Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
25. jún 2010

@tosomja on je urcite rad ze oddychujes 😉 lebo ako nahle bude drobca na svete bude mamka v pohotovosti 24 hodin 😉

tosomja
25. jún 2010

ale...až také strašné to nebude, verím tomu, tak ako sa necítim zle v tehotenstve, tak si budem užívať aj ako mamička...veď keď moja mamka nás vychovala a nebolo nás málo 🙂 a všetko stíhala sama, bez otca, tak myslím, že jedno bábo nám život neotočí o 180 °C... 😵 alebo žeby?

elenka.k
26. jún 2010

@tosomja no to by si sa čudovala...!!! ak je zatial malinké(v perinke), to sa ešte dá, ale neskôr to bude inakšie(omnoho) Súkromie nijaké, plány - musite zariadovať, podľa bába, aby niečo aj jemu vyhovovalo z toho, čo plánujete, a to nespomínam strach - väčne v myslí(ohľadne bába) a žiadné zabúdanie!! o potrebách bába. a ešte veľa, veľa ďalších príkladov.......

tosomja
26. jún 2010

tak zatiaľ sa nebojím, uvidíme aké to bude, až bude na svete, lebo teraz môžem hovoriť, koľko chcem a realita môže byť úplne iná...každé bábo je iné, každá mamina je iná, každý má svoj plán a keď to malé stvorenie bude na svete, tak sa plány často menia...ale to je zatiaľ ešte budúcnosť 😀 ale už klope na dvere 😕 ... tak sa nechajme prekvapiť, čo sme si to "namiešali"

idris
autor
27. jún 2010

AHojte babule 🙂 no zalezi kto je na co nauceny 🙂 u nas vsetko po straom mala mi cil spinka ja mam casu na konika. Inak si vyzaduje pozornost alebo si robim nejake prace doma, dnes som zdolala kopu na zehlenie xexexe a z jednej vznikli 3 malicke uz len do satnika poukladat a bude to. Zubky su u nas v nedohladne aspon sa jej neskor zacnu kazit a dlhsie vydrzia . Ale uz vieme krasne sedkat a tak cil s kocika len vykukava v sede lebo na brusku to nie je ono.tak sa pekne drzte a gulatejstie sa 😵 😵 😵

@tosomja to miesanie je vzdy prekvapenie ale treba si zelat 🙂 a ono sa to vecsinou splni ako ja som chcela nech je pekna po mm a sikovna po mne ale s tou sikovnostou sa este uvid

@elenka.k @tosomja viete ze mate rovnaky termin 🙂 ja som si to az teraz vsimla 😀 😀 tak sa mozno aj stretnete na sestonedeli

tosomja
27. jún 2010

tak to by som bola len rada, keby som tam nebola sama 🙂

idris
autor
27. jún 2010

inak mne bolo luto ze som bola na izbe cely cas sama celych 6 dni 😒 a tak som sa v duchu vytesovala ze budem mat niekoho na izbe s kym pokecam, no je pravda ze som bola na klasickej a tam sa zeny nehrnu Ale vam to prajem aby ste sa tretli to potom budete moc spolu kocikovat, a mozno z casu na cas sa k vam pridam hoc moja uz bude asi behat
Zelam pekny vecer babule

ada9557
27. jún 2010

Ahojte baby.Vidím že ste pokročili v debate a ste už na str.11 🙂 .Práve som dočítala vaše príspevky.Ináč je celkom fajn mať niekoho na izbe.Maličke aj tak stále iba spinka tak je dobre ked sa môžeš k niekomu ozvať.Ale tie 4 dni zbehnu ako voda a idete domov.Ale už dvaja... 😉 😉 😉 My sme si odskočili cez víken trošku poryžovat a potulať sa po Slovensku.Naryžovali sme si zlato,popozerali Betliar,skoro rozbili auto.... ale nie našou vinou 😠 😠 😠 .Značenie našich cestárov.Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a došli sme zdravý a unavený domov.Malá už odpadla o pol osmej a synátor hodinu po nej.Pridám dajake fotečky.Aj vy niečo dajte... 😀 😀 😀 Moj zlatokop a nádejná budúca zlatokopka..... 😵 😵 😵 Tak takto sa mi zbávame 😎

idris
autor
27. jún 2010

@ada9557 jeee to je super a kde ste to boli zlato hladat nech pojdeme aj my :D no a pokracujeme ako dracikovia v pisani podavala som linky aj kamaratkam co cakaju cil babatka tak som zvedava kedy ich tuto uvidim 😉 😉

aj mne dnes mala zaspala o 20tej to sa mi uz dlho nestalo a ked je reco o foteckach nech sa paci
1 nove satocky za 1€ no nekup
2 mamicky s ktorymi kocikujem
3 autosedacka a ako umela babika pozovala
3 my dve
4 utok na FP psika nasa jedina moderna hracka 😀 😀
5 dam vsetkych 10 do pusinky
6 Ocko a Lilly

ada9557
28. jún 2010

Ahojte.Užasne fotečky.Mala je zlatučká,taka na spapanie 🙂 .No ryžovať sme boli v Spišskej.A chystáme sa aj do čiech na majstrovstvá sveta.Ideme s našim pojazdným domčekom,len ako zvládneme tú cestu neviem,lebo mala nechce veľmi sedieť v aute.Teda nie dlho tam vydrží sediet.Niekedy máme problém dôjst do KE. ☹ Tak dúfame že to zvládneme.Teraz bola zlatá cestou domov,ale cesta tam....Des....Keby nebolo zima tak by sme aj malu pustili ryžovať 😀 😀 😀 .Tak možno nabudúce...

idris
autor
29. jún 2010

@ada9557 Dakujem :D takze to sutazne chodite ?? to je ake super aspon pre drobca 😉 a keby jej das nieco myslim to co sa dava proti vracaniu v autach od toho by bola ospala.. Ani moja Miluska nerada cestuje a ja by som len na cestach bola 😠

ada9557
29. jún 2010

Ahoj.No to súťažne chodíme.Ja ryžujem aj synátor.Musím pozrieť že čo je pre takých malých proti vracaniu.Ale cesta domov už bola celkom v pohode tak uvidíme.Možno nakoniec zvykne,alebo ja skončim na Lexavrine....A budem chodiť taaaaakto vysmiata 😀 😀 😀 .Ešte otestujeme v júli po Slovenských cestách a potom sa rozhodne.Ale aj keby som mala ísť pešo tak do čiech pojdeme.Toto si nenechám ujst. 😠 😠 😠 .

elenka.k
29. jún 2010

Ahojte! Tak Vám sa žije!! Ja už veľmi nevydržím ani keď ideme do KE, Idris malá rastie ako z vody - pľuv -pľuv! Dnes na poradni - všetko ok, prietoky vporiadku, ďalšia o 1tt. Malá je taká šikovná, už ju nemôžem púšťať samú - strašne mi uteká a ja ju nedobehnem, minule (na pešej zóne) ju normálne zastavil jeden chlapec, už bola dosť ďaleko odomňa, to som ju aj buchla po zadočku, aby sa naučila, keď poviem stáť, tak aby mi stala. Z plienok nejako sa nevieme odnaučiť, no nechce ju mať, povie mi pekne mama pišať, ale už keď je to v gaťkách 😖 , a minule pozerám, čo tak uteká(bola holá, šla sa kúpkať) a hovienka nechavala za sebou.... už na ňu ani kričať, ani nič(ešteže mame podlahu) Vie už nové slovičká - aj ich spája. Tak sa držte... prišla k nám horúčava lalalala a s ňou komáre ☹ . Tak nech sa darí Vám baby!!!

elenka.k
29. jún 2010

Ozaj ten termín som si aj ja všimla, možno sa stretneme 😉 A bábo v brušku? len kope a kope stále silnejšie, už mu je dosť....... 😅

idris
autor
29. jún 2010

@ada9557 A co tak cesta vlakom to by mal suprovy zazitok Xaverko ale s Adkou by to bolo asi zlozitejsie ... a ako ste prisli k tomuto konicku ????
@elenka.k a to plienocku si da sama dolu ??? neviem ti s tym poradit lebo este sa len ucime nocnikovat ... A to ze si jej dala po zadocku to beriem ja som za postup 3 x a dost . a to ti verim ze nevladzes a este ked ja tak teplo vrrrr to ma dost aj ja sama so sebou

elenka.k
30. jún 2010

Nie plienočku jej dávame dole my - vieš čo na jej žiadosť (no aj na jej) 😀

ada9557
30. jún 2010

No už som nad tým uvažovala že by som ja s detmi išla vlakom.Pre Xaverka to je normálka.ten už išiel aj lietadlom,aj lodou tak on to tak nerieši.A s Adkou by to možno bolo v pohode,lebo tam sa môže aj poprechádzat a tak.Práve kôli tomu som nad tým uvažovala.A ako sme k tomu prišli?S trebišova chodí dost veľa ľudí a tak sme raz boli vonku a kecali že čo cez víkend tak padla otázka či nejdeme s nimi.A mne netreba hovoriť dvakrát.... 😀 Ja som za každu srandu.No my tiež teraz riešime plienočky.Malá chodí kakať na nočník.Vtedy sa pekne sama pýta aj nočník si prinesie.Minule sme boli kupiť gaťky lebo doma je bez plienky.Ale pišať chodí len sem tam.Niekedy pustí dolu nožičkami...Ale niekedy chodí pekne cely den aj pišať sama.Ale na vonku jej plienku ešte dávam,lebo ona sa nepýta,len rovno pôjde po nočník.Skúste gaťkove plienky.Tie sa len tak sťahuju tak možno to pomôže.U nás po zadočku platí len od ocka.Ja sa môžem aj rozdrapiť a malej je to furt na smiech.Pokýva na mna s palčekom že no no no.A aj tak to urobí.Toto čo som jej zakázala.Ta tak baby.Tebe Elenka prajem nech ti to už rýchlo zbehne a nech ste už aj obe doma.Zdravučke a v pohode.

elenka.k
3. júl 2010

😉 Ahojte! Tak čo? Nik tu nepíše?hmhmm Dnes sme si spravili výlet do KE, boli sme v optime, fajne sme sa najedli, kočiare tam mali pekné, ale aj ceny ☹ niektoré mali aj po 700eu a viac, ešte uvidím. Pre dievčatko už kočiar mam vybrany, ale pre chlapca nie. tak sa držte baby a snáď ste vporiadku......

ada9557
3. júl 2010

😀 Ahoj.No nejako to flákate baby.Nevieme čo je nové, ako rastiete a tak.....U nás dokopy nič nove,len mna akurát trápia zuby. Ako na potvoru ešte aj v pondelok je voľno.Ináč deturence su zdrave, rastu a su spokojne....Teda aspon myslím. 😀 😀 😀 Kedže máme teraz to voľno moja nežnejšia polovička sa rozhodla že vytiahneme príves a pôjdeme ho trošku prevetrat.Tak ho asi odparkujeme na 2-3 dni na šíravu a trošku sa počľapkáme.Mala sa určite poteší.Tak píšte a držte sa.....

elenka.k
4. júl 2010

Ozaj baby, chcela by som sa spýtať - skôr overiť si. Zajtra čo mame sviatok - platí iba tu na SR, že? oTotiž by spme chceli ísť do Maďarska, popozerať ešte nejaké kočiariky. Dík!

ada9557
4. júl 2010

No mal by to byť sviatok len tu u nás ale na 100% ti to nepotvrdím...

elenka.k
5. júl 2010

Ahojte! Tak bola som v Maďarsku, fajne sme blúdili kým sme našli ten obchod (babastúdio) , ale taký tam bol malý priestor, ani sa poriadne nedalo pozerať na kočiare a ten typ, čo mam vyhliadnutý tam ani nebol takže 😖 . Chcela som ísť ešte zajtra do MI, ale celkom som zabudla, že mám ísť na poradňu, človeče ako ten čas letíííí, tak pôjdeme v stredu do Anjelika a ešte pár ich viem, no nepoznám názvy. A tiež je tam super obchod s nábytkom a práve tam sú až 50% zľavy, takže si možno nájdem novú spáleň 🙂 Tak sa držte a zajtra sa ozvem čo nové.

elenka.k
8. júl 2010

Baby kde steť? Tak na poradni bolo všetko ok, a viete čo, včera sa mi začala vytekať zátka... takže pomaly, ale isto sa mi začal pôrod, samo aj bolesti..... už len čakať. Tak sa držte a prázdninujte!!

ada9557
8. júl 2010

No Elenka tak ti už nič iné neostáva len čakat na tu radostnu udalost.Držím palce nech ti to všetko dobre dopadne,a hlavne rýchlo a bezbolestne.Uži si ešte tých pár dní pokoja a pohody s vyloženými nohami.... 😉 Potom daj vedieť že čo a ako.A ostatné baby čo už dovolenkujete?????Kde ste sa stratili???Popíšte dajake pikošky a dajte aj nejake nové foto...Zatiaľ sa majte a užívajte si leto...

idris
autor
8. júl 2010

@elenka.k Ja som ty v optime videla aj ja som tam bola len som si nebola ista ci si to ty :D A takze uz bude drobca co chvilka na svete alebo uz aj ja xexex :D

Babule ja som bola 4 dni na Ruzine bolo super mala bola ako anjelik a vsetci okolo nas skackali a pomahali a tak, len mi v noci nechcela spat :/ ako prvu noc prespala ukazkovo ale tie ostatne sa mi budievala snad kazdu hodinu. A dnes sme prisli domov ani obed som jej nestihla dat a odkvecla v postielke tak to bude mat na veceru. Boli sme aj v lese len mna zrali ovady a mala si spokojne sedekala v klokanke len si musim kupit ergo nosic lebo takto by som dlho nevydrzala stale sa mi na klokanke uvolnovali remene ...

🙂 zelam pekny dnik

elenka.k
8. júl 2010

Baby díky! a Idris Tvoja je zlatučka!!! ÁÁÁUUUUU celé telo ma bolí, baby už sa to blíži - sa mi fakt riadne rozťahujú kosti....držte sa!!

tosomja
8. júl 2010

jeeej, ja som bola na poradni v stredu a zatiaľ nerodím, ale už sa tak cítim, vraj až 14.júla mám termín, tak dúfam, že ešte povikendujeme v brušku a už nech ide vonku, lebo už faaaakt mám dosť a tiež ma bolí celé telo 😖

idris
autor
8. júl 2010

@elenka.k
@tosomja babule to sa vam krasne krati a uz budete mat v naruci tie male uzlicky :D ako sa s vami tesim

idris
autor
11. júl 2010

babule asi uz rodite myslime na vas 🙂

elenka.k
12. júl 2010

Ahojte! Zatial sa držím....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre