• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
autor
@elenka.k no na plieseň Vám pomôže iba odvlhčovač stojí okolo 150€e je na elektriku, alebo viacej kúriť a ešte častejšie vetrať, inak si ťažko poradíš :wink: :wink: :wink:
@duplinka ja som tiež priamo z TV ale 8 rokov som žila na západnom slovensku a tak som tu ako cudzia :unamused:

A musím sa pochváliť už sme sa odcúmlikovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... iba sa zbaviť plienok bude problém lebo na nočník si sadneme ale nič nespravíme a ako náhla dám plienku tak ju pokaká, potvorka malá
9. jan 2011 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duplinka o týždeň 6 mesiacov :slight_smile:
9. jan 2011 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja tu žijem 6 rokov a ešte stále si pripadám ako Košičanka. Cejkov je ešte viac od ruky :cry:
9. jan 2011 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tosomja tak to už je slečna :wink:
9. jan 2011 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka TAk to máš pravdu Cejkov je od ruky :/ no a v TV sa nič nedeje nič vhodné pre malé deti a mamičky
9. jan 2011 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@idris To máš pravdu. Nie je tam nič. Ja som chcela chodiť s Eliškou plávať, ale kde? Nedalo sa. Sem tam sme išli s manželom do parku, ale to je tak všetko.
9. jan 2011 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veru, Idris, máš pravdu, Trebišov je nudný :unamused: za celé tri roky, čo tu bývam, som nezažila väčšiu nudu, hoci sme nemali ešte malú, aj tak som sa nudila a teraz, keď mám ísť na prechádzku, tak nemám ani kam...cez park, no uznajte sami, bojím sa, a z jednej strany na druhú po tej "pešej zóne" hahaha... :slight_smile:
A to ešte nehovorím, keď bude staršia, kde sa bude hrať na ktorom ihrisku...
Inač som tiež prisťahovalkyňa z Košíc :wink:
9. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duplinka rýchlo beží ten čas :slight_smile:
9. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Môžem sa pridať?
9. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tosomja áno? A odkiaľ? Ja som z terasy. Z Humenskej. No, na dedine to tiež nie je sláva. Každý si ťa obzerá, komentuje aj to čo netreba. Niekedy sa idem zblázniť :rolling_eyes:
9. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka183 Jasné :o) ahoj
9. jan 2011 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duplinka Bývala som aj na Ťahanovciach, ale dhšie na Jazere...pri bajkaly :slight_smile: Mali sme sa kde korčuľovať, kde kúpať...bolo dobre aj tam aj tam...Aj manžel je z Jazera, tu sme si kúpili byt, lebo boli lacnejšie a potrebovali sme vypadnúť :slight_smile: Teraz ľutujem, nepoznám tu nikoho, nudíme sa s manželom, nie že by sme sa dvaja nevedeli zabaviť :wink: ale treba aj niekedy vypadnúť...
9. jan 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som bývala 20 rokov v Tv,odtiaľ pochádzam,teraz som z okolia Tv.
9. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kde chodíte na prechádzky s detičkami? lebo ja od Kauflandu okolo Lidlu, k Tescu a domov...a opačne :sweat_smile:
9. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@tosomja no prechádzky cez cele mesto na koronč ale ked je zima tak len tak sa túlam po meste lebo nikam sa nedá isť
9. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tosomja moja tak to ťa úplne chápem. Ja tu žijem 6 rokov, ale s manželom nikam nechodíme. Sem tam zájdeme do Tv do reštaurácie, alebo na nákupy. No ináč sedíme doma. Už som z toho dosť na nervy, pretože som bola zvyknutá na košický ruch. Stále ho niekam volám, ale má pravdu: Kam? Teraz nepracujem, dala som výpoveď, no ja nemám kam ísť ani cez deň. Manžel mi stále rozpráva, aby som si našla nejakú činnosť, ale akú? Kde?
9. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka ako by si písala o mne ako ja nie som náročná ale keď všade sa fajčí nikde sa nedá nechať končiarik a už duplom sa nedá nikam dostať :pensive: :pensive: :pensive:
9. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@idris To máš pravdu. Tak ti neostáva nič iné ako prísť do Cejkova :slight_smile:
9. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka len aby som sa raz k Vám nedogúľala xexxe
9. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@idris budem veľmi rada. Už by som prijala zmenu. U nás je akosi smutno. Málokedy u nás máme návštevu. Kamarátky sú v Ke a aj s tými už nie som v kontakte. Kedy dôjdeš? :sweat_smile:
9. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka to by som Vážne mohla ??? jeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: a nezlakneš sa mňa a mojej malej ??
9. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasné, že to myslím vážne. Síce sa nepoznáme, ale nemám sklony k ubližovaniu :angry: :grinning:
Eliška by sa iba potešila. Len či by si tu potom malú nemusela nechať :sweat_smile:
9. jan 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka takže keď nemáte takéto sklony ja prídem. Aký máte program na týždeň??
9. jan 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak zajtra ma čaká zubár v Ke. Ale celý zvyšok týždňa som doma. Eliška chodí do škôlky, ale to nie je problém. Vážne by si došla? Teším sa.
9. jan 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akurát vo štvrtok asi nebudem mať dobrú náladu, pretože mám dostať ms a nakoľko patrím medzi snažilky, nebude to nič moc :frowning2:
Ale pohoda, prežijeme :wink:
9. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak ja mam do stredy doktorov a potom som voľna :wink:
9. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@idris super, takže potom by sme sa mohli stretnúť. Možno potom pozveme aj iné žienky z fóra :wink:
Ak bude toto stretko úspešné :grinning:
9. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tosomja pridáš sa? :slight_smile:
9. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka183 odkiaľ presne si?
9. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@duplinka mam pocit že katku aj poznám :grinning: :grinning: , no dohodneme sa v stredu može byť ??
9. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok