Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
15. mar 2011

Dnes bolo náááádherne 😎 😎 😎 Najradšej by som bola vonku celý deň, ale keď Vikinka ešte potrebuje aj papať 😀 😀 😀

elenka.k
15. mar 2011

@liana81 juj... len sa lieč!!!! Nech Ti je už lepšie!!! Vitamínky...... a k tomu sex na vypotenie proti horúčke 😉

elenka.k
16. mar 2011

Ahojte, tak dnes sme celý deň boli v nemocnici, šla som s malou opäť s tým popíškavaním, robili jej aj ultrazvuk na urologií - všetko ok, aj moč. Tak neviem, dr. hovoril, že to sa aj tak lieči iba od 5r. života. Tak už neviem z čoho to má!?! Minule behala holá a čurkla trošku ja jej kričím Eli nepiškaj!! a ona mami, že ja nepiškám. A v piatok idem s Markom, mám odniesť moč, a budu ho pichať - áááuuu!!! Tak sa drte a dávajte pozor na detičky!!!

ada9557
16. mar 2011

Ahojte baby.včera som sa dostala konečne na zumbu.tak dobre som sa už dávno nevytriasla.žiaden rytmus,ruky a nohy veľmi ťažko hladali spoločnu koordináciu, ale bola sranda 😀 😀 😀 .Potom som prisla domov a čičikala malu do jedenástej lebo tak kašlala ☹ no a o pol štvrtej ráno som šurovala koberec lebo ho zasa ovracala 😝 .no a kedže som už bola od skorého rána naštartovaná tak som ešte umyla okná dnes,nalepila 110 pirohov, upratovala som jak besná a už teraz padam na hubu. 😅 no a ešte sa mi k tomu všetkému natrepali tri nečakané návšetvy. 😠 takže už mám dost.
Slniečka som si veľmi neužila kedže aj my sme chorí.tak sa držte a liečte nech už sme všetci zdraví...

tosomja
16. mar 2011

@elenka.k tak akože to je sila, teraz ti bude malá popiškávať kade tade do 5 rokov?! Mám dosť...

elenka.k
16. mar 2011

@ada9557 no Ty maš energiu, ale pozor na svalovku!!!! 😉

elenka.k
16. mar 2011

@tosomja šak to......šak keď bude mať neustále mokré nohavičky môže nedajbože ešte niečo dostať na pinku, to fakt už nestíham ale hlavne neustrehnem, ja ju aj dám na wc a hovorí piškaj - ona, že netreba jej, a po chvíli chytím nohavičky a sú mokré. Ženy dnes ako sme mali čakať na výsledky moču, som skočila do firmy - moja práca, no paráda sme si pokecali s babami, ale neviem či by som si opäť zvykla na prácu..... ale dobré odreagovanie!

ada9557
17. mar 2011

@elenka.k ahoj.možno fakt ma len také obdobie a možno trošku prechladla.teraz je ten prechod,už sa toľko nekúri a vonku je teplejšie,ale stále to nie je ešte to letne slniečko.Posedi doma niekde na zemi a už to ide.My sme mali také obdobie ,ale to ked sa odučala od plienok.najprv trošku do gatiek a potom povedala že treba pišat.no pozoruj ju dalej a uvidiš či sa to neupravi.
a svalovka sa už dostavila 😀 😀 😀. no ale dnes nam ešte prídu meniť merače na radiatory a hodiny na vodu a potom už fajront.zajtra ma mužíček dovolenku,že konečne aspon jeden den tak ideme do KE. 😵

Pekný den vám prajem...

ada9557
17. mar 2011

@liana81 este vylihuješ??? 😀 😀 😀

tosomja
17. mar 2011

@elenka.k ja už na to nemám čo povedať, naše zdravotníctvo je hrozné, len platiť a nič nerobia tak akoby mali...

Ja som tiež bola minulý týždeň za kolegyňami a kolegami v práci v Asku, tiež sme si pokecali, zasmiali, ale som si uvedomila, že doma mi je lepšie...behať za zákazníkmi a nútiť im niečo, o čo nemajú záujem, potom sa na vás vykričia, že čo ste im to predali...no...a za mizerný plat, to radšej budem doma v teplúčku sedieť 🙂 ako sa to vezme 🙂 a mám za to platené, hoci trošku menej, ale keď si prepočítam cestu, stravu, to, že som celý deň mimo domu a dosť často aj šesť dní v týždni, tak to som na to rýchlo zabudla, že potrebujem takúto zmenu...

Už sa teším na slnečné dni, tak som ožila normálne, už by som vytiahla sukňu a tričko s krátkym...Vikinka včera tak sladko spinkala na slniečku, vyložila si nohy na madlo v kočíku a vegetila si 😀 ruky za hlavou, vyhrievala sa na slniečku...už sa tešíme aj na chatu, ale musíme ešte počkať, lebo sa dáva dokopy po zime 😅 😅 😅

Tak dnes nám prší, ale to je dobre, mám rada aj také počasie, hlavne keď som sama doma a nemám ako výjsť vonku. Tak ja idem variť, Vikinka vysáva, jaj bože, to dieťa je živel 😀 😀 😀

tosomja
17. mar 2011

Včera som po veeeľmi dlhom čase ( od tehotenstva ) videla Modré z neba...taaaak som plakala, čo je to za život takto sa trápiť... preto buďme radi, že máme len tie svoje "veľké problémy".

😵 😵 😵

liana81
18. mar 2011

@ada9557 už ani nevládzem vylihovať 😀 treba aj upratať, ale nemám aspoň teplotu už, ale ešte furt ma to neprešlo, dokonca aj atb som musela vysadiť, lebo mi z nich bolo príšerne zle 😒

@tosomja aj ja to pozerám, a tolko sa naplačem, ešte len Vilo začne rozprávať a ja už plačem až kým neskončí modre z neba - nie ale fakt tie príbehy sú dojímavé a človek si uvedomuje kolko ludí má bolesti a problémy v živote ☹

@ada9557 jeej tak si bola na zumbe, super teším sa 🙂

tosomja
18. mar 2011

Konečne som našla foťák 😅 a nafotila som "akty" 😀 😀 😀 Nesmiať sa 🙂 kuk na albumček 😵

elenka.k
18. mar 2011

@tosomja pekné fotky!!!

liana81
18. mar 2011

@tosomja super fotky, malá je zlatučká 🙂

ada9557
19. mar 2011

@liana81 vitaj s5 😀
@tosomja Krásne fotečky

Stahuju sa pod nas nový susedia.ešte som ich síce nevidela ale zato som ich počula.teraz si nemyslite to čo si myslite 😀 😀 😀 .včera sa pustili do šuchania omietok a boli taký zapálený že drahý o 23:00 tak začal buchat na radiator že v tom momente prestali.ja som myslela že ked zbehnem dole tak sa hned aj zoznámime.celý den nerobia nič a začnu večer.a toto šuchanie ked ste už v posteli sa tak dokonale ozýva po celom vašom byte 😠 a samozrejme dnes je sobota tak sa tu ani neukázali.som zvedavá kedy budu pokračovat. 😅 ináč je u nás všetko po starom.deti zdrave,mužíček počuva. 😀
tak sa držte a pište....peknu nedelu vám prajem,aj ked počasie na to vôbec,ale vôbec nevyzerá 😵 😵 😵

tosomja
20. mar 2011

@ada9557 ďakujem 🙂

O tom rušení nočného kľudu ani "nehovor" 🙂 Tu tiež si asi susedia pomýlili deň s nocou...celý deň nič, príde 22. hodina a už vŕtačka, zbíjačka a ešte neviem čo...to by mi ani tak nevadilo, keby som nemala malú, ktorá mi celý deň nespí a večer sa konečne uloží na spánok a v tom vrrrrr....!!! Ja som už bola trikrát hore, len oči na mňa vyvalili, že to už je toľko hodín, joooj, prepáčte, neuvedomili sme si...no a na druhý deň znova...

Dnes varí manžel, tak asi budem obedovať o štvrtej poobede 😀 😀 😀 nevarí zle, ale trvá mu to...joj, rád sa točí v kuchyni, ale musíme pol dňa držať hladovku, kým si vychutnáme fajný obed... 🙂 a to začal okolo pol deviatej ráno 😅

Tak dobrú chuť všetkým a pekný deň

elenka.k
20. mar 2011

@tosomja no aspoň Vám bude viac chutiť 😉 - to dlhé čakanie na obed. Ja dnes nevarím - svokra, chutné navaril: pol. typická kurova, ryža, zemiaky, plnené kur. stehná, cvikla a pečené buchty mňam!

tosomja
20. mar 2011

Tak nato, že slepačiu polievku som varila ja plus domáce rezance (pre malú písmenka), tak mu obed trval do pol tretej 😉 ale mňááám, my sme mali podobný obed, len kuracie prsia plnené špenátom a syrom...a mama mi doniesla šumienkový koláč 🙂 lebo ja nemám čas na také veci, ani sa mi nechcelo...

Teraz som sama doma!!! Manžel sa ponúkol, že zoberie malú ku babke, dal mi trocha voľnosti 🙂 a vlastne sa zbaví povinností aj on, lebo moja mama sa s ňou rada hrá.

Tak idem si užívať...neviem, kde mám začať...povysávať, poutierať prach?...áááá, dnes nerobím, je nedeľa... 😀 😀 😀

tosomja
21. mar 2011

Krásne dobré ránko v prvý jarný deň 😵 😵 😵 .... vôbec, ale vôbec som sa nevyspala, pre zmenu, nie malá, ale na manžela niečo lezie 😀 😀 😀 žeby sa prebúdzal zo zimného spánku ?

tosomja
23. mar 2011

Už mám doma kočík golfový...je pekný, ale neviem, neviem, či ho budem využívať dlho 😒 teraz je tak akurát, už jej trošku trčia nožičky a aj na šírku nie je taký, ako som si predstavovala, no čo už...aspoň leto a potom kúpime KOŇA 😀
A my už piškáme a kakáme do nočníka 🙂 Kúpili sme ho už dávnejšie, ale nejak sa jej nechcelo, bol jej ešte veľký, teraz sedí akurát a teší sa, keď jej zatlieskam, keď sa vypišká...juuuj, tešíme sa s ňou 😅 Ideme na prechádzku v novom kočíku, uvidíme ako sa skamarátia 🙂

Pekný deň detičkám a maminkám 😎

elenka.k
24. mar 2011

@tosomja no to je super s tým piškaním, aj s novým kočíkom!!! Potom daj foto, aký si si nakoniec vybrala. Aj ja želám pekný deň!!

ada9557
25. mar 2011

@tosomja no tak to je šikulka ked jej to už takto ide na nočničku.len tak pekne nech pokračuje. 😵

tak dnes máme další krásny den.neviem ako u vás ale u nás zasa fučí, ale aj tak sme boli vonku a ešte pôjdeme.len sme sa boli nanapat a urobit aj dačo pozitívne doma.teda sme sa napapali a snažím sa aj trocha upratat.ešte som dokončovala tortu pre švagrinku.toto je už tretia tento týžden 😝 a najbližšie dačo pečiem až malej na narodeniny .ináč všetko po starom.trošku divočina tento týžden bola ale ináč pohoda. 😀 😀 😀
ked vyjdeme vonku tak neviem kedy sa máme vrátit domov.potom už len dobrovoľne na silu ideme domov,lebo malá sa musí občas aj najest 😅 a ostatný rodinný príslušníci ked prídu domov tak tiež chcu jest tak musím niečo občas navariť. 😀 no myslím že vy ste na tom podobne.ked vyjde slniečko tak vychádzaju aj mamičky s kočiarikmi jak huby po daždi.tak si užívajme teplučka a pekný víkend prajem... 😵 😵 😵

tosomja
25. mar 2011

Tak to by bolo trošku drastické, keby sme nedali naším miláčikom jesť 😝 Aj my sme skoro celé dni vonku, teraz sa trošku pokazilo počasie, ale aj tak sa dá ísť na prechádzku...Neviete mi poradiť, kde okrem Tesca a Kiku majú detské vecičky, ktoré aj nejako vyzerajú? Nechce sa mi stále behať do Ke na nákupy, už jej nemám čo obliecť, tak rýchlo rastie... 😖 😀 Potrebujeme aj čiapočky a hlavne nejaké prechodné bundičky.

Kočík odfotím a hodím tu foto, len mi to blbne, nechce mi načítať fotky, ani tu, ani na fb, ani nikde... 😠

A s tými hubami, juuuj, dala by som si...

elenka.k
25. mar 2011

@tosomja aj hore v paričane majú pekné šatičky pre detičky!

ada9557
28. mar 2011

HALOOOOOOOOOOOOOOO.kde ste sa všetky stratili???už vyšlo slniečko ta už sa vám ani písať nechce čo???pekný den prajem všetkým 😵 😵 😵

elenka.k
28. mar 2011

@ada9557 ahoj, asi maš pravdu!

liana81
28. mar 2011

@tosomja gratulujem k piškaniu do nočníka 😉

ja som sa tiež nejako pozabudla, ale je tak krásne, že som stále vonku keď sa dá, joj milujem jar, preto čo sa vonku deje 😀
inak sme už zdravé, zajtra idem ešte na kontrolu, a zajtra už asi konečne na zumbu pôjdem po 2 týždnovej absencii 😀 a v apríli máme Zumba party, tak sa teším, vy v TV tiež mávate niečo také? 😵

a inak všetko po starom, nemáme asi nič nové, teda autosedačku má malá novú, som jej kúpila takú drahšiu, ale kvalitnejšiu a o chvílu 2 ročky, tak rozmýšlam, čo jej kúpiť 😉

ada9557
28. mar 2011

@liana81 ahoj.tak to je fajn že ste už konečne zdravé.nech vám to aj vydrží. 😉 naša malá tiež bude mať o chvíľu 2 rôčky a tiež šmejdime čo by sme jej kupili.teraz som jej objednala takého plyšového mickey mousa,lebo ona je s neho hotová 😀 .a asi dostane aj nejaké kocky lebo ona strašne rada skladá.no uvidíme.

ináč tiež všetko po starom.tešíme sa zo slniečka.dnes sme si natrhali aj fialky počas prechádzky.tááááák krásne vonaju.už máme aj čiastočne veľkonočnu výzdobu a nakupené vajca pre oblievačov 😀 😀 😀 .
tak sa držte a dačo aj napíšte... 😵

1verunka1
29. mar 2011

Ahojte mamičky.....tak konečnee sme sa dnes už poriadneee vyspinkalii....malaa sa zobudilaaa iba raz v noci a potom rano o 8.00 inač sme sa staleeee budliii aj 3 krat ☹ ☹ aleee dnes to už boloo fajn 😀 😀 😀 KONEčNE leboo smeee to už z manželom poptrebovalii hehe 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre