Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
2. apr 2009

Dani, ešte Ti odpoviem - dva celé dni a kúsok, takže zajtra ideme pre istotu k MUDr.

Majte sa krásne.

michaela2410
2. apr 2009

tak cau, lea! a hlavu hore!

dad1
2. apr 2009

miska ale aspon ze,si mozes obcas zmenit prostredie a ist k vasim na dedinu,to je hned lepsie a clovek pride na ine myslienky. 🙂

dad1
2. apr 2009

lei - no ak nema ine priznaky,moze to byt za siesta choroba.a to predpokladam,ze zajtra sa ti mala vyhadze.a budete mat pokoj.

michaela2410
2. apr 2009

aspon, ze nemam PNku, to by som sa nesmela odtialto ani pohnut, aj tak posielam pre tomasa svokru, aby ma nahodou ktosi nevidel vonku a aby potom neboli reci 😒

dad1
2. apr 2009

janka b. a co ty? robis tie zemáky? 😀

michaela2410
2. apr 2009

prosim vas, co je to ta siesta choroba? aj kamoska z Brezovej mi vravela, ze jej maly to asi mal. 😖

dad1
2. apr 2009

miska,tie reci,na to sa vykasli.ale viem,ze je to neprijemne,najma,ked si len nastupila.ale zas na druhej strane,treba pozerat v prvom rade na seba,na svoje zdravie,skola neutecie.a komu by si tym pomohla,keby si to prechodila,o chvilu by to tu bolo zas.

dad1
2. apr 2009

miska, to dieta dostane z nicoho nic vysoke teploty,ktore sa nedaju zrazit.das cipok,resp. sirup a pomoze to len na chvilku,niekedy su teploty naozaj brutal vysoke (my sme mali az 41 st ☹ ),no a potom na treti,stvrty den sa dieta vysype drobnymi vyrazkami,takou krupickou a je po chorobe.

mrbaby
2. apr 2009

Ano uz budu..tak poobede vonku budem zase pistat ze ma boli zaludok..ked ich zozeriem take horuce.. 😝

dad1
2. apr 2009

je to inak virusove ochorenie,dostavaju to len deti a maju po tom na tuto chorobu imunitu jeden rok,takze teoreticky sa im moze kazdym rokom vracat.ale najnachylnejsie su deti od 1-3 rokov. 😵

jani,ved tie zemiaky vybehas,ked budes tak makat jak vcera.a dojdes do parku?

michaela2410
2. apr 2009

dani, diky, Idem, lebo Lukasovi chcem dat este ryzu s masom (hoci on chce len visnicky), polievku zlupol, tak uvidim, ako sa napapa este teraz

Majte sa krasne 😀

dad1
2. apr 2009

ale uz teraz si viem predstavit,ako to u vas teraz pekne vonia jani,ja milujem vonu cerstvo upeceneho jedla. mnaaam 😵

dad1
2. apr 2009

OK miska,papa a zas nabuduce. 😉

dad1
2. apr 2009

inak dufam,ze radka je este 2v1,ked sa neozyva.hadam,len s adamkom stihnu stretko. 😵

mrbaby
2. apr 2009

Neviem..mam sa stretnut s Katkou..tak ak sa jej bude chciet dobehneme..

dad1
2. apr 2009

dobre jani,my budeme v parku,som sa rozhodla,ze musimopat zacat fotit,lebo nemam aktualne fotky, a chcem aj tu na konovi spravit novy album lucke,tie stare uz zmazem.

mrbaby
2. apr 2009

No dufam ze je este pokope...to by bola sila..naplanuje stretko a nestihne ho... 😉

mrbaby
2. apr 2009

No, aj ja som uz davno nefotila...mala by som aj ja zacat...ale uz budeu krajsie fotky ked je tak pekne vonku...

karlatko
2. apr 2009

dovešala som prádlo a sadla som si hned za PC a v tom počujem cumel padol tak Karolínka je už hore , ideme obedovať a určite pôjdeme von tak hádam niekoho stretneme 😉

prajeme všetkým pekný den

dad1
2. apr 2009

no ved prave,to slnko malaka,fotky budu krasne.dnes som malu fotila aspon do mobilu s tym kocarikom ako pekne isla.

dad1
2. apr 2009

cau katka a vonku sa uvidime. 🙂

dad1
2. apr 2009

tak idem aj ja het,trosku sa natiahnut,nech mam v parku potom energiu. 🙂

dad1
2. apr 2009

papa 🙂

mrbaby
2. apr 2009

Zemiaky hotove...su celkom dobre.. take co dom dal.. mocarela, parky, spenat cesnak...a celkom dobre to chuti..

mrbaby
2. apr 2009

Tak pap idem aj ja odpocivat..

rencabv
3. apr 2009

Len by som vám chcela oznámiť, že organizátor dnešného stretka sa určite nedostaví. Vedú ju k tomu objektívno - subjektívne dôvody ADAMKO 3600g a 53cm, ktorý si včera o 21,08 povedal, že mama nebude piť, ale sa venovať jemu 😉 😉 😉 😉

dad1
3. apr 2009

bre ranicko 🙂
O 😵 Z 😵 N 😵 A 😵 M 😵

na znamost sa vsetkym dava jedna uuuuuzasna sprava:
Adamko je na svete!!!!!53 cm a 3600 g.je to chlapík ako buk,maminu netrapil dlho narodil sa veeelmi rychlo. 😎 😎

asi to uz vacsina z vas vie,len radka vravela,ze na janku č. nemala telefon,tak som bola poctena,ze to sem mozem vykricat. 🙂 🙂 🙂 juuuj,sa tesim,my sme uz vcera s nasim tatinom vecer zapijali doma.a dnes to musime aj na stretku oslavit,maly bude zdravy ako buk. 😉 😉 😉

dad1
3. apr 2009

teeda,renca si ma predbehla. 😀 😀 😀

dad1
3. apr 2009

tak je to tu double sprava 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre