Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
26. máj 2009

Jej, Kačena, aj ty si tu bola...idem ťa nasledovať, máš dobré nápady..

michaela2410
26. máj 2009

aaa, ja ze aka diskusia tu a vy idete na kute? Tak sa idem natiahnut aj ja, pre deti idem az po tretej, lebo Lukas ma dnes vystupenie 😀

radfi1
26. máj 2009

Ja som si všimla, že si na inom fore 😀 tak si aj ty oddýchni....

michaela2410
26. máj 2009

to ja len tak skacem a citam si 😀 😎

radfi1
26. máj 2009

Ja som dojedla práve krupičnú kašu, mi nemal kto dnes uvariť obed 🙂 a ja mám variacu krízu pre dnes....

michaela2410
26. máj 2009

v tom horku sa ti ani necudujem 🙂

michaela2410
26. máj 2009

zacinaju ma chytat driemoty, ale spat nechcem, to sa vzdy zobudim unavenejsia a ako mechom prastena 🙄

michaela2410
26. máj 2009

Dnes sme zo skoly absolvovali divadelne predstavenie a bolo to super. Konecne nieco kvalitne: To najlepsie z Radosincov, co bude dnes aj vecer. A myslim, ze aj decka to celkom bavilo. 😀 Stepka bol vtipny, ale uz tie roky na nom vidno

michaela2410
26. máj 2009

Uz som tu zostala sama tak idem. papa 😎

michaela2410
26. máj 2009

este nikto? tak aspon posuniem...

Ozaj Radka, dnes som videla na Kacaku Adamka 😎

michaela2410
26. máj 2009

Radka, vcera si sa pytala na tu Cestu rozpravkovym lesom. Teraz som hladala, kedy bude na Starej turej. Tak v nedelu, o desiatej to zacina na dubniku. Tam je to dobre v tom, ze sa to da bez problemov aj s kocikom. Len neviem, ake bude pocasie, hlasia prehanky. ☹ My sa tam ale urcite chystame. 😎

rencabv
27. máj 2009

Tak ja vám len zaželám pekný dníček, aby ste keď sa zobudíte a budete koňovať nemuseli hľadať tému až na neviem akej strane.
Troška mrholí, ale už z jednej strany vykúka aj slniečko, tak uvidíme do čoho vstávame.
pa

dad1
27. máj 2009

bre ranko 🙂
my zas vyspavame.lucka vzdy ked je tlakova niz,tak dlho rano spi.a to uz vcera sme nemali obedny spanok,lebo vstavala o 8-mej a ani o 15-tej sa jej este nechcelo spat,tak som sa tesila,ze pojde vecer skor spat,a ze na druhy den tj. dnes bude mat opat normalny rezim.a vidite...vcera zalahla o 20-tej a teraz este nevstavala. 😅 😅 takze dnes sme opat asi bez spanku,aaach jaj.
no ale nemozem mat vsetko,ze? aj dlhe vyspavanie,aj obedny veget. 😀 😀 ale poviem vam,ze ked cez obed malá nespi,tak ja vecer padam z noh,som total unavena z toho.uz pri líhani do postele spim. 😝 budem si musiet aj ja prehodit rezim a zvyknut si.
ani neviem,co budeme dnes cely den robit.vonku nie je bohvieako,tak som veeelmi zvedava,co vymyslim.zatial ma nic zaujimave nenapada. 😀

miska - pekna fotecka v pase,si sa vynovila. 😎 😎 a ja som pozerala,ze kto novy tu vcera samodebatil.

renca - ty o 6-tej uz konujes???? moje nervy,ale aspon uz mas kopec roboty doteraz spravenej,mna vsetko len caka.
pekny dnik vsetkym,papa

radfi1
27. máj 2009

Renata, o šiestej na koňovi, ty si už normálne závisláčka 🙂
Uvidíme, kam sa nakoniec vyberieme, Jojo sa chce učiť, tak si budeme musieť nejaký program vymyslieť. ale na Dubník asi nepôjdeme. ved ešte uvidím, však ja by som tam ani netrafila 🙂
vraj v PN je otvorenie sezony a nejaké akcie majú byť aj na ZV, ale možno nám to počasie všetko pokazí.
teraz tiež neviem, či ísť von, alebo čo.
včera sm mala vybavovačky, tak Marika strážila Adamka, mala som tam ísť aj ja, no akosi som to nestiíhala.
pa

lea3
27. máj 2009

Ahojky 🙂

My sme boli dnes ráno hore od 05:45, takže klasika... pred deviatou sme už boli v Lidli, a o 09:45 už aj na námestí s Jankou a Peťou... bolo super, teplo, len troška kvapkalo, ale to hneď aj prešlo. Keď sme prišli, malá kupodivu sprášila fazuľovú nakyslo s cícerom, (ale vymixovanú, lebo fazule boli veľké), a od 12:00 chrní, tak som celá happy, že si trochu oddýchnem. 😉
Včera som aj ja žehlila, keď malá spala 2 hodiny 😝 v tom horku... 😝 😝

Stretli sme aj Anetku, na kontrole dopadli dobre, všetko je v poriadku, tak sa tešíme s nimi.. 😵 🙂

Lenka by už mala byť doma, že??? Sa teším na tie fotky 😵

A mali ste tu včera aký veľký debat 😕 , dokonca aj v noci, to ja už chrním, lebo vstávam každý deň skoro... 😉

lea3
27. máj 2009

Vítame Maťku s Maťkom na Slovensku, teda, ani si sa neozvala, že ste už tu... a kade beháte doobeda? Brnkni a pridajte sa k nám 😉

lea3
27. máj 2009

Včera vpodvečer sme boli na zmrzku a pri fontáne a malá sa tak jašila, a skákala po tých schodíkoch, že sa natiahla rovno na pusu, tak má oškretý celý nos, hornú peru aj bradu... no hrúza... ale neplakala dlho, zakúsla si aj v puse a tiekla jej krv, a dnes, keď sme šli okolo fontány, tak hneď hovorila, že hapala Adelka, bolí bobo... 😀

vierkas
27. máj 2009

ahojte 😉
hlasim sa, nejak nestiham a aj mangel vravi, ze abstinujem a nepisem, zeby kontrola? 😀 😀 😀
ale nie, uz niekolko dni som nezapla PC......nie je ani kedy stale mame nejaky program a vecer som total unavena, ale nezabudla som na vas, a ked sa podari vzdy niekoho stretneme nazivo vonku 😉

vsetko som neprecitala, Timejka prave zaspava, dnes bol teda blby den, uz od rana stala pri dverach, ze chce ist von a ja som potrebovala este dovarit polievku no druhe uz nehrozilo tak teraz pojdem este dokoncit obed 😠
Timejka tu ma bratranca a sestranicu z DE tak sme vacsinou s nimi, vcera sme boli na zelenej vode tam sa vysantili, bolo tam dost ludi sa slnili a aj kupali.....brrrr ja by som sa este neodvazila, aj ked na slnku bol teda riadny upek
skoda, ze dnes sa zamracilo,ale snad sa zasa coskoro vycasi 😉
vybehli sme dooobeda do obchodu, potom zacalo prsat tak sme zakotvili u babinky a zrazu sa vycasilo 😠
ale Tima sa zahrala a ja som si v klude vypila kavicku, ved poobeda ak nebude prsat vybehneme urcite von

na stretku bolo super, rada som ta Miska spoznala a pozeram, ze mas novy pas a ja naskor, ze mame novu tiracku 🙂
nabuduce pokecame viac, ked bude doma mangel zostanem urcite dokonca 😉

lea3
27. máj 2009

To stretko Tiráčat by sme veru mohli poobede na tom Kačáku zase zorganizovať, budúci týždeň, hádam už bude pekne, a veru, Radka máš pravdu, tam už okolo tej piatej ani taký úpek nie je. 😉

vierkas
27. máj 2009

vitame Matku s Matkom na Slovensku a urcite dame stretko, ked vykukne slniecko dame nejaky termin a stretneme sa vsteky trebars na Kacaku a mozeme, ako pisala Radka aj poobede nie je tam taky upek 😉 tesime sa 😵

Lenka by mala byt uz doma, vcera ich este nepustili tak snad dnes uz prisli, ved vravela, ze sa ozve 😉

lea3
27. máj 2009

Ahoj Vieri, tak ako Lenka s Andreaskom? Už sú doma? Ty máš zaručene čerstvé správy 😉

lea3
27. máj 2009

... tak už si mi dala aj odpoveď... s predstihom... 😀

vierkas
27. máj 2009

Janka, c zelame bezproblemove tehu, tesime sa s vami 😵
fotecky zo sona su krasne, tak nech malinke pekne rastie 😉

sestra ma vysledky AFP dobre, tak je rada a my vsetci snou, ved stale na nu myslime 😉
a som jej vravela, ze buduce stretko by mohla aj ona s nami poklabosit tak snad dohodneme nejaky terim, ved ja dam vediet, kedy k nam pride 😉

vierkas
27. máj 2009

ahoj Lea, pisem radsej pomenej, lebo nechcem prist o dlhy pirspevok

neviem ci je doma, jej mangel vravel, ze by ich dnes mali pustit, Lenka vravela ze mi zavola 😉
malinky mal nejaky problem s vrackanim, ale uz je to snad v poriadku 😵

lea3
27. máj 2009

tak držíme palce, nech je všetko v poriadku, a nech sú rýchlo doma. 😉

jej, a kukla som fotky zo sona Janky Č., - super, ako je to už vidno na tej poslednej.. 😵

vierkas
27. máj 2009

fotecky z Bojnic mate krasne, Radka v tom skakacom hrade ti to pristane 😀
ja sa stale nemozem dokopat, ale snad dnes sa mi podari pridat nove fotky, lebo sa aj Vojtinove kolegyne vypytuju, ze uz davno som nepridala aktualne foto......musim sa polepsit

vierkas
27. máj 2009

som rada Laa, ze Adelka to mala len taky lahsi uraz a pusinku ma v poriadku, ale boli podarene, ked sa stiskali aj, ked Timejka spadla na Adelku, tak sa strasne hodili na seba, az spadli, ale Adelka to zvadla statocne je to velka babulka 😉

vierkas
27. máj 2009

Timejka si rozkazala pizzu, ked sme kupovali kukuricu tak povedala, ze mnam pizzu, povedala to po svojom samozrejme smiesne 😀 radsej som to v obchode zahovorila, nech tolko to slovo nevykrikuje 😀

vierkas
27. máj 2009

v sobotu by sme mali ist do ZOO Lesna, tak ak bude dobre pocasie pojdeme, len tusim hlasili prsat tak uvidime 😉
pekny dnik

lea3
27. máj 2009

nooo, to je podarené, Kajka to presne tak isto hovorila ako Timi.. teda si myslím.... 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre