Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

ada9557
12. júl 2010

Ahojte baby.No vidím že Elenka sa ešte drží,ale už sa vám to kráti.Fuj akurát take horučavy na nas prišli tak dúfam že to už budete mať čím skôr za sebou. 🙂 🙂 🙂 Držím palce nech vám to dobre dopadne.Potom dajte vedieť čo a ako.Ale hlavne nech ste zdrvé....

tosomja
12. júl 2010

tak zatiaľ ani ja nič...nejak sa nám nechce na svet...ale aspoň sme sa ešte mohli počľapkať v bazéne 😅 ale už len dva dni do termínu, tak uvidíme ... ale ani bolesti, ani nič podobné, čo by nasvedčovalo, že budem rodiť, streda poradňa, dúfam, že posledná 🙂

elenka.k
12. júl 2010

No ja ako také príznaky, aj tá zátka mi pomaly vyteká.... Ja idem zajtra na poradňu - tiež som zvedavá, čo povie dr. Len sa držte! Baby, s ktorými si píšem na teh. kalkulačke( júlovky ) už dve porodili, zatial obe dievčatká 😉 Ja mám prichystanú postielkú( druhú) pre bábo, ale už teraz vidno, že Eli žiarli, tak uvidíme ako to bude prebiehať....

ada9557
12. júl 2010

tosomja,s toho si nič nerob že nemáš bolesti.To je tá príjemnejšia stránka,ktorá postretne len niektoré rodičky.Ja som síce obe deti išla odrodiť bez bolesti.Len preto lebo už bol čas. 🙂 🙂 🙂 Presne na termín ale bolesti som nemala.Až v nemocnici tesne pred pôrodom.A potom to má už rýchli spád.Tak vám držím palce baby. 😉

tosomja
12. júl 2010

tak dúfam, že to bude podobné aj u mňa, len nech nepreťahujeme... 😖

všetky detičky žiarlia na svojich mladších súrodencov, ale to ich prejde :o) aj my sme boli takí 🙂

idris
autor
13. júl 2010

ja som taka nebola lebo som najmladsia xexe :D

tosomja
13. júl 2010

ja mám 8 súrodencov, z toho dve mladšie sestry, a trošku žiarlim aj teraz, lebo ich moja mama ešte stále hýčka a mňa už tak veľmi nie, lebo mám manžela :o) na to...

idris
autor
15. júl 2010

@tosomja to ste mali doma potom veselo ;)

@tosomja @elenka.k babulky ako ??? uz to mame na svete ??? Velmi na vas myslim

tak my sme sa boli vcera kupat v madarsku na kupalisku bolo super mala sa vytesovala z vodicky a dens savam na balkon bazenik nech sa voda nahreje a budeme sa clapkat 😀

ada9557
15. júl 2010

Ahojte.My sa už tri dni čľapkáme na balkone.Susedia s nás maju určite radost..... 😀 My to máme trošku naopak.U nás žiarli malá na staršieho súrodenca a na ostatné deti,ktoré sa ku mne priblížia.No čo už.....Dúfam baby že to už máte uspešne za sebou a že ste všetky v poriadku a zdravé....Držím vám palce a teším sa spolu s vami na nové prírastky 😉

idris
autor
18. júl 2010

ako ja posledne dni nic nerobim len sa sprchuje a aj malu, ani von sa ned ist ... ako predvcerom som bola o 20 co ine babatka uz davno tahaju nocny spanok a my len prechadzku

elenka.k
19. júl 2010

Ahojte, tak som sa vrátila domov aj s malým Marekom(, čo bol pre nás šok, kedže sme čakali dievčatko 🙂a, ale krásny!!!!( 2900g, 49cm) pôrod ako celkový bol doslova suprový oproti Elenkinmu. Len tá horúčava bola na nevydržanie..... Neskôr sa ešte ozvem - podľa času.

idris
autor
19. júl 2010

@elenka.k Elenka srdecne Gratulujem dnes som sla okolo vasho domceka a tam som na Teba myslela ze si uz asi doma;)

ada9557
20. júl 2010

😉 Ahoj Elenka.Srdečne gratulujeme k novému prírastku....Držíme vám palce a prajeme vám veľa veľa hlavne zdravíčka.Aj mamke aj malému Marekovi.

elenka.k
20. júl 2010

Ďakujem Vám! Malý je hrozne zlatý!! a malá sa mi oproti nemu zdá byť taká veeeľka.

idris
autor
23. júl 2010

@elenka.k prosim daj nam nejake foto nech sa aj ocka potesia nie len sriecko 😉

idris
autor
23. júl 2010

@tosomja ako ste na tom ??? uz ste asi doma s baby 😉

tosomja
23. júl 2010

ahojte kočky, tak už sme doma tretí deň, no poviem vám, je to fakt makačka, v nemocnici sa mi to zdalo byť jednoduché, ale prišli sme domov a maličká Vikinka len plačkala a plačkala, možno iné prostredie, ale pri dide hneď zaspinká...len keby to dojčenie nebolo také bolestivé :o(
rodila som sekciou spinalkou, bolo to super, žiadne komplikácie,a videla som maličkú a počula som hneď aj prvý plač, hoci hneď potom zaspinkala :o)
no ale ten personál na šestonedelí, hrôza a des...keď nejaké bábo zaplakalo, hneď prišla sestra a zatvorila dvere s krikom, že nech si rýchlo utíšime dieťatko, lebo sa to rozlieha po celej chodbe a zavrela na nás dvere...žiadna ochota, ale doktor Gimera je fakt super človek, chodil okolo mňa a kontroloval svoju prácu...a pritom som mu dopredu nič nedala :o)

všetkým novým prírastkom blahoželám a prajem maminkám veľa trpezlivosti...

idris
autor
23. júl 2010

@tosomja Gratulujem a ake mala miery Vikinka??? ako ani mne sa nepacili sestry na sestonedeli a to uz bude 9 mesiacov co som tam bola. Tie bradavky prestanu boliet len nusis vydrzat ja som malaprve 3 tyzdne chrasty lebo mala sa mi vzdy velmi silno prisala a ta bolest no vrrrr ale je to na nezaplatenie take kojenie a aj usetri sa to je druha stranka 😉 😉 😉

no ja som dnes bola na rehabilitacnom s malou a to sa mi tam tak narevala ze dovidemia aj dr bola nahnevana ze nas objednali tak neskoro lebo Lilly je uz tvrdohlava a skusa co moze a nechce robit to co ma 😠 😠 a este ze sa mi zlym sposobom pretaca tak budem chodit raz tyzdenne s nou cvicit kym sa to nezlepsi..... A bola som s nou aj u krcnej lebo som mala podrozrenie ze ju bolia uska a ma zapalene obe ☹ ☹ ☹ tak mame kvapocky no mam aj dobru spravu uz sa nam prerezavaju dolne zubky a asi aj ocne tak az teraz zacnu tazke chvilky

ada9557
23. júl 2010

Ahojte baby.tak to už máte úspešne za sebou.Gratulujem vám a prajem len to naj naj naj.Tosomja:ja som na bradavky používala silikénove násadky.Je to super vec ale nie všetky deti to chcu.Moja bola taká že jej bolo jedno s čoho pije len nech tečie.Vyskúšaj a uvidíš,ale ked sa vie malá dobre prisat tak by nemal byt problém.Teraz sa budete ešte chvíľku otukávať a potom ked sa zladíte tak to bude jedna básen... 😉 😉 😉 Idris dúfam že vám zúbky porastu tak ako nám.Toto by som dopriala každej mamičke a hlavne detičkám.Ja som ani nevedela kedy jej vyšli.až ked otvorila pusu a zabelelo sa tam niečo.Len jedna stolička nás potrápila ale ostatné v pohode.A už ich máme 12 😀 .Už nemáme ani plienku cez den.Už len na noc je dávam plienku.Tak že tak babenky.Držím vám palce a dajte vediet čo a ako pokračujete... 😉 😉 😉 Pridávam aj par fotečiek s výletu na Betliar....

idris
autor
25. júl 2010

TAk ako si uyivate toto pekne uprsane pocasie?

tosomja
25. júl 2010

no bradavky sú už ako tak v pohode, ale zdá sa mi, že nevytiahne tolľko, kolko potrebuje a je veľmi zlá, cez deň mi spí hodinku a v noci už ani toľko...čo mám robiť, holky, dúfam, že nestratím mlieko, lebo si nestíham ani odsávať ☹

idris
autor
25. júl 2010

@tosomja ako teraz som nepochopila mala ti malinko papa alebo casto papa a mas malo mliecka ,,,, Len musis byt v tom ze mas dostatok mliecka a byt pokojna ako viem ze sa mi to lahko povie ale presla som si tym aj ja lenze opacne mala len spala ...

elenka.k
25. júl 2010

Ahojte! Tak mliečko sa mi už stratilo.... dávame nutrilon. Marek sa chce len nosiť na rukách - cez deň. Aj mňa ododil Gimera, tiež sa o mňa zaujímal....potom som mu dala fľašku, kto si zaslúži ten si zaslúši. A tu je môj fešák:

idris
autor
25. júl 2010

@elenka.k este raz nedala si foto

idris
autor
25. júl 2010

@elenka.k a to mliecko ma mrzi 😒 ale hlavne nech je Marecek spokojny a napapkany, a to nosenie hmmmmm nezavidim a ako mala Eli ???

elenka.k
25. júl 2010
idris
autor
25. júl 2010

@elenka.k krani ste 😵 😵 😵 😵

elenka.k
25. júl 2010

Elenka jaj za tie štyri dni ju ocko tak rozmaznal.....až, až všetko jej dovolil a teraz keď niečo iba kríčí - priam píští!
A plienky už nemá 🙂 pýta sa na wc

ada9557
27. júl 2010

No ahojte.Ako sa máte v tom upršanom počasí???Dúfam že sa máte všetky fajn a ste zdraví.Nám sa teraz tak dobre oddychuje cez obed,že niekedy sa aj ja pridám k malej 🙂 .Synátor je v tábore tak to mu veľmi počasie nevyšlo ☹ ☹ ☹ .Dúfam že bude spokojný a nezanevrie na letné tábory.Nemôžeme sa zbaviť soplíkov tak sme boli u doktorky na odbery.Trošku my tam potrápili môjho anjelika ale bola statočná. 😢 .Zajtra ideme pre výsledky a potom ešte k alergologičke.Dúfame že tam nič neobjavia a alergia nás minie.Tak sa držte baby,postískajte deturence a potom sa ozvem čo a ako.

tosomja
29. júl 2010

@idris mam dost mlieka, ale mala je lenivá a nechce sa jej ťahať, kúpila som si aj chrániče na bradavky, lebo ich mám hrozné, a aj tak sa jej nedarí vytiahnuť dostatok mliečka...cická aj dve hodinky, medzitým si pospinká, samozrejme, a keď úplne "odpadne", a dám ju odgrgnúť, zase je hladná s cmuľká si rúčky...len plačká a plačká...to čo si odsajem, jej musím dať na prikrmenie a to je aj 125 ml a všetko vypije, takže z toho predpokladám, že jej je málo, čo vytiahne... je mi z toho na nič, lebo sa bojím, že si zvykne na fľašu a bude koniec dojčenia 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre