Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

krajcatko
21. máj 2009

a hned nova strana. Infacol tusim zabera super, spali sme skoro cely den. Na neurologii vsetko v poriadku. Terazky nam poradte o ockovani proti Rotavirusom. Sedim v BA v skole, parada. 😢

dad1
21. máj 2009

renca mam dojem,ze ten rezim dna mame vsade rovnaky,sama robota 🙄, aspon ze si obcas spravime povyrazenicko 😵 na zajtra sa tesim 🙂

a co sa tyka tych viacdnovych vyletov,ja som bola minule zas prekvapena,ze deti z MS chodia uz aj na tyzden na take akoze skolka v prirode. 😕 jedna znama vravela.nas tata ale hned zahlasil,ze lucka nikam nepojde,ze on ju taku malu na noc z domu nepusti. 😀

dad1
21. máj 2009

hihi,cau krajcatko,tak si opat cestovatel 🙂

dad1
21. máj 2009

my sme proti rotavirusom nedavali ockovat

krajcatko
21. máj 2009

Dani, co sa v mladosti nauci...

dad1
21. máj 2009

minuly rok okrem zakladneho ockovania mala lucka zaockovaneho pneumokoka (toho vy mate uz v zakladnom ockovani) a tento rok sme jej rozsirili vakcinu o ockovanie proti kiahnam a potom este dostala davku proti hepatidide A

dad1
21. máj 2009

a super,ze infacol zabera,tak snad uz bude len dobre 🙂

dad1
21. máj 2009

som volala danke,ale nebrala ma,asi ked nepoznala cislo.vies som sa s nou chcela dohodnut na tom,co sme vraveli na vychajde 😎

krajcatko
21. máj 2009

sme boli vcera cely den v Hodonine

dad1
21. máj 2009

aha,ale ja som jej myslim volala predvcerom 😀

dad1
21. máj 2009

sak neva,zajtra budeme spolu na stretku,tak sa dohodneme tam 😉

dad1
21. máj 2009

no lucim sa,ideme sa nejako obliect a vybehneme na prechajdu,hadam na niekoho narazime 😎

dad1
21. máj 2009

juuuj, tu od rana nikto nebol???
co vsetky spite s detmi? a mne sa dnes zrovna nechce spat...

lea3
21. máj 2009

Ahojky 🙂

Takže Jani, aj my sa pripájame ku gratulácii a želáme bezproblémové tehu 😉 , ale sa nám to tu rozrastá.. 😀

Krajčátko, super, že sa už mám malinký dobre, inak je to otras ten rotavírus, moja staršia ho mala ako 2-ročná a boli sme v nemocnici 3 dni... a stačilo mi... 😝 😝

Dnes bolo vonku super, deti boli akčné, hlavne naša... vyliala, rozbila čo sa dalo... 😅 😎

Nechce sa mi ísť dnes do fitka, tak som sa už dohodla s kamoškou, keď Adelku hodím k babičke, že spravíme dámsku jazdu (len u nich na dvore... 😀 )

Idem ešte dovariť zemiaky, kým sa malá nezobudí. Pááá a pekný deň 😉

michaela2410
21. máj 2009

Ahojte, dnes ste mali vsetky asi super den, kedze tu takmer nic nepribudlo a ja som teraz hladala temu na druhej strane.
Ja som mala dnes "super" den. Cez obed som bola na orl, preplachovali mi dutinu, lebo sa mi zapal vratil uz tretikrat tento rok. Nebolo to nic prijemne, ale dalo sa to vydrzat.
No a poobede mal Tomas vystupenie ku dnu matiek. Buduci utorok ma Lukas, tak som zvedava, ci bude chciet vobec vystupovat, lebo dnes bol akysi upistany, ked videl tolko ludi, tak som ho musela mat cely cas na rukach. 😒
Mala som ho ist dnes dat zaockovat proti acku, ale v noci pokasliaval, tak sme nesli a neviem, ci na neho nieco nejde, ked je taky uplakany.Tak neviem, ci ho pojdem dat zajtra, alebo nie ☹

michaela2410
21. máj 2009

Ozaj som skoro zabudla. Zajtra to stretko plati????? Prisla by som, len dajte vediet kedy a kde. 🙂 Rada by som spoznala aj ostatne mamicky. 😉

dad1
21. máj 2009

miska jasne,ze stretko plati,zajtra okolo 20,00 v povazane. 🙂
super,ze mas za sebou tie dutiny.aspon mozes zajtra prist.zelam skore doliecenie a lukynovi tiez nech nie je chory. 😵

martinano
21. máj 2009

ahojte
nemala som kedy sa sem poriadne kuk uz dva dni
janka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra na nas v povazane myslite, nech nam cesta dobre dopadne, tesim sa na vas kocky 😉

vierkas
22. máj 2009

K 😵 R 😵 A 😵 S 😵 N 😵 A S 😵 P 😵 R 😵 A 😵 V 😵 A

Dnes rano o 6:28hod. sa narodil Hanke bracek a vola sa Andreas, je to velky, krasny a zdravy chlapcek ma 3250g a 50cm 😵

Lenka vas vsetky pozdravuje, volala som s nou pred chvilou, kontrakcie jej zacali v noci o tretej trvali jej 3,5 hodky takze krasny rychly porod, ved taky sme jej zelali, ma sa fajn teraz si uzivaju tie najkrajsie chvile este na sale 😵

tak dnes to poriadne zapijeme, ja som jej to vcera vravela pa pekny dnik

vierkas
22. máj 2009

cela sa z toho tresiem som rada, ze to maju uz stastne za sebou a velka gratulacia aj tu, aj ked cez telefon uz bola, zelame vela zdravia, krasny zivot Andreasovi, nech si cim skor uzivaju teplo domova 😵 😵 😵
Timejka posiela velikansku pusinku 😵

Lenka zvladla si to super 😵

jahodka11
22. máj 2009

jeeej, aka super spravicka na rano!!!!

Lenka- Gratulujeme aj my s danielkom 🙂 vychutnavajte si tie krasne chvile.....a hlavne vela vela zdravicka vam obom 🙂
super rychly porod a velmi pekny datum narodenia 😉

drzte sa, tesime sa na fotecky 🙂

rencabv
22. máj 2009

Lenka gratulujeme, želáme všetko najnaj.
Tvoj priebeh mi pipomenul keď som rodila Bystríka, tiež to malo taký časový sled. Inak som hovorila, že Adamko a Andreas sú stretávkové detičky, budú zapití do sýtosti. Tak ešte raz všetko dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

naika
22. máj 2009

Mňa síce nepoznáte ale ja poznám Lenku 😉 tak aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem všetko len to naj....aby ste boli aj s Andreaskom už doma a užívali si.

martinano
22. máj 2009

ahojte super gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme a malinkemu ,zelame vela vela zdravicka 😵

dad1
22. máj 2009

vierka krasne si to napisala 🙂
rano,ked mi zapipala smska,tak som hned zacala šípiť,ze by uz maly andreas mohol byt tu.paci sa mi,ze nase stretka vzdy pohnu deticky a hned sa vypytaju na svet.su to generali hned od prveho dna,hadam mamy nepojdu labzovat po veceroch,ked mozu radsej pestovat svoje miminecko. 😀 😀
hrozne sa tesime,len nech sa nam to tu rozrasta.
lenka - super rychly pood,si sikulka!!!! 😎 😎 😎

a dnes vecer sa bude zapijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat.jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 😵 😵 😵 😵

dad1
22. máj 2009

super rychly porod... tam malo byt...nejako mi od samej radosti vypadlo r. 😝

martinano
22. máj 2009

babulky este som zabudla napiste mi niektora do ip ako sa vola lenka priezviskom nech tam brnknem aby sa o nich pekne starali 😉

mrbaby
22. máj 2009

Ahojte..
Velka gratulacia Lenke...tak uz to mate za sebou..dnes ho poriadne zapijeme aby ste boli stale zdravi.. 🙂
Ja dnes balim o dusu..uz mam pobalene vsetky zimne a nepotrebne veci..a stale to neubuda..
😒 ale zenie ma predstava ze za dva mesiace to hadam zbalim vsetko a budeme uz na dome...al sa zase nieco neudeje..ale dufam ze nie..

radfi1
22. máj 2009

Ahojte,
takže gratulujeme Janke Č. a tešíme sa na dalšie tiráča, teraz by mala byť na rade dievka 😀 😀 😀
a Lenke som už cez telefon gratulovala, no musím aj tu, tešíme sa na nového kamoša 😀 a držte sa......
tak sa dnes tešíme na stretko asi všetky, sa neviem dočkať 😀 sa na vás teším, že poikecáme....

radfi1
22. máj 2009

Maťka, aj kvôli mne si volala do pôrodnice???? lebo o mňa sa starali výborne, teraz sú tam aj staršie aj mladšie sestričky a ja som bola spokojná, možno rpeto, že som nič nepotrebovala, takých pacientov majú radi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre