Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
20. máj 2009

Ahojte baby

docitam neskor, len som tiez chcela pochvalit super akciu na Kacaku mohli by sme to opakovat castejsie. A Leni nic si z toho nerob ze si Mata neodfotila asi sa vzdy motal inde kde sa fotilo 😀
dneska bol zase pekny slnecny dnik a boli sme doobeda s Timejkou vonku hrali sa zo skolkarmi a potom boli aj v skolke. Matko to tam uz pozna ale Timi sa tam tiez pacilo.

dad1
20. máj 2009

ahojky 🙂
janiiiiiii,jupiiiiiiiiiiiiiiii,gratulujeme k buducemu surodencovi pre matejka. 😎 tak aj ty si cakatelka!a na kacaku som sa na teba aj kukala a aj sa mi zdalo,ze asi budes tehulka,ale sak v tom zhone,som sa nestihla ani prezvediet.ale supeeer,tak zelam bezproblemove tehu. 🙂 🙂 🙂 🙂

ceresnicky
autor
20. máj 2009

ooooo Dani to je rychlost a postreh to som necakala 😀 😀

ceresnicky
autor
20. máj 2009

no dakujem ti dufam , ze bude take suprove ako pri Matkovi. zo zaciatku mi sice byvalo dost zle, preto som sem ani nechodila, ked maly spal alebo nebola doma tak som len spala. sice som nevracala ale bola som dost unavena. pri Matkovi som toto vobec nemala. a nechcela som to skor ani hovorit, nech nieco nezakriknem 😉

dad1
20. máj 2009

no a ja som prave bez mojich zlaticok,isli spolu von,ale ved o chvilu uz by mali dojst.veceru maju nachystanu,urcite zas pridu ako vlciaci hladni,taki vynaháňani. 😀

katka - parada,ze je ti uz lepsie,tie choroby pri detoch su otras,poriadne sa to neda vylezat a potom je clovek dlho skapaty. 🙄 ale dufam,ze uz ti bude len lepsie.zelam skore uzdravenie. 🙂

nasa lucka ma tiez este sopliky,ale uz len malinko,netreba ani odsavat uz,ale uz mi to ide na nervy,lebo si nechce dat utriet nos a tak spolu zapasime pod chvilou. 😅 no ale hadam uz bude dobre,od buduceho tyzdna by malo byt uz len teplo,tak hadam uz ziadne tiracatko alebo tiracka neochorie. 😵

dad1
20. máj 2009

jani ja mam obrovsky talent na pozorovanie 😀 😀 😀

dad1
20. máj 2009

a taketo prijemne a krasne veci jednoducho nemozem prehliadnut. 😉

ceresnicky
autor
20. máj 2009

Dani dneska mi hovorila segra ze stretla Milka a jej hovoril ze vasa Lucka mavala koliky. lebo Anetka teraz mava hrozne skoro cely den preplakala dneska 😠

dad1
20. máj 2009

jasne,to chapem s tymi tajnostami. 😉 teraz uz mate prve tri za sebou,tak si mohla prezradit.drzim palce,ale neboj, vsetko bude OK.

ceresnicky
autor
20. máj 2009

moji chĺapi su zase vo vani 😀

dad1
20. máj 2009

ano mali sme to do 4 mesiaca. ☹ som hrozne rada,ze uz je to prec.

dad1
20. máj 2009

jaaaj,vy uz sa kupete,aj zavidim,my chodime spat neskor a veru radsej by som brala to skor. 😵

ceresnicky
autor
20. máj 2009

aj Kacena sa modli nech uz jej to prejde je to hrozne. Matko to nemaval tak ja som to nepoznala

dad1
20. máj 2009

no na koliku nam Dr. odporucila sab simplex,davali sme pred kazdym jedlom (mliekom) 15 kvapiek a a ak cely den nekala,ze nemohla,tak sme ju kedze bola na UM a mala kakat kazdy den museli vecer rurkovat.ale potom sa to upravilo a ozaj to bolo podstatne lepsie.hlavne ju tolko netrapilo to brusko a aj cez den bola viac v klude.aj ked musim priznat,ze prave kvoli tej kolike cez den spociatku vobec nespavala.

dad1
20. máj 2009

a pride kacenka na stretko v piatok,by sme mohli hodit rec. 🙂

ceresnicky
autor
20. máj 2009

dneska sme boli s Matkom na ockovani proti kliestom a vobec neplakal ked ho pichla sestricka tak som na neho hrda, dostal aj cukrik 😀

ceresnicky
autor
20. máj 2009

ona urcite nepride sa boji este nechat malu s tatinom a hlavne Martin ma trening a chodi neskoro. no ved mala tiez bere ten sab simplex a rurkuju ju skoro stale. ale ona ma v sebe tolko vzduchu ze nechapem. vzdy totalne vyfuci ☹

dad1
20. máj 2009

teeda,to u nas nehrozi,ze by neboli place.ale nastastie netrvaju dlho.ale teraz najnovsie lucka pozerava bambulku a na vsetko co ju len trosku zaboli,krici podla vzoru bambulky,ze boliiiiii,boliiiii. 😀 😀 tak mame z toho srandu.

dad1
20. máj 2009

chudatko,anetka.to je hrozne tie koliky.a tak ak ma v sebe tolko vzduchu,tak nech ju rurkuje aj 2 x za den.okolo obeda a na vecer.aby si telo uvyklo na pravidelne vypustanie.

dad1
20. máj 2009

aby si telo zvyklo...tam malo byt

ceresnicky
autor
20. máj 2009

no ved ju rurkuje vzdy ked dostane taky krc, lebo ona vtedy tak hrozne place az sa jej hlasok trasie. chudiatko. Kacena je z toho uz na nervy lebo inak jej pomoc nemoze. aspon ze v noci im prespi celu noc, tak si oddychnu. a v noci spava na brusku tak jej to mozno robi dobre. segra ma ten monitor dychu tak sa ju neboji tak nechat.

dad1
20. máj 2009

no a este som chcela napisat,ze kedze je anetka na UM,tak niekedy pomoze zmena mlieka,lucke zapasoval az 3 druh,potom sme uz nemuseli rurkovat,z toho posledneho mlieka uz jej to slo samo.ale sab simplex sme museli davat,aby nedochadzalo ku krcom pri traveni a potom sme odsledovali,ze okolo 4 mesiacov uz bol uplne klud, tak sme ich jedneho dna vysadili a bolo.

ceresnicky
autor
20. máj 2009

no uz idem lebo chlapi vysli z vane a Matko krici ze chce mliecko 😀 tak PAPA

dad1
20. máj 2009

no asi jej je tak lepsie,aj maly risko( krajcatko) tak rad spi.lucka to neznasala,ona na bruchu vobec nechcela byt.no kazde dieta je ine.

dad1
20. máj 2009

ahoooj, a bru noc. 🙂 🙂

karlatko
20. máj 2009

zaskočila som sem ešte na chvílku Karolínka tu ešte pobehuje asi sa málo unavila vonku , bola dnes s babkou vonku a somnou len potom vybehla ešte pred barák lebo tam mala svojho kamoša Samka náš sused, požičiava jej svoh gol je veliký a žltý a strašne sa ná páči......

Dani tie soplíky su hruza aj u nás je to boj a rev a ja som stoho uplne hotová unavená), už to bude len horšie , budú mať viacej a viacej sily a máme šikovné deti vždy nás zvládnu 😎
ale , ale aké krásne správy sa tu ja dočítavam Janka veliká gratulácia veľa zdravička pre oboch a príjemný priebeh

Anetka má takéto bolesti chúda malinké myslíme na nu hádam to trochu pomože

jahodka11
20. máj 2009

no ahojte 😉
ja vas stale citam, ale nic nepisem, ani neviem co, ked do nmnv nechodim a nestretavame sa..... 😖 ale aby som bola v obraze.... 🙂
jani-GRATULUJEEEEM 🙂 a ja som aj cakala, kedy das do pasu, ze snazime sa otehotniet, lebo raz si pisala, ze ked bude mat matko rok a pol,tak mozno sa zacnete snazit a nic a ty rovno napises, ze 9.12.!!! 😉
tak dnes som sa dozvedela 2 dobre spravy, prva, ze moja kamoska je zasa tehotna a druha, ze ty si..... a to ste tak narovnako, ona ma termin zaciatkom januara 😉

tak sa drz, nevolnosti rychlo prec.....ja som mala a veru, keby neboli, nikomu by nechybali 😉 a prajem vam dievcatko, ved nech mate parik.... 🙂 ja pevne verim, ze sa nam zadari a bude raz dievcatko 🙂
a ako vam to pekne vyslo, jedno dieta letne, druhe zimne a potom povies, co je lepsie....a ja sa podla toho zariadim 😉

a co sa tyka kolik-my sme mali v kuse 5 tyzdnov, nezaberalo vobec nic, uz som plakavala s malym, to sa proste nedalo..... od osmej vecer do druhej - stvrtej rana....sa divim, ze to manzel pri mne vydrzal......raz mi aj povedal, ze netsaci, ze reve maly, revem aj ja..... 😒 nam potom pomohli kvapky Infacol.....skus povedat katke... a roman masiroval brusko...maly mu lezal na ruke a roman stlacal brusko....to ako tak pomahalo a on zaspinkal.....ale ak sme ho polozili, odznova.....do tej druhej....takze ju chapem, chuda....dufam, ze to rychlo prejde 😠

no super stretko ste mali.....ja sa zajtra chystam do parku pri auparku...mozno stretnem aj nejake kamosky, co si piseme na konikovi..ma byt moooc teplo, tak nech netrcime tu pri panelakoch 😒

rencabv
21. máj 2009

Ahojte,
tak zase raz za čas aj správa z Považian. Neviem ani ako ten čas uteká. Stále na niečom pracujeme a popritom samé pranie, žehlenie, vysávanie a tak stáááááále dokollaaaaaaa 😠

Včera sme mali na návšteve Radku s deťmi, potom sa pridala aj moja švagriná, hotové jasle s MŠ.
Tak zajtra stretko, aj ja sa chystám, tak dúfam, že to víde. Tak sa zase raz naživo stretneme a hlavne bez zlatíčok...

Veríte, že už aj deti z MŠ chodia na 3 dňové výlet&? Bystrík ide od pondelka na 3 dni do Kálnice, my v jeho veku sme ani nevedeli, že také niečo existuje...... Iná doba 🙂

Janka Č. dobrá správička, jediné čo ti nezávidím je tá nevoľnosť alebo u teba nejaká otupenosť, to tie hormóny. Ja som tiež chcela párik, ale potom som bola tuším rada, že mám 2 chlapcov........

Tak si užívajte lentého počasia a uvidíme sa zajtra. PA

dad1
21. máj 2009

bre ranicko 🙂
druhaaa...

krajcatko
21. máj 2009

treti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre