Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
10. mar 2009

Hanka je strasne podarena, robila mi v sobotu partacku v obchodoch som sa nasmiala, uz sa aj ja na to tesim 😵
pekne stala pri mne a debatila s predavackou 😀

vierkas
10. mar 2009

Danka, si ma nainfikovala s tou detskou izbickou 😀
furt len surfujem a premyslam, ako to zladit 😀 , ale to mam este cas, ale keby sa nieco pritrafilo kupit tak neodolam 😀
esteze mam ten internet, tu si fakt dobre napady 🙂

rencabv
10. mar 2009

Jani diky, veď som hovorila že mi asi už tá MD neprospieva, ale teraz som max. internetná. 😎

Lea aj ja som rada, že už je Bystrík zdravý, lebo už to bolo na mňa veľa, a zo škôlky prišiel ako iné dieťa. Hovorí, že už poslúcha 😀 😀 😀

Vierka vieš, že aj ja stále surfujem, že aká detská je najnaj 🙂

Danka ty už Lucku cvicíš na zvonenie? 😝

Chcela by som vidieť drobátko Karolínku ako taká zimne naobliekaná ladne prepčí, to musí byť pohľad 🙂 😉 🙂

Matka už máte po očkovaní?

ceresnicky
autor
10. mar 2009

Čaute baby

tak ja som dneska poobede nestihala pisat, lebo Mato si bral notebook aby si Kacena vybrala kocik
😀
no tak takto zlozito to musia teraz riesit, este ze je ten mobilny internet
😵

tak a takyto si vybrali aj sme ho boli dneska s Matom kupit, ten oranzovy

http://www.kocikovo.sk/product/coneco-toledo-sp...

ceresnicky
autor
10. mar 2009

ja uz ani neviem naco som chcela reagovat, akosi vela informacii ste tu popisali.

Mati my sme reakciu na 15 mesacne ockovanie mali, ale my sme mali po kazdom ockovani teplotu, takze som to akosi cakala. bolo to az tak na ten 5 den po ockovani, ako uz pisali baby 😉 tak hadam to bude dobre a Matko to zvladne 😉

Renca ja tiez hovorim, ze nieje nad mobilny internet az nato ze nas tata sa smeje ze ja som ho vobec nechcela, som mu hovorila, ze si kupuje hracku a teraz ho vyuzivam najviac ja 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
10. mar 2009

Karolinka je velky sikovnicek ked si pomyslim, ze Matko v jej veku ledva za ruku chodil. ale ona je sikula zlata 😉

ceresnicky
autor
10. mar 2009

inak kocik co si Katka s Matom vybrali je taky podobny ako X-lander, tak im to vyslo Lea, lebo oni chceli povodne taky ako ma Lea ale sa im nezmestil do vytahu tak museli riesit iny. a tento je uzsi tak vojde v pohode 😉

ceresnicky
autor
10. mar 2009

Matko sa hned vovalil do tej vanicky nohy mu trcali 😀 😀 😀 ale bol z toho velmi stastny 😀 😀

dad1
10. mar 2009

tak kocik je paradny.a presne to mi napadlo,ze sa katka bavila s leou o tom xlanderi a veru su si podobne.a tento ma este aj aku suprovu cenu. 😵 dobra volba.a ked ho matko hned otestoval,tak to sa bude anetke v nom paradne vozit. 😵

vierka - tak ty timejku zaučaš so skolkarmi? 🙂 musela byt podarena,ked si tak s nimi vykracovala.a co ze si bola nakupovat v sobotu,ked si mala taku skvelu sparigpartnerku - hanku? 😎 😎

dad1
10. mar 2009

dnes je ordinacia,tak dufam,ze moje zlate dieta zaspi v riadnom case. 😀 😀

karlatko
10. mar 2009

tak to dnešné počasie ozaj ako aprílové , museli sme vybehnuť do mesta dedkovi sme išli kupovať dar na 50 a frflali sme celú cestu ale nakoniec sa to trochu umudrilo a pobehala som si aj ja , ale nič som nekupila okram jedneho svetríka

Radka to si dnes okolo nás ti prefrngla na aute? podobalo sa mi to na teda 😉

Janka č. - kočík pekný a dokonca aj otestovaný a tiež ked som ho uvidela som si myslela ze je to x-lander, tak im to teda nakoniec vyšlo podla predstav , to je super tak už len závozničku do neho 😀

Dnes pred domom Karolínka išla po svojich a zastavilo policajne auto a mysleli sme že nášho čertíka nám idu zobrať 😀 , ale bol to Riškov dedko , prišiel si nás omrknuť ako bude o rok už Riško behať a aký bude velkač, a pustil nám aj žižo (majaky) a to ste mali počuť tie hikačky ešte vo výťahu híkala - veľku radosť sme mali aj my rodičia 😵

Timejka bude asi tiež škôlkarka, ked si takto rozumie zo škôrkarmi 😵

Renatka - chodenie v zimnom oblečení je zaujimavé , ale viacej ju to baví vonku ako doma tak chceme vyhovieť

Dani - príjemné a ničim nerušené sledovanie ordinácie , Lucka bude určite spinkať ked si tak pekne dnes pobehala

a u nás to ešte nevyzerá na spánok teraz sa zavreli s babkou v izbe a hraju sa tam tak šikovná mama to hned vyuzila a je na konovi 😝

martinano
10. mar 2009

caute
katka dnes mse stretli tatina karolinka buvala
janka super kocik preanetku uz nech je doma tesime sa na nu
a ja si zs nic nepamatam idem citat este raz
a babky dakujemza odpovede, boze kazde dieta je ine,dufam,zee nam nic nebude.janeznasam,ked maovi nieco je on ma vtedy energie ako nikdy.teplotu sme mali en dva krat,ale ten bol hyraktivny 😠

martinano
10. mar 2009

a vsetky eticky uzasnesikovne velke babysauz pytaju cikat no parada
asi budem musiet pisat poznamky
idem vegetitakasi som utahana asi to aprilove pocasie,len kavu by som pila

misulik2
11. mar 2009

Ahojte kocky,

dnes som tu prva 😎

Predavam po malej par veciciek ( kedze druhe je v nedohladne 🙄 a dohovie ci aj bude ), konkretne monitor dychu Nanny 70 EUR ( do maja je este v zaruke), odsavacku mliecka 17 EUR (nebola pouzivana) a ohrievacka na flasky a vyzivu 17 EUR (ta je super, pouzivana bola cca 1 rok), dala som fotky na bazar, tak ak by ste o niekom vedeli, ozvyte sa.

Prajem vam pekny dnik 😵

ceresnicky
autor
11. mar 2009

ahojte baby

no ja si ozaj budem pisat na papier poznamky, lebo som vcera zabudla udelit velku pochvalu Lucinke ako pekne uz bezka, sa budu tie tiracence v lete nahanat 😉 😵
a Vikinke za pekne vypytanie ciiik 😀

nas Matko uz minie tiez len asi jednu dve plienky za den, ale skor je to moja a babkina zasluha, lebo ho zhruba kazdu hodinu posadime na nocnik alebo na zachod a mlady pan sa pekne vycika a pyta sa len ked to jemu vyhovuje, alebo to povie uz neskoro ☹ ale ked bude teplejsie skusim mu plienku nedat vobec uvidime ci mu to bude vadit, ked sa pocura 😀

ceresnicky
autor
11. mar 2009

dakujeme za pochalu kocika, Mato sa uz dneska vypytoval ze si chce po neho lahnut, esteze ho nemame u nas doma, este by som dieta v hlbokom kociku musela po byte vyvazat 😀 😀 😀

Volala som s Katkou uz ju chyta ponorka, ved jej verim zajtra je mesiac co je tam zatvorena 😠 ☹ 😢
ale pomoct jej nemozem. Malinka zase pekne pribrala uz ma 1860g. tak ked to takto pojde dalej za tyzden a pol budu hadam doma 😉

ceresnicky
autor
11. mar 2009

Ahoj Gabika dobre ze si napisala opytam sa segri lebo myslim, ze oni chcu ten monitor dychu, len neviem ci uz sa nedohodla s niekym inym na kupe, dam ti potom vediet 😉

ceresnicky
autor
11. mar 2009

to tu este stale nikto nebol??? 😨 😨

baby kde ste vsetky? 😅 😕

moj syn este stale spi posledne dni spava okolo 2,5 az 3 hodiny, co je super, si normalne oddychnem 😵

vierkas
11. mar 2009

cau Jani, akurat som sem nakukla, mala prave zaspava 😉

ceresnicky
autor
11. mar 2009

ale vase deticky asi este nespia, tak sa vymenime 😀 vy pridete a ja odidem 😀 😢

ceresnicky
autor
11. mar 2009

jej ahoj Vieri, ja uz zase kazdu chvilku cakam ze sa maly zobudi

vierkas
11. mar 2009

vcera Timejka spala 3 hodiny, to bolo uzasneeeeeeee 🙂
uvidime dnes, ale je teda pocasie a to sme sa mali doobeda stretnut s Lenkou, no nevyslo to tak snad nabuduce😉

Anetka krasne pribera a verim, ze je uz tam Katke dlho..... ☹

vierkas
11. mar 2009

a kocik ste vybrali pekny, ozaj je dost podobny tomu co ma Lea a velmi dobra cena a pekna farba 😉

ceresnicky
autor
11. mar 2009

no veru pocasie je otrasne, ani neviem ci pojdeme von, ale asi aspon k nasim

ceresnicky
autor
11. mar 2009

no veru ta cena aj nas ohromila, lebo je k nemu vazne vsetko dokonca aj teply fusak do sportaka aj nanoznik

ceresnicky
autor
11. mar 2009

ved sme tam v Betke s Martinom pekne stresovali ohladnom tej farby aby sa Katke pacila. tak sme jej aj MMS ku posielali, no hruza

vierkas
11. mar 2009

my sme boli doobeda u nasich, tam som jej dala aj polievku a doma som ju uz len ulozila, tak hadam uz aj spinka 😉
ja mam veget, vsetko som si doobeda porobila, tak si budem citat.....to je moj najlepsi relax 😉

tak aj Matko sa krasne vycika do nocnika, ale ja som leniva ju tam stale davat, ked ju idem prebalit tak ju dam posadit na nocnik, alebo ked este nekadila a niekedy sa zadariiiiiiii a to je radosti 😀
cakam na leto, ale to asi vsetky 😅

vierkas
11. mar 2009

tak nakoniec ste vybrali dobre 😉
a aj ho hned mali?

ceresnicky
autor
11. mar 2009

no Vieri ved ani mne sa moc nechce ho tam davat to skor moja mamina je nato pedant 😉 musim sa jej zato podakovat

vierkas
11. mar 2009

mamina je super, ona to proste s detmi vie 🙂
a Matko ju aj urcite poslucha ved je to babicka a pani ucitelka v jednom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre