• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@idris waw, tak to muselo byť zaujímavé s chalanmi, chcú schudnuť? :grinning: :grinning:
my tento týžden nemame, lebo inštruktorka je chorá, teším sa od pondelku, že to začne, lebo mám pocit, že zase priberám a len jem :astonished:

pekný víkend všetkým a nech sa už každý vyzdravie :slight_smile:
25. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja na zumbu nemám čas chodiť, lebo Vikinka ma nepustí a ocinko, už len keď sa obúvam a idem vyniesť smetí, tak zbledne, že kde som sa vybrala, či ich nechávam samých :slight_smile: Ale vytiahli sme si posilňovňu :slight_smile: počas televíznych správ robíme "brušáky" a "šľapeme" :grinning: do leta musíme ísť so šunkami dole :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikinka dnes zjedla dve plné misky rizota s mäskom a cukinou :slight_smile: dúfam, že sa mi nepovracia, lebo tak veľa ešte nikdy nezjedla, ale keď otvárala ústočka a ham ham... :slight_smile:
Odkedy jej dávam jogurty, tak aj pekne kaká, som rada...a už tak behá v chodáku, že nestíham sledovať, kde je :sweat_smile: čertík malý...
Len po štyroch nie a nie :confounded:
26. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ahoj.no možno ani nebude chodit po štyroch.niektoré deti tuto fázu vynechaju a rovno behaju.... :grinning: tak možno maš aj ty doma taku šikulku,že doraz vybene s chodáku a už pôjde sama :wink:

no len toľko necvičte baby, budem mat komplexy.Ja som sa k tomu ešte stále nedostala. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tosomja za to môj behá po štyroch, až, až až sa zaril s noštekom auuuu.... ale ho to neodradilo. Ináč, ja môjho už asi 5 dni hájkam ( ako na zaspatie) iba na rukách, v kočiari - ani za svet. Len čo sa obrátim a už stojí a smeje sa - nebezpečné. Je pravda, že skôr zaspí a šup ho do postelky a tak som s kočiarom natriasala minimálne 30 min. a pri prekladaní sa toľkokrát zobudil - ach jaj. A so mnou je to rovnaké, ak ma nevidí už už plač..... treba ho riadne zabávať, aby na mňa zabudol.
26. feb 2011 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky neviete čo sa stalo, neviem pridať nové fotky do albumu?
26. feb 2011 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež mám niektoré zamknuté...!
26. feb 2011 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.No netušim ale nie si prvá ktorá sa stažuje.Adminky odstranuju niektoré fotky a dokonca aj celé albumy.Ale neviem kvôli čomu a prečo.na základe akých kritérii môžeš dávať fotky do albumov to už vôbec netuším.ved tam dávame väčšinou svoje detičky a oni to vymažu alebo zamknu. :angry:
26. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no kde ste? Víkendujete? :grinning:

@elenka.k krásne fotky

@ada9557 aj tvoj albumik som pozrela, malá je zlatá, a vieš čo? Trochu sa mi zdá, že si ťa pamätám zo školy, nie som si istá ale asi viem z videnia o koho ide :slight_smile: a inak tie albumy vidím, len preto že som medzi tvojimi priateľmi, lebo inak som chcela aj ja dať fotky malej, ale neviem ako to funguje, ak chcem aby len priatelia videli, dá sa to nastaviť takto?

dneska sme ako teplúčko mali, teplota bola skoro 8 st. a má sa to cez týždeň zvyšovať na 10, juuuj nech príde jar čím skôr, lebo sa zbláznim už :grinning:
27. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana81 ahoj.dá sa to nastavit vo svojom fotoblogu v nastaveniach.a potom to budu vidiet len priatelia. :wink:

no včera bolo krásne teplučko a dnes už máme zatiahnute. :angry: ale aspon nefuka tak sa pôjdeme trošku poprechádzat.už by fakt mohla príst jar.až sa včera lepšie žilo ked tak krásne svietilo slniečko... :slight_smile:

práve môj synátor mi stojí za chrbtom a len tak medzi rečou skonštatoval že "nuda" tu je.ja ked počujem vetu "mama nudim sa" tak ma dviha so stoličky.ja nepamätám žeby sme sa mi niekedy nudili.len dnesne deti nevedia čo so sebou.no tak ho idem zamestnat... uprace izbu :grinning: :grinning: :grinning: hned bude po nude.

tak pekný začiatok týžna vám prajem a potom píšte... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 aha ´dakujem, musím sa tomu povenovať...

a u nás je krásne slnečno, u nás je tak asi 3 týždne, ale viem, že tam na východe všelijako, lebo mi naši občas povedia, že hmla, alebo zamračené, alebo aj snežilo, no u nás je krásne, už len sa modlím, nech nenasneží už a nech sa len pekne otepluje :sweat_smile: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vy máte teraz na východe prázdniny, že?
28. feb 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana81 ahoj.no teraz im začali prázdniny.Akurát sme sa boli prejst, tak nás tak kvalitne prefuklo.tu sme slniečko videli akurát tak včera po dlhej dobe.Tu fučalo celý týžden tak, že sa vonku nedalo ani vyjst s detmi.teda hlavne s malou.aj teraz je tak tiekli sopliky aj slzičky od toho vetra. :angry: :angry: :angry:
Takže mi už tiež čakáme kedy sa začne oteplovat.

Teraz idem robit niečo pozitívne :grinning: :grinning: :grinning:,lebo samo sa nepoupratuje a potom ešte nakuknem :dizzy_face:
28. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupííí, Vikinka už tretí deň spinkala pekne celú noc vo svojej postieľke a bez papania :slight_smile: Papala večer o pol deviatej a až ráno o siedmej :slight_smile: Trošku sa poobíjala, ale neublížila si, to je hlavné, trošku pomurčala v noci, ale keď videla, že nič z toho, tak sa otočila a spala ďalej...
Dnes máme pekné počasíčko, ide sa na prechádzku, už sme kúpili nočník a snažíme sa :sweat_smile:

My už máme navarené, poupratované, musela som umyť okná, lebo to slniečko ani nebolo poriadne vidieť :grinning: (až také strašné to nebolo :slight_smile: )

Tak zatím a pekný deň :slight_smile:
1. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak to gratulujem a držím palce aby jej to aj vydržalo.U nás sa to už tiež trošku zlepšilo. :grinning: dnes tiež nepila mliečko v noci.len trošku čajiku.a potom spinkala až do siedmej.ale cez den ani minutku :angry:

a neviem ako u vás ale u nás zasa fučí jak divé.už ma to začína pekne štvať :angry: :angry: :angry:
1. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa fučí... :angry: :angry: :angry:
2. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby nefúkalo, tak je krásne, skoro jarné počasie, chcem ísť na víkend do Košíc, tak nech sa vietor utíši trošku...

My tiež cez deň nespíme, keď, tak veeeľmi málo, takú hodinku za celý deň.

Zase som triedila vecičky pre malú, bože, tak rýchlo to dieťa rastie :astonished: nestíham robiť zásoby :sweat_smile:
2. mar 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak tu je spáleň, nejako sa mi celá izba nevošla do foťáku, tak po častiach.
2. mar 2011 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Elenkinu postelku som predsalen ešte nechala. Á...... dobrá správa auto budeme mať v piatok :slight_smile: ÁAAAA zlá konečne som bola pri zubárke a zub musel ísť von áááuuuu :frowning2:
2. mar 2011 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ste si zariadili spálňu, nech sa v nej aj dobre haja :slight_smile:
Dnes bolo krááááásne, boli sme na prechádzke len tak vo vajíčku, až som sa čudovala, že sa mi tam ešte zmestila, keď do vaničky už nie :grinning:
Chystáme sa do Košíc na nákupy, nech nám vyjde počasíčko...idem navštíviť kolegyne do práce, nech rýchlo zabudnem na to, že mi to tam chýba :sweat_smile: :sweat_smile:
Vikinka sa postavila na štyri, urobila raz dva tri a búúúm na bradu...taký plač a koniec snaženiu, dúfam, že do rána zabudne na bolesť...
3. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elenka.k jeeee pekná spálňa :wink:
@tosomja určite zabudne a ak nie hneď tak za pár dní sa bude znova snažiť

a to počasie bolo vážne pekné hoc pod mrakom ale nefúkalo :slight_smile: :slight_smile: aj my sme boli celé popoludnie vonku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky díky! na posteli sa fajn spí, ale v noci musime sa otáčať pomaly - nie je ešte vyležaná :grinning: .... :wink: dnes idem s Eli k dr. nejako nestíhne a čurkne si aj do nohavičiek, snáď nie je prechladená :unamused:
4. mar 2011 o 06:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k snáď nie, nech jej radšej nič nie je... :slight_smile:
5. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len narýchlo vás zdravím, potom sa ozvem, teraz ma aj tak už vypne laptop :grinning: papa
5. mar 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pri dr. všetko ok, nie je nachladená....? potom nechápem stále si čurkne do nohavičiek! AAA baby už mame auto, spavíme si výlet.......... zatím pappappapapap :grinning:
6. mar 2011 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme v Košiciach, boli sme v meste popozerať vecičky pre moje kuriatko :slight_smile: ale neviem, či ja som taká vyberavá, alebo fakt nič nemajú...inač sme aj u svokrovcov, nooooo strašná nuda, Vikinka je nervózna, ne
vioe ani spinkať poriadne ani v noci, ani cez deň, už nech sme doma a kľud :slight_smile:

elenka. už si kočík predala? ja chcem tiež predať, len neviem za koľko sa vôbec oplatí dávať do inzerátu, aby som nevyzerala, že chcem prehnanú cenu a tak...
6. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak som ho predala za 180 eu, stál 320 eu, ale môj bol fest rozkívaný, čo som hojdala Marka.
6. mar 2011 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja a to som za ňho chcela najprv 250 eu.
6. mar 2011 o 16:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak ja sa hlásim, my sme už zdraví, klop-klop, dúfam, že už sa nič nevráti...my sme mali tiež auto pokazené, a už v piatok sa opravilo, takže je pojazdné. :grinning:

joj sa ochladilo, my sme boli dnes v múzeu slovenskej dediny v Martine, na fašiangy, fajne bolo, len fúkalo, som chcela tam kúpiť domáci med, tak sme tam išli kvôli tomu a jedno s druhým, mala mala výletík aj program :slight_smile:

@elenka.k krásne ste si urobili spálňu :wink:

@ada9557 dávno si tu nebola :wink:

6. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tak to počítam s tým, že budem musieť zrážať cenu :slight_smile: a predala si ho do Trebišova, či niekde inde...?

Konečne doma, taká som rada, Vikinka mi hneď zaspinkala, čo sme dorazili domov, ani okupkať som ju nestihla, taká musela byť zničená, to ísť k svokrovcom, katastrofa, len hučia a hučia, no darmo, nie sú zvyknutí na malé deti, nevedia potichu rozprávať, búchajú dvermi...chudinka moja malá...

akurát mi prišla sms ohľadom plávania s deťmi, čo vy na to? jedna hodina 10 eur...
6. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ahoj.krásna spálnička.tam sa isto teraz dobre spinká....

@liana81 ahoj.som s5.tu je tiež také príšerné počasie a už mi to pekne lezie na nervy. :angry: my sme v podstate teraz boli doma aj kôli pčasiu aj preto,lebo drahý ma v práci pohotovost.už druhy mesiac a už mi to tiež začína pekne liezt na nervy.tak ani nikde nemôžeme ist.už sa neviem dočkat kedy sa oteplí a začne sa nám zlatokopecká sezona. :grinning: :grinning: :grinning:
ináč nič nové.skončili sa prázdniny tak od zajtra zasa ten istý kolotoč.akurát sa zajtra chystám do TV lebo mi treba ist na úrad.skočím hned aj k segre a trošku zabijem čas :dizzy_face:

@tosomja ako pekná cena.ja osobno som nikdy nebola zástancom takýchto vecí.za 10 eur zoberiem celu rodinu na plaváren :slight_smile:
ale dnes sa už platí za všetko a najmä na detoch sa dobre zarába.ale každá sranda niečo stojí.mi zasa dost cestujeme hlavne od jari do jesene a tiež za všetko platíme :grinning: tak ak sa človek nechce doma zbláznit tak je dobré čas od času vyskušat niečo nove.tak ak to vyskušaš tak potom daj vediet ako bolo.ale malej sa určite bude páčit.ako všetkým detom vo vode. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok