• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@liana81 ahoj.no malá naštastie už nemala teploty.len vtedy raz v noci a koniec.mne odišiel už hlas celkom a vôbec netuším prečo. :slight_smile: ináč ja som chorá tak raz za pár rokov.chrípku som mala naposledy pred 6 rokmi.tak občas to asi musí príst aj na mna.hlavne že deti su zdravé :slight_smile: zatiaľ...

no aj ostatné máte veselo.ešte aj také počasie ... :angry: ani vonku ani nič poriadne.taká hnusná hmla je dnes, že asi zasa budeme dnes doma.nemám ani auto ( išlo na STK)aby som skočila k segre trošku.no čo už.dam aspon dajake foto so soboty.

tak sa držte a hlavne skoro vyzdravte.VŠETKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 júj ale Vám bolo fajne!!!

Marko má zápal hrdielka, nasadila mu antibiotiká, probiotiká, fenistil, a mám mu dávať aj sirup na vykašľavanie takže tak. A s El je všetko ok, huncútka - po starom. Tak nič idem robiť - škrabať steny v spálni ( keby ste vedeli aký je u nás bordel) dávame dokopy spáleň, nové steny a omietka je taká drapľavá, tak šúchame, že sa to upravi po 3 maľovaní, tak ak sa to zjemní budem šťastná. Aj nová spáleň by nám mala dojsť. Už ma nebaví piknikovať v jedálni...... držte sa a dávajte pozor na detičky!!!!
7. feb 2011 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k rýchlo sa uzdravte...
Verím, že ti lezie na nervy škrabanie stien, aj my sme "drhli" hrčky na stene, vraj tie stierky robil super profík :sweat_smile:
Ale už som zabudla na tú drinu v celom byte...ešte nám treba vymeniť odpadové rúry v kuchyni a máme komplet byt...Ešte nájsť kupca a ... snívajme... že raz sa vrátim do Košíc :pensive:

Tak sa majte a ľubkajte svoje detičky :zipper_mouth:
7. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 tak také fajnučké prasiatko by sa nám tiež zišlo do mrazáku :sweat_smile:
Pekné fotky, muselo byť veselo, určite ste sa super bavili... :slight_smile:
7. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k juj to ti nezávidim, všade prach...ale určite to stojí za to, budete mať potom pekne :wink:

no malá má prvýkrát antibiotiká, musela, lebo všetko má zapalené :frowning2: a ja som večer bola na Zumbuuuu, tak som si aspoň hlavu vyzumbovala, lebo sa na mňa toho v poslednom čase navalilo starostí :slight_smile:

tak papa, všetci sa uzdravte :wink: :wink: :wink:
8. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.tak konečne sa dnes ukázalo slniečko tak sme sa boli prejst.mala sa vybehala a ja nabehala (za nou) :grinning: :grinning: :grinning: .len škoda že dlhšie nevydržalo,len doobedu.ale aj to poteší.a zasa je tu tota hnusná hmla :angry: .ja ešte stále škriekam ale deturence sa držia a su zdrave.

@liana81 ahoj.dufam že malej zaberu antibiotiká rýchlo nech už to má čím skôr za sebou.my tiež uvažujeme s kamoškou že skočime na zumbu, ale zatiaľ sme sa k tomu nedostali. :frowning2: ale raz určite...

tak sa rýchlo uzdravte.
9. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Adi :wink:
no malej je už lepšie, ale ešte kašle hlavne keď spí, tak ju dusí. A slniečko je u nás celý týždeň, naozaj krásne počasie vonku, škoda že nemôžeme chodiť teraz.

A vy ostatné už ste zdravé? Kde ste, čo porábate? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: my sme zdravé, Vikinka konečne začala papať ako ostatné detičky :slight_smile: doktorka mi dala na skúšku vzorku Gastrotussu baby proti refluxu a na trávenie a zabralo to...taká som rada, že mi spapká aj polievočku a zostane v nej :slight_smile:

Ja už len sem tam pokašlievam, len musím v noci kašľať do vankúša :unamused: lebo som už aj malú zobudila v noci...

Dnes sme "naplnili" skriňu pre Vikinku novými vecičkami, a "vyprázdnili" peňaženku :grinning: len ja si neviem kúpiť čižmy, tie čo mám,, tak už sú skoro na rozpadnutie, ešte mi musia vydržať... :slight_smile:
9. feb 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bol vcelku super den až na to že sa trošku večer pokazil. :frowning2: mala si udrela hlavičku a ma tam taku bozulu jak hrom. :frowning2: to bolo plaču.mne je tiež do plaču :cry: tuším je mi horišie ako malej.teraz už spinka tak uvidíme aká bude noc.pre mna určite nič moc ale dufam že aspon malá sa vyspinká.tak sa zatiaľ majte a opatrujte svoje pokladiky...
10. feb 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 moja zlatá :cry: viem, nie je to nič príjemné pre nás, keď naše pokladiky spadnú, nie to že si ešte aj ublížia, ale ešte veľa krát im budeme dávať obklady na bozule :confounded:
My už beháme v chodáku, tak tiež musím dávať pozor, aby sa mi nepoobíjala o rohy, lebo tak máme "vyriešený" celý byt super...keď sme ho zariaďovali, tak sme ešte netušili, že budeme chcieť bábo... :grinning: skoro na seba zhodila telku!!! :astonished:
Tak som sa zľakla.

Ja dnes pripravujem od rána občerstvenie pre návštevu, prídu svokrovci aj manželov brat s manželkou a malou, už sa tešííím :confounded: Už tu mali byť, tak neviem, kde sa zdržali, to by neboli oni :slight_smile:

Tak príjemný deň a pekný víkend
11. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak len sa drž! Ja dopíjam kávu raňajšiu :wink: deti čuču a hopsa zase makať, spáleň je už spravená - myslím steny, teraz skladáme spáleň, pekná je! ešteže svokra navarila také čo zje aj manžel, tak ja nemusím. držte sa a OZAJ BABY DÁVAJTE POZOR NA POKLADÍKY!!!!
11. feb 2011 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, už sú konečne preč, nie že by som nebola rada, že prišli, ale to hučanie :grinning: mám dosť, keď Vikuška "rozpráva" vkuse od rána do večera, ešte aj svokra mám "hluchého" :wink:

si predstavte, že malej nič nepriniesli :frowning2: to som teda nečakala, a ja sa tu snažím :frowning2: aspoň keksík jeden za 15 centov jej mohli dať...to som ešte nezažila, mamu tu mám na 5 krokov od nás, sme tam každý deň a stále jej niečo kúpi, hoci by nemusela, lebo už ani sama nevie, čo jej má dať, a oni raz za mesiac a toto...no nič...

Boli sme na prechádzke, taký krásny kvet som videla v kvetinárstve, naznačila som mužíčkovi, že ho chcem, tak dúfam, že ma nesklame :grinning: na Valentína a narodeniny :o)

elenka, potom hoď foto zo spálni, som zvedavá, pracovala som v nábytku, som na tom "závislá" :sweat_smile: :sweat_smile:

11. feb 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.tak malá v noci bola relatívne kludná a cez den už bola v pohode.tak som veľmi rada :slight_smile: zasa sa všetko vrátilo do normálu.Dnes rozobrala polovicu klávesnice na pc tak som vedela že je to už ok. :grinning:

@tosomja tak sa aspon poteš že prídu až o mesiac :grinning: ešte že nechodia tak často.

11. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 to je pravda, dnes nemám vôbec náladu :frowning2: od rána ma zlostia, ako malá, tak aj jej otec !!!
Vôbec mi nepomáha, ja už nevládzem, len sedí pri telke, alebo na PC a nevšíma si nás, Vikinka si vyžaduje pozornosť nonstop a ja si nemôžem ani kávu vypiť...iné by bolo, keby bol v robote, ale keď je doma...
12. feb 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ahoj.tak to poznám.niekedy ked cely den som s malou,tak sa potom teším že príde syn so školy a drahý s práce.Naivne si myslím že ked malá niečo bude chciet tak jej to daju a pohraju sa s nou.a ona stále len mama, mama....tak nikto druhý sa nepotrhá, lebo ona chce mamu.... :angry: .že načo k nej pôjdem ved ona chce len teba.no a je to vybavené.ale niekedy su taký zlatý že ani neviem že su doma. :slight_smile:

a zajtra idem k sestre a deti nechávam doma.nech si tato užije. :slight_smile: k babičke som mu zakázala ist lebo je chorá tak nech niečo nedotiahne aj domov ked všade zuri tá chrípka.tak sa pekne budu hrajkat doma, spolu ako my po celé dni. :grinning: :grinning: :grinning: .

potrebujem ist aj k ekonomke tak to určite bude na dlhšie :wink: tak sa držte a nezlostite sa na svoje polovičky aj tak to k ničomu nevedie. :dizzy_face: ved zajtra bude lepšie....
12. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ok, potom dám foto. A s tým pomáhaním, ja to poznám - veľmi dobre! Dnes som tak vybuchla, už som aj srala s prepáčením (že bývam so svokrovcami) som sa tak nakričala na Mareka, že už nevládzem a on od rána iba hokej, futbal a naopak.....proste mi vybuchli nervy, ale sa mi uľavilo.Ver mi, už fakt nevládzem a teraz ešte skladať šaty do skríň a to Markove. Elenkine, a naše ufff a ruky ma bolia ako nikdy!!
12. feb 2011 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
mozte mi pls poradit, kde v TV kupit detske topanky na prve kroky? kedze je tam viac cinakov ako normalnych obchodov..
12. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ahoj.skus obuv pri nadjazde.jak sa ide do lidlu.tam maju celkom slušný výber.my máme s nimi dobré skusenosti. :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 dik, chcem ist aj do lidlu pozret na tu detsku akciu... a v tom obchode maju aj normalne ceny?
12. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon celkom primerane.ale zasa nedá sa povedať že najnišie.no je tam vcelku dobrý výber.
13. feb 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoje babule tak som tu konečne :wink: boli sme si oddýchnuť len malej sa na výletiku nechcelo chodiť len na rukách chcela byť keďže sme nemali kočiarik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nechcelo sa mi ho ťahať. No inak super bolo až som sa nudila :zipper_mouth: a ako sa máte, detičky Vám rastú ako z vody snáď ste všetci zdravučkí
13. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ahóóój
13. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris tak mi sme už v celku zdravé. Akurát v noci mávame ešte problém s dýchaním, ale ocino mi požičal zvlhčovač a dosť to pomáha.
13. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@duplinka ahoooj ako sa máte ?? tento týždeň môžeme niečo vymyslieť :wink:
autor
@duplinka tak to rada počúvam že sa to zlepšuje :wink:
@idris kľudne. Len mi daj včas vedieť a môžeme :slight_smile:
13. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ahoj.a kde ste boli výletovať?to tak dobre padne na chvílu vypadnuť s toho kolotoča.človek až pookreje.dufam že ste si užili a odýchli ste si. :slight_smile:

tak nech sa vám darí a hlavne zdravie nech vydrží.my sa zatiaľ držíme tak nech to tak je aj nadalej. :wink:
13. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ada9557 za Košicami na Ružíne :wink: pri rodine ako bolo super ale nech už mala sama pekne chodí aby sa dalo aj prechádzať a nie len na jednom mieste stáť ale inak som sa na nej nasmiala chcela zodvihnúť primrznúté kamienky a nešlo to a strašne sa na tom smiala vlastne rehotala :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris joj jak Vám bolo fajne, a my nikde nemôžme ísť - ešte nemame opravené auto :frowning2: ale už sa na oprave začalo robiť (konečne došli všetké súčiastky) a si to vynahradíme, možno aj počasie sa zmúdri!
14. feb 2011 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ahoj.ako sa máte?dufam že malá je už zdravučká a všetky neduhy už od vás odišli.

@idris tak to ste sa odreagovali aspon trošku.ešte to nejaky ten týžden potrvá ale v lete už budete behat aj na prechádzky chodit.ale nie na dlhé :slight_smile: ,lebo to sa im ešte tak veľmi páčit nebude,ale je to už o niečom inom ked su trošku väčší....potom už len nosič a hor sa na výlet.

už aby bolo teplo.oprášim aj ja náš nošič a ideme. :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok