Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
23. okt 2010

a starý kočiar

ada9557
23. okt 2010

Ahojte.Aký ste už veľký Elenka. 🙂 Rastiete ako s vody.My sme si dnes urobili výlet do KE.Boli sme v ZOO popozerať zvieratka.Malá bola taká zlatá.Tak sa vytešovala.Ked stiahneme foto tak dajake prihodim.U vás čo nové.Ako prebieha víkend? 😎

idris
autor
23. okt 2010

mne sa ten stary viacej paci ako keby nemam tuto moju sunku chcela by som ho Eli. Ale ta moja stara sunka a kopec dobrych veci len vyzera otrasne 😠 😠
@ada9557 nebola vam zima v Zoo ???

ada9557
25. okt 2010

Ahojte.tak prikladám nejake to foto so ZOO.Nebola nám zima.vzhľadom k tomu že tam je kadiaľ chodiť a tiež su tam take šľapačiky do kopca tak sme sa zahriali.Krmili sme zvieratka čo sa detom veľmi páčilo. a sú tam úžasne ihriská.Ani sme všetky nenavšívili.Taký výlet tak na jeden celý den.Malá sa vybehala a potom tak dobre sa jej spinkalo cestou domov. 🙂 .

tosomja
25. okt 2010

My sme mali včera návštevu...svokra bola...a asi v tom niečo bude pravdy, že má v sebe niečo, čo malej škodí...veď odkedy odišla, tak mi zvracia...a nie len trošku, ale všetko, čo spapá...keď jej to neprejde do zajtra, tak musíme ísť k lekárke...toto už nie je normálne, tak sa bojím, čo jej môže byť...

v ZOO bolo super, čo? 🙂 pekné fotky
Elenka, tie kočíky sú podobné...obidve sú pekné..., a hlavne vaničky sú maličké moja sa mi už pomaly do kočíka ani nezmestí, neviem, ako prežijeme zimu...

elenka.k
26. okt 2010

Tosomja a spľúvala si ju po odchode svokri? Ináč, ako? bala si pri dr?

idris
autor
26. okt 2010

@ada9557 jeee nove preliesky v ZOO ja som tam bola ked som bola tehu, a tu co mas na foto tam nebola, tak sa tesim na buduci rok ked pojdeme cez leto s rodinkou :D juuuu to bude super

tosomja
27. okt 2010

@elenka.k ...nebola som u lekárky, lebo to prešlo, to asi mala fakt z očí, mama jej robila z očí...a do hodinky bolo dobre...

sú nejaké kvapky proti nadúvaniu okrem Sab simplex a Espumisan?

ja sa teším na sneh 🙂 a vy sa tu bavíte už o lete, no toto... 😉

idris
autor
28. okt 2010

@tosomja a nepomahaju tie kvapocky?? ked zhanas ine??? juu ako ja sa na zimu tesim ale ked mala nechce sediet v kociku tak si neviem predstavit zimu a fusak sa mi strasne smyka v kociku no musim si to nejako poriesit

tosomja
30. okt 2010

nepomáhajú...sab simplex sú slabé a od Espumisanu ju nadavuje, hoci sú sladké a keď jej dám do mlieka, tak nevypije...

elenka.k
1. nov 2010

Tak zajtra idem na kontrolu s kĺbikmy, som zvedavá...

tosomja
2. nov 2010

Tak ako som pochopila, tak naše detičky sú v poriadku, bola som posledná na rade s kĺbikmi a doktor povedal, že dnes sa mu dobre pracovalo, lebo žiadne bábo neplakalo a všetky sú v poriadku...tak sa teším s vami 🙂 mamičkami ... ja mám dnes "dovolenku" od Vikinky, mám manželika, ktorý sa "ponúkol" že bude celý deň s naším drobcom, nech si maminka oddýchne...no...len prebaliť ju musím ja, lebo ocinko sa pobľuvá z kakaničky 😀

idem urobiť koláčik, tak sa zatím majte

elenka.k
2. nov 2010

Áno, aj my sme ok.

elenka.k
2. nov 2010

Ako Ti je len fajne!!

idris
autor
2. nov 2010

To som len rada ze mate deturende v poriadku 😉 nam asi idu zubky Miluska je nervozna a idu zuby no katastrofa

tosomja
2. nov 2010

heh, a my slintáme a slintáme ako buldoček maličký 🙂 všetko máme mokré a nestíham ju prezliekať 🙂

martina293
3. nov 2010

Ahojte môžem sa k Vám pridať na pokec?

idris
autor
3. nov 2010

@martina293 jasne ze ano :D

idris
autor
3. nov 2010

@tosomja o slintani mi ani nehorvor ta moja potvorka vsetko znova kuse a slinta len s podbradnikom behame este ze ich mam tak vela :D teraz mi konecne zalomila takze varim a co to chcem poupratovat nech mame pokoj.
Inak napredujeme strasne rychlo, krasne sa vie sama postavit chodit za ruku, fukat do trubky, na ovladacke vieme prepinat umyselne natiahne rucku a prepina si xxexeex, no a do telefona robime halooo ale vlastne do vsetkeho co sa na telefon podoba no veselo mam doma

martina293
3. nov 2010

@idris môj malý slintal od 3 mesiacov a zúbky mu vyšli presne na sedem, takže tiež niečo viem o slintaní teraz už je to lepšie oveľa a dnes som zistila že sa nám rysujú ďalšie dva hore a aj hnačkujeme a to je u nás prvý príznak že niečo z toho bude

idris
autor
3. nov 2010

@martina293 tak Lilly tiez hnackovala ale pripisujem to aj tomu ze mi doslo mlieko a presli sme na UM , no vsetko naraz, nam vysli dolne 1 ked mala 9m takze ak by sa podarilo na rok daslie dva bude dvojnasobna oslava 😀 😀

martina293
3. nov 2010

@idris Dominik bol kojený len prvý mesiac, potom som prešla na Um ☹ , takže u nás je to isté že nám idú zúbky, mám kamošku, ktorej synovi vyšiel zúbok až na rok tak si myslím, že sme na tom ešte veľmi dobre

idris
autor
3. nov 2010

@martina293 ako mne tie zubky nechybaju skor mi vadi ze je nervozna a nevie sa sama zahrat a ja nemozem nic poriadne spravit to ma hneva

martina293
3. nov 2010

@idris to je u nás normálne sám nebude ani keby čo bolo dnes sa mi síce podarilo žehliť tak, že bol pri mne v kuchyni v cestovnej postieľke, ale v kuse som sa s ním musela rozprávať a dokonca spievať 😀

idris
autor
3. nov 2010

@martina293 JA SPIEVAM IBA ABY MI ZASPALA ALEBO KED SA HRAME ALE INAK NIEEEEEE 😉 T

ada9557
3. nov 2010

Ahojte baby.No nám tiež idu dalšie zubky.malá mala teploty za tri dni po 38.potom prešli ale zubok sa ešte poriadne neukázal.Dnes sme boli na očnom na kontrolu so starším a zabila som tam pol dna.to je na zabitie v tej trebišovskej nemocnici.a ešte zajtra nás čaká kontorla u doktorky na očnom tak další pekný den pred nami. 😒 Malá ma traumu s doktorov a nič nerobí len sa na mna prikvačí a kričí "mama moja!"Posledne naše očkovanie dopadlo tak že mala tak plakala u doktorky že jej to tam všetko ovracala. 😉 tak sestrička mala o zábavu postarané. 😀 No a ináč všetko po starom.stále toto isté dookola.Som rada že ste všetky a všetci zdravučký tak sa držte a píšte... 🙂

zuzana0409
3. nov 2010

ahojte nechcete sa niektora stat avonlady?keby nieco tak mail mucko1313@azet.sk

tosomja
4. nov 2010

ahojte babulky, tak mi konečne prechádzame na režim spania po každom druhom papaní, je síce trošku viac nervózna, ale snažíme sa ju zabaviť, nosíme ju, spievame, schválne trieskame hrncami 🙂 chudinka moja malá...ale aspoň mi potom spinká aj tri hodinky vkuse a hlavne SAMA ...a kúpila jej nové fľaše na mliečko, lebo som jej musela zväčšiť dierku na cumli a hups, potrhala som jej...tak kúpili sme nové fľaše, lebo čisto cumeľ sa neoplatí...

a s tou traumou z doktorov... 🙂 si pamätám, ako moja neter ešte stále odpadáva, keď si spomenie, ako ju očkovali na šesť rokov do stehna, vtedy jej prišlo domov predvolanie, len čo zbadala papier, tak doma odpadla...to bola šou 🙂 a keď videla ramienko mojej Vikinky, tak úplne zbledla, a to má už 19 rokov 😀

idris
autor
4. nov 2010

@tosomja nie je to skoro s tym rezimom??? Ako ja viem ze kazde babo je individualne ale my teraz sme na takom rezime ze mame za cely den 1-2 spanky . No a flase ja som iba za skolo lebo plastove co mam od LOvi mi strasne smrdia 😅 😅 😅 a mohla som to cistit kolko som len chcela

tosomja
4. nov 2010

tak ja mám fľašu MUM, s otvárateľným spodkom, zo začiatku mi tiež smrdela, ale už sa "vyvetrala"

a s tým režimom...no asi je to skoro, ale keď mne malá vôbec cez deň nespí...a keď tak 15 minút aj to na rukách...akonáhle som ju zložila, otvorila očí a koniec spánku...teraz ju aspoň trošku vytrápim a spinká mi dlhšie...a dnes som jej dala 180ml, poviem vám, to je hladoš, ale trvalo dlho, kým sa jej uľavilo, s tým grganím mi máme problémy, ajajaj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre