Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
6. apr 2009

Janka Č. - tak to sme sa s Kačenou minuli dnes u Durdíka, ja som tam bola okolo 12,15, ale som sa tam nasúkala, vypýtala recept a zdrhala, lebo ma čakali chlapi v aute....
Tak som to len zhruba prečítala:
Lea - díky moc za tašku, vrátim čo najskôr, bola to paráda, nenamýkala som sa a išla ako hviezda, aj kufrík, čo sme vyfasovali sa mi tam pomestil....
tak sa pekne liečte, lebo vás to už dlho drží, vonku krásne, tak nech si to užívate....
Lenka - ty dostaneš po zadku - umývať okná, ísť na Kačák, predtým v cirkuse....ešte sa šetri, nech malinký porastie 😀 ale dúfam, že budete potom tak rýchlo ako my.....
Tak som rada, že sa vám páčilo na stretku, ten signál - na to som nepomyslela - ale vynašli ste sa.....
Danka K. - tak už konečne chodíš medzi nás.......sa tešíme...Riško je teda zlatučký, že vás nechá vyspať, som zvedavá na tie naše noci.....
Zatiaľ je FIlipko na prázdninách, tak sa budeme adaptovať. a bol ma pozrieť aj v nemocnici - mohli ísť na izbu za mnou, vôbec nežiarlil aj ked som kojila, len bol ako divé vajco. dnes sme sa tam zastavili z TN a bol zlatunký, ako ma stískal - mami, mami. a zdalo sa mi, že veľmi narástol a to som ho len od štvrtka nevidela.....
a ma prekvapilo, že budeme môcť už aj zajtra ísť von, no asi ho dám len na balkon na skúšku. tak potom už na VN budeme aj riadne kočíkovať hádam.
dr. k nám príde v stredu, tak uvidíme, hlavne čo tá žltačka, dnes som nestihla slnko, tak zajta ho budem kurírovať.....
OK, idem oddychovať.
pa, ved sa budem snažiť koňovať, kým nemám doma dve deti.....
a chýbali ste mi....

ceresnicky
autor
6. apr 2009

Ahoj Raduska, ja len narychlo citam, chlapi sa kupu. som rada ze ste stastne doma a zdravucky. mne sa tiez velmi podoba na Filipka. Kacena bola u Durdika okolo 13.30 bola objednana. tak ste sa minuli. tak nech dobre spite doma prvu noc 😉 pa a drzte sa 😉

michaela2410
6. apr 2009

Ahoj Radka, tak prislo na moje slova a bola to rychlovka 😀 , ale blahozelam a nech ste zdravucki.

Len sa chcem spytat, kde si rodila, v TN? aj tam uz je nadstandartna izba? Ja som bola este ked bolo odd. po starom 😒

Tak sa drzte a papa.
Stretko tu bolo vychvalovane, aj som si hovorila, ze by som sa k vam nabuduce pridala...ak ma vezmete. 😅

miriamkac
6. apr 2009

radfi1...srdecna gratulacia, nech ste vsetci zdravi. 😵

radfi1
6. apr 2009

MIška 🙂 určite ťa vezmú, ja by som išla tiež, no neviem, či ma moji chlapi pustia.
Adamko je už okupkaný a buvá v postieľke, tak držte palce, nech pochopí, čo je deň a noc.
my ideme zatiaľ lepiť nálepky na stenu pre Filipka, už sme dali Krtka a je to nádherné.....bude sa určite tešiť.
Brú noc.....
A bola som v TN, je to tam teraz podľa mňa super, aj keby som bola na normálnej izbe, personál - väčšinou samé mladé baby, všetci sú veľmi milí, aj pri pôrode som mala veľmi zlaté sestričky, sme sa aj nasmiali, zažartovali.
no ale ja som aj teda dobrá pacientka, o tom pokoj, aj doktor povedal, že takých pôrodov a statočných pacientiek keby mal viac...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

radfi1
6. apr 2009

Ked bude takto pekne, tak sa možno aj s niekým postretám pri prechádzkach kočíkom....už máme aj skejtík pre FIlipka na kočík...

lienka55
6. apr 2009

Radka srdecne gratulujem,prajem vela zdravicka a mliecka.Ako si zvladla porod,ked to porovnas s prvym?

michaela2410
6. apr 2009

tak to je fajn, ani ja nemam na TN vyhrady, ale uz sa nechystam rodit 😅 aspon ja nechcem, hoci mamgel je ineho nazoru 😒 😠

martinano
6. apr 2009

ahojte
vitaj doma radka, prajeme adamkovi krasnu dobru nc nech spinka az do rana.manzelovi som rozpravala ako som ta stretla v pondelok a povedala ti,ze uz to nebude dlho trvat a rodis.tak mi povedal nech uz nebosorujem 😀 ,minule som kamoske povedala,ze malinka sa narodi 14.12 aj tak bolo 😀

martinano
6. apr 2009

kuk album konecne aspon par najnovsich chcela som dat aj od malinkeho,ale vlozilo mi len zo sona, musim to upravit

dad1
6. apr 2009

cauko, vitak radka!!!! 🙂 som si preluskala tvoje prispevky a mile bolo,ze si adamka v jednom prispevku premenovala na filipka. 😀 😀 😀 este si musime zvyknut,aj ja som dnes nasmu tatinovi referovala,ze filipko je uz doma,a on ze,ako sa mal u babky,tal mi trklo,ze to nie filipko,ale adamko je. 😀 😎
zelam prvu noc doma co najviac pokojnu a uzite si volno s tatinom. 🙂 🙂 🙂 🙂

dad1
6. apr 2009

a matka - paradne fotos,konecne sme mohli vidiet aj vasho martinka,strasne krasny chlapcek. 😵 😵

rencabv
7. apr 2009

Ja len mrk. Želám všetkých príjemné slnečné dníčky 🙂 Môj mobilný net ide na poradu do Komárna, tak budem zase odrezaná od koňa 😒 😒

Na stretku bolo super, len sa ma doma pýtali čo som tak skoro prišla 😉 Ja som sa asi odosobnila a vedela som, že deti majú 100! percetnú ochranku 😝 😎 Vratko nepotreboval ani mliečko na dobrú noc......

Ahojte, dnes sa doobeda chystám na otočku do mesta, tak možno sa s niekým stretnem........

papapapap

vierkas
7. apr 2009

ahojte 🙂
Radka vitame ta domenka aj s Adamkom, tak si to uzivajte a nech je babatko ukazkovo dobrunke 😵
tak ty si musela teda byt velmi dobra rodicka, ked si dostala pochvalu, ale zasa taka rychlovka to bola to sa dalo vydrzat, ale aj tak super porod na jednotku 😵
uz sa tesime, kedy vas uvidime vonku, dnes sme stretli tvoju maminu aj Renatku s Vratkom, boli sme sa v parku hrat aj s Hankou, bolo super to pocasie je genialne 🙂
tak urcite coskoro vyrazite do ulic, ked bude takto teplucko 🙂
Radka, aj moja sestra pozdravuje a zela vam vsetko dobre 😵 vravela, ze v nedelu mali prijemnu prepadovku prisiel k nim na navstevu Gabko s rodicmi 🙂

malu som ulozila akurat spinkat a niekto bucha 😠no som zvedava ci zaspi 😔

Matka, fotky super, Martinko je strasne zlatucky chlapcek 😵
a ty takto predpovedas? parada 🙂

idem sa najest a poupratovat, hracky su vsade a idem aj nieco rucne poprat a potom oddychovat 😉
poobede urcite vybehneme von
krasny den

radfi1
7. apr 2009

Ahojte, ja len na skok. pridala som nejaké nové fotky, hlavne aj tú novú izbičku Filipkovu s nálepkami.
Noc bola celkom OK, aj ked sa malému nechcelo od polnoci spať, tak ja potom šup ho za mnou a spali sme 🙂
Pomaly si zvykáme, spali sme do pol ôsmej, potom Adamko len po troškách podriemkával, rád by sa na rukách nosil. aj sme ho opaľovali na slniečku, no veľmi sa mu to nepáčilo.
teraz konečne poriadne zaspal. tak idem ho nasledovať.
dnes sme mali na návšteve mamu a Mariku, Renatu a Vratka - priniesli mi obed 🙂 a nové vecičky do výbavy....
Idem ešte kuk Maťka a prchám....

dad1
7. apr 2009

ahojky,ja len na skok.

dnes som mala do obeda pre lucku aupairku - svokru.dojdu mi vymenit konecne tu chladnicku,co sme s jankou b. 😉 uspesne vyreklamovali.som tu staru chystala na odvoz,najvacsia makacka bolo odstranit tie lepy po tych nalepkach,co sme tam mali,ale uz je ako nova,aj ju je skoda do šrotu,ale co,ked bola vadná.tak sa vytesujem,ze dnes dovezu novu - kraaasnu.a este aj vacsiu, aspon mi tam vojdu vsetky velkonocne dobroty. 😀

lucka vraj nachodila 1000 jarnych km,a veru to bolo aj vidno,zošrotovala cely obed a teraz sa prave snazi zaspat.
ja este idem zehlit.sa mi nechce 😝,ale ked je takto krasne,tak periem ako diva 😀,lebo mi to pekne schne na balkone.

prijemny den,urcite sa s niekym stretneme,lebo po spanku vyrazame von.budem mat aj spolocnost - nasich,tak to zas bude lucka v siedmom nebi. 😎

dad1
7. apr 2009

jej radka si este tu? by som ta chcela o daco poprosit..

radfi1
7. apr 2009

Danka, ahojky, aj ja mám rovnaký program, práčka hrkoce od rána.....

radfi1
7. apr 2009

Pros....

dad1
7. apr 2009

jeeej,fotecky nadherne a izbicka je supeeeeeeeeeeer.uz vidim,ako filpko skace od radosti. 😉

radfi1
7. apr 2009

A vy budete mať novú chladničku? a to vám vymenili za inú?????

dad1
7. apr 2009

ja ti cinknem,chod si po mobil 🙂

dad1
7. apr 2009

dakujeeeeem za vybavenie,si zlaticko. 🙂

dad1
7. apr 2009

a este som chcela radka,ze zmen si udaje v pase,na 2 deti,lebo ti tam bude pocitat furt tt. 😉

karlatko
7. apr 2009

ahojky

tak som vás už nestihla, dočítavala som

vítame Vás Radka doma, ty si veľmi šikovná ty si ozaj na víkend na dovolenku odskočila 😀 😀 😀
fotečky krásne a veľmi sa mi páči v nemocnici s Adamkom a Filipkom, izbička - Krtko krásne , Filipko bude mať veľkú radosť

Karolínka spinká ja obedujem a pôjdem trochu poupratovať a prišiel Karolínkin krsný tak sa mu idem venovať

dad1
7. apr 2009

no a chladnicku budeme mat novu,lebo tu nasu uz nevyrabali,tak sme si mohli vybrat inu,milko vybavil. 😎

karlatko
7. apr 2009

a zabudla som pochváliť aj Maťkine fotky malí je zlatí 😉

dad1
7. apr 2009

ahoj kacenka 🙂

ale uz ozaj paadim,lebo zehlenie vola.a vecer sa mi uz nebude chciet,tak idem dokial mam pracovny ošiaľ. 😵

radfi1
7. apr 2009

Danka, už som to zmenila, aj fotku som si dala teda s dvomi chlapmi..... 😀
Kačena, ahojky,
ja idem tiež rozvešať veci a možno stihmem aj pospať....

lea3
7. apr 2009

Ahojky 🙂

Jéééj, Radka, aké prekvapko, keď som otvorila Koňa, tak Vás vítame doma, dúfame, že ste všetci ok, a že sa Adamkovi doma páči a pekne papká a spinká... 😵
Fotečky sú nádherné, a Adamko je krásny chlapček. A čo Filipko? Aké mal reakcie? No vieš, som zvedavá... 😎

Dnes sme boli s Adelkou vonku vo dvore na pieskovisko, kopec mamičiek a detí tam bol, dokonca prišli Katka s Anetkou a mangelom, takže sa chválim, že aj ja som už Anetku videla, je ako bábika v tom peknom kočíku, strašne zlatulinká a Katka vyzerá, že ani nebola tehu... 😉 😀
Domov sme prišli ako prasiatko, hneď musela ísť malá do sprchy, čo sa jej ohromne rátalo, ale potom ten rev, keď som ju vybrala,no hrúúúúza... 😅 teraz už chrní 20minút, lebo vstávala o 07:30, čo sa nám teda dllllho nestalo, ale neva, nesťažujem si... 😉

Už som vybrala skoro polovicu ATB, aj je mi o poznanie lepšie, tak dúfam, že po Veľkej noci už budem fit a nebudú mi preplachovať tie dutiny, lebo sa toho bojím jak čert kríža... ☹ 🙄

Idem dočítať, čo ste popísali....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre