Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

ada9557
7. feb 2011

@liana81 ahoj.no malá naštastie už nemala teploty.len vtedy raz v noci a koniec.mne odišiel už hlas celkom a vôbec netuším prečo. 🙂 ináč ja som chorá tak raz za pár rokov.chrípku som mala naposledy pred 6 rokmi.tak občas to asi musí príst aj na mna.hlavne že deti su zdravé 🙂 zatiaľ...

no aj ostatné máte veselo.ešte aj také počasie ... 😠 ani vonku ani nič poriadne.taká hnusná hmla je dnes, že asi zasa budeme dnes doma.nemám ani auto ( išlo na STK)aby som skočila k segre trošku.no čo už.dam aspon dajake foto so soboty.

tak sa držte a hlavne skoro vyzdravte.VŠETKY 😵 😵 😵

elenka.k
7. feb 2011

@ada9557 júj ale Vám bolo fajne!!!

Marko má zápal hrdielka, nasadila mu antibiotiká, probiotiká, fenistil, a mám mu dávať aj sirup na vykašľavanie takže tak. A s El je všetko ok, huncútka - po starom. Tak nič idem robiť - škrabať steny v spálni ( keby ste vedeli aký je u nás bordel) dávame dokopy spáleň, nové steny a omietka je taká drapľavá, tak šúchame, že sa to upravi po 3 maľovaní, tak ak sa to zjemní budem šťastná. Aj nová spáleň by nám mala dojsť. Už ma nebaví piknikovať v jedálni...... držte sa a dávajte pozor na detičky!!!!

tosomja
7. feb 2011

@elenka.k rýchlo sa uzdravte...
Verím, že ti lezie na nervy škrabanie stien, aj my sme "drhli" hrčky na stene, vraj tie stierky robil super profík 😅
Ale už som zabudla na tú drinu v celom byte...ešte nám treba vymeniť odpadové rúry v kuchyni a máme komplet byt...Ešte nájsť kupca a ... snívajme... že raz sa vrátim do Košíc 😔

Tak sa majte a ľubkajte svoje detičky 🤐

tosomja
7. feb 2011

@ada9557 tak také fajnučké prasiatko by sa nám tiež zišlo do mrazáku 😅
Pekné fotky, muselo byť veselo, určite ste sa super bavili... 🙂

liana81
8. feb 2011

@elenka.k juj to ti nezávidim, všade prach...ale určite to stojí za to, budete mať potom pekne 😉

no malá má prvýkrát antibiotiká, musela, lebo všetko má zapalené ☹ a ja som večer bola na Zumbuuuu, tak som si aspoň hlavu vyzumbovala, lebo sa na mňa toho v poslednom čase navalilo starostí 🙂

tak papa, všetci sa uzdravte 😉 😉 😉

ada9557
9. feb 2011

Ahojte.tak konečne sa dnes ukázalo slniečko tak sme sa boli prejst.mala sa vybehala a ja nabehala (za nou) 😀 😀 😀 .len škoda že dlhšie nevydržalo,len doobedu.ale aj to poteší.a zasa je tu tota hnusná hmla 😠 .ja ešte stále škriekam ale deturence sa držia a su zdrave.

@liana81 ahoj.dufam že malej zaberu antibiotiká rýchlo nech už to má čím skôr za sebou.my tiež uvažujeme s kamoškou že skočime na zumbu, ale zatiaľ sme sa k tomu nedostali. ☹ ale raz určite...

tak sa rýchlo uzdravte.

liana81
9. feb 2011

Ďakujem Adi 😉
no malej je už lepšie, ale ešte kašle hlavne keď spí, tak ju dusí. A slniečko je u nás celý týždeň, naozaj krásne počasie vonku, škoda že nemôžeme chodiť teraz.

A vy ostatné už ste zdravé? Kde ste, čo porábate? 😝

tosomja
9. feb 2011

🙂 my sme zdravé, Vikinka konečne začala papať ako ostatné detičky 🙂 doktorka mi dala na skúšku vzorku Gastrotussu baby proti refluxu a na trávenie a zabralo to...taká som rada, že mi spapká aj polievočku a zostane v nej 🙂

Ja už len sem tam pokašlievam, len musím v noci kašľať do vankúša 😒 lebo som už aj malú zobudila v noci...

Dnes sme "naplnili" skriňu pre Vikinku novými vecičkami, a "vyprázdnili" peňaženku 😀 len ja si neviem kúpiť čižmy, tie čo mám,, tak už sú skoro na rozpadnutie, ešte mi musia vydržať... 🙂

ada9557
10. feb 2011

Dnes bol vcelku super den až na to že sa trošku večer pokazil. ☹ mala si udrela hlavičku a ma tam taku bozulu jak hrom. ☹ to bolo plaču.mne je tiež do plaču 😢 tuším je mi horišie ako malej.teraz už spinka tak uvidíme aká bude noc.pre mna určite nič moc ale dufam že aspon malá sa vyspinká.tak sa zatiaľ majte a opatrujte svoje pokladiky...

tosomja
11. feb 2011

@ada9557 moja zlatá 😢 viem, nie je to nič príjemné pre nás, keď naše pokladiky spadnú, nie to že si ešte aj ublížia, ale ešte veľa krát im budeme dávať obklady na bozule 😖
My už beháme v chodáku, tak tiež musím dávať pozor, aby sa mi nepoobíjala o rohy, lebo tak máme "vyriešený" celý byt super...keď sme ho zariaďovali, tak sme ešte netušili, že budeme chcieť bábo... 😀 skoro na seba zhodila telku!!! 😲
Tak som sa zľakla.

Ja dnes pripravujem od rána občerstvenie pre návštevu, prídu svokrovci aj manželov brat s manželkou a malou, už sa tešííím 😖 Už tu mali byť, tak neviem, kde sa zdržali, to by neboli oni 🙂

Tak príjemný deň a pekný víkend

elenka.k
11. feb 2011

@tosomja tak len sa drž! Ja dopíjam kávu raňajšiu 😉 deti čuču a hopsa zase makať, spáleň je už spravená - myslím steny, teraz skladáme spáleň, pekná je! ešteže svokra navarila také čo zje aj manžel, tak ja nemusím. držte sa a OZAJ BABY DÁVAJTE POZOR NA POKLADÍKY!!!!

tosomja
11. feb 2011

aaa, už sú konečne preč, nie že by som nebola rada, že prišli, ale to hučanie 😀 mám dosť, keď Vikuška "rozpráva" vkuse od rána do večera, ešte aj svokra mám "hluchého" 😉

si predstavte, že malej nič nepriniesli ☹ to som teda nečakala, a ja sa tu snažím ☹ aspoň keksík jeden za 15 centov jej mohli dať...to som ešte nezažila, mamu tu mám na 5 krokov od nás, sme tam každý deň a stále jej niečo kúpi, hoci by nemusela, lebo už ani sama nevie, čo jej má dať, a oni raz za mesiac a toto...no nič...

Boli sme na prechádzke, taký krásny kvet som videla v kvetinárstve, naznačila som mužíčkovi, že ho chcem, tak dúfam, že ma nesklame 😀 na Valentína a narodeniny :o)

elenka, potom hoď foto zo spálni, som zvedavá, pracovala som v nábytku, som na tom "závislá" 😅 😅

ada9557
11. feb 2011

Ahojte.tak malá v noci bola relatívne kludná a cez den už bola v pohode.tak som veľmi rada 🙂 zasa sa všetko vrátilo do normálu.Dnes rozobrala polovicu klávesnice na pc tak som vedela že je to už ok. 😀

@tosomja tak sa aspon poteš že prídu až o mesiac 😀 ešte že nechodia tak často.

tosomja
12. feb 2011

@ada9557 to je pravda, dnes nemám vôbec náladu ☹ od rána ma zlostia, ako malá, tak aj jej otec !!!
Vôbec mi nepomáha, ja už nevládzem, len sedí pri telke, alebo na PC a nevšíma si nás, Vikinka si vyžaduje pozornosť nonstop a ja si nemôžem ani kávu vypiť...iné by bolo, keby bol v robote, ale keď je doma...

ada9557
12. feb 2011

@tosomja ahoj.tak to poznám.niekedy ked cely den som s malou,tak sa potom teším že príde syn so školy a drahý s práce.Naivne si myslím že ked malá niečo bude chciet tak jej to daju a pohraju sa s nou.a ona stále len mama, mama....tak nikto druhý sa nepotrhá, lebo ona chce mamu.... 😠 .že načo k nej pôjdem ved ona chce len teba.no a je to vybavené.ale niekedy su taký zlatý že ani neviem že su doma. 🙂

a zajtra idem k sestre a deti nechávam doma.nech si tato užije. 🙂 k babičke som mu zakázala ist lebo je chorá tak nech niečo nedotiahne aj domov ked všade zuri tá chrípka.tak sa pekne budu hrajkat doma, spolu ako my po celé dni. 😀 😀 😀 .

potrebujem ist aj k ekonomke tak to určite bude na dlhšie 😉 tak sa držte a nezlostite sa na svoje polovičky aj tak to k ničomu nevedie. 😵 ved zajtra bude lepšie....

elenka.k
12. feb 2011

@tosomja ok, potom dám foto. A s tým pomáhaním, ja to poznám - veľmi dobre! Dnes som tak vybuchla, už som aj srala s prepáčením (že bývam so svokrovcami) som sa tak nakričala na Mareka, že už nevládzem a on od rána iba hokej, futbal a naopak.....proste mi vybuchli nervy, ale sa mi uľavilo.Ver mi, už fakt nevládzem a teraz ešte skladať šaty do skríň a to Markove. Elenkine, a naše ufff a ruky ma bolia ako nikdy!!

cicimon
12. feb 2011

caute
mozte mi pls poradit, kde v TV kupit detske topanky na prve kroky? kedze je tam viac cinakov ako normalnych obchodov..

ada9557
12. feb 2011

@cicimon ahoj.skus obuv pri nadjazde.jak sa ide do lidlu.tam maju celkom slušný výber.my máme s nimi dobré skusenosti. 🙂

cicimon
12. feb 2011

@ada9557 dik, chcem ist aj do lidlu pozret na tu detsku akciu... a v tom obchode maju aj normalne ceny?

ada9557
13. feb 2011

@cicimon celkom primerane.ale zasa nedá sa povedať že najnišie.no je tam vcelku dobrý výber.

idris
autor
13. feb 2011

Ahoje babule tak som tu konečne 😉 boli sme si oddýchnuť len malej sa na výletiku nechcelo chodiť len na rukách chcela byť keďže sme nemali kočiarik 😅 😅 😅 nechcelo sa mi ho ťahať. No inak super bolo až som sa nudila 🤐 a ako sa máte, detičky Vám rastú ako z vody snáď ste všetci zdravučkí

duplinka
13. feb 2011

@idris ahóóój

duplinka
13. feb 2011

@idris tak mi sme už v celku zdravé. Akurát v noci mávame ešte problém s dýchaním, ale ocino mi požičal zvlhčovač a dosť to pomáha.

idris
autor
13. feb 2011

@duplinka ahoooj ako sa máte ?? tento týždeň môžeme niečo vymyslieť 😉

idris
autor
13. feb 2011

@duplinka tak to rada počúvam že sa to zlepšuje 😉

duplinka
13. feb 2011

@idris kľudne. Len mi daj včas vedieť a môžeme 🙂

ada9557
13. feb 2011

@idris ahoj.a kde ste boli výletovať?to tak dobre padne na chvílu vypadnuť s toho kolotoča.človek až pookreje.dufam že ste si užili a odýchli ste si. 🙂

tak nech sa vám darí a hlavne zdravie nech vydrží.my sa zatiaľ držíme tak nech to tak je aj nadalej. 😉

idris
autor
13. feb 2011

@ada9557 za Košicami na Ružíne 😉 pri rodine ako bolo super ale nech už mala sama pekne chodí aby sa dalo aj prechádzať a nie len na jednom mieste stáť ale inak som sa na nej nasmiala chcela zodvihnúť primrznúté kamienky a nešlo to a strašne sa na tom smiala vlastne rehotala 😀 😀 😀

elenka.k
14. feb 2011

@idris joj jak Vám bolo fajne, a my nikde nemôžme ísť - ešte nemame opravené auto ☹ ale už sa na oprave začalo robiť (konečne došli všetké súčiastky) a si to vynahradíme, možno aj počasie sa zmúdri!

ada9557
14. feb 2011

@tosomja ahoj.ako sa máte?dufam že malá je už zdravučká a všetky neduhy už od vás odišli.

@idris tak to ste sa odreagovali aspon trošku.ešte to nejaky ten týžden potrvá ale v lete už budete behat aj na prechádzky chodit.ale nie na dlhé 🙂 ,lebo to sa im ešte tak veľmi páčit nebude,ale je to už o niečom inom ked su trošku väčší....potom už len nosič a hor sa na výlet.

už aby bolo teplo.oprášim aj ja náš nošič a ideme. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre