Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
9. jan 2011

@elenka.k no na plieseň Vám pomôže iba odvlhčovač stojí okolo 150€e je na elektriku, alebo viacej kúriť a ešte častejšie vetrať, inak si ťažko poradíš 😉 😉 😉
@duplinka ja som tiež priamo z TV ale 8 rokov som žila na západnom slovensku a tak som tu ako cudzia 😒

A musím sa pochváliť už sme sa odcúmlikovali 😵 😵 😵 😵 ... iba sa zbaviť plienok bude problém lebo na nočník si sadneme ale nič nespravíme a ako náhla dám plienku tak ju pokaká, potvorka malá

tosomja
9. jan 2011

@duplinka o týždeň 6 mesiacov 🙂

duplinka
9. jan 2011

Ja tu žijem 6 rokov a ešte stále si pripadám ako Košičanka. Cejkov je ešte viac od ruky 😢

duplinka
9. jan 2011

@tosomja tak to už je slečna 😉

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka TAk to máš pravdu Cejkov je od ruky :/ no a v TV sa nič nedeje nič vhodné pre malé deti a mamičky

duplinka
9. jan 2011

@idris To máš pravdu. Nie je tam nič. Ja som chcela chodiť s Eliškou plávať, ale kde? Nedalo sa. Sem tam sme išli s manželom do parku, ale to je tak všetko.

tosomja
9. jan 2011

Veru, Idris, máš pravdu, Trebišov je nudný 😒 za celé tri roky, čo tu bývam, som nezažila väčšiu nudu, hoci sme nemali ešte malú, aj tak som sa nudila a teraz, keď mám ísť na prechádzku, tak nemám ani kam...cez park, no uznajte sami, bojím sa, a z jednej strany na druhú po tej "pešej zóne" hahaha... 🙂
A to ešte nehovorím, keď bude staršia, kde sa bude hrať na ktorom ihrisku...
Inač som tiež prisťahovalkyňa z Košíc 😉

tosomja
9. jan 2011

@duplinka rýchlo beží ten čas 🙂

katka183
9. jan 2011

Ahojte.Môžem sa pridať?

duplinka
9. jan 2011

@tosomja áno? A odkiaľ? Ja som z terasy. Z Humenskej. No, na dedine to tiež nie je sláva. Každý si ťa obzerá, komentuje aj to čo netreba. Niekedy sa idem zblázniť 🙄

tosomja
9. jan 2011

@katka183 Jasné :o) ahoj

tosomja
9. jan 2011

@duplinka Bývala som aj na Ťahanovciach, ale dhšie na Jazere...pri bajkaly 🙂 Mali sme sa kde korčuľovať, kde kúpať...bolo dobre aj tam aj tam...Aj manžel je z Jazera, tu sme si kúpili byt, lebo boli lacnejšie a potrebovali sme vypadnúť 🙂 Teraz ľutujem, nepoznám tu nikoho, nudíme sa s manželom, nie že by sme sa dvaja nevedeli zabaviť 😉 ale treba aj niekedy vypadnúť...

katka183
9. jan 2011

Ja som bývala 20 rokov v Tv,odtiaľ pochádzam,teraz som z okolia Tv.

tosomja
9. jan 2011

Kde chodíte na prechádzky s detičkami? lebo ja od Kauflandu okolo Lidlu, k Tescu a domov...a opačne 😅

idris
autor
9. jan 2011

@tosomja no prechádzky cez cele mesto na koronč ale ked je zima tak len tak sa túlam po meste lebo nikam sa nedá isť

duplinka
9. jan 2011

@tosomja moja tak to ťa úplne chápem. Ja tu žijem 6 rokov, ale s manželom nikam nechodíme. Sem tam zájdeme do Tv do reštaurácie, alebo na nákupy. No ináč sedíme doma. Už som z toho dosť na nervy, pretože som bola zvyknutá na košický ruch. Stále ho niekam volám, ale má pravdu: Kam? Teraz nepracujem, dala som výpoveď, no ja nemám kam ísť ani cez deň. Manžel mi stále rozpráva, aby som si našla nejakú činnosť, ale akú? Kde?

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka ako by si písala o mne ako ja nie som náročná ale keď všade sa fajčí nikde sa nedá nechať končiarik a už duplom sa nedá nikam dostať 😔 😔 😔

duplinka
9. jan 2011

@idris To máš pravdu. Tak ti neostáva nič iné ako prísť do Cejkova 🙂

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka len aby som sa raz k Vám nedogúľala xexxe

duplinka
9. jan 2011

@idris budem veľmi rada. Už by som prijala zmenu. U nás je akosi smutno. Málokedy u nás máme návštevu. Kamarátky sú v Ke a aj s tými už nie som v kontakte. Kedy dôjdeš? 😅

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka to by som Vážne mohla ??? jeeeee 😵 😵 a nezlakneš sa mňa a mojej malej ??

duplinka
9. jan 2011

Jasné, že to myslím vážne. Síce sa nepoznáme, ale nemám sklony k ubližovaniu 😠 😀
Eliška by sa iba potešila. Len či by si tu potom malú nemusela nechať 😅

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka takže keď nemáte takéto sklony ja prídem. Aký máte program na týždeň??

duplinka
9. jan 2011

No tak zajtra ma čaká zubár v Ke. Ale celý zvyšok týždňa som doma. Eliška chodí do škôlky, ale to nie je problém. Vážne by si došla? Teším sa.

duplinka
9. jan 2011

Akurát vo štvrtok asi nebudem mať dobrú náladu, pretože mám dostať ms a nakoľko patrím medzi snažilky, nebude to nič moc ☹
Ale pohoda, prežijeme 😉

idris
autor
9. jan 2011

tak ja mam do stredy doktorov a potom som voľna 😉

duplinka
9. jan 2011

@idris super, takže potom by sme sa mohli stretnúť. Možno potom pozveme aj iné žienky z fóra 😉
Ak bude toto stretko úspešné 😀

duplinka
9. jan 2011

@tosomja pridáš sa? 🙂

duplinka
9. jan 2011

@katka183 odkiaľ presne si?

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka mam pocit že katku aj poznám 😀 😀 , no dohodneme sa v stredu može byť ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre