Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
27. mar 2009

na stretko sa tesim, ani ja som nevedela kde to je, ale uz som sa docitala tak pojdeme o dum dal 😀

vierkas
27. mar 2009

tak Radka super, uz si zbalena a mas dobru sestru, ktora ti pomohla 😉
hadam to stretko este stihnes.........ale, Adamko ti to isto este dovoli 😅

vierkas
27. mar 2009

jej a pozrela som Anetku, je krasnucka, taky malinky pokladik dakujeme Janka sa foto a samozrejme pozdravujeme rodinku 😵

martinano
27. mar 2009

ahojte, my sme mato je hory ja tiez,malisme vyskoe teploty dnes uznic obidvaja naraz.mato ma atb.
karolinke vstko naj naj naj
anetka je krasna pozravujeme.
viac,ked mi bude lepsie pekny vecer

radfi1
28. mar 2009

Ahojte,
no teda, ďalší marodi. Prajeme skoré uzdravenie....

radfi1
28. mar 2009

Ďakujem za rozdebatovanie témy plienok, nakoniec sa aj tak budem musieť rozhodnúť sama. Neviem, čo ma tak trápi ekologia 😀 ale to by ste museli vidieť náš balkon plný smetí, u nás ich nemá kto vynášať.
Janka, ja by som aj malého odučila, no vidím a cítim, že na to nie je absolútne pripravený, tak ho nechcem trápiť. napr. 2 dni po sebe mi ráno urobí všetko do nočníka, potom celý deň nič a na další deň ho už nechce ani vidieť, nieto si ešte naň sadnúť. a to som chválila, tlieskala, rybičky sme krmili.....musím pri ňom počkať.
Vierka, tak vy nadväzujete nové kamarátsva, Oliverko je veľmi zlatý chlapček....

radfi1
28. mar 2009

Filipko je na prázdninách, tak ja idem teda pracovať.....
pa a pekný víkend....

karlatko
28. mar 2009

ahojky

velmi pekne dakujeme všetkým za gratulácie - pretlmočila som to aj Karolínke 😉

Anetke tiež gratulácia k mesiačiku a tie kilečka super len tak dalej doma je len doma

a ako nám to krásne vyšlo Karolínka 1 r. a Anetka 1 m. 😉 😉 😉

aj Riško mal 1 MESIAčIK tak všetko naj samu radosť rodičom a dnes oslavuje narodeniny aj Riškov tatino tak Kajko všetko naj naj naj

včera bolo super oslava na jedničku , Karolínka bola najskôr vykolajená tolko ludí a darčekov ale rýchlo sa dostala do obrazu a najviac sa jej lubili baloniky (výzdova) , a vieme aj ukázať kolko máme rôčkov
fotky určite nejaké uložím ale asi až cez týžden , zajtra ideme na oslavu k našim aj moj tatino mal narodky a to dokonca v jeden den ako Karolínka tak aby nebol ukrátený treba oslaviť aj jeho 😉 a ešte aj Karolínkin krsný ma meniny tak musíme to všetko postíhať (naštevy).

Radka - téma plienky nepočula som ešte o tom neni to zlé ale asi pohodlnejšie sú jednorázové , ale kvôli prírode by sme mali niečo urobiť a pohodlnosť by mala byť až na konci

Karolínka práve vstala napapáme sa a pojdeme na rodinnu prechádzku 😉

a ozaj torta celkom sa vydarila ale už sa mi aj lepšie podarila , nabudúce sa musim viacej posnažiť 😉

prajeme pekný a hádam už konečne aj slnečný víkend

karlatko
28. mar 2009

Reakcia na oznam JAzz bar - možte rátať aj s mojou účasťou 😉

Radka budeš nám chýbať , si naša organizatorka našich stretnutí 😉

Lei a Maťka skoré uzdravenie

dad1
28. mar 2009

bry vecer 😵 ja len uplne na skok..

radka tu by malo byt o tych plienkach daco:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

katka - super,ze vsetko dopadlo podla ocakavani,tak uz aj vy mate jednorocacku. 🙂

riskovi aj tatinovi - vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,pekne si to oslavte chlapci. 😀 😵

janka b. -IP 😉

marodikom rychle uzdravenie,lea,mata,dufam,ze ste na tom uz lepsie.

😎 a nezabudnite si prehodit cas.... 😎

martinano
30. mar 2009

dobre rano vsetkym
matko vyzera byt uz ok,ale mne je stale rovnako ☹ ,no co uz to ak byva.cely vikend sme sa motali doma,poobede ideme na kontrolu aj sa tesim koncne s prejdeme

ceresnicky
autor
30. mar 2009

Ahojte

maly buva a chvalabohu tu nadchu mal len dva dni, neviem co to bolo ale uz to raz mal, som rada. vcera sme konecne boli pozriet Anetku aj s Matkom. najskor bol taky prekvapeny aj s Katky ved ju dlho nevidel ale zachvilku sa otukal a stale nakukal na malu. a stale vykrikoval Kaci, Ana...
segra bola uplne prekvapena s maleho ako narastol a ako sa rozkecal, ved pretym boli spolu kazdy den 😉

Kaci super ze ste takto dobre pooslavovali, uvidis zachvilku oslavujete druhe narodeniny. mne tento Matejov druhy rok uteka este rychlejsie ako ten prvy, ved uz bude mat rok a tristvrte 😉 musime si to poriadne uzivat 😉

Mati tak skore uzdravenie, co to mas za pliagu ked ta to tak dlho drzi, a Matko uz je v poriadku to je dobre. my velky to nejako zvladneme 😉

ceresnicky
autor
30. mar 2009

ako ste presli na novy cas?, my celkom dobre mame to posunute tak o pol hodiny este 😉

martinano
30. mar 2009

AHOJKY
janka neviemco to je mala som pozapalovane dutiny dobre maa z toh hlava boli, no a drzi ma to, lebo som musela behat okolo maleho nosit ho nemal mi kto pomoct.babka bola prec amatko chvilu s dedom potom nalepeny na mne.keby nebol chory mohli ist na chvilu von mozno by mi oddych pomohol,no co uz.bude to trvat,ale hadam to prejde

ceresnicky
autor
30. mar 2009

no vidis Mati my sa vzdy takto obetujeme pre tie nase deticky. ono je fakt problem vylezat chorobu ked si na neho sama 😔 ale hadam uz aspon maly bude v pohode 😉

ceresnicky
autor
30. mar 2009

baby zrovna som si pozerala pocasie a konecne hlasia pekne od zajtra a koncom tyzdna ma byt az 19st. 🙂 😵 😵 😵 😵 huráááá sa uz neviem dockat uz aj Kacena by chcela ist s malou von ale stale je hnusno a v sobotu zase hrozne fukalo 😠

radfi1
30. mar 2009

Ahojky,
Janka, to je super, že ste soplíkovali len dva dni, my ked dostaneme soplík, tak nás drží vaic ako týždeň. boli sme u jedného takého liečiteľa a vraj je zahlienený, tak sa teraz liečime homeopatikami.....
My sme tiež prechod na nový čas zvládli celkom v pohode. som sa bála, že budeme chodiť spať o pol jedenástej. ale už sme v normále. dnes sme síce vyspávali do ôsmej, čo už dávno nebolo, no už od jednej spí. ale bol dnes veľmi pokojný, tak dúfam, že na neho nič nelezie, lebo mne sa on nezdá, ked nebehá a nie je ako šidlo.
mali sme aj super návštevu - bola u nás Lucka a Paťko, každý sa hral individuálne, maminy mi priniesli zákusky, tak sme mali ku káve dobrotku. aj potom všetko poupratovali, tak som spokojná.....také návštevy aj každý deň môžu byť....

radfi1
30. mar 2009

Maťka, to máš pravdu, keby si mohla ležať a oddychovať, určite by si sa skôr zotavila, no ako písala Janka, prvoradé sú naše detičky a my ťaháme za kratší koniec.....
Ale my si ešte s tatinom, kým sa dá, užívame posledné chvíľky vo dvojici. boli sme v kine na Pokoj v duši, celkom sa to dalo, nič moc, no ja už mám zážitok z toho, že niekam idem 🙂 nemohli sme obísť ani taliansku zmrzku, tú zbožňujem a dokonca som si aj tričko kúpila, že na leto......už som mala absťák.....

radfi1
30. mar 2009

Kačena, super, už ste teda po oslave roka, sa teším na fotky. Veru, rastú veľmi rýchlo tie naše drobizgy. my sme si včera s Jojom hovorili, že to už je sila, že F. je už totál taký rozumný, no jednoducho člen rodiny....a najlepší je, ked nás gezuje - ked nasadneme do auta, hned vykrikuje - pásy......bude z neho asi policajt 😀

radfi1
30. mar 2009

A dnes bol FIlipko veľmi natešený, lebo mu prišiel balík, tak skackal a vykrikoval bajík....prišli nám tie nálepky na stenu Krtko...môžeme dekorovať. ale rozmýšľame, že mu to spravíme, ked prídeme s Adamkom domov, aby mal akože nejakú novinku....

radfi1
30. mar 2009

A verím, že je Kačene už doma dlho, predsa sa chce predviesť s novým kočíkom, tak sa už snád konečne vyčasí......

michaela2410
30. mar 2009

a, radka, konecne tu niekoho znameho chytam 🙂 este sa "gulas"? Dokedy budes kinderko? Tusim mas termin tak ako je moj Lukas 19.4., ci sa mylim? 😎 drzim palce

radfi1
30. mar 2009

Danka, katalog som našla - odnesla som ho do detskej, ked zvonil poštár.
uvidíme, koľko bude spať F. - rýchlo mu dám jesť a dúfam, že okolo pol piatej by sme mohli vyraziť. možno aj skôr. dnes nebol vonku, tak nebude protestovať....

radfi1
30. mar 2009

Ahoj, Miška, ešte sa gúľam, termín mám 14.4., tak uvidíme, zatiaľ to na rodenie nevyzerá, možno to bude tak akurát....

radfi1
30. mar 2009

A ty ako v práci?

dad1
30. mar 2009

ahojte 🙂

matka - to je dobre,ze sa matkovi uz polepsilo.ty sa hadam das uz tiez skoro dokopy a bude dobre. 🙂

janka č. - verim,ze katka pozerala,ako sa matejko zmenil.dlho ho nevidela, a deti robia velke pokroky, kazdy tyzden nejaka novinka. 😎
aj ja som pocula o tych 19-tich stupnoch. 😅 😅 som teraz na pochybach,ze zas ako budem malu obliekat.ale velmi sa tesim,nech uz je to tu. 😵
a na anetku som zvedava,tak dufam,ze vas spolocne s kacenou stretneme,ked bude duo kocikovat. 😎
co sa tyka zmeny casu,u nas prebehla celkom OK,a lucka ma podobne ako matejko asi o polhodky posunuty rezim.

dad1
30. mar 2009

jeeeejha,dokial som napisala mojich par riadkov,tak tu aka akcia. 😀 😀 😀
cauteeeeeeeeeeeeeeeee!!!

radfi1
30. mar 2009

NO, čau.....

michaela2410
30. mar 2009

v praci "super" az na to, ze z tych dvoch mesiacov som uz druhykrat chora, viac doma ako v robote a nemozem sa z toho akosi dostat. ☹ uz som zrela na maslu

michaela2410
30. mar 2009

aha, tak 14.4. je narodeny Tomas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre