Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
24. feb 2009

Jani, ako si na tom???? Už môžeme ísť na to caféééé? Mám pre teba nejaké veci.

lea3
24. feb 2009

ozaj, a čo Katka s Anetkou???? Sú teda doma, alebo jej to fakt vyvolávajú??? Janka Č. napíš rýchlo nové správy, lebo na Katku myslím a držím palce, nech je všetko O.K.

martinano
24. feb 2009

jeeej jasom skorodostalainfarkt vierka netras

martinano
24. feb 2009

somtohned obvolalaabyso vedelaco jes katkou, nevyvolavaju porod, robililen oxitocinovy zatazovy test a dopadol dobre,takzeanetka sa drzi pekne,jeto baba bojovnicka

jahodka11
24. feb 2009

lea, vierka pisala, ze katka dnes uz dostala vyvolavacku, takze anetka bude medzi nami co nevidiet.....tak drzime vsetky prsty, nech su obe zdrave a v poriadku 🙂

jahodka11
24. feb 2009

a teraz citam prispevok od matky, tak super....... ako dobre, ze len nedorozumenie a ako pise mata - ano, baby su bojovnicky 🙂

martinano
24. feb 2009

tusimvsetky maju namahave dni v tomto pocasi
jasom bola u doktora dnes takmatko bols babkou an pol hod.ho musela postrazit kamoska,lebo babka musela ficatdo roboty,ale nas maly hrdinabol spokojnylebo sa boli sankovatvyhrali sado sytosti a vyblaznili zaspal poceste domov len som ho prelozilado postielky

lea3
24. feb 2009

no to je supiš, že sa Antka s Katkou ešte držia, každý deň je k dobru.

Maťa, zdravím, ako žijete? Ste stále v Meste? Asi áno, mám v tom chaos. 😅
Poobede, asi okol štvrtej ideme s Jankou a Viki na námestie, tak ak by ste išli, tak zavolaj. Posielam IP

martinano
24. feb 2009

ja neviem na omto pisat ospravedlnujem sa, mam pozicanyod babky mimi laptop, a nemozem si zvyknut
radka v norsku je vraj este viac snehu, posielali nam susedia fotky tak to someste ani ja nevidela
dankagratulujeme k uspesnejprechadzke

dad1
24. feb 2009

servuste 🙂
este som nakukla a tolke noviny a aj real debatčáky. 😵

takze - zeby riskooooo uz tu bol.tak ho pekne vitame a sme zvedave na miery.tak cerstvy tata daj info.a gratulujeme,nech ste zdravi a krasne rastiete.

katka v. - karolinka sa este k chodniu vrati,na to ma este cas.ide na to presne ako ma,najprv na styroch a potom po dvoch.neboj,urcite budete chodit skor ako sme zacali my.lucka sama zacala az v 14,5 mesiaci.

matejko ma dnes meniny??nooo,skoro mi to uniklo,esteze je tu katka - vsetko naaaaaaaaaaaaaaj,vela zdravicka,stasticka a pusiniek na licka. 😎

renca-co dobre si varila?hod inspiraciu.ja som si dnes vymyslela rychlovku - tvarohove slize.

lea - to bliakanie z balkona 😀 😀 😀,ale aj ja mavam nervy,ked miniekto vyzvana a hlavne vtedy ked lucka spi,to ma ide trafit.

vierka - tak zajtra sa vidime u radky,dufam,ze aj lenke to bude vyhovovat.aj som dnes pozerala,ci ich nezbadam,ale nemala som stastie na nich.chcela som sa opytat,ze ako ziju,ked su take partizanky s hankou.

vierkas
24. feb 2009

ahojte,
tak tu je debat, narychlo som len odskocila, lebo este dovaram obed 😉

tak take nedorozumnie som sposobila, ach to ma mrzi, zrejme som to zle pochopila, ale ked Janka mi to tak strasne rychlo povedala, ale som rada, ze si to Matka uviedla na spravnu mieru a ty tomu aj lepsie rozumies, tak som aj ja rada, ze sa maju dievcata dobre 😉

dad1
24. feb 2009

ahojte jahodka a aj mata.tak chvalabohu,ze to nebola pre katku vyvolavacka. 😎 este nech to vydrzi anetka v brusku.katka g. pevne nervy a hlavu hore. 😵

martinano
24. feb 2009

vierka jasom skoro skolabovala,s mi to nezdalo, taksmhned janke volalaajjesom to vysvetlila
matko je hore utekam
katka idete vonskarolinkoubrnkni

vierkas
24. feb 2009

cau Danka,
uvidim ci sa Lenka ozve, este pozriem na skype.......asi nestiha 😀

dad1
24. feb 2009

jemine,sak nestiham ani reagovat.musim cosi urobit kolegyniam do prace,ale este sem mrknem o chvilku.

vierkas
24. feb 2009

cau Matka, to je fajn, ze tu mame taku odbornicku 😉
aspon aj Janka s rodicmi budu teraz pokojnejsi, ked si im to vysvetila 😉 ja som tiez nevedela o co ide 😒, ani vobec neviem, ze sa take testy robia......no co uz, nech su len dievcata zdraveeeeee 😵

rencabv
24. feb 2009

Danka dnes som rýchlo navarila, lebo babka mi dala obed a mikrovlnka ho zohriala za 2 min. tak paráda 😀 😝 inak bola tarhoňa s morčacím mäsom a cesnaková polievka so syrom.
Už mi je aj jasné kto je nové tiráča stačí chviľku vydržať a aj moja zvedavosť dostane zadosť, len vedieť čítať 🙂
Matka malý bol asi taký unavený že už nemôže dlhšie spať, alebo je to jeho normálka 🙂

vierkas
24. feb 2009

idem dovarit obed, lebo sa mi dieta zobudi a bude hladne 😀

radfi1
24. feb 2009

Neujdite, aj ja som už tu!

rencabv
24. feb 2009

Ahoj Raduška 😲

radfi1
24. feb 2009

Fiha, tu to dnes fičí.....
Nemohla som zase naštartovať net, už som sa zľakla, že to naozaj ja mám takú energy, čo nám mágio z toho blbne....

radfi1
24. feb 2009

NO, čauko, ja som sa pred pol hodinou dotrepala domov, mali sme sánky, ale ked už sú chodníky odhrnuté a cesty len mokré, tak je to o hubu....

rencabv
24. feb 2009

Asi si nejakko negatívne nabitá na PC, boli ste na sánkovačke a jedačke som počula

angelos
24. feb 2009

ahojte

tak konecne vydavam zapisky...Vierka 😀

angelos
24. feb 2009

ja,ze len sem na minutku mrknem...a tu 3 strany 😝

rencabv
24. feb 2009

Radka aj ty sa stále musíš preklikávať na poslednú str pokecov, nejde to nejako rýchlejšie?

radfi1
24. feb 2009

Jaj, ty už si stihla mať nové info...
nakoniec sme toho stihli až-až a to sme sa z domu vypravili o jedenástej. dr. nás pozrela a že OK. a testy na alergiu nám vraj už robili, ked bol malý, to tam našla v karte a vraj nemá po mne predispozíciu na ten ekzém, tak nechápem, prečo sa mu to robí....ale máme dáívať pozor na zvierence, nechytať psov, mačky....to ja teda s tým nemám problém.....

radfi1
24. feb 2009

Mne to automaticky dá poslednú stranu.....
ale vždy to ide cez to forum...

radfi1
24. feb 2009

Ahoj, Lenka....

rencabv
24. feb 2009

Teraz som si všimla, že aj Adamkov vek sa odpočítava na koníkovi, aspoň mám prehľad lebo nikdy neviem kedy to má byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre