Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
27. aug 2009

Miška, každá matka chce mať chvíľu pokoj od detí, najmä takých odrastených, neposedných....a potom nám chýbajú---
Filpko je stále na prázdninách, babka si ho chce ešte užiť pred škôlkou 😀 už mi je aj smutno, no nechám ho ešte do zajtra , potom sa ide smer sever 😀
moja účasť na stretku vyzerá sľubne, možno budem pár minút meškať, no nenechám si ujsť, pobalím sa možno už dnes, aby som stíhala....

radfi1
27. aug 2009

Včera sme boli večer v parku s Lenkou1, Andreasko je už chlapina, Hanka sa hrala krásne v piesku, maminu som pristihla na lavičke, ako číta knihu, to je veget, nie?

radfi1
27. aug 2009

My sme spali dnes do deviatej, paráda....
a Adamko si mrkotal, že mamam 😀 😀 😀 dobrý chlapček....
teraz čakáme návštevu...
pa a pekný dník

dad1
27. aug 2009

no ahojky 🙂
zdravim po vybornom obediku.mali sme morcaci prirodny rezen a ryzu.mnaaaaaaaaam, to bolo uzasne.cely den som sa tesila.
dnes mame opat vegetny den.tento cas v skole mam velmi rada,deti tu este nie a my mame cas aj na nejaky pokec. 😵 😵
radka - super, ze na stretko dojechas.tesiiim.
prisla mi navsteva prave do kabinetu tak paaa, zdravim vsetkych.

mrenka
27. aug 2009

dani, to je super, ze frcis na MK aj z prace 😀

lenka ma taku pohodu pri detoch?waaaw, tak to obdivujem....super, no kto si ako vychova, ten ma 😀

lenka1978
27. aug 2009

Pozdravujem vsetkym, ako som nastupila do tej prace, ani nestiham "konovat". Myslela som, ze zo skoly cosi napisem, no ale veru figu borovu, roboty ako na kostole. 😲
Takze zvladame to zatial O.K. Aj Kubko, aj mamina. Kubko nateseny z babiny a deda, lebo oni mu splnia vsetko, co mu na ociach vidia. Ani si nespomenie za cely cas na maminu ci tatina, vraj. Ja nanho myslim a on takto.
Ja takisto v skole, vlastne v robote, celkom dobre. Ale sa musim vselicomu priucat, dost sa toho pomenilo za tie dva roky. Aj som normalne unavena a to este fungujeme bez materialu - cize deti. 😒
Vcera na vecer sme stihli maly nakup v Laugu, cosi zhanam na prvy den v skole, nech zaposobim na tych rodicov prvacikov. 😉 Ale nic ma neoslovilo, takze musim patrat dalej.
By ste neverili, ale chybaju mi tie doobedne prechadzky. A ten cas ako leti. Ani sa nenazdam a uz je dvanast.

Radka, teda ale mas sikovne dieta doma, vyspavate si a uzivate si jeden druheho. Len tak dalej!
Filipko je teda velky prazdninar, to sa teda nezda.

Danka K., s tym spankom je to individualne, ono sa to asi ustali ked bude mat tak tristvrte roka. Vsak sama zistim, co mu najviac vyhovuje.

Zdravim moju pracujucu kolegynu Danku, ty stihas este kona aj z prace, to ja sa nechytam. A Lucka, velka baba, ze to tak zvlada. Vidis a my sme strachovali, ze co bude a deti uplne v pohodicke 😎

Radka, mas pravdu, Andreasko riadny chlap, minule sa na mna tak smial, no hotova sranda.

Miska, vitame ta z dovolenky, oddychnuta a sup do roboty 😀 😀 😀

No akosi som sa rozpisala, tak hadam by aj stacilo, idem este nejake veci pokukat do skoly a potom sa mi syn zobudi, tak budem fungovat ako spravna mama. 😅

michaela2410
27. aug 2009

Lenka, konkurujes Radke 😀 ten dlhy prispevok bol akoby od nej 😉

michaela2410
27. aug 2009

Moje nervy!!! co tu to to nezije???? ved to musim posuvat!!! 😖

martinano
27. aug 2009

ahojte babulky nestiham stale lietame niekde zajtra dorazim ak sa to teda nezmenilo 😉

krajcatko
28. aug 2009

caute babule, no dufam, ze sa to s tym nasim spankom popravi. Teraz buval tristvrte hodku a teraz sa chvilku hra, no ale ako ho poznam, tak mu to dlho nevydrzi. Za 5 min nebudem robit nic ine, iba ho davat prec z koberca na deku.
Vcera som mu skusala dat prvy krat vyzivu (iba cistu mrkvicku) a taaaak mu to smakovalo, ze mi polku ziedol a ked som mu uz nechcela dat a odniesla som to, tak sa zacal stazovat a kricat, ze on chce este. No neviem, kolko mu mozem dat, aby mu nahodou nebolo zle. Moze taky maly ziest celu? A skusali sme davat aj kasu vecer, ze aby spal celu noc, no o 2 uz bol hore, co chcel papat.
Uz sa tesim na vecer na stretko. Mata tesim sa, ze ta spoznam.
Lenka, Danka tak ako v praci? Co dnes noveho? Danka co mate dobreho na obed? 😵

radfi1
28. aug 2009

Uffff, opäť mi kôň zachráni zdravie, ak nie aj život!!!!! 😝
prepáčte mi tú patetickosť, ráno som dočítala sladučký Súmrak od Meyerovej a ešte som pod jeho vplyvom a to som ešte nevidela film 😀 😀 😀
Využijúc situáciu, že moje deti nie sú doma, vrhla som sa na upratovanie vonkajšej chodby po maľovke, snažiac sa tak nemyslieť na to, čo asi chúdence detičky bezo mňa asi robia 😲 😲 😲 . stálo ma to asi 2 l tekutín, ktoré zo mňa tiekli formou potu z celého tela.....kefou som drhla, akoby išlo o veľa a teraz to začalo schnúť a ja s hrôzou zisťujem, že by som to mala umyť ešte raz. bola tu sestra č. 2 a tá ma nakopla, že suseda pod nami má lepšie poumývané 😠 tak som sa vykašľala na neporiadok dnu a hor sa do práce. 🙂

radfi1
28. aug 2009

Miška o takom čase, ked ty posúvaš, vzorné tirácke mamičky sa venujú svojim MM 🙂

radfi1
28. aug 2009

Danka K. - zajtra ti na stretko donesiem tú prílohu Mama a ja o výžive, tam je tuším, že by mohli spapať tak 150 g, sa mi tak marí...hned si to nachystám nech nezabudnem....
a pripomeň mi, aby sme sa pobavili o tom plávaní....
sa na dnes teším, ale budem musieť odísť skôr, zajtra ideme do tých Tatier a Adamko sa teraz budí aj pred pol nocou, asi som mala light mlieko teraz, ked som bola na diéte.....ale dnes v noci sa budil aspoň len každé 3 hodky....
a spal od ôsmej do ôsmej, teda s tými pauzami.....

radfi1
28. aug 2009

Včera som mala na návšteve dávne kamošky, namiesto jednej prišli dve a cítila som sa ako pred 15 rokmi 🙂 bolo super, kecali sme a kecali, tak ako len baby vedia.....

radfi1
28. aug 2009

Tep sa mi už spomalil, tak môžem pokračovať, aj mne by sa hodilo občas pár po zadku....
Ozaj, neviete, ako sa kupujú gumáky, vraj si ich má malý nabliť na Bocu......stačí také číslo ako má, lebo ich budem kupovať bez neho....

krajcatko
28. aug 2009

Radka, ozaj by si nemala tolko robit... Potom si pleties zajtrajsok s dneskom 😀 😀 😀
Budem rada, ak mi to o tej vyzive donesies. Len este neviem urcite, ci pridem, lebo nas tata zalahol. Zasa ma teploty a boli ho hlava. HRUUUZA. Tak neviem, ci sa stihnem vychystat a aky bude Richie. Dufam, ze sa dostanem, lebo uz som sa tesila.

michaela2410
28. aug 2009

Taaak som sa vratila z prace, deti su u svokrovcov, svokra ma MS - pat deti, svokor ze je nejaky chciply, boli ho hrdlo 😖 tak deti su na nej, aby ich nenakazil.

Dnes vecer sa tesim, ze spoznam Matku a stretneme sa vsetky 😀

Radka, u nas je vecer TVzabava, mm sedi a spi pred nim, tak som na konovi. Hoci momentalne cita 800stranovu knihu. Ale to je to iste, lebo on cita stale, kem neprecita 😒 takze neda sa vyrusovat

michaela2410
28. aug 2009

a ked sa tak pozeram okolo seba, neskodilo by to tu uhadzat, kym tu niesu deti 😎

michaela2410
28. aug 2009

Len som chcela, ze stretko bolo supeeeeeeeeeer 😀
A aspon to tu posuniem, uz viac ako 24hodin sem nikot nic nepridal? 😒

martinano
28. aug 2009

stretko super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dobru noc

krajcatko
29. aug 2009

tak nam prsi a zrejme bude cely den. Aspon sa snad vyliecim. Pekny a pokojny vikend

dad1
29. aug 2009

ahojky,
stretko supeeer, aj ta nocna vychadzka potom. 🙂 🙂 🙂 🙂
jakubkovi vsetko naaaaaaaaaj k dvom rockom, nech je zdravy a stastny a rodicom robi radost.prijemnu oslavu zelame. 😉 😉
momentalne sa spamatavam, toto pocasie ma ubija. chvilu som pracovala,ale nakoniec mi milko musel pomoct,lebo som nad tym driemala,ako sa meni tlak,som ako mechom prastena.lucinka sa uz zacina nudit, esteze dnes ideme na oslavu.aspon bude o program postarane a ani varit nemusim.
pekny vikendiiik.

michaela2410
29. aug 2009

Ahojte, ja som sa prave vyspala, som tiez jako matoha. To pocasie nemusim 😒
Aspon ze Tomasovi som nasla zabavku 😉 s mm skladaju papierovy domcek, taku vystrihovacku, co mam uz skoro desat rokov. Tak sa nenudi. Lukas spi (ved s nim som zaspala), a ja som si sadla ku konovi 😀
Spekulujem, ci nevybehneme do Lauga, aspon nejake gumaky deckam kuknut a v C&A potrebujem nieco vymenit (dufam, ze sa to bude dat 😖 )

michaela2410
29. aug 2009

skoro som zabudla!
Jakubkovi vsetko naj aj od Tomina a Lukina! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lienka55
29. aug 2009

Prepacte za ,,vterknutie,,!!!
V E L K E G R A T U L K O Jakubkovi k dvom rockom,vela zdravicka a krasnych chvil v zivote praju L. a Davidko.
Takto pred dvoma rokmi sa nam to Lenka uz blizilo, teda tebe, skor ako mne. 😉

michaela2410
29. aug 2009

Konecne som pridala nejake fotecky 😉

vierkas
30. aug 2009

ahojte,
stretko parada, ako pozeram na cas niektore ste pisali este v noci, veru ani mne sa nechcelo nejako spat, to bolo asi tou prechadzkou uplne som ozila a to moje malinke sa mrvilo, ked som zaspavala.......krasny pocit 😵

vsetko naj Jakubkovi k 2 rockom, vela zdravicka, nech vam robi len samu radost........Timejka posiela pusinku 😵 😵 😵

vcera bolo teda hrozne, ani mne sa nic nechcelo, mala nam dala budika o siedmej, ale ked je doma tato, tak uz chce ist len za nim, cez tyzden, ked odide do prace tak je tolerantna a necha ma vyspat, ale som si s nou pospala poobede tak to bolo fajn 😉 doobeda som varila obed, mala mi asistovala, stala na stolicke a odudu miesala 😀
navecer sme isli k babicke tam sa zahrala 😉

dnes som trocha upratala, malu som uz ulozila spat.....uvidime ci zaspi, lebo chodi neskor, ale chceme sa ist kupat do Brodu tak nech tam neprideme vecer, ide s nami aj brasko s detmi tak bude o zabavu postarane, ale Timejka uz od rana o tom rozprava, ako sa bude kupat vo velkej vode tak sa tesime 😉

Radka, peknu dovolenku v Tatrach, hadam sa aj tam uz pocasie umudrilo

peknu nedelu

vierkas
30. aug 2009

Miska, fotky paradne, teda leto ste si riadne uzili a hlavne deti mali o zabavu postarane 🙂

michaela2410
30. aug 2009

Tak, prave sme prisli z vyletu a mne neda sem nenapisat, ake to tam bolo super. Boli sme v Bojnej, je to niekde pri nitre, vola sa to Ranc pod Babicou. Chytali sme aj pstruhov, chytili sme styroch, teraz su pekne vykuchani v mraznicke...mnam 😝 niekedy si dame 😎 Vrelo odporucam!!!! a Nieje tam ani draho a pre deti uplny raj. Maju tam aj malu ZOO, male tavy sa prechadzali medyi nami, aj sme ich hladkali, preliezky, hupacky, da sa povozit na koni, no uplna parada. Tak sa mi nechcelo, ale teraz som uplne nadsena.

ceresnicky
autor
31. aug 2009

ahojte baby

tak na stretko sa mi nepodarilo prist co mi je luto, ale boli sme hrozne rozbehani. Janko dosiel este len v piatok o 18:00 so sluzobky tak som nechcela od neho hned zdrhnut ked sme sa 3 dni nevideli 😀 maly aj tak teraz zaspava az okolo 21:00 tak sa ma drzal ako kliest 😨
ale na buduce urcite pojdem lebo potom sa mi asi nebude dat pri dvoch detoch. i ked Radka to zvlada ale ona ma nadmieru dobre deti a hlavne ja som neni taka akcna 😀 😀

pismenko: ano tvoj tatino nam maloval byt, ja som naskor nevedela odkial nas poznas, ale potom mi to zaplo. aj sme sa o tvojich ratolestiach bavili, dedko je na nich pysny 😉 a je to velmi sikovny a rychly maliar 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre