Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

liana81
29. mar 2011

joj no nevydržalo nám to dlho, dnes v noci malá teploty - nespali sme, cez deň zase teploty, ale pritom nevyzerá, žeby jej niečo bolo, len teplota 39,6 ☹ to je dosť.....ale od včera ani nekakala, tak vôbec netuším o čo tentokrát ide.....no nám sa od januára darí teda, joj chuďatko moje, už som si aj poplakala, myslite na nás, zajtra ju asi zoberiem ku doktorke, keď bude mať teplotu a nevykaka sa ☹

tosomja
29. mar 2011

@liana81 myslím na vás, nech to rýchlo prejde a nech to nie je nič vážne... 😒

My tiež máme napoly veľkonočnú výzdobu, rada vymýšľam nové dekorácie 🙂
Keby ste videli, čo stvára moja húsenička 😀 už ju tak volám, lebo na štyri ani za svet, ale plazí sa tak rýchlo a keby mohla vojde aj do zásuvky 😅
Včera som bola na korčuliach, ach svalovica na celom tele, neužila som si veľmi, lebo Vikinka chcela byť stále pri mne, ale aspoň trošku som urobila pre svoje telo niečo užitočné...veď keď som sa postavila na váhu, hm...až som sa skoro rozplakala, chcela by som mať postavu ako tesne po pôrode 😀 😀 😀 začína sa jar a s ňou diéta...ale ako dlho, neviem...

Užite si pekné slnečné dní a buďte čo najviac vonku...papa

ada9557
31. mar 2011

Ahojte.akurát sa chystáme k zubárke.dufam že jej to tam mala všetko nezdemoluje 😀 😀 😀 pekný den vám prajem a chorým skoré uzdravenie. 😵

liana81
31. mar 2011

ahojte, tak malá stále má horúčky ☹ včera som ju zobrala k lekárke, tak že hrdlo má zapálené a zápal stredného ucha, tak nás poslala dnes na ušné, a tam povedali, že má iba zaľahnuté v ušiach, že skôr chrípka. Tak teraz nech si vyberieme, no ale teploty neprechádzajú ☹

liana81
31. mar 2011

jo a dnes mi sesterka rodila v Trebišovskej nemocnici, má dievčatko 🙂

tosomja
1. apr 2011

všetko dobre novorodeniatku 🙂 a maminke tiež...

Možno je zase niečo vo vzduchu...aj ja mám zimnicu, bolí ma hrdlo, zaliahnuté v ušiach, normálne počujem ozveny... 😕 Vikinku našťastie choroby obchádzajú ( klop, klop, klop)

Zase máme KRÁSNE počacie!!! a to som sa chystala do Košíc sama s malou...hm...

Aspoň sa budeme učiť nové "somarinky"...naučila som ju kývať ahoj...tak teraz každému naokolo len máva ako kráľovná 🙂

Len dnes si zo mňa robí prvýaprílový žart...celú noc nespala a odmieta papať...vrrrrr 😠

Baby, ako vaším detičkám rastú zúbky, moja má štyri, ale všetky dole...

elenka.k
1. apr 2011

@liana81 aj odomňa - prajem veľa sily mamičke a bábu veľa zdravička!!!

elenka.k
1. apr 2011

@tosomja môj nemá ešte ani jeden zúbok, ale aj Eli vyšli neskôr.

tosomja
1. apr 2011

@elenka.k Nevadí, aspoň neokusuje nábytok ako moja 😀

ada9557
1. apr 2011

@liana81 ahoj.tak sa zasa trápite.moja zlata. ☹ nach sa čím skôr uzdravíte.dufam že vás to rýchlo prejde.

ináč fakt úžasné počasie.už sme si zvykli na slniečko a teraz zasa toto 😠 😠 😠 na porazenie.

@elenka.k no moja malá už mala taký čas zubky vonku.ale myslím si že o nič neprichádzajú vaše ratolesti. a ako sa hovorí čím neskôr zubky narastu tak tým dlhšie vydržia.a aspon vás nekušu.to deti maju strašne v oblube. 😀 😀 😀

liana81
1. apr 2011

Ďakujeme, že na nás myslíte, už by to veru mohlo skončiť ☹

My sme mali prvý zúbok niekedy v 9 mesiaci, kamoškina dcéra zase až po roku jej začali ísť zúbky, je to rôzne 😉

no u nás je také fakt 1.aprílové počasie, raz prší, raz svieti slnko, a dokola, ale inak je teplo, nie je chladno...cez víkend má byť zase fajn a potom zase má pršať 😀 no proste apríl 😀

tosomja
3. apr 2011

Vikinka od večera teplotuje 😢 celú noc sme nespali, večer mala 38, v noci už 39...dala som jej paralen sirup, ráno mala nižšiu ale teraz zase má 38... 😢

ada9557
3. apr 2011

@tosomja tak nech to nie je nič vážne.ale ak má teloty tak to znamená že organizmus sa bráni.a tri dni si musia vyteplotovat.tak držte sa nech vám to čím skôr prejde. 😉

tosomja
4. apr 2011

už je dobre 🙂 ale vytrápili sme sa...

elenka.k
4. apr 2011

@tosomja no to som rada!!, že Vám je lepie........

elenka.k
4. apr 2011

ináč som hodila nové foto!!!

tosomja
5. apr 2011

Ahojte baby, ktorá ste bola teraz nedávno pri pani dr. Halapinovej? spomínali ste plávanie?

tathiana
5. apr 2011

Ahojte kočky,aj ja som z okolia TV konkretne zo Slivníka 😉

idris
autor
5. apr 2011

Ahojte žienky tak ja som sa dlhšie neozvala ale keĎ je vonku tak krásne ani sa mi nechce doma sedieť. My už máme za sebou očkovanie našťastie bez reakcie a zajtra ideme na prvé plávanie tak som zvedavá ako bude. Miluška by mi len vonku bola ale stále niekde inde ako ja a dnes objavila mláku tak sme pri jednej stáli asi 20 min a obzerali si ju a chytali vodu no radosť pozerať. Inak strašne to letí všetko a ja mám pocit že nič nerobím ... no je to o pocite asi a čo je u Vás nového kočky ??

idris
autor
5. apr 2011

@tosomja ja so spomínala asi ?? my aj ideme zajtra 😵 😵

idris
autor
5. apr 2011

@tathiana tak vitaj medzi nami aspoň bude veselšie ;)

ada9557
6. apr 2011

Dobré ránko dievčatá.tak ako sa máte?vidím že máme tu máme novu tvár.tak vitaj tathiana 🙂 zasa nás je trošku viac.
u nás je to podobné ako u idris.tiež ked sa dá tak sme vonku a teraz som dost často bola v Tv tak ked sme dosli domov tak som bola rada,že som rada 😀
my sa pomaly chystáme na oslavu.v piatok ma naša malá 2 rôčky.to tak rýchlo ubehlo,že to snád nie je ani pravda.
krásne fotečky ste popridávali.potom hodím aj ja ale až po narodeninách. 🙂
ináč všetko po starom.hlavne že sme zdraví a je pohoda.malá ešte spinká tak som využila možnost si vás prečítat a trošku napísat.a samozrejme si vychutnávam rannu kávu 😵 😵 😵
tak sa držte a píste.prajem vám pekný den 😉

melek3
6. apr 2011

ahojte my sme boli v pondelok plávať , bolo super, všetci sme boli veľmi spokojný. Konečne sa v Trebišove niečo deje aj pre malé detičky a mamičky na materskej dovolenke. Za tých 10 eur to určite stálo. Nemôžme sa dočkať ďalšieho pondelka. Perfektný relax , všetkým Vám odporúčam. Prajem pekný deň 🙂

liana81
6. apr 2011

Ahojteee
tak my po týždni už neteplotujeme, bola som u doktorky, tak vraj zápal stredného ucha, potom na druhý deň som išla na krčné, tak malá má vraj iba zalahnuté v ušku a že skôr chrípka, a dnes som bola u inej krčnej, lebo tie teploty sa mi nepáčili, tak predsa má zápal stredného ucha, máme všetko možné do nošteka, lebo kým sa dobre nevysmrká, čo jej tam po nádchach ostalo, tak to ucho sa nevylieči, tak 5x physiomer do nosa, 5x odsávať a 5x kvapky do nosa - takže poctivo mi vrieska 15x na deň ☹ , ale tak musíme bojovať 😀

@tosomja tak aj vy ste teplotu mali? A ako Viki už lepšie?

@tathiana Vitaj, napíš nám niečo viac o sebe 😉 a prídi častejšie 😀

@melek3 a kde to tam v TV sa pláva? 😉

melek3
6. apr 2011

@liana81 Na Gorkého škole je vyhriatý bazén,vyhradený iba nám v čase od 17-tej do 18-tej hodiny.Je tam s nami plavecký inštruktor a naša pani doktorka,ktorá nám venuje svoj voľný čas.Je to super,deti sa vyšantili.

elenka.k
6. apr 2011

@melek3 vitaj! no to je zaujímavé, ja bývam poblízku a ani som nevedala, že sa na kole niečo také robí...

elenka.k
6. apr 2011

@tathiana aj Ty vitaj!

liana81
6. apr 2011

@melek3 jej tak to je super, a kolko hodin je v tej cene 10 -e? či ako to je?

tosomja
6. apr 2011

tak len zo soboty na nedeľu mala teplotu, ale už dobre, odvtedy som na nej nič zvláštne nezistila 🙂

tosomja
6. apr 2011

@melek3 a koľko detičiek tam je? verím, že si to detičky užívajú, veď je len veľmi málo detí, ktoré neľúbia vodičku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre