,aka je v skutocnosti krehucka,malinka.ale je hrozne zlata. 😵 😵 😵

dad1
2. mar 2009

ked budes zajtra s katkou,tak samozrejme pozdravujeme a zelame vela sily obom dievcencom.a lucinka posiela anetinke pusinku. 🙂

martinano
2. mar 2009

jasom mkla anetku fakt je uzasna a malicka,mne sa strasne paciatieto malinke deticky jasombolarada,ze ajmatko bol taky drobcek a tusim anetka zltne ci sa mi to zda? je nadherna aj ja chcem take 😢

dad1
3. mar 2009

bre ranicko 🙂
dnes prvaaaa.
tak to vonkajsie stretko v arkoske nam zas nevyslo. 😠 😠 ked som dnes kukla rano z okna,skoro ma trafilo.vcera sme boli na podvecernej s jankou a ani sa nam nechcelo ist domov,co bolo tak prijemne,skoro ako na jar.a teraz zas toto.dufam,ze to nebude trvat cely tyzden.

dad1
3. mar 2009

prave cakam opravara na chladnicku.a nechodiiiii,stale nechodiiiiii. 😒

dad1
3. mar 2009

a vycasuje sa 🙂 ,tak hadam aj arkoska bude.

dad1
3. mar 2009

dufam,ze ma ten opravar dlho nezdrzi.. 😒

radfi1
3. mar 2009

Ahojte, dnes sme sa tešili, že vás v Arkoške prekvapíme a s FIlipkom prídeme okuknúť baby, no ochoreli sme.....
Filipko má teplotu a začal mu tiecť aj riedky soplík, tak som zvedavá, ako sa to vyvrbi....už sme dlho doma nesedeli asi....dúfam, že to nie je chrípka. ja sa tiež necítim nejako dobre, ale skôr som asi nevyspatá, len ma bolí hlava a nič sa mi nechce (ale to ešte nemusí nič znamenať, taký stav mávam častejšie.)
Teraz už Filipko spí, vypýtal sa pred pol hodinou spať, čo už samé o sebe je podozrivé o takomto čase u neho, ked spal do pol ôsmej. samozrejme spal s nami v posteli, som sa bála oňho. celú noc sa tlačil na Joja. ten bol úplne ráno zničený. Filipko mu celú noc držal uši a ja som vraj strašne chrápala a stále som ich budila. no vydarená rodinka.

radfi1
3. mar 2009

Tak ak budeme skutočne chorí, my na stretko neprídeme, len budeme na vás myslieť.
Ale chcela som hlavne pochváliť Luckinu izbu, veľmi sa mi páčila.....včera nám to u nich na návšteve rýchlo ubehlo. Danka napiekla parádne slané chuťovky, navarila dobrú kávu.....za tým mi veru vo štvrtok ľúto bude. 🙂
aj som chcela v piatok to naše tirácke stretko, ale nikto z vás akosi nereaguje....
tak čo vy na to?
O 😀 Z 😀 N 😀 A 😀 M
V PIATOK BY SA MOHLO KONAT STRETNUTIE TIRACKYCH MAMICIEK NA ZVYCAJNOM MIESTE A CASE......CO VY NA TO???????????

radfi1
3. mar 2009

Ja som všetko prečítala, no nerobila si poznámky, tak už ani neviem reagovať. tak aspoň prajem, nech ste všetci zdraví...ja sa už teraz teším na to, ako budem doma zavretá.....
pozdravujeme Kačenu a nech sa držia s Anetkou - vyzerajú obe dobre.....

radfi1
3. mar 2009

OK, tak sa idem natiahnuť. akosi ma veru lomí, tak využijem čas spánku dieťaťa, ešte sme ani neobedovali. dnes skoro vôbec nič nejedol. polievku som vybrala z mrazáku a druhé sa mi nechce ani robiť. no čo, budeme hladosvať. včera tatino urobil nejaký šalát, tak sa dám na zdravú výživu....

dad1
3. mar 2009

este raz dakujeme za pochvaly izbicky. 🙂

radka - dufam,ze to nebude nic vazne,ale podla mna to budu tie ocaky.to su ake otras zuby a vzdy su pri nich komplikacie.tak sa drzte a oddychujte,nech ste rychlo fit.a ja som sa aj chcela spytat,ze ci bude stretko.tata ma v piatok skolu,tak ja by som mohla az trosku neskor dorazit.alebo by si ma pockala?trebars aj u nas,co ty nato?

ja som aj zabudla napisat,ze mame konecne tu dvojku hore zub,na ktory sme cakali 3!!!!mesiace.a teraz uz zacina vycnievat aj druha dvoja hore,takze den co den,novy zub v pusinke. 😕 😕 a si to odnasa najma ritula,lebo stale ukakava a uz ju ma ako opica,celu cervenu.a to ju po kazdom raze aj umyvam v umyvadle. 😒 tak dufam,ze teraz bude chvilu od zubov pokoj,aby sme si doliecili tu pokozku.

vierkas
3. mar 2009

ahojte 🙂
mala prave zaspala tak mam chvilu pre seba a samozrejme pre vas, lebo hned ficim sem 😀
my sme dnes boli zasa s kocarikom, ale len chvilu pritom bolo tak krasne, ale herecka zavelila ist k babe, a uz som ju zo schodov dole nedostala 😠
tam sa pekne zahrala aj napapala, moja babicka robila sisky tak si posmakovala 🙂 rozvoniavali az dolu k vytahu 😀

Radka, tak Filipko ma teplotu? To mi je luto, nech mu to cim skor prejde, no skoda tak sa na stretku u Danky neuvidime ☹
aj ty hlavne oddychuj a nech sa ti choroby vyhybaju 😉

v piatok ja na stretko mozem tak hlasim ucast 😀

Anetka je nadherna babika, ako krasne spinka a u maminky je najspokojnejsia, ved takych chvil bude este strasne vela, drzkajte sa 😵

Danka, tak co stretko v Arkoske sa konalo? Ale zrejme ano, ked sa pocasie umudrilo 😉

Lenka, zasa abstinujes na konovi? 😀 vo strvrtok vas uvidime u Danky?
vcera sme boli navecer aj v meste, stretli sme akurat Karolinku a viac nikoho.....teda z tiraciek

zajtra k nam pride doobeda moja sestranica Stanka, kedze ma prazdniny tak si uzije Timejky a ja vyrazam k dr. na kontrolu

pekny den 😉

angelos
3. mar 2009

ahojte

Hanka este spi,ja som sa uz vyspala,tak som vas prisla kuk.
Anetka je uplne carovna 😵 😵 😵 taka drobunka.Dufam,ze sa aj s Katkou maju dobre.A veru,ako Vierka pisala aj mne sa vidi,ze sa podoba na tatina. 😎
Danka izbicka sa vydarila 🙂 naozaj vesela a milena. 😵 Lucke sa tam urcite paci.A super,ze tam spi bez problemov.Tesime sa na stvrtok,dufam,ze nam do toho nic nepride...
Radka snad aj Filipko bude uz fit a dorazite. 😎 zelame skore uzdravenie.ale som sa aspon pobavila na vasom spolocnom nocovani... 😀 😝
Vierka chcela som sa vcera stavit u vas pri baraku,ale Hana zase behala kade-tade,tak sa mi uz nechcelo zachadzat si...Isli sme totiz od dr.Teda len som tam nakukla,bolo tam vela ludi,tak sme sa otocili a isli prec.Potrebovala som potvrdenie do skolky(Radka az ja ho odovzdam posledna,ty si vcelku rychla 😅 )tak som tam dnes skocila bez Hanky.Boli u nas nasi,konecne malu zobral niekto iny na vychajdu.A ja som mohla v klude varit. 😝

asi ju idem zobudit,spachtosku.

pekny den. 😵

angelos
3. mar 2009

A ako Risko?ako sa mu doma paci?Karol vydaj zapisky.. 😀 (ako Vierka vravi..)

angelos
3. mar 2009

a na stretko moooooozem!!! 🙂 🙂 🙂 kedykolvek 😀

angelos
3. mar 2009

ved len docasu 😝 😝 😝

ceresnicky
autor
3. mar 2009

ahojte

tak hlasime ze Anetka je vonku z inkubatora. a ako si Mata dobre vsimla tak ma zltacku tak mozno pojde este pod to svetlo 😒 ale inak su v poriadku obe. Malinka papa o sto sest, je to velka hladoska 😉
a Vierka s Lenkou dobre ste postrehli tu podobu na tatina, ved je to cely tata, hovori kazdy a tata sa je pysi 😀

Matko ma riadne sople tak sme dneska poobede aj dr.navstivili pre istotu lebo mal take krvave slzave ocka, ze som sa bala nech mu to nesadne zase na priedusky alebo do usi, lebo mu to vobec nejde odsat.
tak dr. usudila, ze je to len ten soplik, nema to v usiach ale dala nam silnejsie kvapky, to som aj chcela, lebo tieto Vibrocil mu moc nezaberaju, a ine mi v lekarni nechcu predat, ze to je iba na predpis 😠
malo by mu to za dva dni prejst. a esteze sme isli lebo som rozmyslala, ze pojdeme az zajtra a dr. ma od zajtra do piatku dovolenku, tak by ma svihlo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre