Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
22. nov 2010

@elenka.k tak čajík mi nepije vôbec, vlastne ani vodičku nechce, akoby vedela, že to vyvracia ... ale ona mi po plnej miske - neviem koľko je toho presne, jeden väčší zemiak, jedna mrkva - ešte vypije 150 ml mlieka...a o tri hodinky je zase hladná...

a vôbec mi nechce ležať, len sedieť, alebo ešte lepšie na rukách a chodiť s ňou po byte, neexistuje, že by som ju zobrala na ruky sadnúť a pozrela si nejaký film, alebo vypila kávu...eee...len chodiť a chodiť...a najlepšie je, že vôbec nepotrebujeme kočík...hehe...už je tak vybitá, že aj vonku sa rozplače a zavíja, kým ju nezoberieme na ruky...už ju musím dávať do overalu a babušiť, lebo počítam s tým, že ju budem nosiť na rukách... 🙂 🙂 🙂 pindulka moja malá...

elenka.k
22. nov 2010

tak to je zvláštné! ja už môjmu dávam čajík jablko medovka - od ukončeného 4m. a chutí mu, aspoň ten pije, a s tým jedením, no neviem, neviem, či sa neprejedáva môj ledva vypije 110ml, po 3hod. aj to si jednu dávku vynechá, je mu dos

idris
autor
23. nov 2010

Babule takyp ako moja nikdy nepila mlieko po obede mozno prvy tyzden dva ..... ale inak ona si ani nevypytala prsko a obedik jej stacil ....
@elenka.k pekne fotecky

elenka.k
23. nov 2010

@idris ďakujem!!

tosomja
24. nov 2010

včera som jej už vynechala mlieko, práveže sa mi zdá, že mi nepriberá, už druhý týždeň váži 6 kg...v noci mi nepapá, naposledy papá o deviatej, desiatej a potom až ráno o piatej - šiestej...no uvidíme, čo na to povie doktorka...v pondelok ideme na preočkovanie...

idris
autor
25. nov 2010

@tosomja podla man ma vahu super ma svoj vek ;) a aj to papanie je je zle aspon sa vyspis

tak babule my co chvila oslavujeme 1 narodeniny. Miliska mi uz chodi a co to blaboce a cmula vsetko co jej pride pod ruky...

tosomja
27. nov 2010

áno v noci sa vyspím, len neviem, čo jej je v poslednom čase...má také uplakané dni...už tretí deň mi plače a plače, ani na ruky, ani ležať, ani sedieť...buď jej idú zúbky, alebo dúfam, že mi nebude chorá... ☹
a slzí jej očko, nemá ho ani opuchnuté, ani červené, aj som pozerala, či tam niečo nemá...tak dúfam, že nemá prievan, alebo nejaký zápal...

aaa, konečne nám trošku nasnežilo, heh, ráno bolo pekné prebudenie do bieleho dňa...a teraz je to hrozné, toto na tej zime neznášam...len mláky po snehu...
a čo, ja som sa musela vyváľať, to by som nebola ja, len čo som vyšla pred vchod, už som bola na zemi :o) dvíhali ma susedia, lebo mysleli, že mi prišlo zle 😀, aspoň, že to tak vyzeralo... 😅

idris
autor
28. nov 2010

@tosomja presne s tebou suhlasim ani ja nemam rada na zime mlaky a topiaci sa sneh. A z casu na cas su take dni kedy dieta place a nic mu nie je .. No a s ockom neporadim snat to nebudee nic vazneho

martina293
28. nov 2010

Ahojte dlho som tu nebola, čo máte nové?

tosomja
29. nov 2010

už jej neslzí očko...ale aj tak poviem pre istotu doktorke...dnes ideme na druhé očkovanie, dúfam, že bude bez komplikácií ako to prvé...

dnes nám pre zmenu prší, to je ale počasie, ale už je doma taká predvianočná atmosféra, adventný veniec pripravený, už musím začať nakupovať darčeky, lebo nemám rada všetko na poslednú chvíľu...len keby som vedela čo komu... 😖

tosomja
29. nov 2010

☹ boli sme u lekárky, moju princezničku pichali ... ale boli "stipľavejšie" ako tie predtým, lebo bol stokrát väčší plač...a celý deň to pokračovalo...teraz už spinká...ale nedajbože, že jej vypadne cumlík...to je siréna...len nech mi nemá teplotu...a to aj vy máte doma takú zimu? V noci nezapínam radiátory, nech sa lepšie spinká, ale poviem vám, ráno som sa triasla od zimy, hneď som pozerala na malú, či mi nezamrzla 🙂 ešte to mi chýba, aby mi ochorela...

idris
autor
30. nov 2010

@tosomja juuu aj nas caka ockovanie pojdem asi zajtra. No a doma mame ustredne vlastne takze ja si nastavujem hodinovy spinac a od 6 rana mam horuce radiatory ....

😵 😵 😵 😵 DNES OSLAVUJEME PRVY ROCIK 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tosomja
30. nov 2010

TAK VŠETKO NAJLEPŠIE 🙂 🙂 🙂

elenka.k
30. nov 2010

Jéjo, ten čas letí!! Aj ja sa pripájam ku gratulacií!! Všetko len to najlepšie!!!!

elenka.k
6. dec 2010

Ahojte! My už papkáme, chutí mu brokolica, mäsko na zeleninke s ryžou, ale výživy - to hej.

tosomja
6. dec 2010

Moja brokolicu veľmi nie...ale mäsko na zeleninke, polievočka, zemiačiky...a výživky, to sú tiež naše 🙂

idris
autor
10. dec 2010

Ahojte babule viem ze som tu dlho nebola ale akosi sa mi nechce v tuto dobu sem chodit. Oslava bola super kopec darcekov sme dostali vlastne mala ale najviac sme sa vsetci tesili trojkolke juuu laska na prvy pohlad u ocka bola. My mame ako kedy dobry a zly den, poslednu dobu sa snazi vsetko vynutti placom ... Inak je strasne rozkosna Ked chce spinkat tak si vezme cumlik a svoju zelenu deku a dojde za mnou ... No a este zacala mi papat obyc salat velmi sa lakomila a tak si vzala z mojho taniera, Najprv jej vobec nechutilo ale po 3 dnoch ochutnavania sa do toho pusta s radostou 😀 😀 😀 tak a pridavam par foteciek

Inak u nas papanie ide dolu vodou znova len mlieko a krupica ... a vsetko ostatne odmieta

elenka.k
10. dec 2010

No Ty si už vyrástla!! Želám len to naj, hlavne veľa zdravíčka!! Ináč, presne taký bicykel má aj moja. A ozaj aj moja v poslednom čase papá len mliečné: krupiva, kašu a granko, mliečnú polievku - všetko k čomu sa dáva granko....hmhm a v noci si pýta častejšie ako Marko. Ozaj ešte neplánujete ďalšie bábo?? HHHmmm

elenka.k
10. dec 2010

Mimochodom, aj ja som hodila nové foto do albumu

idris
autor
10. dec 2010

@elenka.k dalsie babo bude az ked bude mat mala 2 roky... Skor urcite nie 😉 😉

tosomja
12. dec 2010

@elenka.k pozerám, že už krásne hopkáte... 😉 moju zatiaľ len do rohov dávam, lebo je veľmi akčná... 😀 kde ona by mi takto kľudne sedela...len na pár sekúnd odvrátim zrak a už je úplne na inom konci postele... 😅

a zúbky už máte? my ešte nie...

elenka.k
12. dec 2010

@tosomja ani mi nemáme zúbky - zatial. Aj môj je šibal - lezie po celej postele, raz v noci som sa prebudila, no tak som sa zľakla, že kde je a on bol šikmo v postielke. Ale už mi pekne papká -otvára pusu a čaká a s rúčkou si klepe po kolienku, je taký zlatý!Ale čajík mi stále odmieta, iba na silu.

tosomja
13. dec 2010

To ani moja nechce piť, ani vodu...teraz jej dávam slivkovú šťavu, ale na lyžičku, lebo z fľaše nechce...
a moja už keď vidí, že čistím zemiaky, už piští a smeje sa a rozhadzuje rukami, nohami 😀 je to také krásne sledovať malé detičky ako sa učia novým veciam...a keď niečo objavia nové...tak to hej...najnovšie prepíname telku 😵
ja už neviem, čo jej mám variť...nechce nič, len zemiak s mrkvou...

elenka.k
19. dec 2010

😵 nemate as, asi tak ako ja...........ježkove oči už za chvíľu sú tu a ešte nič nemám!!!!!!!

idris
autor
19. dec 2010

Ahojte žienky ako sa máte, už je všetko nachystané??? Ja ešte nemám nič, dnes som piekla medovníčky a stvrdli takže som de-motivovaná a Miluška má 4 deň teploty berieme antibiotika ale stále ich vyvracia a len odsávam soplíky no čím viacej odsávam tým ich máme viacej . Už mám pár darčekov len to musím pobaliť a sviatky môžu začať . Dúfam že vaše deťúrence sú zdravé . Snáď sa do sviatkov ešte stretneme 😉

tosomja
20. dec 2010

My máme upratené, stromček postavený, oblečený 🙂 ... Vikinka výska keď stromček svetielkuje 🙂 ... Darčeky zabalené, pečenie ma tento rok obišlo 😉 Mám na to lidí 😅 ...
Dnes sme boli na poradni, samozrejme málo priberáme, lebo vyvracia mi stále mlieko...obed mi odmieta, takže nemáme ako priberať...tak mám zahusťovať mlieko ovocnými kašami...inak je šikovná...už začína pomaličky hopkať bez pomoci...

Tak prajem Vám krásne Vianoce, veľa veľa darčekov, pohody a hlavne zdravíčka 🙂 ---
-----------
--------------------
------------------------------
---
---

ada9557
20. dec 2010

Ahojte dievčence.Dost dlho som tu nebola a ako sledujem tak sa vôbec nenudíte a naplno si užívate svojich drobčekov.Ako ste už narástli.Tosomja ty si ale šikulka.Ja som na tom podobne ako Idris.Akurát dnes sme postavili stromček tak dufam že do 24-tého prežije.Malá stále chodí do neho strkať a ťahať ho a stále na neho niečo vešia.... 😀 Posnažím sa už nezanedbávať a častejšie prispievať.Potom hodim aj dajake nové foto.
Idris dúfam že sa vám rýchlo polepší a maličká bude zdravučká a užijete si krásne sviatky.A aj vám všetkým babule prajem len a len to najlepšie.Hlavne veľa zdravíčka a nech vám detúrence robia ešte väčšiu radosť ako doteraz.... 😉 😉 😉 Vám a vaším rodinkám krásne a pohodové sviatky v kruhu najbližších... 🙂

idris
autor
22. dec 2010

Žienky želám krásne prežitie sviatkov, príjemné prekvapenia pod stromčekom, kopec rodinnej pohody a šťastný nový rok 2011

elenka.k
22. dec 2010

ďakujem Idris! Aj Teba a vlastne Vám všetkým tiež prajem krásne vianoce!! Ja sa véééľmi teším príde sestra s rodinkou, brat so ženou a druhý brat, či s frajerkou alebo bez nej, to sa ešte uvidí. Ináč Idris suprová pohľadnica! Tak sa držte a uživajte si!

elenka.k
24. dec 2010

Prajem pekné sviatky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre