Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

ada9557
14. feb 2011

@liana81 ahoj.kde si sa stratila?už ste zdraví???dufam že ano a že sa vám darí...

idris
autor
14. feb 2011

Ahojte babule idete 18. 2 na karneval do MSK začína o 16.30 deti s maskami a rodičia vstupné 1€... ja som už začala malej chystať masku 😀 😀 tak som zvedava ako dopadne keď ju dokončím 😀 😀 Tak sa držte a snáď sa tam st
retneme .....inak na mm niečo lezie snáď nebude chorý

elenka.k
16. feb 2011

@idris tak mi nejdeme na karneval, stále nemame naše autíčko ☹ a Marek práve prichádza z roboty, nestíhali by sme, Ja sa stále mordujem so spálňou, už sa mi nechce, síce nám stačí iba navŕtať garniž, dať koberce, ktoré sú mimochodom zatrepané na balkóne a kým sa k ním dopracujem, tak UF. už som aj chcela všetok ten bordel vyhádzať vo z balkóna, možno sa manželíček zdoháda vyhodiť do koša, ale radšej nie, dám mu ešte šancu. Ak nie, samozrejme to spravím a svokre sa vyhovorím, že to povedal Marek, že on to ide vyhodiť 😉 ale som potvora. Tak štve ma to, lebo predsa len si na úplne nemôžem upratať. Ale som sa rozpísala...idem variť. baj - baj!

tosomja
16. feb 2011

no...vonku máme krásne počasie, čo? zase ten hnusný sneh! 😠 už som sa tešila, že prichádza jar, včera bolo krásne.
Vikinka dnes protestuje a nechce spinkať, od pol šiestej je hore a očká sa jej už zatvárajú ale prekonáva sa, akoby sa bála zaspať, alebo čo...
Už mám toho dosť a ešte mi aj manžel volal, že si berie zmeny navyše, akoby mu nestačilo, že keď príde domov tak tu má unavenú manželku a dieťa, ktoré ešte ani o ôsmej nespí...no čo už, keby aspoň zaplatili, ale čo ste...

tak ja dnes asi ani nevarím, lebo už je neskoro, nemám pri nej čas, dnes som ani kávu nepila a už zase plače a dvíha ruky a mama mama...pomoooooc

liana81
16. feb 2011

jeeej tu som, tu som, ste sa rozpísali, ja som nestíhala nejako, lebo som začala chodiť do materského centra, potom na zumbu 3x do týždňa aaaaa som proste celé dni len rozlietaná 😀
inak už je maličká v poriadku, bola som s nou na kontrolu, tak už lieky zabrali, takže si užívam ten aký taký pokoj 😀 😝

potom vás ešte dočítam, lebo vás nemám ani dočítané 😉

liana81
16. feb 2011

@idris a akú masku chystáš? My sme práve včera mali v materskom centre karneval 😉 celkom super bolo

@ada9557 a maličká ako? Udrela si hlavičku, dúfam, že už fajn. Vidím že rada chodíš do hôr. Aj mňa to láka, ale nikdy som ešte nebola, nevyrazila 😀

@tosomja super, že máte reflux za sebou 😉

@elenka.k a vy sa vlastne sťahujete od svokrovcov do vlastného, či ku svokrovcom? Nejako som mimo 😉 A chcem aj ja vidieť fotkyyyyy 😀 ja rada také pozerám 🙂

elenka.k
16. feb 2011

@liana81 nie, my bývame pri svokrovcov ( v poschodovom dome , horné poschodie je celé naše akokeby 4-izbový byt, kuchyňa aj wc s kúpeľnou), ale sme prerábali spáleň - od stieň všetko, aj spáleň komplet sme vymenili, konečne som dnes poupratovala a čo sa nestalo prišiel manžel a kedže nám konečne došiel ten stroj z tvshop na maľovanie, tak samo. musel vyskúšať, tak teraz môžem opäť začať všetko umývať. Ževraj ani kvapka na zem a mám celé skrine postriekané aj podlahu ach jaj, neverte reklamám...!

elenka.k
16. feb 2011

foto dám až keď bude úplne kompletná aj so záclonou.....

idris
autor
16. feb 2011

@liana81 bude včielka ;) ... ja som v horách varená pečená 😀 ja by som sa tam najradšej presťahovala 😵 😵
@elenka.k to upratovanie nezávidím :/ ale aspoň budete mať pekne
@tosomja neboj ono sa to upraví aj s malou , no a mužík je to ťažke v tomto našom kraji :( aj môj stále robí a z výplaty na výplatu menej dostáva 😢

a pre zábavu veľká a malá včielka 😀 😀 😀 😀

elenka.k
16. feb 2011

@idris no super, ako Vám to sluší!!

elenka.k
17. feb 2011

Tak mi sme včera prešli na krabičkové mliečko s troškou cukru, ako mu len chutilo, nedal sa ničím a nikým vyrušiť, vypil naraz celú dávku. Pretože pri bebe som mu dávala na štyrikrát aj to som už musela zohrievať. Vypil večer o 20:00 a pýtal si až nedránom kolo 5 hod, krásne som sa vyspala, ako náhodou aj Eli si pýtala len raz granko, čiže super!

ada9557
17. feb 2011

@liana81 ahoj.no hlavička je naštastie v poriadku.ja som to prežívala viac ako malá.ale to asi ako každá mama 🙂
no do hôr chodím rada.ked si mám vybrat more alebo hory tak jednoznačne vyhrávaju hory.aj na tento rokuž mám niečo naplánované, tak uvidíme ako to bude s časom a dovolenkou.aj ked drahý sa ma stále pýta " a dá sa ta ist aj autom?"....nakoniec vždy rezignuje a pekne kráča s nami. 😀 😀 😀 len neviem či už mala neprekročí váhový limit v tom horskom nosiči,lebo dlho pešo chodit nevydrží....
no ale ako čítam tak si sa ridane rozbehla 😀 aj ja chcéééééém.už si to musím akosi zariadiť a konečne sa rozkývať... 😅 😅 😅 keby už konečne aspon leto bolo.vtedy len lietame po vonku.ta teraz len kysnem v bytovke. 😠
@idris krásne včielky 🙂 🙂 🙂 dufam že si to užijete na karnevale.my ked sme boli tak sa malej veľmi páčilo....
@elenka.k no tak to je super.my sme tiež skoro prešli na krabičkové mlieko.s umelymí sme mali problémi hlavne čo sa týkalo kakania.tak nás zapchávali.tak sme prešli na krabičkové a bolo v pohode.držím palce a prajem veľa takých kľudných nocí.... 😉

tosomja
18. feb 2011

@idris podarené ste, tými včielkami by ste mohli privolať aspoň teplejšie počasie 🙂
Ja som tiež celý týždeň robila synovcovi masku, najprv mi hovorí, chcem byť zombi !!! 😲 a ja že čo to je? 😀
Tak sa zasmial a nakoniec je z neho požiarník 😀 ešteže manžel mi z práce doniesol reflexné pásky, čierné tričko a mikinu, tepláky, gumáky, prilbu som mu prefarbila na čierno a na chrbát plastovú fľašu zafarbenú olepenú 😀 no super maska, tak sa tešil...

Nám sa pokazila telka, ja som si to ani nevšimla, len manžel mi hovorí, že nám nejak zafarbilo pol telky na žlto, pozerali sme zár. listy a neuveríte, 14.2 nám končila záruka a včera sa nám pokazila...to je ako za trest!!! bol sa pýtať na opravu, tak nám zapotil že od 150-200 eur, tak to rovno môžem kúpiť novú.

elenka, vy už pijete krabicové mlieko? ja tiež prechádzam naspäť na sunár, lebo Nutrilon už nechce, keď vidí fľašu, tak otáča hlavičku, nevypije mi ani 150 ml denne, keď pije, tak tiež tak na trikrát a keď jej prihrejem, tak veľmi zhustne, tak skúsim zase sunár...a keď nebude dobré, tak budeme aj my piť krabicové a sunár jej budem zarábať do jedla 🙂

tak držte sa a ľubkajte detičky 😵

liana81
18. feb 2011

@idris krásna včielka 🙂

@elenka.k aha tak už mi to je jasné, tak budete mať pekne a dobre, že to máte oddelené od svokrovcov, i keď asi najlepšie je aj tak byť vzdialený od nich niekolko kilometrov, že? 😀 😝

liana81
18. feb 2011

@ada9557 no škoda že nemôžeme spolu chodiť na zumbu, ale určite odporúčam - do leta musím niečo aj zhodiť.
Vy ešte máte nejaké kilečká po pôrode? Ja som mala celkom dobre 5 kg navyše, ale ďalších 5 som túto zimu pribrala, a to už nem dobre 😠

Trebišovčanky, pekný víkend 😉 😉 😉

tosomja
18. feb 2011

@liana81 Neuveríš, ja som počas pôrodu najprv schudla zo 44 na 40, potom som pribrala na 48kg, a po pôrode som schudla 9 kg, no už mám zase svojich 44kg, a to tiež nem dobre, ale mám čas cvičiť a stravovať sa zdravo? ráno kávička, obed sem tam, a večer keď malá zaspí, tak musím dobiť energiu, stále do niečoho chodím 😠
dnes som si povedala, že bude len ovocie a voda, čaje, ale už som to porušila, lebo mi kamoška volala, že príde na kávu, tak som si dala fajnú so šľahačkou 😒 hmmm

liana81
18. feb 2011

@tosomja ale veď to máš super váhu 😉 kludne si dopraj šľahačku, ja inak zbožňujem len tak si spraviť šľahačku a s kakaom, potom kakao pooblizujem, a dookola sypem na šľahačku 😀 😀

elenka.k
18. feb 2011

@liana81 tak to máš úplnú pravdu so svokrovcami, ale tak to vyšlo, čo už! 😒 A mne po pôrode ostalo veľké brucho a pribrala som v zime 1kg. A náhodou si nebola tento tt v banke VÚB?

liana81
18. feb 2011

@elenka.k nieeee nebola, ja prídem do Trebišovského kraja až v máji 😀

elenka.k
18. feb 2011

@liana81 No tak strašne sa tam jedna na Teba podobala. Nevadí!

idris
autor
18. feb 2011

Ahojte babule tak som už doma karneval bol ale bolo málo ľudí, podľa mňa zlá hudba, Mala sa bála a plakala tak sme po 15 min šli domov a mm potom zapotil že to sme si radšej pizzu mohli dať a nie na vstupné 😅 😅 😅 😅

no a bola som na Zumbe super som sa vyskákala konečne mám kondičku ale ešte aj kopec nabratích kíl 😅 😔 😔

ada9557
18. feb 2011

Ahojte baby.Ja vás teraz poteším.vy tu riešite take kilo dva.To ja som mala 54 ked som ostala tehotná a 75 ked som isla rodit. 😲 😲 😲 chcete k tomu ešte niečo dodat??? 😀 už som teraz aj zhodila ale ostalo mi na bruchu a na bokoch, tak to by som ešte potrebovala upraviť.ono by to chcelo trošku spevniť tak take brušaky by bodli.ani taka zumba nie je zlá.bola som sa informovat tak cvičí sa už aj u nás tak asi začnem. 🙂 ešte take 5-6kilečka dole a bude to tip-top.takže tak.inač všetko po starom nič nové.už aby bolo teplooooooooo.

liana81
19. feb 2011

@idris však je to super? A to v Trebišove si bola? Chodí tam veľa dievčat? 😉

@ada9557 no ja tak 10 kíl potrebujem dať dole 😀

joj moja malá je dnes mrnčiči, neviem čo je taká nespokojná 😒 utekám bo ohluchnem 😲

tosomja
19. feb 2011

@liana81 no hej, ale nie som vysoká, mám len 150 výšku 🙂 štuplík 🙂

idris
autor
19. feb 2011

@liana81 kopec žien tak 100 min :/ čo mi až tak nevyhovuje xexex

liana81
19. feb 2011

@tosomja no ale aj taaak je váha v pohode 🙂 ja tiež nie som vysoká 😀

@idris joj no tak to dosť 😖 to ani ja nemám rada, tu u nás v pondelok je najviac, nemôžem sa ani veľmi naťahovať z ľava do prava 😀

babenky, čo zajtra varíte? Dajte nejaký tip, lebo už fakt som zúfala niekedy, čo vymyslieť 😠 😖 😀

idris
autor
19. feb 2011

@liana81 ale čo narobím keď nikde inde sa nedá a ešte taký super čas o 19 tej a potom o 19.30 😠 😠 😠 😠 a s obedom nepomôžem idem k svokre 😀 😀 😀 😀

elenka.k
19. feb 2011

@liana81 čo tak šaĺát s rezňami_? samo. ak Vás to po vianociach už prešlo 😉

tosomja
20. feb 2011

my sme tiež boli na víkend v Košiciach u sestry...takže sme nemuseli variť 🙂
No zajtra ma to neminie ... vybrala som kur. prsíčka, asi ich naplním špenátom a syrom, dám zapiecť, k tomu ryžu pre mňa, pre manžela zemiaky a Vikinke zvlášť zemiaky a špenát ... už neviem, čo dať malej, nie nám...
aaa...už mi vôbec nechce mlieko, skúšala som všetko, prisladiť, vymeniť za sunár, dala som jej granko 🙂 že ošalím chuťové bunky...ale nič nepomáha...aj krabicové som skúšala, odmieta mi fľašu, ale ani na lyžičku nechce mlieko...asi sa jej zhnusila biela farba 😒
neviem, čím jej ho nahradím...

inač dva dni sme jedli šalát s rezňami, vlastne všetci okrem mňa, ja to neľúbim, je to na mňa ťažké 😀 len fajnú slepačiu polievku som pchala do seba...a po dlhom čase som si dala fernet s tonikom, normálne mi "zaharašilo" 😅

ada9557
20. feb 2011

@tosomja ahoj.niekedy maju deti take obdobie že odmietaju mliečko.aj my sme si tým prešli.ale malo by jej to podat a zasa začne piť.jediný problém je vymyslieť že čo za ten čas dať malej papkat. ☹ dufam že ju to dlho nebude držat a zasa jej zachutí aj mliečko 😉
a taký fernet s tonikom nikdy nie je na zahodenie.... 🙂

a u nás zajtra budu zemiakove halušky s tvarohom.už sme dlho nemali a maso mi už ide hore krkom. 😅 ale najprv musíme dorazit ešte ten kurací stroganov...asi ho nechám mužíčkovi. 😀 😀 😀 a ked sa mi bude chcieť tak možno pridám aj dajakú lakocinku. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre