Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

liana81
7. mar 2011

no veď nás tiež poslal ortopéd na to plávanie, už som sa tam informovala, takže je to 4 týždnový kurz - 2x do týždňa, čiže 8 hodín a stojí to 90 €, takže ešte neviem či pôjdeme, lebo to záleží od priatela a ten sa ešte nevyjadril 😒 😒 😒

elenka.k
7. mar 2011

Mamičky díky!

elenka.k
7. mar 2011

@tosomja ja som ho predala do KE

tosomja
7. mar 2011

@ada9557 to hej, len sa bojím, aby mi potom nezačala chorľavieť, ako väčšina detí...skoro všetkých, čo poznám a chodili na plávanie, tak sú vkuse chorí...hm...neviem...

tosomja
7. mar 2011

Vikuška asi nevie dospať víkend 🙂 zobudila sa o siedmej a od pol deviatej zase spinká 🙂

Idem si popresádzať kvety, nech sa im lepšie darí, už mám doma botanickú záhradu... 🙂

liana81
7. mar 2011

ahojte,
ja som dala fotky do albumu, neviem dala som to len pre priatelov, tak dúfam, že to tak aj funguje, tak pozrite 😀

ada9557
7. mar 2011

@tosomja tak počkaj do leta a potom sa načľapkáte vo vode až - až 😉

randarka
7. mar 2011

Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Ja mam tiez dcerku a syna na ceste. Popritom studujem a momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam prave tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?su...
Je to ananymne. DAKUJEM

tosomja
7. mar 2011

@ada9557 aj ja si myslím, už sme kúpili aj bazénik a ostatné príslušenstvo 🙂 už len vyčkať na leto a šup do vodičky 😀 😀 😀 😎

idris
autor
9. mar 2011

ahojte babule dlho som sa tu neukázala ale nejako sa mi nechec a malje sa zmenil režim tak obdený spánok máme o 14-16 a tým pádom sa aj nočný posunul ale iba o hodinku, mám pocit že jej ide jeden zub ale veď Miluška je stále kľudná len nesmiem sedieť pred PC lebo plač 😅 😅 :-

tosomja
9. mar 2011

@idris tak tak, nesedieť pred PC ale venovať sa detičkám 😀 😀 😀 keď je také krásne počasie vonku

Dnes sme boli vybavovať papiere na daň. priznanie, tak so mnou vy... no nechcem napísať, čo...v práci! NIe aby mi dali vedieť, že to za mňa nespravia, ale mi pošlú dva týždne pred povinným odovzdaním...a ja pozerám na ten papier, že čo to je, volám do Aska a oni, že si musím ešte vyžiadať zo sociálnej potvrdenie o materskej, to bude trvať nejaký ten týždeň...no som zvedavá, či to stihnem, lebo ja nemám ani šajnu o tom, ako sa to vypočítava 😠 😠 😠
Joj, viac ma už asi nedokáže nič naštvať.

Ale aj tak vám prajem krásne poslniečkované dníčky 😎

elenka.k
10. mar 2011

@tosomja no, treba si ešte z úradu vypýtať aj potvrdenie o rod. dovolenke aj prídavok na vdieťa - ak vyšlo z min. roku, mne vyšlo 2 tt. v decembri, a vďaka tomu mám naďalej aj tú zvýšenú rod. dovolenku. A ako myslíš, že na to budeš čakať tt, tam Ti to vydajú hneď - myslím n a úrade, aj na soc. poisťovne.

tosomja
10. mar 2011

@elenka.k na úrade áno, lebo mám pobočku tu v TV, ale zo sociálnej mi treba z práce a Asko má pobočku v Bratislave, takže som tam musela volať a mi povedala, že to neposielajú doporučene, takže sa čaká na to, bola som sa aj tu pýtať, či mi to nemôžu vydať, ale nemajú ma v systéme 😒
Na Slovensku je to raz tak...

ada9557
11. mar 2011

Ahojte baby.Tak ako?čo tam nové u vás?Dnes máme zasa počasíčko...ako v mechu je vonku.ale navíkend hlásia až 16 stupnov tak sa normálne teším 😀 😀 😀 .Ináč u nás nič nové.Detičky su zdravé,mužíček má stále pohotovost a ešte je v nedohladne kedy mu skončí. 😠 dufam že čoskoro.už by som aj niekde vypadla trošku sa odreagovať.chcelo by to trochu zmeny...
ale už čo den sa zasa pootváraju hrady,zámky,jaskyne....tak začneme zasa navštevovat...

Dufam že vy ste všetci zdraví....pozdravujte deturence a pište.Prajem pekný a pohodový výkend... 😵 😵 😵

tosomja
11. mar 2011

My tiež všetko po starom, až na to, že Vikinka mi teraz zaspí všade, kde pristane 🙂
Teraz zaspala s nohami na televíznom stolíku 😀 😀 😀 , dala som jej nohy dole a zase ich vyložila, len neviem, kde som zapotrošila foťák, už ho hľadám druhý týždeň a neviem ho nájsť, dúfam, že som ho nenechala niekde vo vlaku 😒 takže nefotíme momentky, ako naschvál, keď je to teraz také zaujímavé...
Dnes ideme kupovať telku, už sme si vybrali, teším sa na 107čku ultratenký s podsvietením 😉 😉

Len kočík golfáč sme ešte nenašli ten správny, neviem, kde mám hľadať, taká ponuka, ale keď to nevidím, ťažko to je...

Tak krásny dník...

ada9557
11. mar 2011

@idris ahoj.dnes som vás videla v TV.Boli sme na nákup a vy ste boli na prechádzke.Malá rozkošnica sedela v kočiariku jak princezna. 🙂

idris
autor
12. mar 2011

@ada9557 tak si mala po mne hodiť kamienok 😀 😀 😀

ahojte žienky ako sa máme??? Konečne je tu jar 😉 😉 tak trávim vonku maximálne množstvo hodín aké sa dá 😀 😀 😀 inak u nás pohoda Mm začal koncertnú šnúru tak bude doma veselšie

dúfam že ste všetci zdraví a spokojoní 😉

tosomja
13. mar 2011

Prečo mi Vikinka plače aj zo sna? A niekedy má také tiky, tak sa strasie, nemám z toho dobrý pocit... ☹ už to trvá asi týždeň, čo to môže byť??? Tak sa zatne, zopne ruky a strasie sa, akoby od zlosti...aj keď nič nerobí, len tak sedí v stoličke, alebo behá v chodítku, robí to hocikedy...

ada9557
14. mar 2011

@tosomja oni zvyknu v noci prežívat to čo prežili cez den.tak možno preto plače.my sme tiež mali také obdobie.hoci spanie u nás nie je ani do dnes ideálne. 😅 A možno objavila niečo nové tak preto sa tak zlosti,natahuje teličko.Možno ju to prejde o chvílu.

My sme momentálne soplavý.Neviem či jej ide další zubok alebo čo.Minulej noci mala trošku teplotu ale potom celý den a dnešnu noc nič.Ale aby mi nebolo smutno tak ráno ovracala pol spalne.Tak jej postekali sopliky.vypila mliečko,žakašlala a už to išlo 😠 .tak som zapla práčku,ktorá momentálne doprala a idem prat dalšiu várku. 🙂

Tak sa opatrujte mamičky, aj svoje deturence a potom napíšte ako sa máte a čo tam nové u vás... 😉 Ja idem prat,prat,prat a zasa prat..... 😀 To nam to začína pekne tento týžden. 😅 😅 😅

elenka.k
14. mar 2011

@tosomja aj môj sa niekedy strasie - dr. ževraj to deti zvyknu robiť, keď dopiškajú...... môj len chvíľku ako na zimnicu, a potom je zase ok.

tosomja
14. mar 2011

@ada9557 tak ale nechápem, prečo plače, keď sa jej sníva to, čo prežila, veď sa celý deň smeje a šalíme sa spolu, hráme sa...nie je nejak stresovaná...no nech to rýchlo prejde.

@elenka.k tak som rada, že to je z piškania, som sa bála, že som sama, hoci to nie je príjemné pre mňa, keď vidím, ako ju trasie 😖 ale upokojila si ma... 🙂

ada9557
14. mar 2011

@tosomja tak na to neprídeme nikdy prečo sa smeju alebo plaču ked spinkaju.ale neboj ono to prejde.Držím palce nech je to čím skôr.
No a stým piškaním som tiež počula.Kamarátky mali tiež toto s detičkami.ked piškali,alebo dopiškali tak sa celý triasli a potom už bolo dobre. 😀 tak aspon vieš ako často piška... 🙂

tosomja
15. mar 2011

@ada9557 Tak to hej, to potom len pozerať na ňu a dávať ju na nočník, ušetríme na plienkach 😀 😀 😀

Idem kupovať golfáčik, joj, baby poraďte mi, Traveller od Arti, alebo Venus od milly mally? 😖

Čo máte nové?

elenka.k
15. mar 2011

@tosomja tak ten venus vyzera šikovnejši, ale traveller je krajší, no dosť sú drahé!!! My sme mali 2 golfíky, jeden sme kúpili v optime v KE, bol fasa drahý a mala z neho vyrástla ani za 2 mes. a keď sme boli v Poľsku na hranici je obchod - suprový aj kočiarmy a tam sa mi jeden zapáčil bol aj lacný a dodnes ho mame: http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=... majú ho aj v MI v anjeliku, ale je tam omnoho drahší.

elenka.k
15. mar 2011

No dnes je krásny deň!!!!!!!

elenka.k
15. mar 2011

@tosomja hlavne nech je polohovateľný aj na spanie, má na nohy kryt, viazadlá, to, že v zime sa bude trochu blbo jazdiť pre malé kolesá, ale tie majú vačšinou všetké golfáče.

elenka.k
15. mar 2011

@tosomja ešte som Ti zabudla povedať, ten náš má trochu blbé opieranie nie na pravý uhol, ale nám to nevadilo, lebo Eli bola väčšia.

elenka.k
15. mar 2011
liana81
15. mar 2011

AHOJTE
joj tak ja som vas zanedbalaaaaa troška, až sa hanbím, ale cez víkend sme boli na oslave a teraz ležím už tretí deň s horúčkou, dnes som bola u dokiho a zasa mám antibiotika ☹
nemám vás ani prečítané, tak potom až sa budem cítiť lepšie tak učiním

papapa a cmuk drobčekom 😉

tosomja
15. mar 2011

@elenka.k tak ten je pekný, pozerala som naňho, ale je dosť ťažký, síce ani 7,5 nie je o nič ľahšie 😀
aj tak ich nemajú na sklade, takže ešte mám týždeň na rozmyslenie. Obe, čo som si vybrala sú na ležanie, majú nánožníky, takže myslím, že som vybrala v primeranej cene. Dnes som videla jednu mamičku s kočíkom Traveller, asppoň sa mi tak zdalo, že to bol ten kočík, celkom šikovný.
Vybrala by som si aj iné, ale manžel už nesúhlasí s cenou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre