Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
4. nov 2010

@tosomja ved ona si zvikne, a pekna profilova fotka 😵 😵

elenka.k
5. nov 2010

😎

idris
autor
5. nov 2010

a aj eli ma novu fotecku jukrasne deturence mas 😉 😉

ale musim sa pochavlit uz 4 noci mala sama prespinkala ako budila sa akontrolovala ci som pri nej ale uz bez mliecka 😀 😀 😀 😵 😵 😵

elenka.k
5. nov 2010

Dík! No vidíš - ohľadne toho spania, to je super.

tosomja
5. nov 2010

ďakujeme, konečne som sa dostala k tomu, aby ste ma tiež videli 🙂 🙂

mne dnes prišla sestra z Grécka, tak bola celý deň s malou, veď ju ešte nevidela 🙂 ...tááák mi ju unavila, že už štyri hod. spinká, dúfam, že v noci to bude tiež tak...

idris
autor
5. nov 2010

@tosomja a ak nie zavolaj znova u sestre nech ju pekne unavuje 😉 😉

tosomja
6. nov 2010

aaa, spinkala pekne, ale skoro sme vstávali...už o štvrtej buntošila, tak som ju zobrala k nám do postele, dala som si ju na seba na bruško a spinkala ďalej, ale celú ma oslintala 😝

idris
autor
6. nov 2010

@tosomja aspon vies ze ju mas 😀 😀 😀

elenka.k
6. nov 2010

Jój baby aj ja skoro vstávam o piatej a to furt a ak sa mi Marka podarí ešte uspať, tak z postielky na mňa kričí Elenka: maminka ganko a to sa zase mne už nechce spať, lebo viem, že aj keď zaspí, tak Marko sa zobudí - dookola to isté 😖

idris
autor
9. nov 2010

@elenka.k tak mas to vesele , snad to skoro prejde a budes si moct dlhsie pospat 😉 u nas sa to pomalicky dava do poriadku mala uz zacala papkat viacej zuby stale len dva no je aj o cosi samostatnejsia tak sa mi niekedy podari co to spravit aj doma, ale nie casto 😀

ada9557
9. nov 2010

No ahojte baby.Vidím že to máte veselé.Moja má už rok a pol a ešte stále sa nám nepodarilo prespat celu noc. 🙂 Ale už som si pomaly zvykla. 😀 .ale ono sa to časom upraví.Hlavne že sú všetky detúrence zdravučké.No a konečne ste sa aj ukázali.Pekné fotky.Pridajte ešte dajake nove.Držte sa a píšte... 😉 😉 😉

tosomja
11. nov 2010

Elenka, kedy začíname dokrmovať? 🙂 ja už sa neviem dočkať 🙂

elenka.k
12. nov 2010

@tosomja no ja som si povedala, že počkám o 2tt, čiže ak bude mať 4 a pol mes. hoci kámoška má o 2tt mladšieho a už mu 2tt dáva pribináčiky, zemiačiky a mliečko riadné krabičkové plnotučné. Začnem vyživkami, zeleninkou (okrem karfiolu a kapusty ozaj samo. strukoviny nie!)

tosomja
12. nov 2010

takže tak ako ja, mne doktorka povedala, že stačí od 4 a pol mesiaca, hoci sa musím priznať, že som jej dala za lyžičku pribináčika, až chudinka, nechcela mi pustiť ruku, keď zistila, aká dobrotka,...tiež začnem zeleninkou, ale zo začiatku asi budem kupovať hotovú stravu...a budeš dávať krupicu?

aaaa, mám tu najlepšiu správu hlavne pre mňa....dnes sme boli na ušnom v Košiciach, počuje na 100% !!!!!
tak som sa bála...ale dalo nám zabrať, kým zaspala, boli sme objednané na 10 hod., a skončili sme o 14.30, vyšetrenie trvalo necelých 15 minút....ale hlavne, že počuje...jupíííí

elenka.k
13. nov 2010

@tosomja jasné, že aj krupičku a tiež šťavu z kuraciej polievky, ale to fakt až po....v 5m. A s tým sluchom: paráda, super!!!! sa teším s Vami. Ja som jedla koláš posýpaný praš. cukrom a dala som malému z môjho palca - ten cukor, no hotova paráda! Zase ja mám zlé správy teraz má Elenka zapálené uško - ach jaj, berie antibiotiká, malá aj horúčky a samo. kvapky otobacid.

idris
autor
13. nov 2010

@tosomja to je parada ze pocuje kocka mala tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵

elenka.k
13. nov 2010

ešte som zabudla, pomaly budem dávať šťavu z pomaranča - len picipici na jazýček!

tosomja
15. nov 2010

je to možné, alebo sa mi len zdá, že moja prestala priberať? pred týždňom som ju vážila a mala 6kg, dnes ráno tak isto...mám len na jednu desatinu digitálnu váhu...ale aj tak...možno je čas na prikrmovanie...

ada9557
15. nov 2010

Ahojte baby.No vidím že si to užívate.tosomja tak vám to nakoniec všetko dobre dopadlo s tými uškami.držím palce malej kočke nech sa jej darí tak aj nadalej. 🙂 Vidím že sa už pomaly chystáte prikrmovť.Tak držím palce nech im chutná.Užívate si aj vy ešte tieto teple dni???Paráda počasie také by mohlo vydržať aspon do konca novembra.Mne osobne by vôbec nevadilo keby aj december bol taký,ale deti nech si trochu aj snehu užiju.My sme si vychutnali sobotu a trošku sme sa boli potulat.Navštívili sme Krásnu hôrku aj jaskynu Domicu.Hodím aj dajake foto.aj vy by ste už mohli. 😀 😀 😀 tak sa držte a pište 😵 😵 😵 Jak sme vyšli s jaskyne tak mala už načisto odpadla.Už mala dost... 😀

elenka.k
15. nov 2010

Pekné fotky!
tosomja ak si myslíš, kľudne začni dokrmovať, aj mne to navrhla svokra, ale ja počkám čo ten tt.

tosomja
16. nov 2010

Ahojte, dnes som bola u lekárky s malou, lebo mi víkend zvracala a veľa...tak mi povedala, nech začneme prikrmovať, ale poslala nás aj na kožné, lebo má suchšiu pokožku, tak uvidíme...od 8 do 14 sme boli v nemocnici, čo nás pinkali ako pinpongové loptičky...už mám toho dosť, tak ma bolí hlava...takže dnes sme boli kúpiť mištičku a lyžičku na nové hami hami...tak už len nech máme dobrý apetít 🙂 potom hodím fotky s prvého papania....

tosomja
19. nov 2010

nestihla som fotiť, ale ešte bude príležitosť, prvý deň spapala dokopy asi pol lyžičky, nemala chuť 🙂 , ale dnes mi zjedla celú misku, to som teda nečakala... 😅

neviem, či jej môžem dať aj Hami kašu s banánom, píše tam od štvrtého mesiaca, ale čo ja viem...

idris
autor
19. nov 2010

@tosomja ja by som na Tvoojom mieste este pockala s prichutenou kasou lebo tie su prilis sladke ,,, radsej nech sa nauci papat bey chuti a tak ya mesiac dva ochutene ja som ochutenu dala pre 2 tt 😅 😅

tosomja
19. nov 2010

aj ja som si myslela, lebo mama do mňa hučí, nech jej dám, ale bojím sa, že mi potom nebude chcieť papať zeleninu, lebo si zvykne na sladké...

elenka.k
19. nov 2010

@tosomja tak, tak ako píšeš

tosomja
20. nov 2010

dnes som jej dala zemiačky s cuketou, tak to bolo radosti, zjedla misku na posedenie, to bude hladoška 🙂

elenka.k
21. nov 2010

No super, ja som lem trošku dala Markovi na cumeľ, čo Elenka nedojedla výživu a išiel sa roztrhnúť po cumli 😉

tosomja
22. nov 2010

tak veď mu skús dať za lyžičku mrkvičky a uvidíš ako mu bude chutiť 🙂

len teraz neviem, či jej mám dať aj mlieko za obedom, alebo už vynechať...ona mi potom ešte plače, neviem, či od hladu, ale keď jej dám fľašu, tak sa hneď upokojí ... 🙂

elenka.k
22. nov 2010

@tosomja šak jej môžeš trošku dať, akokeby zapitie, alebo čajík.

elenka.k
22. nov 2010

a tú su foto mojích detičiek!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre