Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

duplinka
9. jan 2011

Dobre, takže nechám malú doma? Kedy asi dôjdete? Nie je to problém?

duplinka
9. jan 2011

Tak táto bacuľka, to som ja 🙂

idris
autor
9. jan 2011

ani ja nie som najchidšia, ale teraz poctivo bojujem aby som sa cítila lepšie 😉 Došla by som niekedy po obede uvidím ako pôjde Bus no a malú Eli môžeš dať do obeda do škôlky

duplinka
9. jan 2011

@idris Ale čo si. To zájdem pre vás. Uvidím ako manžel. Ak náhodou pôjde autom do práce, skúsim ho prehovoriť, aby si to vymenil. Nebudete cestovať autobusom.

idris
autor
9. jan 2011

@duplinka ako busom nie je problém aj tak by som došla bez kočíka, ja som transformná až veľmi 😀 😀

duplinka
9. jan 2011

Už ide manžel. Ozvem sa zajtra, ale ja pre vás kľudne dôjdem. Dohodneme sa.

tosomja
10. jan 2011

@duplinka Rada by som, ale nepoznám ani Trebišov, nie to ešte Cejkov a zvyšok okolia 😖 a nemám auto...možno v lete to bude ľahšie sa niekam dostať... 🙂
Ale ďakujem za pozvanie 😵

elenka.k
10. jan 2011

@duplinka Ahoj takže malá má meno po mne Elena, len ju tak voláme Eli niekedy keď vystrája tak skrátka iba El a prísnym tónom,

Baby Vy sme sa tu ale rozpísali mala som čo čítať Ináč Katka183 vitaj, kľudne píš!

duplinka
10. jan 2011

@tosomja no to nie je problém. My auto máme. Dôjdeš?

tosomja
10. jan 2011

@duplinka Ak sa neurazíš, tak radšej nie...ja ani ku svokre, vlastne ani nikam na návštevu s malou nechcem veľmi chodiť...ešte je malá...tak v lete, keď nás ešte vôbec pozveš... 😅
Ale dajte vedieť, ako bolo...

Moja nejako začala sopliť, dúfam, že to nie je nič...nerada by som, keby mi teraz ochorela, keď toľko detičiek dnes bolo u lekárky s chrípkou... ☹

duplinka
10. jan 2011

@tosomja jasné, to úplne chápem. Akosi mi nedošlo, že je tak maličká. Jasné, že v lete prídete 🙂
Tak sa skoro uzdravte, určite to nebude nič vážne. 🙂

katarinkakatka44
10. jan 2011

ahojte baby, ja som z TV ale nedavno som sa prestahovala do Hurbanova, mozem sa k vam pridat do fora?

elenka.k
10. jan 2011

@katarinkakatka44 kľudne čím viac tým lepšie!! 😉

duplinka
10. jan 2011

@katarinkakatka44 Ahoj, no vitaj. 🙂 Takže emigrantka? 😉 Vidíš, a my sme tu niektoré prisťahovalkyne 😀

katarinkakatka44
10. jan 2011

Hej emigratnka, ale stale Trebisov povazujem za domov

elenka.k
10. jan 2011

Ináč mamičky ja tú som 28 r. a ako sa povie furt je tu nuda!! Ešteže som každé prázdniny jazdila na UA no samo. keď som bola ešte slobodná.

duplinka
10. jan 2011

@elenka.k elenka Eli už spinká? Moja malá chodievala spať okolo 23 😖

duplinka
10. jan 2011

@elenka.k máte nového primátora, možno niečo vylepší 😉

elenka.k
10. jan 2011

No hej, konečne. nejako ak ju dám spať na obed už mi večer nechce ísť spať ako predtým o 21:00, ale až po 22:00, a to som už vyšťavená!

elenka.k
10. jan 2011

@duplinka neviem či ju mám dávať na obed spať, keď ku večeri je už na nevydržanie, asi ju pred spaním treba poriadne vybiť 🙂 A s tým primátorom - uvidíme!

elenka.k
10. jan 2011

Tak ja letím do postele, čo chvíľa si bude pýtať Marko papať, tak nech sa aspoň vyspím. Dobrú noc prajem! Nejako nám blbne internet

duplinka
10. jan 2011

@elenka.k no ja som už niekedy rezignovala a na obed som ju nedávala spať. A ak, tak už okolo 12. Neskôr nie. Teraz, čo chodí do škôlky, je to lepšie. V škôlke trošku spinká, ale doma mi pôjde spať okolo 20. Aj to je úspech. Keď je doma, tak klasika. Najneskôr o 12. A okolo druhej ju budím. Eliška by zvládla spinkať aj tri hodiny. 😀
A keď na malú idem krikom, tak akurát ja prídem o nervy, ale ona má výdrž. Naučila som sa nekričať 😅 😅 😅

idris
autor
11. jan 2011

@katarinkakatka44 vitaj medzi nami 😉

no ja som všera zaspala s malou o 19tej a už je šelmička hore a to je 7 ráno. Myslela som že popíšem viacej ale už ma našla tak snáď večer 😉

@duplinka no a ako s tym štvrtkom ??

duplinka
11. jan 2011

@idris myslela som, že zajtra. Ale super, teda vo štvrtok. Ale bohužiaľ, vo štvrtok má auto manžel. Skúsim ho poprosiť, aby si to vymenil. Prišli by ste skôr? Alebo až poobede?

tosomja
11. jan 2011

No ja mám 26 r. o chvíľu 🙂 a jedno dieťatko a už som vyšťavená teraz a to má len pol roka 😀
Vstávame skoro ráno o 4, napapáme sa, ešte trošku poležíme, ale už len tak, že ma ťahá za vlasy, alebo si bľaboce 😵
do tej 11tej je hore, zaspinká mi už sama, ani neviem, kedy sa nám to takto podarilo, možno že sa unaví pri hraní 😅
a spinká mi aj tri hodinky, papáme obed okolo pol tretej 🙂 a to už plnú misku, keďže vyhladne počas spánku...a potom mi už nie a nie zaspať, až večer okolo 21 hod...ja už nevládzem...!!!
Manžel skôr zaspí ako ona... 😉

duplinka
11. jan 2011

@tosomja A to mi chceš povedať, že spinká až do rána? Celú noc?

tosomja
11. jan 2011

@duplinka Už asi dva týždne áno, od deviatej, do štvrtej, piatej, kedy ako...ale spinká celú noc, už nepapá... 🙂

duplinka
11. jan 2011

No tak to my sme vstávali každé dve hodiny. Do roka potom už iba dva - tri krát za noc. To mi ver, že som mala dosť. Ešte že mi pomáhal manžel. Ja som o takomto spaní mohla iba snívať. Od roka - roka a pol sme vstávali už iba ráno okolo druhej tretej. No a potom okolo piatej keď išiel manžel do práce. Vstávali sme okolo 9 - pol desiatej. Ešte aj teraz sa zvykne v noci budiť, ale už nie kôly mliečku. Ináč ja som od tohto leta zarazila večer mliečko, pretože sme sa počurávali. Nastupovala do škôlky, tak sme s tým museli niečo robiť. A zabralo to. Sem tam sa popišká, ale to už nie je tak často. Skôr zriedka.

tosomja
11. jan 2011

Tak aj mne sa sem tam zobudí v noci, niekedy, keď sa už veľmi prehadzuje, tak ju zoberieme k nám do postele a spinká ďalej, drží ma za vlasy a ona spinká...ja už pomenej, lebo sa bojím, že ju pripučíme, alebo buchnem... 🙂 Alebo sa tak rozťahuje, že my s manželom máme jednu polku postele a ona sama jednu... 🙂
Ja som jej v noci zvykla dávať čajík, ale odkedy odmieta, tak jej nedávam nič, ale aj tak ju v noci prebaľujem, niekedy raz, niekedy dvakrát, keď už cítim, že je prepišaná...

idris
autor
11. jan 2011

@duplinka auto nerieš škoda benzínu bus je lacnejší 😉 😉 pozriem večer spoje a dohodneme sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre