Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
14. dec 2009

ahojte,
nejak nestiham, a ked mam chvilu pokoj tak som rada, ze si vylozim nohy a oddychujem, uz to teda zacinam riadne citit, doteraz som behala ako srnka, no teraz by som si uz okna sama neumyla, hlavne vecer som uplne znicena a vsetko ma boli
ale este pecenie ma caka, chcem zacat teraz cez vikend 😉
darceky pokupene, aj nieco uz pobalene, tak uz len potraviny, ale to pojde mangel s lajstrom v ruke nakupovat 😀
dakujeme za pochvalu foto

Danka, az mi mraz chodil po chrbate, ked som citala tu vasu storry Lucinka doma sama vyvreta, ale chvalabohu to dobre dopadlo, taketo soky prezivat, Lucinka to zvladla vyborne 🙂

Katka,v, chuda Karolinka, pozname tu bezmocnost, prezili sme si to tiez v nemocnici s Timejkou a vtedy som si vravela, ze to neprajem nikomu, ale nase babulky su predsa velke bojovnicky, takze sa doliecte a verim, ze doma je vam najlepsie a aj to dieta to neskutocne vnima 😉
prajeme vela zdravicka, ale to plati tu pre vsetky deticky a ich rodicov 😉

Janka, c vitame vas doma, a to mate super, ze vas tatik bude tak dlho doma, ja budem rada, ked ten nas bude aspon tyzden 😉
krasny darcek budete mat pod stromcekom 🙂
posielam ti IP

Radka, fotky krasne, Adamako uz takto stoji, teda je sikovny a vidiet na foto, ako sa mu to paci 😉

my sme boli v sobotu pozriet malu Leusku, zajtra ma 2 mesiacky, je kraaaaaaasnucka,vonavucka stale sme ju nuchorili aj Timejka ju hladkala a davala jej pusinky na nozicky a hlavicku, bola ukazkova 😵

este jedna velkaaaaaaaaa gratulacia 😵 😵 😵
Hanulke zelame vsetko najlepsie k 3 rockom, prajeme jej vela zdravicka, vzdy usmiatu tvaricku a nech robi vsetkym len samu radost 😵 😵 😵 kamoska Timejka posiela velku pusinku
tesime sa na oslavu 😵

pekny tyzden

dad1
14. dec 2009

ahojte 🙂
lucinka dnes strajkuje,nechce buvat,tak vyvreskuje z postielky,aj sa zacal uz plac.tak opat nestihnem pokec tu..
u nas tie poobedne spanky su snad zacarovane. 😖 myslela som,ze som si na to od luckinho malicka zvykla,ale eee.furt ma to dokaze vytocit. 😝 😀

tak pekne po poriadku:
katka - pevne verim,ze uz je karolinka z najhorsieho von.az ma mraz prechadzal,ked som si to citala.hruuuza.drzim palceky,nech ste rychlo fit.a verim,ze ste mali strach,ja by som šalela urcite ako poznam.

radka - stojaci adamko - silaaa, to je tusim nastupca viki,aj on bude asi skoro behat. zlaty je.

hanke aj my zelame vsetko naaaaaaaaaaaj, vela detskej radosti a spokojnosti, rodicom pevne nervy 😉 a vsetkym kopec zdravicka a stasticka.

idem si zachranit dieta, je upuuulne ulutostene - "lucinka nechce buvaaaat, maaaaaami lucinka je vybuvanaaaa, maaaami, lucinke chce ist dole z postielky,..." 😀 no idem ju vyslobodit,lebo sa urazi,ze som ju nechala uvaznenu v postielky proti jej vôli. 😀 to viete, tvrdohlavy skorpionik. 😝

michaela2410
15. dec 2009

Danka, skorpion je skorpion... 😀

Ja len kratko, lebo zase marodujem...aspon som si predlzila prazdniny, ale sme chori vsetci styria. prave prisiel aj mm od doktorky...

Zelam vsetkym marodom, nech sa uzdravia a oslavencovi, vela stasticka a zdravicka

rencabv
15. dec 2009

tak miška už len spoločné potenie sa s mm pod jednou perinou a choroba bude hneď preč 😀 😝
inak aj my trocha marodujeme, ale už sa to zlepšuje a do vianoc to hádam nejako zvládneme 🙂
tak všetkým zdravíčko

Hanka a tebe všetko najajnajnaj

michaela2410
16. dec 2009

Renca, ty si uz ako mm, ale asi je to s nim zle, lebo nema chut ani na spolocne potenie. 😅

dad1
18. dec 2009

ahojky,
to co je totoooook??? 😀 uz to tu nejako vykapava.
vcera sme sme boli u radky,aj s riskom a jeho rodicmi.paradicka.dobre sme sa najedli,radka upiekla pernik aj slanu strudlu, no mnamka!deti sa pekne pohrali a nam usiel velmi pekne cas pri klaboseni.supeer.

vierka, som v soku,tebe to uz pise 35 tt.sila, uteka to🙂)
pozdravujeme...

martinano
18. dec 2009

ahojte
hanke zelame vsetko naj naj k narodeninam

vierkas
21. dec 2009

ahojte,
vsetky sme asi dost vytazene chystackami k vianociam, chceme proste aby sme to mali doma dokonale a nie je casu ani pisat, mam pravdu, ze? 😀
ja tiez pomalicky a isto kazdy den este nieco dokoncujem a pripravujem, ale uz o dost pomalsim tempom
v sobotu som piekla Timejka mi pomahala, muka bola vsade, ale podstatne bolo, ze mala usmev na tvaricke tak som sa ani nejdedovala, ved sa potom poupratovalo, mala som aj na vypomoc moju sestranicu Stanku ta sa venovala Timejke a dost pomohala aj mne 😉
navecer sme mali este navstevu, tak som unavena a nevyspata z minulej noci /tatik mal z roboty akciu/ padla do postele total znicena, tento posledny mesiac uz je dost vycerpavajuci 😝

vcera sme boli na oslave u Hanky, bolo super, dievcata si to uzili, Timejka sa uz od rana vytesovala a rozpravala, ako Hanke bude gratulovat, a ked prislo k veci tak som to za nu odrecitovala ja 😅
Andresko bol ukazkovy, ani sme o nom nevedeli, to je taky dobrucky chlapcek, len sa usmieva je zlatunky 😵

zajtra idem este do poradne, lebo potom dr. nastupuje az 11.1. a to uz tam musim chodit kazdy tyzden a buduci tyzden zasa sono v TN prietoky, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku a malinky pekne pribera, ved vam dam potom vediet ako sme dopadli.....uvidime
strasne mi to leti, tie tyzdne ozaj letia, ani sa nenazdam a pride ten velky den 😉

Timejka uz je pri mne, vyspinkana doruzova, tak ideme papat a este do Tesca na nakupy pa pekny tyzden

vierkas
21. dec 2009

jej, teraz som si vsimla, ze sme tu mali oslavenca este jedneho, takze dodatocne:
vsetko najlepsie Matkovi k 2 rockom, vela zdravicka, stastia, vzdy usmiatu tvaricku,vela spokojnosti a nech robi vsetky len samu radost..... Timejka posiela na dialku velku pusinku 😵 😵 😵
aka bola oslava, a ako sa mate?

radfi1
21. dec 2009

Ahojte,
veru, ja som tu riadne dlho nebola, no akosi nestíham. najskôr sa mm učil a okupoval tu miesto pri PC, potom som stále čosi robila a nebol čas.
teraz to už máme doma veselé. Adamko si už na 4 trajdá veselo po celom byte, všade by sa staval a ked mu niečo zakážem, tak spustí veľký nárek. a ešte mu idú aj dalšie horné zuby, tak je trocha taký umrnčaný.
inak sa máme fajne. hovorím veselo.
boli sme sa hrať aj u Hanky minule - aj tortičku oslavovú sme spapali, aj sme si pozreli ako Hanka vystupovala na Mikuláša v meste....aj Timejku sme tam videli...no kočky šikovníčky.
Andreasko je naozaj veľmi zlatý, tichý chlapček. to ja mám takých divoškov, aj ked dobrých. občas 😀
teraz som dolepila koláčiky, máme už aj medovníčky, tiež som mala výpomoc, vykrajoval Filipko aj Vratko.
zatiaľ sme zdraví...tak pozdravujeme marodikov a prajeme ešte hladký priebeh vianočných príprav...
ja už len zajtra nejaký malý nákup potravín a somariniek, čo nemôžu chýbať a všetko je nachystané. už len stromček vyzdobiť a radovať sa z Vianoc....

rencabv
22. dec 2009

vidím, že všetky chystáte ako najaté, tak sa aj musím pripojiť. Dnes som sa dala na upratovanie, konečne 😀
tak dorobte a potom už si len užívať,
želám prájemné prežitie sviatkov, marodom vyzdravenie, čakateľke príjemné čakanie a dobré výsledky a ostatným aj s rodinami všeeeeeeeeeeeeetko najjjjjjjjjjjjjjjj

papa

michaela2410
22. dec 2009

tak ja som ako-tak upratala (aspon sa to tak zda, hoci detska sa mi stale nedari a uz nieje tam kde stupit 😀 ), no a nakupy este nemam ani zacate, zajtra dufam este nieco v obchodoch mat budu...
Tento rok budeme netradicne mat na vianoce pecenych pstruhov, co sme boli chytat, uz sa "kupe " v mlieku, zajtra ho nalozim do korenia a pozajtra upeciem. U nas ryby Tomas neje a LUkas si da len kusok, takze aj tak budem vysmazat, ale nejake masko...napecene mi da trocha mama, lebo sladne u nas velmi nejde (prejedam sa len ja) a na navstevy chodime my, takze doma vela netreba...
darceky zabalim v stredu rano, stromcek nam "prinesie Jezisko" vnoci na stredu...

Hadam nejako tie vianoce pridu...

Tak vsetkym zelam vsetko naaajlepsie...

dad1
23. dec 2009

ahojte, zelam krasne a pohodove sviatky, uzite si cely rok 2010 v zdravi,laske a hojnosti. 🙂

dva dni som bola bez netu, jezisko nam donesie novu pracovnu - resp.pracovny kut,tak sme vypratavali a esteaj chystali k vianociam,no bola som rada,ze sme to vobec stihli.ale od zajtra uz vianočím, tesim sa,na luckine reakcie,uz to bude parada🙂

ozaj a baby, odkedy zacinaju deti vnimat pojmy ze vcera resp.zajtra.lebo dnes nas lucka prekvapila,ze sama spominala na vcerajsok: to sme uz upratali vcera, sme povysavali,to sme kupili vcera...toto si dnes blabotala,skoro ma vykotilo. 😀 som myslela,ze to az starsie deti vnimaju.no je to herecka moja. 😎

michaela2410
24. dec 2009

danka, to je individualne, ale to, co vravela lucka, mohla byt aj nahoda. tomasovi sa to rozlezalo asi len prednedavnom, mozno nejaky neceky rok, ale aj tak si myslím, ze este nevie urcit dlzku casu, kolko je hodina, alebo ako dlho trva týzden, hoci vie, ze je to sedem dni

a pozeram, ze si tiez pponocovala, ja som do jednej vnoci balila darceky 😀

martinano
24. dec 2009

krasne prezitie vianocnych sviatkom a vsetko dobre v novom roku zelame 😵

martinano
24. dec 2009

vierka dakujeme za blahozelanie
vcera som pisala prispevok a ako pozeram nepridalo mi ho ☹

radfi1
25. dec 2009

Ahojte, tiež sa pripájame k želaniuam krásnych Vianoc.....snád sa vám splnili vaše sny.....
my sme prežili krásne Vianoce, kopec darčekov bolo a Filipko to vnímal úplne suprovo, len sa trocha bál Ježiška, ale darčeky ho potešli....teraz máme pod stromčekom lepší výber ako v Dráčiku a to ešte nemáme všetko 😀
dnes F. ani nespal cez obed, boli sme u svokrovcov a musel sa pohrať so všetkým...
Miška, asi sme všetky ponocovali, ja som tiež do jednej balila, včera som už o desiatej bola hotová....
a máme ešte jednu novinku: Filipko zabalil ježiškovi dudku, tak som zvedavá, ako to zvládneme....držte palce.
Danka, Lucka je šikulka, možno to už aj pozná, že včera a dnes . hlavne opakuje to čo počuje......
pa a ešte pekne sviatkujte....

michaela2410
26. dec 2009

tak ja vás len pozdravím, zobudila som sa o pol piatej a uz nemozem spat. To dnes ale budem vyzerať!!! Ideme k mojej babičke, tusim bude kačka, mňam, ale ja asi poobede tam zalahnem a budem spat skor, než Lukáš. 😔

martinano
26. dec 2009

ahojte
miska nemozes spavat?no teda inak ja to mam opacne ja nemozem v noci zaspat potom idem spat az nad ranom, este,ze nas spachtoch spava do desiatej pol jedenastej,tak stihnem pospat.
radka ako zvlada filipko bez dudky?
ja ani neviem ci som pisala aj my sme bez dudky a uz dlhsie, isla som podla jednej kamosky, mato sam dudku zahodil a nepytal, sem tam si spomenul,ale len povedal,ze ju vyhodil a bolo aj zaspal bez placu,takze na moje prekvapenie zvladol super 😵
u nas sviatky nadhera, okrem toho,ze doma uzasna pohoda, mame kopec snehu uz niekolky den v kuse snezi, teraz konecne prestalo.mato ma hroznu radost z tolkeho snehu hodiny sa vie hrat na terase a nic mu nechyba.
tieto vianoce uz krasne vnimal co sa deje, rozbaloval darceky o dusu, nevedel co skor chytit a mal hroznu radost zo vsetkeho.
dieta vstalo idem sa mu venovat, majte sa krasne papa

michaela2410
27. dec 2009

aspon to tu posuniem, vidim, ze vsetky sviatkujete

ceresnicky
autor
27. dec 2009

Ahojte baby

zelame vsetkym krasne sviatocne dnicky, my si ich uzivame vsetci styria po kope tak je nam fajn. deticky posluchaju, su zlati. Matko stale chodi za Jakubkom a hladka ho, normalne ked sa mu prihovara tak aj zmeni ton hlasu a zacne sa maznat. no skratka zlaty je. niekedy nam robi aj naschval ale to je asi normalne hlavne ze ho lubi a nechce ho nikomu dat.
Matko dostal od Jeziska hrozne vela darcekov, nevedel co skor chytit. tak mame teraz pokoj ze sa zahra aj sam. zatial vyhrava plastelina playpooh kvoli ktore Lucinka tusim ani nechcela ist von 😀 😀 ak si dobre pamatam.

tak si uzivajte este zbytok sviatkov a hlavne budte vsetci zdravi 😉

michaela2410
29. dec 2009

😎

rencabv
29. dec 2009

Miška ty si vtipná, ja že si niečo prečítam a ty sa tu len usmievaš........Asi si všetci vychutnávate voľné chvíle tak sa vám ani na koňa nechce.
Aj my len tak polihujeme, dnes sme boli výnimočne aj v meste. Chalani sa pohrali, aj trocha pohádali, ale vrámci normy.
tak príjemné lenošenie 😉 😉 😉 😉 😉

michaela2410
29. dec 2009

renca, ja to tu aspon posuvam
😎

ale aby si si mala co precitat, tak aspon napisem, ako u nas bol velky narek na stedry vecer:

Lukas si tri dni pred vianocami vymyslel a vybasnil, ako dostane od jeziska korcule. No a kedze uz vsetci korcule mame, tak som mm nakazala, nech skusi zohnat take tie "kacenky", take dvojite, aby na tom dokazal aspon stat. Tak som bola strasne vytesena, ze bude kopec radosti, ked ich najde. No a Luklas, ze kde maju kolieska...tak sme mu vysvetlili, ze teraz v zime su kolieskove zbytocne, ze teraz sa da korculovat len na takychto. Tak sa ukludnil, ale kedze bol nevyspaty, a nieco sa mu rozlezalo v hlave, zrazu len spustil narek, ze on chce take normalne...a nemohla som ho presvedcit, ze na normalnych by mu to neslo. (v lete skusal na inlinoch a neslo to vobec), ale na druhy den uz na ne vstal a skusal ich v obyvacke, na tu podlahu som sa radsej nepozerala, ci ju oskrel... Tak sa chystame na stadion ich vyskusat. Potom zreferujem, ako mu to islo 😀

Inak, darcekov dostali habadej, len ja si musim najst aspon na pol dna cas, aby som preriedila hracky v ich izbe, aby sme mali kde dat tie nove 😀 😎

vierkas
30. dec 2009

ahojte,
my sviatkujeme super, ale to asi kazda z nas, pekne si to vsetky doma uzivame cela rodinka pohromade, mohlo by to byt aj castejsie,ze mam pravdu? 😉
aj ked ma to aj svoje muchy, ked sme same doma tak sa pekne prehrame, Timejka poslucha a teraz je z tatika taka natesena, ze ho kazde rano najde doma, ze od rana sa jasi a vymysla, takze mame aj take dni ked je zla ako cert, ani von sa jej moc nechce chodit, ani sa jej necudujem mna tiez to pocasie nebavi, ale troska na vzduch musime 😉
teraz mame same navstevy, alebo my niekam ideme tak mame o program postarane

vianoce boli na jednotku, vsetci sme pekne sedeli za stolom a Timejka bola uplne stastna, co vsetko sme robili pri vianocnom stole, cely cas presedela a vsetko co sme jej dali aj pojedla, a ked tatinko isiel otvorit balkon Jeziskovi tak to uz som ju nemohla udrzat vystrelila ako strela zo stolicky a to bolo radosti, ked si nasla vsetko co sme pisali 😵 doteraz sa pekne hra, dostala vela toho a to si nasla este dalsie darceky u rodiny, ale tesila sa zo vsetkeho, samozrejme veci na oblecenie ju nebavili 😀

a ja sa pomaly gulam, dost zle sa mi kraca, tak chodim ako kacica 😝 dnes sme boli u dr. v Tn na prietokoch, bol tam dr.Kopcan,dost dlho sa nam venoval, bol super, takze vsetko v norme, vyzivovany je dobre, pekne malinkeho pomeral a zatial predpokladana vaha je 2750g,primerane k 36tyzdnu sme stastni, ze je vsetko o.k 😵
je otoceny dolu hlavickou, teda pripraveny na start 😀 , tak snad uz sa neotoci 😉

tak si to doma uzivajte a prajeme pekneho Silvestra 🙂
aj sa niektore niekam chystate?

vierkas
30. dec 2009

Matka, u vas je sneh? to mate super, tu to dost chyba, hned by bolo detom veselsie a o program postarane
posielala som ti sms na vianoce, ale prisla mi ze nedorucena, tak neviem ci mas este stale to rovnake cislo co si mi dala
majte sa krasne, pozdravujeme 😉

martinano
30. dec 2009

ahojte
vierka mate sa krasne, vsetko v poriadku na prietokoch to som rada, pekne sa drzte
dakujem za sms, niektore mi prisli,ale od teba nie, mala som vypnuty tel.zapinala som po sviatkoch, to cislo mam stale rovnake, moc dakujem si zlata,ze si na mna myslela
my sa mame tiez vyborne tatino chodi aj do prace,ale ma tak super sluzby,ze je s nami aj tak cely den doma.dnes sa o nas tatino stara, ja som nejaka chora, trosku mi opuchlo okolie chrupavky na krku, tak horsie prehltam, boli ma ucho,tak neviem ci stitna zlaza,alebo mam taky nejaky zapal ci prievan, no netusim, uvidime asi poletim na slovensko, tu mam termin u lekara,ale az na 7.1.lebo teda je to pekne neprijemny pocit,ako keby mi niekto tlacil na krk, vcera bol asi najhorsi den, dnes je trosku lepsie,ale cely den som prespala, asi som to potrebovala.mato je zlaty chodi po tatinovi,tak ma nechali oddychovat.
mame snehu a kopu hrozne mrzne dnes bolo cez den -16 a uz mi to poriadne lezie na nervy.neda sa byt ani poriadne vonku, len chvilku a domov, lebo to mrzne uz ozaj vsetko 😠
pozdravujeme a drzte sa babulky

radfi1
30. dec 2009

Ahojte,
naozaj je toho teraz veľa a nemám čas ani na koňa chodiť.
Miška, tak super, budete mať dalšieho korčuliara a sú to malí tvrdohlavci...no čo už....
VIerka, tak sa guľkaj a dávaj si na seba pozor....
náš F. bol tiež celý unesený z tatina a veru si aj poplakal, ked už išiel do roboty, že kde jej jeho tatinko...ale potom bolo už dobre. dnes som mu kúpila nožničky - darov bolo asi málo - 😀 a teraz ešte odušu strihá....no, veideť to, mala by som postarané o darček a len 50 centov ma vyšiel.
Filipko sa teda hrá chvíľu so všetkým, čo dostal. ale Adamko, toho nebaví nič a ked tak, len to, čo by nemuselo. už som veru zabudla na toto lezecké obdobie, také dobré bábo to bolo a teraz je to už krikľún, ked spustí, tak hotovo. neviem ale, či to nie je aj za to, že je už aj Filpko, tak si vynucuje našu pozornosť hlasnejšie, aby sme si ho vôbec všimli. tak to máme veselé. F. je doma až do 11.1. a tatino už zarezáva v robote, tak si užijeme prázdniny.
keby bol aspoň ten sneh. dnes som išla do tej čľapkanice a nohy som mala totál premočené. neviem, čo budem nosiť, asi nejaké gamaše si zaobstarám,
Maťka, skoré uzdravenie prajeme. a ste šikulovia, tiež už bez dudky. zatiaľ sa F. drží, ale samozaspávanie sa zase pokazilo....
pa a pekného Silvestra, my budeme ako tradične s deťmi doma.....

michaela2410
31. dec 2009

Radka, tak u nas je to opacne, Lukas bol a je uplne pohodove dieta, ale Tomas je urevany za vsetko aj za Lukasa. No a stale potrebuje, aby sa s nim niekto hral a venoval sa mu, Zato Lukas sa prehra s jednou hrackou aj hodinu a nikoho k tomu nepotrebuje...

No a ta clapkanica je fakt hrozna. vcera sme boli s detmi vonku a domov sme prisli uplne mokri, pancusky mali total mokre 😒

ceresnicky
autor
1. jan 2010

Vsetko dobre v novom roku 2010 hlavne vela zdravicka a stasticka, a Vierke cakatelke rychly, bezbolestny porod praje Matejko, Jakubko, Janka a Janko Čerešničky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre