Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
23. jún 2009

cauky 😉
dnes je opat "nadherny" uprsany den. 🙄
ale my sme si ho sprijemnili, boli sme u radky a potom sme stihli aj malu prechadzku.lucka mi teraz buva,presne ako vcera, ked prsi,tak vyspava.aj rano,aj po obede.pred casom jej nevadilo,ked som ju budila,ale minuly tyzden mi pri zobudzani plakala,tak som sa rozhodla,ze ju nebudem mucit a nechavam ju vyspat,ako potrebuje.vcera vecer isla spat docela v norme - o 21,00,no nato ze vstavala o 17-tej,tak dobré.dufam,ze aj dnes to tak bude. 😀
aspon mam cas si povegetit riadne,nacerpat sily,lebo ak bude opat krasne pocasie,tak budeme furt len labzovat zas.

kajo 😀 😀 😀 😀 , ty si ozaj vtipalek. 😀 😀 😀

michaela2410
23. jún 2009

danka, IP

michaela2410
23. jún 2009

inak, radka, ja mam tiez riadnu kopu nachystanu na zehlenie a plny balkon pradla, asi uz poschnuteho, tak sa mozes ist realizovat aj k nam 😀

dad1
23. jún 2009

miska IP 🙂

mrenka
24. jún 2009

ahojte, ja ako tradicne, opat nic nestiham a vsetko mi tu unika, dufam, ze sa mate vsetci fajn...
chodite niekto aj na faceboook, podte 😉
ak bude nejaka stretavka, tak by som vas konecne rada videla po sto rokoch, ale ak sa da, pls do IP, lebo ja fakt nestiham.... ☹

mrenka
24. jún 2009

babule, este som chcela, nepoznate niekoho, kto by chcel veci na oblecko?po mne, vyhadzala som pol satnika, vsetko su to veci neznicene, ale take starsie, trebars po porode co som mala a take, trebalo by vidiet, myslela som niekoho, kto ozaj nema peniazky a potesilo by ho cokolvek, su tam rifle, bundy, tricka a tak...rada by som to niekam dala a neviem kam...

radfi1
24. jún 2009

Ahojte,
jej, Adka, tak posielam IP o stretku, rady ťa opäť uvidíme 🙂

radfi1
24. jún 2009

Včera dopadla návšteva dobre, Danka poprinášala koláčiky a keksíky, tak sme sa aj naraňajkovali spolu. ja som mala potom takú obednú prechádzku, vtedy sa Adamkovi výborne spí. Filipko nechcel ísť od babky ani domov, posielal ma preč. ukecala som ho až na darček, čo mu tatino donesie z prahy, hrozné, taký malý a už úplatný 🙂
našťastie naozaj darček aj bol. tričko Pat a Mat, to bolo radosti. za odmenu sme ho aj ostirhali, znova nakratučko...
dnes sme boli bez plienok - tak zase periem, stihol precikať peknú kôpku vecí 😀
idem prehovoriť Adamka, aby ešte zaspal, mne sa veru chce, sme hore od pol šiestej.

michaela2410
24. jún 2009

ahoj radka, tusim som ta tu zastihla 🙂

michaela2410
24. jún 2009

ale asi si isla spat 😉

dad1
24. jún 2009

ja som sa prave stihla uz hodku vyspat,lebo v noci ma neviem,co certi brali a bola som od 3,40 do 5,40 hore. 😕 som sa len prehadzovala a vobec mi neslo zaspat.neviem,co to malo byt. 😠
lucka ma povinny odpocinok,jej sa samozrejme nechce spat.opat vyspava rano a potom na obed nechce.no este 20 minut musi vydrzat.potom ju vytiahnem 😀
akosi stichla,idem mrk,co robi...

dad1
24. jún 2009

tusim sa uklada.no uvidim,ci zalomi,ci co. 😀 zatial idem brazdit po nete.

lenka1978
24. jún 2009

Ahojte, tak ako sa mavate? My klasika, vsetko po starom. Kubko uz hodinu a tristvrte odfukuje, tak mam veget.

Radka, aky mini prispevok mas dnes? 😀 To asi zato, ze si hore od pol siestej.

Danka, ty takto nespavas, mala si ist na kona, mozno by zaposobil na teba a zalomila by si. 😖 Mate to teda doma malu aktivistku, ked si nechce oddychnut poobede!? Nas maly je taky aktivny vecer. Chodi az medzi 21.30 - 22.00 spat. Skor nezaspi, mam to vyskusane. Katastrofa ☹ ☹ ☹ , ale sme to rodicia.

Dnes mame opat super pocasie, esteze sme doobeda stihli byt vonku bez zmoknutia. Neviem co bude teraz.

Idem este nieco si napisat a pojdem za chvilu zobudit Jakuba.

Pa pa... pekny den vsetkym 🙂

dad1
24. jún 2009

😵 😵 😵 vsetko naaaaaaaaj riskovi k 4. mesiacikom. 😵 😵 😵 lucka posiela pusinky.
dufam,ze brusko uz ho nadobro prestane boliet a bude mat uz len usmev na tvaricke.

ceresnicky
autor
24. jún 2009

Ahojte baby

zavidim vam stretko.nabuduce urcite pojdem ked sa nic neudeje. vcera som bola na poradni a mam novinku. kuknite v pase. ale samozrejme nieje to este na sto percent iste, to sa potvrdi az na 3Dcku 😉 tesime sa velmi aj ked ja som si to od zaciatku myslela. 😀
mame sa celkom fajn tehu mi uteka ako voda raz tak rychlo ako pri Matkovi. este som ani nepribrala ale nohavice uz nezapnem ziadne.uz nosim tehu este co som mala pri Matkovi.

akurat dneska sa mala na maleho take nervy ako nikdy, lebo stal pri Anetke a zrazu zobral kluce od bytu a hodil jej ich rovno do tvaricky. ta chudiatko zacala tak plakat a Mato s nou. chvalabohu tam nic take nema len taky cerveny fliacik tam mala. to je sila a to sme stali obidve pri nich to bola sekunda. 😠 😢 som si to aj ja vycitala ved predsa je to moj tarzan, no ale ved nabuduce budeme hadam rychlejsie ako on ☹

ceresnicky
autor
24. jún 2009

som velmi rada ze Timejka sa ma uz lepsie sme na vas stale mysleli. kazdy den som mala cerstve info od Vierkinej maminy.tak hadam ste aj tu krvicku zvladli v pohode a antibiotiku uz vysadia 😉

Dani drzime Milkovi palce nech porobi vsetky skusky a potom sa vam uz bude cele leto venovat 😉

ceresnicky
autor
24. jún 2009

Radka my chceme dat tiez maleho zase ostrihat masinkou tak to ma najlepsie lebo teraz mu to len odstava 😀 a to sa necudujem ze sa Filipko tesil z darceka, ved Mato sa uz nevie dockat tych svojich narodenin, ze dostane vela darcekov 😀 ved uz to ma veru za tyzden, ale ten cas leti a my sme mu este nic nekupili.

zrovna som dneska pozerala take navliecky lokomotiva Tomas ale rozmery maju ako na velke periny. chapate to. detsky motiv a rozmery 140x200 😕

dad1
24. jún 2009

jeej,janka tak to je ina spravicka.a superne meno mate vybrate,perfektne sa hodi k maťkovi. 😵 😵 ako v rozpravke.
ta prihoda s klucmi 😒 😒 nastastie sa nic nestalo.on sa toho tiez nalakal,ked mala zacala plakat.asi az vtedy si uvedomil,ze spravil zle.a anetka plakala asi preto,ze sa skor zlakla,ako keby ju to bolelo.ale je to sila,co tie deti nevymyslia...

dad1
24. jún 2009

a tie vase narodky sa veru blizia.neuveritelné,ako to ubehlo.matejko to odstartuje a potom sa popridavaju aj ostatne tiracence a zaklincuje to hanicka v decembri uz s 3-mi rocikmi. a dalsi rok bude za nami.ozaj je to nejako rychlo vsetko.na tych detoch sa to najlepsie vidi.

dad1
24. jún 2009

lenka2- veru neviem,co ma to v noci pochytilo,ta nespavost.dufam,ze dnes sa to nebude opakovat.nemam to rada,ked nemozem v noci spat.lebo vtedy sa mi zda,ze sa cas hrooozne vlecie.kukam kazdu chvilku na budik a on sa pohne najviac o 5 minut. 😠 za to rano! zobudim sa, kuknem na hodinky,ze 7,00, poviem si,ze si este chvilku polezim, potom kuknem a je 8,00. 😀 😀 😀 😀 noo,tak to bola pekna chvilka.

michaela2410
24. jún 2009

Danka, ked hovoris o tom nespani, tak mna to chytilo zo soboty na nedelu, strasne som kaslala a potom som od pol druhej asi do pol stvrtej nemohla zaspat. Neuverite, co som robila. Pocitala som deckam dochacku v triede 😀 keby ma niekto videl, asi si pomysli, ze mi sibe, ked v takuto hodinu papierujem

krajcatko
25. jún 2009

Miska nie je lepsi cas na papierovacky ako v noci. Ja si polovicu veci porobim medzi 3-5 a cez den je pohoda. Stale tvrdim, ze ludia vela casu prespia uplne zbytocne.
Dani nikdy nezostan lezat, zacni nieco robit. Najlepsie je klepat rezne, to susedov najviac potesi.

Boze dnes ich tu mame 16. Uz mame 3, ale uz ma to nebavi...

krajcatko
25. jún 2009

No dnes su sikovni, uz mame len 3. Huraaa.

dad1
25. jún 2009

tie rezne by bola sila,keby v noci idem vyklepavat. ale to by ma poslali do dymu aj milko s luckou. 😀 😀 😀 papierovacky v noci robit, je tiez pekny ulet.no myslim,ze ucitel,nie je povolanie,ale asi ozaj diagnoza 😀 😀 😀.
inak,ja som si opakovala ruske slovicka,ked som nemohla spat.v mysli som kecala po rusky akoze ako to bude na vyucovacej hodine.no truuuuba. 😀ale co som mala robit, zabrat na spanie,som nemohla,tak co.

dnes som naopak spala ukazkovo,ako zarezana,ani smetiari ma nezobudili a ti ma obvykle prebudia. 😝
o chilku pride moja mamina.sa tesim.vybehnem si do mesta.postrazi mi lucinku,dufam,ze vtedy uz to bude spiaca lucinka,lebo teraz este vystraja v postielke. 😎

dad1
25. jún 2009

kajo,ale vam to dobre odsypa. 😉 sa necudujem,ze uz sa ti tam nechce pocuvat tie studentske "mudrosti".ja tiez tak niekedy "trpim" na maturitach. 😀

martinano
25. jún 2009

ahojte
ja som sa sem nemohla dostat
u nas je uzasne krasne teplucke pocasie tak si uzivame, uz styri dni nemame cez den plienku, celkom sa nam dari az na vcerajsok to matko vypil dve flase caju a potom cikal kade chodil 😠 ,ale zvladli sme, pekne sa pyta, ked ideme do centra, tak este plienku dam, lebo v metre nema kde cikat,ale prideme vacsinou domov so suchou 🙂
ani som nemala kedy poriadne citat tak to dobehnem vecer a popisem viac
zatial pekny den

vierkas
25. jún 2009

ahojte 😉
mala este spinka,a ja som si uz taktiez oddychla, dnes sme boli aj chvilu doobeda vonku a potom u babicky, uz nam to obom dost chyba, ale pokial este nemame komplet vysetrenia tak este medzi deticky nechceme ist......chapete

v utorok nam brala dr.krvicku to bolo zasa kriku, ta uz ma teda z dr. strasny strach, som zvedava dokedy to bude trvat, lebo aj mne to nerobi dobre, ked chuda tak strasne place ☹
vysledky sa zlepsuju, dr. povedala, ze to hodnoti ako uspesnu liecbu, antibiot. ma este do soboty a zajtra ideme este na vyter z hrdla tak si zasa poplaceme ☹
no co uz musime vydrzat

Riskovi zelame vsetko naj k 4 mesiackom 😵 😵 😵 vela zdravicka

Matko je sikovny, teda som milo prekvapena, dalsie sikovne tiracatko, ktore sa pyta na zachodik.....parada 🙂

Janka, c pekna sprava, Matko bude mat partaka, len nech je zdravucky to je najdolezitejsie.....tesime sa s vami, ze je vsetko v poriadku 😵

tak snad uz nabuduci tyzden, ak bude vsetko o.k sa konecne s vami uvidime, pa pekny dnik

radfi1
25. jún 2009

Ahojte, tak to tu konečne žije. jeden deň tu nie som a tu sa vypisuje 😀 😀 😀 😀

radfi1
25. jún 2009

Filipko pozerá Pata a Mata, Adamko spinká, tak trochu popíšem. ale je to ako naschvál, ked jeden spí, druhý je hore, už som si cez deň nepospala, ani nepamätám. a to som sa potešila, ked A. zaspal o druhej - o pol tretej už bol hore F. - on asi vie, že si chcem ľahnúť, včera ma tiež tak zobudil. malo to jednu výhodu, zaspal už o pol deviatej večer, tak som mala po dlhej dobe akože večer pre seba 🙂
Adamko je veľký spevák, ráno o pol siedmej nás zobudil svojim džavotom. a ked prišla mama a chválila Flipka v nových veciach tradičným OOOOOOOOO, tak Adamko po nej opakoval, hned som aj kameru brala. je to veľmi zlaté, ako bľaboce...ale ved sa nám 3 mesiace blížia.
JankaČ. - no paráda, vyrovnávate priemer, tak sa tešíme na dalšieho chaloša......a uvidíš, čo nevidieť už aj tu bude. hlavne, že sa cítiš dobre. ono je to naozaj tak, že si to nestihneš ani uvedomiť do druhé tehu, o dieťati ani nehovorím, to naozaj, akoby samo rástlo 🙂
my už máme darček k 2 rokom vymyslený - odrážadlo v tvare bicykla, a chcela by som aj nejaké náradie - vrtačka, kladivo a tak, to ho teraz baví....a už sa učí aj také malé puzzle skladať, baví ho aj tá plastelína....
a F. spáva už pod veľkou perinou, tak tiež som rozmýšľala nad návlečkami - a také ako vláčik Tomáš a pod. rozprávky bavia aj väčšie deti, preto to robia vo veľkom a ked pôjde na svoju posteľ, tak už naozaj môže mať klasické....
Maťko je teda riadne šikovný....my sa učíme....
dnes sme boli v parku, aj s Lenkami - Filipko sa hral najskôr s Jakubkom, potom chvíľu s Hankou. tá si v obchode kúpila potom také Jojo cukríky - kyselé a čuduj sa svet, Filipko jej hned dva zjedol....pchal ich rýchlo do pusy, aby náhodou mu niekto nezobral....
aj my sa pripájame ku gratulácii, Riškovi k 4 mesiacom.
Vierka, super, že sa vám už zlepšuje...držíme palce, aby boli výsledky dobré....tfuj, tfuj....
Letím, Adamko je hladný.....

radfi1
25. jún 2009

Hlásim další nočníkový úspech - F. sa práve vypýtal cikať, síce už mal v plienke s prepáčením nadelané, ale nakoniec sa aj vycikal 😀 sme tlieskali odušu. a pýtam sa ho, že čo ti kúpim, ked sa budeš takto pekne pýtať a on že auto - a potom že smetiarske, hasiči, miešačka a ukončil to domom - veľkým. no máme to my ale skromné dieťa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre