Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

angelos
3. feb 2009

ahojte
vsetko som poctivo precitala..teda Filipko a Adelka nech sa modriny skoro zahoja. ☹
Janka na Katku myslim ,nech je cim skor o.k.Teraz to ozaj nepotrebovala. 😒 Ale aj mna vcera bolel zaludok,zrovna u nas bola Vierka s Timejkou.Ale nastastie to netrvalo dlho a mohla som si dat bublaninu,ktoru si Vierka priniesla. 😅 Hanka bola vcera total zlaaaaaaa,az mi bolo trapne pred Vierkou,stale sa jedovala a bila Timejku. ☹ 😠 Vstavala totiz uz o 5 a uz o 8 nevedela co so sebou...Dnes uz bola celkom v pohode.Aj sme skocili von,potrebovala som nakupit.Samozrejme sme zmolki.

Vitam novu pisatelku Zuzku.My sa zrejme nepozname...vsak?

Este aj ja musim skocit do 'zeleneho domu'...ale tam su zlate uradnice.napocudovanie. 😵 vzdy mi dali co som potrebovala,aj ked nebol strankovy den.aj zazraky sa deju. 😉

Radka celkom ti zavidim ,ze nemusis vsetko kupovat pre drobceka...je to vyhoda deti rovnakeho pohlavia. 😎
Ja rozmyslam co s tou skolkou...ked ste vraveli,ze na postu ste poculi frflat...tak neviem,do kelu..kam mam Hanku supnut. 😝

uz som pozabudala na co vsetko som chcela reagovat...

radfi1
3. feb 2009

Lenka, ja som ti aj chcela písať ohľadne tej škôlky. Nemusíš sa vôbec na mňa držať, to bol len taký nápad, že by sme chodili pre drobcov spolu....ale to sa môžeme potom aj v parku stretnúť prípadne 😀 ak ti je pohodlnejšie pri pošte, tak čo. zase moja švagriná si nevie tú pri pošte vynachváliť, je tam spokojná, to záleží na každej mamine. a Hanku ti tam aj bez problémov zoberú, ved jej bude chýbať do troch rokov len pár mesiacov. mne by tam F. nezobrali asi, lebo tam chodí aj tak veľa detí.......tak sa neboj, ona sa nestratí, aspoň zatiaľ sa tak tvári, že vie o seba zabojovať......
a to že bola zlá, ved to je dieťa, Vierka to určite vie. ja som to už síce písala, ale tiež som sa cítila trápne, ked F. na návšteve bol totál neposlušný. Danka ma upokojovala, že to nebolo až také zlé....ale viem svoje. ale môže to byť, že na svoje deti pozeráme tvrdšie ako na iné..... 😀

radfi1
3. feb 2009

Lenka a ja som mala také univerzálne malé vecičky, že pokojne aj tá Radka mohla byť 😀 ja doteraz nepreferujem nejako typicky dievčenské a typicky chlapčenské farby, aj ked je pravda, že po tom pol roku je už poznať, či je to pre chalana alebo dievča. ja som pri mimine bola zaťažená na bielu, béžovú, žltú.....

mrbaby
3. feb 2009

Ahojte...
Tak dnes sme boli v PN na nakupoch a s Katkou u doktora..tak sme sa motali ze Vika nam po ceste domov zaspala v aute...a spala len 40min....tak som zvedava aka dnes bude ked do vecera je daleko... 😢 a este nam tata rano zobral aj auto samozrejme aj kocar v nom...tak sme bez voza... 😝

Leus...strasne moc dakujem ze si zobrala aj moje papiere...

Dnes skusam novy tlakovy hrniec dufam ze hovadzie bude chutne...zreferujem...

Vika ma tu morduje ze ciiitaaa...tak idem..ona nechce pozerat telku...skoda... 😉

radfi1
3. feb 2009

Ja som si začala nezjedené chleby a rožky pchať do mrazáka, tak nemusím povinne každý deň nakupovať. už tam dávam aj polievku na horšie časy 😀 hlavne malému, ja sa zaobídem......
aj ten špenát preložím na zajtra 🙂 sa mi nechce variť....lenivá som hrozne.

vierkas
3. feb 2009

ahojte 🙂
tak sa nam tu rozrasta klub, no to je 😉 super, aj ja vas vitam 😉

Lenka, nic ta nemusi mrziet, deti su uz raz take, ved ani my nemame kazdy den naladu a vidis, ked sme odchadzali tak Hanka ani Titi nechcela pustit, ako ju strasne stiskala 😅
a urcite to spravilo to skore vstavanie, a co vcera skusila si ju zobudit a dnes kedy vstavala?
asi jej budes musiet upravit ten spanok 😉 aj ked to nebude take jednoduche ako sa pise 😒

dnes skvely real debat, ale som poctivo citala 😝

Janka,c tak uz sa mas lepsie to je fajn a Katka chuda, muselo to byt strasne v tehu taka brusna viroza, prezivala uz "skoro" take mierne kontrakcie 😅 , ale hlavna vec, ze jej to preslo a citi sa uz dobre pozdravujem ju 😉
Jani, tak sa nadalej snazte drzime palce 😉

Lea, aj ja som mala dobry pocit, ked som isla zo socilalky, fakt mile tetule a bola som rychlo vybavena 😉
keby to tak vsade bolo 😉

Radka, mozete dat spravit taku drevenu zabranu na postel aj k stene, nie po celej dlzke, tusim som to vcera pozerala u Lenky, mala taky prospekt a tam bola taka detska postel a dobre to vyzeralo 😉 pacilo sa mi to
ved ty to moze pre inspiraciu ukazat

my sme boli dnes doobeda chvilu vonku s kocarikom a potom sme isli k babinke, a uz od pol druhej mala spinka a ja sa idem naobedovat a varit spenat, tusim mame rovnake chute 😉

pa

angelos
3. feb 2009

jej Radka si este tu?..ja ze si uz fuc..

vecicky po Hanke pouzijem len tie uplne najmensie..dupky a tak...aj to iba niektore..

mozem ist na zapis aj do dvoch skolok? 😅 pre istotu.

Radka mas uz u seba cistiace prostriedky,pre mna?

radfi1
3. feb 2009

Janka, ty výletíš, ale ved máš aj golfáče.....a ked sa budete nudiť, tak sa môžete prísť k nám poobede hrať. len ty zase pôjdeš po Emku asi....

angelos
3. feb 2009

hura,je tu Vierka aj Janka..idem precitat co mate nove..

radfi1
3. feb 2009

Som tu, aj som rozmýšľala, že zase si trapne sama so sebou píšem, ale čakám ešte na jeden mail, tak preto tu obskulujem 🙂

angelos
3. feb 2009

Radka my vyberame Hanke izbu a postel,ktora sa mi paci ma aj zabranu,resp.da sa dokupit,len neviem ako by sedela na ine postele...

angelos
3. feb 2009

Radka rychle kuk do mojho albumu,hodila som tam postel..aby to admin nezmazal..

vierkas
3. feb 2009

ahojte dievcata, tusim mame rovake aktivity 😉
mne sa tiez nechce ist varit, ale hold musim, rano som rychlo spravila brokolicovu polievku s haluskami a teraz este ten spenat, ale to je rychlovka 😉

Radka, Lenka riesite skolky? Tak nieco porieste a potom sa nam bude lahsie vybavovat, lebo nam vsetko poviete 😀

radfi1
3. feb 2009

Neviem, či môžeš dať zapísať do dvoch naraz.....ale nemajú to asi ako zistiť, že chceš sedieť na dvoch stoličkách. aj rozmýšľam, že by ich možno ani nedali spolu do triedy, ked na Kollára vraj robia aj takú pre drobčekov...

čistiace nemám, nakoniec tu Andrea nebola, je chorá, tak možno zajtra to pôjdem aspoň zobrať, vo štvrtok by som ti to priniesla. ja by som ťa volala k nám....aj som trocha dúfala, že prídete s Hankou....ale Filipko si robil diskotéku aj sám, ukazoval mojej mame, ako robia kolo s Hankou a Titi.....

vierkas
3. feb 2009

Lenka, ta postel je velmi pekna, tusim je to ta ci mi vcera ukazovala, ze?
tak to celo je po celej dlzke postele, dobre to vyzara, asi by som aj ja nieco take volila 😉

mrbaby
3. feb 2009

Radka, golfky mam u svokry..Vika tam v nich spava...a dobehli by sme...dnes tata berie Emku od babky...tak ti cink ked dovarim...
Radka na Kollara beru deti aj s plienkou...pri poste nie... Aj ja by som Viki dala tam...
Lenka, na zapis mozes ist len do jednej skolky a ked by si chcela dat Hanku do inej tak si musis dat ziadost o prelozenie...ale kedze je teraz vela deti..je problem ked deti maju presuvat ...Aj Ada chcela Peta dat z Kollara k poste a riaditelka ju poslala do kelu ze jedine ak nebudu mat plno...co plno pri poste vdy je...

radfi1
3. feb 2009

Jej, Lenka, sa mi páči, ja neviem, čo sme to my kúpili....ale my sme to používali už dlhšie aj pre nás....a nemáte to z TN, tam sme veru také postele obzerali, zdali sa nám vtedy drahé.....

angelos
3. feb 2009

tak vo stvrtok vas vsetky cakame. 😉
ja som zacala robit cestovinovy salat na veceru a nema mi ho kto dorobit... 😀 ale ved do vecera daleko...

vierkas
3. feb 2009

Lenka, tak plati te tan stvrtok? spominala si, ze ides k dr. 😉 ci az poobede?

angelos
3. feb 2009

aha Jani dik...tak len do jednej nas zapisu..no neva,este mam par dni na rozhodovanie...len ci budem mudrejsia.. 😝

aj nam sa ta postel hned zapacila...a Radka je aj na moj vkus dost draha,kedze je z masivu...ale nechcem farebny nabytok,aj ked u inych sa mi to paci,ale ja chcem drevo.

radfi1
3. feb 2009

Ešte raz som to pozrela tú posteľ, Leni, potom mi to na štvrtok odlož, juknem, odkiaľ to máte, možno nám to bude k posteli sedieť, to by bolo dobré riešenie...
a potom by som mohla aj nejaké tie nálepky na stenu riešiť. tie, čo ide dávať Danka do izby sú veľmi chutné.....tak ma to navnadilo.....
ale trochu rozmýšľam, či by sa mi na to drevo f. v bdelom stave netrieskal, ked on je taký divoch....

angelos
3. feb 2009

aha Jani dik...tak len do jednej nas zapisu..no neva,este mam par dni na rozhodovanie...len ci budem mudrejsia.. 😝
ano Vierka to je ta postel co som ti ukazovala.
aj nam sa ta postel hned zapacila...a Radka je aj na moj vkus dost draha,kedze je z masivu...ale nechcem farebny nabytok,aj ked u inych sa mi to paci,ale ja chcem drevo.

angelos
3. feb 2009

boze to co som sem dala...2 rovnake prispevky... 😝 😝 😝

radfi1
3. feb 2009

Ved my máme tiež masívnu posteľ z PN, len sa akosi nemôžeme dostať tam do predajne, že či nerobia nejaké takéto zábrany k tomu......ked sme ju kupovali, ešte sme na také veci nemysleli....

Janka, OK, F. zaspal o jednej, tak do tretej by mal byť vyspatý, do pol štvrtej prebratý.....obedovať môže aj ked tu budete.... 😀

radfi1
3. feb 2009

To si nám chcela zduplovať, Lenka.....
tak by som na tvojom mieste dala Hanku pri poštu asi....je to predsa bližšie k mestu.....

angelos
3. feb 2009

Radka aj zabrany som pekne videla...na MMB(kde inde 😀 )take site textilne...ale tiez su dost drahe..mam taky pocit.

ja som tiez zvedava,ako bude Hanka spat na posteli...

mrbaby
3. feb 2009

Ta postel je krasna...Na to mam ja este dost casu...stale sme nepredali byt tak ak budeme byvat po lete tak to bude super...ale neviem asi to bude realne az na vianoce...tak potom supnem Viki do svojej izby na postel a Emka bude mat svoju izbu tak budu spokojne...a aj ja.. 🙂

vierkas
3. feb 2009

Lenka 😀

Radka, myslim ze by vam to aj v Tilii vyrobili, alebo v inom nabytku

angelos
3. feb 2009

Jani nech sa vam co najskor podari predat 😉 aj som sa ta chcela na stretku na to pytat,ale sak aj tak sme si dost skakali do reci 😀 nedoslo k tomu...

aj ja myslim,ze by ti ti vyrobili hocikde..tu zabranu.

vierkas
3. feb 2009

Zuzka, teba nepoznam z tych fotiek co som si pozrela 😉
tak prajem bezproblemove tehulkovanie, ved uz sa ti to riadne krati 🙂
z Lieskoveho poznam jednu holku, chystame sa k nim na opacky, tak by ste mohli spolu kocikovat 😉
nebudem to tu rozpisovat o koho ide, ked by si chcela viac, tak napis IP a ja jej dam o tebe vediet, aby ti na materskej nebolo smutno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre